bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: wątroba

21-04-2017, 19:29

535 pisze:No, brawo. Wreszcie zapowiedź męskich decyzji. Proponuję ocenzurować i zamknąć nie usuwając. Będzie bardzo dobrze i milicjanci będą szczęśliwi.
1
535 pisze:
nicram pisze:Przecież tutaj koledzy KULTURALNIE prowadzą dysputę, więc nie ma co ich odsyłać do jakiś tematów o bluzgach dla jakiś chamów. Nie róbmy z masterfula kółka różańcowego.
Spóźnione obawy. To już od dawna jest kółko różańcowe.
2


słowo się rzekło, na razie na godzinę.
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: wątroba

22-04-2017, 13:22

tomaszm pisze:Nie dasz popracować co?:) Wejdź w temat gdzie rozmawialiśmy o prowadzeniu działalności gospodarczej, w momencie gdzie podsumował cię kolega Heretyk - napisz jakiś post merytoryczny i podejmij dyskusję z rzeczową argumentacją. Widzimy cię tylko w paru tematach , gdzie zazwyczaj plujesz jadem, umieszczasz wklejkę za wklejką , nie migaj się jakąś ironiczną maską jeno sensowna dyskusja. Ja wrócę do tematu po weekendzie.

panowie.... skoro już zostałem wywołany napiszę tak... sensowna dyskusja w temacie "wątroba"? jakieś skurwiałe pretensje osoby, która pod wpływem tanich piw wkleja na forum jakieś zjebane filmiki i kłóci się z kim popadnie? wolność która ma polegać na tym, że nie ma moderatorów i pierdolimy o czym nam się podoba w dowolnym temacie bez żadnej kontroli? spoko. jestem na tak :)

chyba każdy widzi, że coraz więcej osób się stąd wypisuje. co zrobić... ja mam większe problemy na głowie w tej chwili tak więc bawcie się jeśli chcecie, ale polecam wyluzować
535

Re: wątroba

22-04-2017, 19:55

Heretyk pisze:
tomaszm pisze:Nie dasz popracować co?:) Wejdź w temat gdzie rozmawialiśmy o prowadzeniu działalności gospodarczej, w momencie gdzie podsumował cię kolega Heretyk - napisz jakiś post merytoryczny i podejmij dyskusję z rzeczową argumentacją. Widzimy cię tylko w paru tematach , gdzie zazwyczaj plujesz jadem, umieszczasz wklejkę za wklejką , nie migaj się jakąś ironiczną maską jeno sensowna dyskusja. Ja wrócę do tematu po weekendzie.

panowie.... skoro już zostałem wywołany napiszę tak... sensowna dyskusja w temacie "wątroba"? jakieś skurwiałe pretensje osoby, która pod wpływem tanich piw wkleja na forum jakieś zjebane filmiki i kłóci się z kim popadnie? wolność która ma polegać na tym, że nie ma moderatorów i pierdolimy o czym nam się podoba w dowolnym temacie bez żadnej kontroli? spoko. jestem na tak :)

chyba każdy widzi, że coraz więcej osób się stąd wypisuje. co zrobić... ja mam większe problemy na głowie w tej chwili tak więc bawcie się jeśli chcecie, ale polecam wyluzować
Jeżeli to było o mnie, to delikatnie rzecz ujmując, mijasz się pan z prawdą, gdyż ani piwa nie są tanie, ani nie wklejam zjebanych filmików, bo zwykle są to fragmenty koncertów, bądź teledyski, a i z nikim się nie kłócę, milicjancie amatorze. Czuję, że miałeś brata w śląskiej prewencji. Pamiętam takich wielu z okolic Spodka, Bukowej, Cichej, czy choćby Roosevelta. Strasznie zestresowane towarzystwo. O wytykaniu mi bycia pod wpływem nie będę pisał, bo wieść gminna niesie, że cały czas jestem pijany i nadaję z rowu w którym leżę. Tyle ode mnie. Możesz się odmeldować i dalej spokojnie sączyć ze swojej butelki.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

22-04-2017, 21:06

spoko. odmeldowuję się zatem
535

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

23-04-2017, 03:23

Fajny masz ten wentyl bezpieczeństwa Jędrek. Straszysz, grozisz, pierdzisz, usuwasz do innych tematów, uciekasz od problemu. Ja ci wyłożę go w jednym zdaniu. Jeżeli jesteś taki sprawiedliwy i w porządku, to w parze ze mną musisz wyjebać także Plastka i tu tkwi problem Andrzej. Wjebałeś się w kolec. Czy będą gadać? Nie wiem.
535

Re: wątroba

23-04-2017, 04:26

Plastek pisze:Jak widać kolejne potwierdzenie truizmu, że studia inteligencji nie wyuczą, niestety. Też muszę kończyć, idę rozrabiać cukier na mojego irokeza. Tymczasem jedno tomku pamiętaj - badaj się! Badaj się albowiem nigdy nie wiadomo kiedy depresja czy inne świństwo ponownie uderzy! A Guma fajny gość, cenię sobie wczesną Moskwę. Tylko tego Doby nie kojarzę.
Olka nie znasz? Olek prze chuj, co prawda ostatnio nie poszło, ale, gdybyśmy tylko takich ludzi mieli, miast tych brodatych pizd w byle frakach.

