MYSTIC FESTIVAL 2019

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-04-2019, 14:12

Również nie przepadam co nie zmienia faktu, że wszystko co nagrali do The Spider's Lullabye zasługuje na szacunek.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Anzhelmoo
weteran forumowych bitew
Posty: 1272
Rejestracja: 19-03-2017, 08:51

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-04-2019, 14:30

To już zależy od preferencji - moje ulubione krążki KD to House of God i Puppet Master, a więc wydane po wspomnianym przez Ciebie albumie. Mniej zaś podchodzą mi właśnie Ab. II, Spiders, Voodoo, czy nawet Them.
Często jest tak...że nie, a potem coraz częściej jest tak...że nie, a potem zwykle jest tak...że nie. I potem zostaje już samo nie.
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-04-2019, 14:33

Faktycznie, House of God piękny album.
Jebać żuli.
ursus
w mackach Zła
Posty: 798
Rejestracja: 03-11-2018, 16:14

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-04-2019, 14:56

Rumburak pisze:Ja ja słyszę wokale "miszcza horroru" to po plecach przechodzą mi ciarki...zażenowania.
+666
Obrazek
nie kumam jak to ścierwo może się komuś podobać
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-04-2019, 17:09

Iron maiden też kupa panowie? Pieja jak pizdy
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3584
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-04-2019, 17:11

Ja tam lubię mocno i King Diamond i Mercyful Fate.
Ale doskonale rozumiem gdy ktoś nie słucha jakiejś kapeli przez wokal. Mam tak na przykład z Voivod.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10149
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-04-2019, 18:31

dzik pisze:Ja tam lubię mocno i King Diamond i Mercyful Fate.
Ale doskonale rozumiem gdy ktoś nie słucha jakiejś kapeli przez wokal. Mam tak na przykład z Voivod.
Tak mam jeszcze z Rush.
Jakoś nauczyłem się nie zwracać uwagi na wokal w Voivod i mogę słuchać.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-04-2019, 19:38

maciek z klanu pisze:Iron maiden też kupa panowie? Pieja jak pizdy
Dokładnie.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-04-2019, 19:49

Pacjent pisze:
maciek z klanu pisze:Iron maiden też kupa panowie? Pieja jak pizdy
Dokładnie.
No ok, kumam i widzę zależność. Myślałem że może tylko do Duńczyka jesteś uprzedzony.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-04-2019, 19:54

Wychodzi na to, że Halford również powinien spierdalać.
Jebać żuli.
Ogre
weteran forumowych bitew
Posty: 1125
Rejestracja: 26-02-2018, 19:47

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-04-2019, 20:15

Hahahahaaha......

Nie wierzę co tu się odpierdala.....Szanowni Forumowicze zaczynają przechodzić samych siebie w tym temacie i kilku "obok".
- King Diamond jest wg słów tutaj napisanych postrzegany jako kastrat z wizerunkiem klauna/duński piszczący kastrat, srają na jego popisy wokalne lub przechodzą na dźwięk popisów wokalnych wymienionego, ciarki zażenowania i na nie warto jechać na koncert....

- w temacie "obok" z kolei dowiedziałem się, że Dissection to słodziutkie, melodyjne granie dobre na stadion lub dla Piszącego zawsze to "była muzyka dla gimbzy, ewentualnie wyegzaltowanej dziewczynek będących w rozkroku pomiędzy jakimś rockiem gotyckim a powiedzmy cięższymi rozwiązaniem" oraz "Dimmu Borgir - Stormblast ma jakieś 10 razy wiecej mrocznego klimatu niż Dissection"

To naprawdę wszystkie coming-outy skrywane przez lata dotyczące swoistych kamieni milowych w swoim ramach gatunkowych czy jeszcze jakieś (nomen omen) diamenty się znajdą niedługo?
Kto pierwszy rzuci coś o:
- Venom? - w tym tonie to zapewne byłoby "prymitywne dźwięki grane przez prostaków przy burdelowym świetle"
- Bathory i wokalach na "Twilight of the Gods" - może nagle któryś w Szanownym Gronie uzna nagranie za "mimo ewidentnych braków, nagraną za wszelką cenę, próbę czystych wokaliz zrealizowanych przez niedomytego, szwedzkiego pastucha"
- Sodom "Agent Orange" - no nie wiem, nie wiem - a może "nagrana za szybko i nierówno kakofonia gitarowo-perkusyjna z bezsensownie frazującym wytapirowanym rajtuzowcem"

liczę na Was....nie zawodzicie jak na razie
to pisałem ja - brodaty i włochaty Metaluch, mający ksztynę szacunku dla Muzyki i Jej Twórców, którzy zjadają podobne przytyki choćby listą wydanych płyt, które to w swoim czasie wyznaczały linię rozwoju Metalu na kilka lat....

No nie, kurwa.......:D
popłakałem się ze śmiechu
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-04-2019, 20:27

Ogre pisze:Hahahahaaha......

