Execration/Reptilian + supports

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
MinT
weteran forumowych bitew
Posty: 1180
Rejestracja: 07-12-2004, 10:55
Lokalizacja: P-N
Kontakt:

Execration/Reptilian + supports

07-12-2017, 11:22

W 2012 napisałem na tym forume, że jestem obsrany Execration a dzisiaj zapraszam, tzn. poniżam serdecznie.

Left Hand Sounds i Killtown Bookings prezentują Return to the Void Tour 2018


Return to the Void Tour 2018

Execration

Reptilian

+ support

Poznań, 25 stycznia
Klub u Bazyla (ul. Norwida 18A)


Warszawa, 26 stycznia
Klub Pogłos (ul. Burakowska 12)

wejście od 19:00, start: 19:30

bilety: lefthandsounds.org/bilety

Obrazek

Obrazek
Execration (Death/Thrash Metal, Oslo)

Założona w 2004 r., a obecnie jedna z najbardziej oryginalnych grup deathmetalowych. Cztery albumy na koncie, z których „Odes of the Occult”, „Morbid Dimensions” oraz ostatni – wydany w tym roku „Return to the Void” zdobyły uznanie fanów i krytyków na całym świecie. Na przestrzeni lat, Execration ewoluowało od świetnie rokującego reprezentanta skandynawskiego undergroundu do zespołu, który wprowadza metal śmierci w coraz to nowsze, nieoczywiste wymiary.
Obrazek
Reptilian (Death Metal, Fusa, Norwegia)

Kompanami Execration podczas styczniowej trasy będą ich rodacy z Reptilian, którzy zwrócili na siebie uwagę zeszłorocznym pełnowymiarowym debiutem „Perennial Void Traverse”. Stęchlizna, odór śmierci i unoszące się nad muzyką Norwegów psychodeliczne opary powinny być wystarczającą zachętą, by zobaczyć ich na żywo.
*poznański Goldman Sachsman metalu*
LEFT HAND SOUNDS - http://facebook.com/lefthandsoundsorg
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2415
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: Execration/Reptilian + supports

07-12-2017, 11:42

"jeste" 2
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9131
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Execration/Reptilian + supports

07-12-2017, 12:05

"jeste 0,7"
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14148
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Execration/Reptilian + supports

07-12-2017, 12:26

jako że to styczen i piątek to zobacze czy bedzie mi sie chciało ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10789
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: Execration/Reptilian + supports

07-12-2017, 13:21

"Jeste" 2/10
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10287
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Execration/Reptilian + supports

07-12-2017, 18:24

Self pisze:"jeste" 21:37

ale w Wawie
"jeste" i "byłe" jednocześnie ;)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2415
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: Execration/Reptilian + supports

08-12-2017, 22:56

może kolegi Self i Sybir oraz leniwy Ascetic sie pojawia w Poznaniu....poznałem nowe układy taneczne :):):)
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Execration/Reptilian + supports

19-01-2018, 11:41

Jeśli ktoś wybiera się i myśli o zakupach to oferta jest mniej więcej taka:
Obrazek
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2415
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: Execration/Reptilian + supports

19-01-2018, 23:34

"Language of the Dead" fajnie będzie kupić,jak bozinka pozwoly......................................ma dylemat i tak ................................chożóf.........????
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Execration/Reptilian + supports

20-01-2018, 10:43

morbid pisze:"Language of the Dead" fajnie będzie kupić,jak bozinka pozwoly......................................ma dylemat i tak ................................chożóf.........????
Jest szansa, choć podobno niewiele tego mają.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Execration/Reptilian + supports

26-01-2018, 00:26

bodajże , w roku 1992, w Poznaniu byłem na gigu norweskiego Buttocks .Później bardziej znanego jako Algol. Czasy się zmieniły,
okoliczności przyrody także, ale ten gigu ad'18, dość poważnie przywołał w pamięci historyczne wspomnienia. Było surowo,
nieokrzesanie, jebnięcie decybeli, z głośną manifestacją uwielbienia dla starej sceny. Hołd dla produkcji starego Cadaver, Autopsy...i takowego coveru też się doczekaliśmy. Wszystko , w kameralnej atmosferze kilkudziesięciu fanów. W tym roku, U Bazylu, będzie
jeszcze kilka podobnych muzycznych celebracji. Liczę , że na podobnym, niszowym , ekskluzywnym poziomie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9131
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Execration/Reptilian + supports

