Motoryzacja ogółem

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Motoryzacja ogółem

01-11-2017, 21:54

Znajomy kupił zza granicy Lamborghini Gallardo rocznik 2004 ,rozbite takie jak na zdjęciu, 5 litrowe, 530 konne. Widziałem,oglądałem- cudo. Jak go już zrobi to obiecał mi ,że będę pierwszą osoba której da poprowadzić. Wrzuce foty albo jakiś filmik z jazdy jak samochód będzie już na chodzie. Jestem podekscytowany:) Przejechać się Lambo:)

Obrazek
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Motoryzacja ogółem

02-11-2017, 12:54

Serio chciałbyś się przejechać supersamochodem, o którym wiesz, że uczestniczył w kolizji? ;)
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Motoryzacja ogółem

02-11-2017, 20:56

Wy tu o jakimś Lambo, a tutaj prawdziwa aukcja dla koneserów.
Behemoth Bike do kupienia.

https://www.ebay.com/itm/2013-Custom-Built-Motorcycles-Other/282711277783?hash=item41d2e7c0d7%3Ag%3AOK0AAOSwW9NZ3LdT&vxp=mtr
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Motoryzacja ogółem

09-11-2017, 18:07

Nerwowy pisze:Serio chciałbyś się przejechać supersamochodem, o którym wiesz, że uczestniczył w kolizji? ;)
Pewnie, w sensie,że jakieś niebezpieczeństwo się z tym wiąże? Znając znajomego to go po naprawie po jakimś czasie przehandluje więc okazja może się nie powtórzyć.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Motoryzacja ogółem

09-11-2017, 18:16

To zależy od stopnia uszkodzenia, ale takie auto po kolizji bardzo trudno doprowadzić do pierwotnego stanu. To nie Passat, że wspawa się "ćwiartkę" i będzie jeździło dalej.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
adammaj
świeżak
Posty: 3
Rejestracja: 05-09-2017, 16:03
Kontakt:

Re: Motoryzacja ogółem

14-11-2017, 18:50

jaki samochód teraz opłaca się kupić do 30/40tys??






_________________________________________________
http://wypozyczalniasamochodow.zlublina.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Motoryzacja ogółem

14-11-2017, 20:00

adammaj pisze:jaki samochód teraz opłaca się kupić do 30/40tys??






_________________________________________________
http://wypozyczalniasamochodow.zlublina.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;


jak nowy to chyba ford fiesta bo ma świetne recenzje, lub yaris.


Obrazek


a to moj następny samochód :D
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3878
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Motoryzacja ogółem

14-11-2017, 21:01

taka rada na wszelki wypadek :)

Obrazek
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Motoryzacja ogółem

02-12-2017, 18:14

W ostatnim czasie zmuszony byłem zakupić 3 samochody służbowe. Na pierwszy rzut poszedł Seat Leon w silniku disla dwulitrowym 150 konnym. Świetnie się ten samochód prowadzi. Jako drugi zakupiłem VW Golga VII w silniku 2 litrowym 150 konnym oraz na samym końcu właściwie to dwa dni temu Mercedesa klasy B 2,0 benzyna dm3 turbo o mocy 193 KM. Wszytkie roczniki 2015:)Ma ktoś któryś z powyższych samochodów? Jakieś opinie? Jaka awaryjność?
535

Re: Motoryzacja ogółem

03-12-2017, 10:40

Podczas ostatniej wizyty w Szwecycji wpadło mi w oko coś takiego.
Obrazek

Poważnie zastanawiam się nad rejestracją na jakimś portalu żebrackim, pardon kradfandingowym. Dejcie, bo ni mom aż tyle, ale chcem kupić.
535

Re: Motoryzacja ogółem

16-12-2017, 10:33

Coś mnie bierze, bo znowu zwróciłem uwagę na samochód. Podoba mi się.
Obrazek
W ogóle ta linia Renault prezentuje się bardzo bardzo.
Obrazek
Czy to jakaś odnoga kryzysu wieku średniego?
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Motoryzacja ogółem

16-12-2017, 15:14

A mnie taka sytuacja. Miałem toyote Avensis 2002 rok, byłem drugim właścicielem więc wszystko cacy jak na takiego staruszka. Ale w piątek wyjechał mi gościu z podporzadkowanej suvem volvo. Więc jebnalem jak w ścianę. Moja toyota do kasacji, a volvo w sumie tylko złamane kolo i małe wgniecenie. W związku z tym zmuszony byłem kupić coś nowego. Używanego nie chciałem bo za rozsądne modele cena kosmiczna moim zdaniem, więc kupiłem duster nowego w salonie. Tak jestem biedakiem i nie stać mnie było na coś lepszego. Poczytałem trochę i wydaje się ta Dacia być sensownym rozwiązaniem do jazdy głównie po mieście. Teraz do dwóch tygodni czekam na odbior auta i trochę się jaram. Jedyny minus to wygląd wnętrza. Sam plastik ale w oglądanych toyotach tj auris 2016 i verso 2017 taka sama hujowizna, a 20tpln więcej za podobne wyposażenie. Aha dodam że szukałem auta użytkowego a nie smartfona z funkcją jeżdżenia. Wiadomo gdybym miał hajs wybrałbym jakieś volvo ale nie mam.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10281
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Motoryzacja ogółem

16-12-2017, 15:20

535 pisze:Coś mnie bierze, bo znowu zwróciłem uwagę na samochód. Podoba mi się.
Obrazek
W ogóle ta linia Renault prezentuje się bardzo bardzo.
Obrazek
Czy to jakaś odnoga kryzysu wieku średniego?
Niewykluczone - "renówki" bardzo się podobają rodzicom Pani Sybirowej (oboje już 50+), więc rozumie Pan, Panie Kolego. Z drugiej strony, lepsza (w ostatniej dekadzie) "renówka", niż jakiś "peżot".
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10116
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Motoryzacja ogółem