Nie wierzę co tu się odpierdala.....Szanowni Forumowicze zaczynają przechodzić samych siebie w tym temacie i kilku "obok".
- King Diamond jest wg słów tutaj napisanych postrzegany jako kastrat z wizerunkiem klauna/duński piszczący kastrat, srają na jego popisy wokalne lub przechodzą na dźwięk popisów wokalnych wymienionego, ciarki zażenowania i na nie warto jechać na koncert....

- w temacie "obok" z kolei dowiedziałem się, że Dissection to słodziutkie, melodyjne granie dobre na stadion lub dla Piszącego zawsze to "była muzyka dla gimbzy, ewentualnie wyegzaltowanej dziewczynek będących w rozkroku pomiędzy jakimś rockiem gotyckim a powiedzmy cięższymi rozwiązaniem" oraz "Dimmu Borgir - Stormblast ma jakieś 10 razy wiecej mrocznego klimatu niż Dissection"

To naprawdę wszystkie coming-outy skrywane przez lata dotyczące swoistych kamieni milowych w swoim ramach gatunkowych czy jeszcze jakieś (nomen omen) diamenty się znajdą niedługo?
Kto pierwszy rzuci coś o:
- Venom? - w tym tonie to zapewne byłoby "prymitywne dźwięki grane przez prostaków przy burdelowym świetle"
- Bathory i wokalach na "Twilight of the Gods" - może nagle któryś w Szanownym Gronie uzna nagranie za "mimo ewidentnych braków, nagraną za wszelką cenę, próbę czystych wokaliz zrealizowanych przez niedomytego, szwedzkiego pastucha"
- Sodom "Agent Orange" - no nie wiem, nie wiem - a może "nagrana za szybko i nierówno kakofonia gitarowo-perkusyjna z bezsensownie frazującym wytapirowanym rajtuzowcem"

liczę na Was....nie zawodzicie jak na razie
to pisałem ja - brodaty i włochaty Metaluch, mający ksztynę szacunku dla Muzyki i Jej Twórców, którzy zjadają podobne przytyki choćby listą wydanych płyt, które to w swoim czasie wyznaczały linię rozwoju Metalu na kilka lat....

No nie, kurwa.......:D
popłakałem się ze śmiechu
elo, kurwa to mnie się podoba. P I S Z Ą C E GO. to chyba jakieś wyróżnienie*. albo i nie. a D. to G. przez równie duże G. takie słodziuchne i polukrowane G. z fiuta karła tam śpiewającego ówczas - wówczas. ale to jakby oczywiste


* chyba, że to jakaś pomyłka pisarska jest/ omsknięcie grubym paluchem <jak to u ogrów>na klawiaturze ...

a właśnie. po siermiężnym i wybornym pierwotnym sodomie, przyszła pora na przytupajowy "Ausgebombt" ... był to szok w moim przedszkolu metalowym. taki motorhedowypank to nie przystoi tym prawdziwkom. tak myślałem wówczas. dużo się nie zmieniło do dziś
.

a i jeszcze stanę w obronię tego ze zgniecionymi jajami. świetne historie snuł. takie metalowe ałdiobuki to były. piękne to było na owe czasy. a i wokal tak charakterystycznie spedalony zawsze mi się też podobał. UDO by tam nie pasował. do tych historii. jednak.
13.04.2024
535

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-04-2019, 20:47

Czytam i zastanawiam się od kiedy niechęć do wokali Kinga jest czymś kontrowersyjnym?
Ogre
weteran forumowych bitew
Posty: 1125
Rejestracja: 26-02-2018, 19:47

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-04-2019, 21:06

535 pisze:To prawda. Diamond to jest jakieś pierdolone kuriozum. Próbowałem ostatnio słuchać Voodoo. Nieprawdopodobna chujnia. Zdecydowanie wolę braci Gibb.
Gdybym zobaczył "niechęć do wokali" zamiast, na przykład, powyższego ^
słowem nie odezwałbym się, na 100%

@Kol. Ascetic - Kiedyś w powszechnym użyciu było coś, co nazywało się netykietą, która zasady pisowni naszego ojczystego języka przenosiła 1:1 w sieć, również te dotyczące odniesień osobowych, to było coś oczywistego ;)
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-04-2019, 21:13

Ogre pisze:
535 pisze:To prawda. Diamond to jest jakieś pierdolone kuriozum. Próbowałem ostatnio słuchać Voodoo. Nieprawdopodobna chujnia. Zdecydowanie wolę braci Gibb.
Gdybym zobaczył "niechęć do wokali" zamiast, na przykład, powyższego ^
słowem nie odezwałbym się, na 100%

