KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
IMP-|-OUS
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 08-06-2015, 10:18

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

30-11-2017, 20:30

Też mam w swojej kolekcji połamany winyl na pamiątkę :-)
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1945
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

30-11-2017, 21:54

Nine Records - wzór
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3880
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

02-12-2017, 13:34

czy ktoś robił zakupy w Agonii, tydzień temu w "black friday" ??
wysłali wam już przesyłkę ??
ja zrobiłem zakupy, zapłaciłem przelewem, wybrałem list polecony priorytetowy. w poniedziałek przyszedł mejl że zamówienie jest przyjęte i że będzie wysłane w ten piątek. piątek minął a żadnego mejla o wysyłce nie mam, a status zamówienia to dalej "przyjęte".
mam się upominać w poniedziałek czy cierpliwie czekać ??
Buka
rozkręca się
Posty: 62
Rejestracja: 08-03-2017, 18:34

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

02-12-2017, 13:47

Mam tak samo. Wcześniej nie mieli poślizgów. Jak w poniedziałek nie wyślą to do nich napiszę.
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

02-12-2017, 13:51

Stoigniew pisze:czy ktoś robił zakupy w Agonii, tydzień temu w "black friday" ??
wysłali wam już przesyłkę ??
ja zrobiłem zakupy, zapłaciłem przelewem, wybrałem list polecony priorytetowy. w poniedziałek przyszedł mejl że zamówienie jest przyjęte i że będzie wysłane w ten piątek. piątek minął a żadnego mejla o wysyłce nie mam, a status zamówienia to dalej "przyjęte".
mam się upominać w poniedziałek czy cierpliwie czekać ??

Ja dostałem wczoraj z Agonii, ale od kuriera
niech to miejsce niebawem zniknie
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2695
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

02-12-2017, 15:48

U mnie też cisza z zamówieniem od Agonii z black friday. Pagan za to już następnego dnia po wpłacie wysłali.
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

02-12-2017, 16:16

pr0metheus pisze:
Stoigniew pisze:czy ktoś robił zakupy w Agonii, tydzień temu w "black friday" ??
wysłali wam już przesyłkę ??
ja zrobiłem zakupy, zapłaciłem przelewem, wybrałem list polecony priorytetowy. w poniedziałek przyszedł mejl że zamówienie jest przyjęte i że będzie wysłane w ten piątek. piątek minął a żadnego mejla o wysyłce nie mam, a status zamówienia to dalej "przyjęte".
mam się upominać w poniedziałek czy cierpliwie czekać ??

Ja dostałem wczoraj z Agonii, ale od kuriera

mi wysłali dopiero w piątek, czyli 7 dni po złożeniu zamówienia. ale na logike jak dają 20% rabatu to chyba mozna sie spodziewac ,że bedzie od chuja i ciut ciut zamówien wiec trzeba bedzie troche poczekac.
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16184
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

02-12-2017, 16:49

SMG - klasa sama w sobie. standard.
FallenT - świetnie. + kolejny ciekawy patent na pakowanie ;-)
Invictus - git.
IronBH - raz się zgubiła przesyłka. reklamacja zlana. druga przesyłka po 2 tygodniach. trzeciej ani widu ani słychu. Patrick jakoś zaczął mieć problemy z odpisywaniem. do tej pory byłem zachwycony dżony.
Helltrasher - bez uwag. jak zawsze.
Dodax - pierwszy zakup. trochę dla mnie, trochę dla żony. do mnie doszły. 3 pod rząd. każda oddzielnie pakowana .... oni mają tak zawsze ?. dla żony hiszpańskich brak. a Mikołajki tuż tuż ;- )
Awatar użytkownika
IMP-|-OUS
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 08-06-2015, 10:18

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

02-12-2017, 20:18

knaar pisze:U mnie też cisza z zamówieniem od Agonii z black friday. Pagan za to już następnego dnia po wpłacie wysłali.
Agonia "W związku dużą ilością zamówień w miesiącu grudniu wysyłka może być realizowana z opóźnieniem. Dziękujęmy za wyrozumiałość. W razie pytań prosimy o kontakt."
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1128
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

02-12-2017, 20:31

Ascetic pisze:Helltrasher - bez uwag. jak zawsze.
Dodax - pierwszy zakup. trochę dla mnie, trochę dla żony. do mnie doszły. 3 pod rząd. każda oddzielnie pakowana .... oni mają tak zawsze ?. dla żony hiszpańskich brak. a Mikołajki tuż tuż ;- )
W Dodax jeszcze nie kupowałem, ale podobne rozwiązanie stosuje Book Depository, gdzie słanie też jest za darmo. Z reguły każda pozycja przychodzi oddzielnie.
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
Awatar użytkownika
EatMyFuck
postuje jak opętany!
Posty: 476
Rejestracja: 03-08-2017, 13:27