16-12-2017, 15:31

maciek z klanu pisze:A mnie taka sytuacja. Miałem toyote Avensis 2002 rok, byłem drugim właścicielem więc wszystko cacy jak na takiego staruszka. Ale w piątek wyjechał mi gościu z podporzadkowanej suvem volvo. Więc jebnalem jak w ścianę. Moja toyota do kasacji, a volvo w sumie tylko złamane kolo i małe wgniecenie. W związku z tym zmuszony byłem kupić coś nowego. Używanego nie chciałem bo za rozsądne modele cena kosmiczna moim zdaniem, więc kupiłem duster nowego w salonie. Tak jestem biedakiem i nie stać mnie było na coś lepszego. Poczytałem trochę i wydaje się ta Dacia być sensownym rozwiązaniem do jazdy głównie po mieście. Teraz do dwóch tygodni czekam na odbior auta i trochę się jaram. Jedyny minus to wygląd wnętrza. Sam plastik ale w oglądanych toyotach tj auris 2016 i verso 2017 taka sama hujowizna, a 20tpln więcej za podobne wyposażenie. Aha dodam że szukałem auta użytkowego a nie smartfona z funkcją jeżdżenia. Wiadomo gdybym miał hajs wybrałbym jakieś volvo ale nie mam.
Miałem okazję tym czymś kilka razy kierować. Jeśli nie odczuwasz potrzeby przedłużania sobie fiuta za pomocą samochodu i traktujesz auto rozsądnie, czyli po prostu jak użyteczny przedmiot, jak pralka czy lodówka, to ta Dacia to bardzo dobry i rozsądny wybór.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
535

Re: Motoryzacja ogółem

17-12-2017, 01:39

Bez względu na funkcje i przedłużanie czegokolwiek prawda jest taka, że za równowartość można kupić sobie coś zdecydowanie lepszego i większego. Oczywiście do marki nic nie mam i mógłbym bez żadnego problemu i mitycznej skazy na honorze, takim autem się poruszać. Lepsze to i wygodniejsze, niż mój polonez truck, aczkolwiek na stojąco w dacii tego nie zrobisz.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Motoryzacja ogółem

17-12-2017, 10:00

no właśnie. za równowartość nowej dacii można kupić taką używkę, że szczęka opada. ale jako że sam jestem raczej zwolennikiem aut nowych, to się nie przypierdalam
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Motoryzacja ogółem

17-12-2017, 10:09

Ja z kolei wole uzywki, przynajmniej pogrzebac sie w nich jeszcze da, w nowych to od razu do ASO tylko.
woodpecker from space
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Motoryzacja ogółem

17-12-2017, 10:21

coś w tym jest
Awatar użytkownika
Prodi
postuje jak opętany!
Posty: 526
Rejestracja: 01-12-2016, 10:18

Re: Motoryzacja ogółem

17-12-2017, 10:39

Hatefire pisze:
maciek z klanu pisze: [...] W związku z tym zmuszony byłem kupić coś nowego. Używanego nie chciałem bo za rozsądne modele cena kosmiczna moim zdaniem, więc kupiłem duster nowego w salonie. [...]
Miałem okazję tym czymś kilka razy kierować. Jeśli nie odczuwasz potrzeby przedłużania sobie fiuta za pomocą samochodu i traktujesz auto rozsądnie, czyli po prostu jak użyteczny przedmiot, jak pralka czy lodówka, to ta Dacia to bardzo dobry i rozsądny wybór.
Kuzyn mojej żony jeździ Dusterem od dwóch lat i nie narzeka jakoś specjalnie. Wcześniej jeździł Hyundai ix35, ale mu popłynął podczas powodzi jaka nawiedziła podkrakowskie miejscowości ze 2, 3 lata temu.
BTW: Maciek, nie kokietuj z tym "biedakiem", biedacy nie rozglądają siem po salonach, ino kupują 10 letnie używki - jak ja ;)
535 pisze:Coś mnie bierze, bo znowu zwróciłem uwagę na samochód. Podoba mi się.
W ogóle ta linia Renault prezentuje się bardzo bardzo.
Obrazek
Czy to jakaś odnoga kryzysu wieku średniego?
Nie mam jakiejś większej zajawki motoryzacyjnej, w związku z tym może i pytanie nie do końca "kumate" - poprawiły się Francuzy co do elektryki? Z kim nie rozmawiam to psioczy okrutnie na te ich rozwiązania i dużą awaryjność.
...to kawa i herbata zrobiły z ciebie szmatę...
535

Re: Motoryzacja ogółem

17-12-2017, 10:54

Wieść gminna niesie, że się poprawiły. Chociaż jeździłem kiedyś kilkoma francuzami, takimi dla biedoty i nie przypominam sobie, żeby były większe problemy.
No nie, raz miałem zwarcie w kolumnie kierownicy w kangurze i drugi raz awarię blokady wlewu paliwa w scenicu. Pierwsza awaria niebezpieczna, druga nieco kłopotliwa. Mimo wszystko, ja na te konkretne egzemplarze złego słowa nie powiem.

Nowe samochody nie są warte tyle ile żądają sobie za nie sprzedawcy. Za plus minus pół ceny przy odrobinie zdrowego rozsądku i cierpliwości, można zakupić całkiem świeży i przyzwoity pojazd. Musiało by mi się bardzo przelewać, bym ruszył do salonu. To w wersji prywatnej, inna sprawa, gdy auto jest na firmę. Tak czy owak ceny są z kosmosu. Mocno średniej klasy plastikowe kombi 110-130 tysięcy? Żart.
ODPOWIEDZ