@Kol. Ascetic - Kiedyś w powszechnym użyciu było coś, co nazywało się netykietą, która zasady pisowni naszego ojczystego języka przenosiła 1:1 w sieć, również te dotyczące odniesień osobowych, to było coś oczywistego ;)
rozumiem ;-)
pojęcie zupełnie mi obce/ odrzucone> wystarczy, że w życiu prywatnym jestem kulturalnym szarmanckim Panem, a tu dla odmiany i z wyboru zwykłym chamem ;-)
13.04.2024
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10149
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-04-2019, 21:42

Pacjent pisze:
maciek z klanu pisze:Iron maiden też kupa panowie? Pieja jak pizdy
Dokładnie.
Nie, dla mnie Dickinson jest bardzo dobrym wokalistą, uwielbiam wprost, chociaż nieczęsto słucham Ironów, bo mi się znudzili z 10 lat temu. Tylko jak chcę coś przebojowego, jakieś patataje, to nie znam niczego lepszego.

Chociaż najbardziej lubię jedynkę, czyli bez Bruce'a.

Za to nie znoszę wokalu w Judas Priest.
Die Welt ist meine Vorstellung.
535

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-04-2019, 22:10

Ogre pisze:
535 pisze:To prawda. Diamond to jest jakieś pierdolone kuriozum. Próbowałem ostatnio słuchać Voodoo. Nieprawdopodobna chujnia. Zdecydowanie wolę braci Gibb.
Gdybym zobaczył "niechęć do wokali" zamiast, na przykład, powyższego ^
słowem nie odezwałbym się, na 100%

@Kol. Ascetic - Kiedyś w powszechnym użyciu było coś, co nazywało się netykietą, która zasady pisowni naszego ojczystego języka przenosiła 1:1 w sieć, również te dotyczące odniesień osobowych, to było coś oczywistego ;)
Coś pan taki delikatny? Gdy opisuję swą niechęć do wokali Diamonda zawsze robię to w podobny sposób. Nie umiem i nie muszę okłamywać samego siebie. Te wokale są kuriozalne i kładą całokształt jego twórczości , a tytuł który wymieniłem jest tylko jednym z przykładów. Kompletna chujoza i porażka , której nie sposób przebrnąć. Tak uważam odkąd pierwszy raz usłyszałem króla kastratów. Niby dlaczego mam to ukrywać?
Ogre
weteran forumowych bitew
Posty: 1125
Rejestracja: 26-02-2018, 19:47

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-04-2019, 22:24

535 pisze:
Ogre pisze:
535 pisze:To prawda. Diamond to jest jakieś pierdolone kuriozum. Próbowałem ostatnio słuchać Voodoo. Nieprawdopodobna chujnia. Zdecydowanie wolę braci Gibb.
Gdybym zobaczył "niechęć do wokali" zamiast, na przykład, powyższego ^
słowem nie odezwałbym się, na 100%

@Kol. Ascetic - Kiedyś w powszechnym użyciu było coś, co nazywało się netykietą, która zasady pisowni naszego ojczystego języka przenosiła 1:1 w sieć, również te dotyczące odniesień osobowych, to było coś oczywistego ;)
Coś pan taki delikatny? Gdy opisuję swą niechęć do wokali Diamonda zawsze robię to w podobny sposób. Nie umiem i nie muszę okłamywać samego siebie. Te wokale są kuriozalne i kładą całokształt jego twórczości , a tytuł który wymieniłem jest tylko jednym z przykładów. Kompletna chujoza i porażka , której nie sposób przebrnąć. Tak uważam odkąd pierwszy raz usłyszałem króla kastratów. Niby dlaczego mam to ukrywać?
Delikatny to jedno z ostatnich określeń jakie sobie mógłbym przypisać - ale nie w tym rzecz. Rzecz również nie w tym ,aby tworzyć wielopoziomowe figury retoryczne na forum o Metalu.
Szczerość, to bardzo ważna kwestia, świetnie że ktoś jeszcze ją kultywuje.
To jakie jest Twoje szczere postrzeganie Venom? tak z ciekawości pytam.
535

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-04-2019, 22:28

Venom? To chyba oczywiste. Prawdopodobnie najważniejsza kapela w całym tym bałaganie. Nie wiem co ma wspólnego z pianiem Duńczyka?
Raf
w mackach Zła
Posty: 981
Rejestracja: 13-04-2011, 08:26
Lokalizacja: z ID

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-04-2019, 23:06

535 pisze:Te wokale są kuriozalne i kładą całokształt jego twórczości , a tytuł który wymieniłem jest tylko jednym z przykładów. Kompletna chujoza i porażka , której nie sposób przebrnąć. Tak uważam odkąd pierwszy raz usłyszałem króla kastratów.
O ile wiem, kastraci od dawien dawna byli cenieni w sztuce wokalnej, ciekawe skąd się bierze taka niechęć?, zwłaszcza przy totalnej akceptacji wrzasków, skrzeczenia, gulgotania, charczenia czy rzygania wokalistów death czy black metalowych.
ODPOWIEDZ