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

02-12-2017, 20:40

Gall pisze:
Ascetic pisze:Helltrasher - bez uwag. jak zawsze.
Dodax - pierwszy zakup. trochę dla mnie, trochę dla żony. do mnie doszły. 3 pod rząd. każda oddzielnie pakowana .... oni mają tak zawsze ?. dla żony hiszpańskich brak. a Mikołajki tuż tuż ;- )
W Dodax jeszcze nie kupowałem, ale podobne rozwiązanie stosuje Book Depository, gdzie słanie też jest za darmo. Z reguły każda pozycja przychodzi oddzielnie.
ok. przez chwilę myślałem, że jakiś specjalny przypadek ze mnie ;-)
taka akcja z pojedynczymi wysyłkami powoduje, że nigdy nie wiesz, która w gradacji ważności/ chwilowej chcicy na odsłuch "przyszła" ;-)

a tak poważnie, jakiś taki nieufny byłem, bo sklep zupełnie niesprofilowany - mydło i powidło jest tam (dzisiaj widziałem, że nawet szamę dla Pana Kota mogę u nich nabyć), ale post factum zadowolniony jestem.
Z głębokim zapałem będziemy starać się kultywować ducha samo wyrzeczenia się.
SCREAMBLOODYGORE
weteran forumowych bitew
Posty: 1354
Rejestracja: 27-08-2011, 20:35

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

02-12-2017, 21:03

Taka rada. Jak coś Wam przypasi w EMP ale nie jest w promocji to wrzućcie do koszyka i z zamówieniem poczekajcie 24h. EMP jak wyczuje klienta to na drugi dzień przysyła na maila voucher 10%.
Awatar użytkownika
IMP-|-OUS
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 08-06-2015, 10:18

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

02-12-2017, 21:07

SCREAMBLOODYGORE pisze:Taka rada. Jak coś Wam przypasi w EMP ale nie jest w promocji to wrzućcie do koszyka i z zamówieniem poczekajcie 24h. EMP jak wyczuje klienta to na drugi dzień przysyła na maila voucher 10%.
Jeżeli kupowałeś już wcześniej u nich, oceń artykuł i też dostaniesz 10% nie czekając 24h :-)
bilyjoe
zaczyna szaleć
Posty: 168
Rejestracja: 06-01-2011, 18:00

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

07-12-2017, 13:52

Kolega Morbid i jego Catz Records, szybko, sprawnie i solidnie.Polecam.
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1128
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

07-12-2017, 16:50

Mad Lion mistrze. Odręcznie napisany list zabił na miejscu :)
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

07-12-2017, 18:00

Gall pisze:Mad Lion mistrze. Odręcznie napisany list zabił na miejscu :)
to oni jeszcze żyją ?

myślałem że dawno padli
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

07-12-2017, 20:44

Gall pisze:Mad Lion mistrze. Odręcznie napisany list zabił na miejscu :)
fakt, w tych czasach rzadkość. Niemniej, upatruję celowe działanie, jako szacunek do czasów, w których taki list, był nieodzownym
składnikiem przesyłki. Klient traktowany indywidualnie, a nie jako kolejny zapis na koncie wpłat, z numerem zamówienia.
Mechanizm, wygoda, łatwość, zabijają szacunek dla słuchacza, kupowacza, przecież tak niełatwej sztuki. W masie społecznej, jest
Nas niewielu, zatem poprzez margines tej sztuki, oczekuję czegoś nietypowego, co zdefiniuje status słuchacz/sprzedawca.
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1128
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

07-12-2017, 20:52

Otóż to. To jak powiew minionych czasów, na które nie zdążyłem się załapać niestety.
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3090
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

07-12-2017, 21:04

To jest szczere na100%. Szacunek bardzo.
Nie mają jakichś kokosów, ale coś fajnego się znajdzie i to za śmieszny pieniądz.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

07-12-2017, 21:30

gelO pisze:To jest szczere na100%. Szacunek bardzo.
Nie mają jakichś kokosów, ale coś fajnego się znajdzie i to za śmieszny pieniądz.
kontakt miałem z Mad L. na samym początku Ich działalności , czyli 1995, gdy wychodziły Dead Infection, fiński Count de Nocte, później
Krabathor , Moonspell...była to wówczas pewna ATRXIA sceniczna, gdy pojawiały się ładne, kolorowe wydawnictwa, licencje. Taki
powiew zachodu, na polskim, biednym-szarym rynku, kserowanych , przegrywanych kaset....Szacunek za trwałość, dla Nich, także
dla Pagan, Garazel, Dawida z Fallen Temple, Gregora z Kassandra Promotion:) . Wszystkim , którym w statusie działalności , dziewiątka
z przodu, była początkiem ich zmagań...A ósemka jako fan, też nie jest obca:) Czyli , ludzie dobrej roboty....
ODPOWIEDZ