Przy muzyce o sporcie v.2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Przy muzyce o sporcie

13-11-2017, 20:16

pączek pisze:
Plastek pisze:
pączek pisze:Tak czasy i realia się zmieniły. Plastek słusznie zauważył, że nie tylko o pieniądze chodzi. Trzeba mieć charakter. Przypomniał mi się jeszcze sir Charles Barkley. Też był niezły i miał charakterek.
Barkley i jego niewyparzona gęba:) Pamiętasz, jak podczas pamiętnych Igrzysk w Barcelonie - pierwszy (i jak dla mnie jedyny) Dream Team - Barkley na konferencji prasowej przed pierwszym meczem reprezentacji USA z Angolą na pytanie co sądzi o reprezentacji przeciwnej drużyny odpowiedział: "Nie wiem co to jest Angola, ale Angola ma problem":)))))? Gość rozjebywał:)
No jasne, że pamiętam. Jedyny Dream Team prawda. Skład masakra. Nawet Larry się załapał. Należało mu się, chociaż już kręgosłupa nie miał. A tego wstawania w nocy na finały nie zapomnę. Jak był mecz na zachodzie to po meczu zaraz do szkoły. Włodek Szaranowicz i Rysiu Łabędź DDD Szaranowicz wiedział wszystko skubany.
"Hej Hej tu NBA":)
Ja miałem podobnie - mecze do 4 nad ranem, a potem na 8 do szkoły:)
Tamten Dream Team to temat na rozmowy latami. Wybitni gracze, wybitne mecze, wybitne i śmieszne wydarzenia pozaboiskowe i anegdoty:) Christian Laettner to dla mnie mindfuck okrutny:) Pomyśleć, że wybrali go, bo jego największego konkurenta - niejakiego Shaquille’a O’Neala - uznano za gracza mniej perspektywicznego:)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Przy muzyce o sporcie

13-11-2017, 20:27

Swoją drogą:

Obrazek

Strona 265...

Obrazek

Piękne czasy.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
pączek
postuje jak opętany!
Posty: 446
Rejestracja: 28-06-2017, 22:37

Re: Przy muzyce o sporcie

13-11-2017, 20:47

Letner na doczepkę. Sami kozacy i on. Śmiech. Przypomniał mi się Toni Kukoc. Nie ta klasa ale też biały. Z tą telegazetą dojebałeś. Ale tak było. Nie było nic innego. Latami tak funkcjonowałem. Kempa i tamto Supersonics bardzo lubiałem. Nie wiedziałem, że taki dzieciorób z niego. Ale latał wspaniale i był niesforny. Pamiętam jak kiedyś zleciał za 6 fauli w pierwszej kwarcie.
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3878
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Przy muzyce o sporcie

13-11-2017, 20:50

Plastek pisze:Swoją drogą:

Obrazek

Strona 265...

Obrazek

Piękne czasy.
wy się nie śmiejcie, bo ja dalej tam lukam wyniki :)
a'propos - Boston wykręcili 12 zwycięstwo z rzędu. pomyśleć że tak niefartownie zaczęli....
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Przy muzyce o sporcie

13-11-2017, 21:30

pączek pisze:Letner na doczepkę. Sami kozacy i on. Śmiech. Przypomniał mi się Toni Kukoc. Nie ta klasa ale też biały. Z tą telegazetą dojebałeś. Ale tak było. Nie było nic innego. Latami tak funkcjonowałem. Kempa i tamto Supersonics bardzo lubiałem. Nie wiedziałem, że taki dzieciorób z niego. Ale latał wspaniale i był niesforny. Pamiętam jak kiedyś zleciał za 6 fauli w pierwszej kwarcie.
Supersonics też pozostanie na zawsze w mojej pamięci. Gadaliśmy zresztą nieco wcześniej z innymi kolegami o ich finałach z Bulls. Mam zresztą sentyment do tych drużyn, których już nie ma - obok Supersonics przecież był kiedyś Washington Bullets czy Vancouver Grizzlies (ci mieli nieziemskie koszulki w latach 90, totalna psychodela:)

Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Przy muzyce o sporcie

13-11-2017, 21:34

Stoigniew pisze:
Plastek pisze:Swoją drogą:

Obrazek

Strona 265...