Obrazek
535

Re: wątroba

23-04-2017, 04:36

Heretyk pisze:[

chyba każdy widzi, że coraz więcej osób się stąd wypisuje. co zrobić...

Czy to milicyjny żal, oznaka skruchy, czy jednak typowy żal pl? No i najważniejsze. Ile było tego TANIEGO PIWNEGO, promille w tej deklaracji?
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

30-11-2018, 15:53

Maciek z klanu ty dyskotekowa spierdolino z downem choć na solo
Ostatnio zmieniony 30-11-2018, 16:29 przez maciek z klanu, łącznie zmieniany 1 raz.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

30-11-2018, 16:03

maciek z klanu pisze:Maciek z klanu ty dyskotekowa spierdolino z domem choć na solo
Sam do siebie?
To mogą być objawy choroby.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

30-11-2018, 16:29

Jaki?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

30-11-2018, 18:06

maciek z klanu pisze:Jaki?
Który Jaki? Patryk?
Nie, to nie ja.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

30-11-2018, 18:25

Patryka to ty zostaw w spokoju, bo może to źle skończyć dla nas obu. :)
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2431
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

30-11-2018, 19:37

o! kurka wodna
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6275
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: wątroba

01-12-2018, 13:57

535 pisze:
Plastek pisze:Jak widać kolejne potwierdzenie truizmu, że studia inteligencji nie wyuczą, niestety. Też muszę kończyć, idę rozrabiać cukier na mojego irokeza. Tymczasem jedno tomku pamiętaj - badaj się! Badaj się albowiem nigdy nie wiadomo kiedy depresja czy inne świństwo ponownie uderzy! A Guma fajny gość, cenię sobie wczesną Moskwę. Tylko tego Doby nie kojarzę.
Olka nie znasz? Olek prze chuj, co prawda ostatnio nie poszło, ale, gdybyśmy tylko takich ludzi mieli, miast tych brodatych pizd w byle frakach.

Obrazek
Olek ostatnio w pięknym stylu wysrał się na swoich wyborców. Szanuję, tak się właśnie walczy z demokracją!
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
hes
zaczyna szaleć
Posty: 293
Rejestracja: 22-10-2017, 09:27

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

02-12-2018, 17:19

MERDARD, jak Ty mnie chłopie wkurwiasz :D
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

02-12-2018, 18:16

hes pisze:MERDARD, jak Ty mnie chłopie wkurwiasz :D
A Ty mnie nie, nawet Ciebie lubię.
Przecież kiedyś poznasz jakieś dobre zespoły.
hes
zaczyna szaleć
Posty: 293
Rejestracja: 22-10-2017, 09:27

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

02-12-2018, 19:24

Medard pisze:
hes pisze:MERDARD, jak Ty mnie chłopie wkurwiasz :D
A Ty mnie nie, nawet Ciebie lubię.
przecież nie napisałem, że Cię nienawidzę ;P ino że mnie wkurwiasz.
Jakbym Cię spotkał to byśmy się po prostu napili, przecież nie dałbym Ci w ryj.
Medard pisze:Przecież kiedyś poznasz jakieś dobre zespoły.
znam ich sporo, dude, spokojnie :)
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

02-12-2018, 20:13

Rokujesz nadzieję, że wyrośniesz na ludzi.
Dlatego piszę komenty pod Twoimi postami. Inaczej bym nie pisał.
hes
zaczyna szaleć
Posty: 293
Rejestracja: 22-10-2017, 09:27

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

02-12-2018, 22:24

Medard pisze:Rokujesz nadzieję, że wyrośniesz na ludzi.
*wyrośniesz na ludzi*
*forum metalowe*
lol
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: bluzgi i wybluzgi czyli stulejarze na start

22-04-2020, 20:58

Proponuje wiekszosc rozmow zdrowotno-religijno-politycznych przeniesc tutaj. Sportowych nie, bo liga jeszcze nie ruszyla
woodpecker from space
ODPOWIEDZ