26-01-2018, 06:22

^^^pewnie jeszcze smacznie śpi grzbiet jeden ;)

Reptilian, którego nie słyszałem przed gigiem ani sekundy, kupił mnie bardzo szybko i łatwo. Wszystko się zgadzało, nawet koszulka Hawkwind perkusisty. Solidny dm - tak jak wyżej zostało napisane - nawiązujący do starych czasów, z pięknymi, surowymi zwolnieniami i lekką nutką progresji gdzieniegdzie. Im dalej w set, tym lepiej się czuli na scenie, pomimo tego, że wokalista, który odebrał chyba niedawno dowód, wyglądał mi na nieco nieśmiałego. Przy zwiększonych obrotach ciężko było ustać w miejscu.

Execration rozwalili bardziej niż mógłbym się spodziewać. Zaczęli nieco ostrożnie, ale kiedy już się rozkręcili to nie było czego zbierać. Nawet kawałki z niezbyt zaprzyjaźnionej ze mną (jak na razie bo zaraz do niej wracam) Morbid Dimensions zabrzmiały wyjątkowo, a kiedy pod koniec strzelili tytułowego z ostatniej płyty i wszedł ten thrashowy riff w środku, to myślałem, że się już nie pozbieram. Co za moc! Na koniec jeszcze cover Autopsy w ramach półbisu. Bdb wrażenie robiło to jak byli ustawieni na scenie. Basista w środku, a po bokach dwóch śpiewających gitarzystów ubranych jak rasowe fenrizy (jeden nawet z odpowiednim wąsem). Wszystko się zgadzało, żadnej instrumentalnej czy brzmieniowej lipy. Sama radocha oglądać takie zespoły.

Tak więc, jeżeli ktoś się waha czy uderzyć dzisiaj do stolicy, to gwarantuję, że nie pożałuje. No chyba, że Żubr z puszki, który Norwegowie popijali prze cały set im zaszkodził ;)

Obrazek
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9131
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Execration/Reptilian + supports

26-01-2018, 06:22

morbid pisze:"Language of the Dead" fajnie będzie kupić,jak bozinka pozwoly......................................ma dylemat i tak ................................chożóf.........????
były dwie ostatnie kopie po 20 PLN, mogłeś pisać
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3090
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Execration/Reptilian + supports

26-01-2018, 08:50

Cos z cd jeszcze bylo? Dzis na Warszawe smigam.
Awatar użytkownika
Devil_Machine
zaczyna szaleć
Posty: 166
Rejestracja: 04-12-2013, 21:35

Re: Execration/Reptilian + supports

26-01-2018, 09:54

Na supporcie SACROFUCK
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9131
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Execration/Reptilian + supports

26-01-2018, 10:14

gelO pisze:Cos z cd jeszcze bylo? Dzis na Warszawe smigam.
Debiut Reptilian i ostatni Exe, obie po 40PLN. Gdybym mógł to poszedłbym jeszcze raz dzisiaj.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: Execration/Reptilian + supports

26-01-2018, 23:37

Dziś w Warszawie perkusista REPTILIAN miał koszulkę THE DOORS. Zagrali fajnie, ale nie ma jak dla mnie w ich graniu wartości dodanej - wszystko to są wariacje na temat. Tu trochę szwedzkich klimatów, tu trochę AUTOPSY, tam trochę napierdolu - można i nawet trzeba się przy tym pobawić, ale nauk wyciągnąć raczej z tego się nie da.

Natomiast EXECRATION ma swój własny, wyraźny styl i to było słychać. Dobry set, kolega est wszystko już opisał z Poznania, więc się nie będę powtarzał, bo tu było tak samo. Mogliby tylko grać trochę dłużej. I mam wrażenie, że to jednak jest muzyka, którą lepiej się odbiera z płyty niż na żywo. Jeden z bdb forumowych kolegów wyraził pogląd, że to REPTILIAN wypadł lepiej pod względem czysto koncertowym, choć EXECRATION to znacznie lepszy zespół. Jeżeli zechce, to potwierdzi tu swoje zdanie, z którym nawet się zgodziłem ;)

Frekwencja przyzwoita, taka w sam raz na Pogłos, ok. 100 osób.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10287
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Execration/Reptilian + supports

26-01-2018, 23:46

Czyli kol. Klemens był obecny na opisywanym koncercie? ;)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
ODPOWIEDZ