Obrazek

Piękne czasy.
wy się nie śmiejcie, bo ja dalej tam lukam wyniki :)
a'propos - Boston wykręcili 12 zwycięstwo z rzędu. pomyśleć że tak niefartownie zaczęli....
Boston miazga. Ja zaś przed momentem obejrzałem mecz OKC - MAVS. Ci drudzy z kolei wykręcili 12 porażkę i mają w tej chwili bilans
2 - 12:)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14139
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie

14-11-2017, 00:19

Plastek pisze:Supersonics też pozostanie na zawsze w mojej pamięci. Gadaliśmy zresztą nieco wcześniej z innymi kolegami o ich finałach z Bulls. Mam zresztą sentyment do tych drużyn, których już nie ma - obok Supersonics przecież był kiedyś Washington Bullets czy Vancouver Grizzlies (ci mieli nieziemskie koszulki w latach 90, totalna psychodela:)

Obrazek
Washington tylko zmienił nazwe ;) akurat wyszło im to na dobre ;)
ale zmiana miasta już nie jest fajna, jeszcze pół biedy jak nazwa zostanie ale to co zrobili z Sonics nie wybacze :/
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Przy muzyce o sporcie

14-11-2017, 07:21

A daj pan spokój, nie znoszę tego obecnego oblicza Washington. Tak jak nie znoszę tego tępego polaczka z garbatym nochalem, co to tam niby karierę robi.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
kalafjor
rozkręca się
Posty: 36
Rejestracja: 30-01-2015, 10:50

Re: Przy muzyce o sporcie

14-11-2017, 09:03

Tak jak szczerzę nie lubię Gortata jako człowieka (albo może jego wizerunku medialnego), tak autentycznie podziwiam go, że ze swoimi umiejętnościami wszedł do NBA i się w niej utrzymał, bo jego jedynym atutem na poziomie NBA jest stawianie zasłon.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14139
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie

14-11-2017, 12:34

ekipa Webbera z Howardem swego czasu była nawet ciekawa ale ja tam nigdy nie byłem ich fanem ;)
ale stroje czy logo mają lepsze od Bullets :P
Gortat to szkoda gadać :P też go nie trawie
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2261
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: Przy muzyce o sporcie

14-11-2017, 13:07

Plastek pisze:A daj pan spokój, nie znoszę tego obecnego oblicza Washington. Tak jak nie znoszę tego tępego polaczka z garbatym nochalem, co to tam niby karierę robi.
Uważaj milordzie, bo za ten "garbaty nochal" to możesz beknąć.
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3504
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Przy muzyce o sporcie

14-11-2017, 20:34

Żułek pisze: ale stroje czy logo mają lepsze od Bullets :P
No właśnie nie.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 736
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: Przy muzyce o sporcie

14-11-2017, 21:26

stroje, logo, hala Waszyngtonu są i były obrzydliwe, nie da się na to patrzyć pod względem wizualnym, a to też ma swój udział w ogólnym odbiorze drużyny i nie są jedyni w tym aspekcie, np. w ogóle nie dziwi mnie, że nikt nie chodzi na mecze Detroit Pistons ich design i kolorystyka to jest taka kakofonia wizji i niedopasowanie kolorów, że pomijając przeciętny poziom sportowy, sam aspekt wizualny obrzydza percepcję
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Przy muzyce o sporcie

14-11-2017, 21:44

Biały pisze:stroje, logo, hala Waszyngtonu są i były obrzydliwe, nie da się na to patrzyć pod względem wizualnym, a to też ma swój udział w ogólnym odbiorze drużyny i nie są jedyni w tym aspekcie, np. w ogóle nie dziwi mnie, że nikt nie chodzi na mecze Detroit Pistons ich design i kolorystyka to jest taka kakofonia wizji i niedopasowanie kolorów, że pomijając przeciętny poziom sportowy, sam aspekt wizualny obrzydza percepcję
Ale patrz pan jak im dobrze idzie w tym sezonie;)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 736
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: Przy muzyce o sporcie

14-11-2017, 21:50

ach ten szalony wschód gdzie wszystko jest możliwe :) jeszcze tydzień temu Orlando było na pierwszym miejscu i nie ma znaczenia, że wpadnie tam ktoś lepszy i jest pozamiatane... Pewnie Cavaliers się ogarną gdzieś po nowym roku i standardowo ta konferencja będzie wyjaśniona, ale niech się cieszą, że mają swoje 5 minut w listopadzie :)
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Przy muzyce o sporcie

14-11-2017, 21:54

Wracając jeszcze o wizualnego poziomu Pistons...W latach 90 mieli wyjebistą maskotkę:

Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
pączek
postuje jak opętany!
Posty: 446
Rejestracja: 28-06-2017, 22:37

Re: Przy muzyce o sporcie

15-11-2017, 16:21

Boston 13
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Przy muzyce o sporcie

15-11-2017, 20:52

W czwartek mecz z GSW, pewnie seria dobiegnie końca:)
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
pączek
postuje jak opętany!
Posty: 446
Rejestracja: 28-06-2017, 22:37

Re: Przy muzyce o sporcie

15-11-2017, 21:11

Pewnie tak ale liczę na niespodziankę.DD
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 736
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: Przy muzyce o sporcie

15-11-2017, 21:16

no może poniżej 120 punktów się obejdzie, to będziesz miał niespodziankę :D

tak serio patrząc jak dobrze Boston sobie poczyna, tym bardziej szkoda tej kontuzji Haywarda, bo w końcu od lat mógłby być kandydat do poważnego postawienia się Lebronowi
ODPOWIEDZ