MYSTIC FESTIVAL 2019

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15308
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

MYSTIC FESTIVAL 2019

21-10-2018, 18:59

Stało się! Po latach na koncertową mapę Polski wraca Mystic Festival - jeden z najciekawszych i najlepszych rockowo - metalowych festiwali w naszym kraju.

Najnowsza edycja odbędzie się latem przyszłego roku, a za jej finalny kształt będzie odpowiadać Mystic Coalition - połączone siły Mystic Production, Knock Out Productions i B90.

⚫ Michał Wardzała, szef Mystic Production, czyli pomysłodawca Mystic Festival tak opowiada o całym przedsięwzięciu: "Jestem niezmiernie zadowolony, że Mystic Festival wraca na koncertową mapę Polski. Po niezwykle udanych edycjach 2005/06 - Iron Maiden / Nightwish / Slayer - skupiliśmy się na działalności wytwórni jednak festiwal zawsze był z tyłu mojej głowy. Współpraca z Knock Out Productions i B90 otworzyła drogę do powrotu i myślę, że w takim składzie uda się nam stworzyć nową jakość i regularny festiwal”.

⚫ Bez dwóch zdań wszyscy w tym towarzystwie to zawodowcy, ale przede wszystkim pasjonaci i fani, których wizja i zaangażowanie zapowiadają wydarzenie na najwyższym poziomie. Tomek Ochab, szef KnockOut Productions dodaje: "Znam się z Michałem od kilkunastu lat, a od kilku namawiałem go do powrotu Mystic Festival. My jako Knock Out Productions również potrzebowaliśmy czasu i zaufanych partnerów, aby z pełną mocą zaangażować się w tak duży projekt, który miejmy nadzieję na stałe wpisze się do kalendarza festiwalowego w naszym kraju”.

⚫ Cały zamysł i współpracę podsumowuje Arek Hronowski odpowiedzialny za sukces B90: "Każdy z nas osobno myślał o tym samym. Z Tomkiem łączy nas wieloletnia współpraca i świetna komunikacja. Michał już po pierwszym spotkaniu czuł się jak w domu. Dlatego B90 jest dumne, że może wnieść swój udział do tak wielkiego przedsięwzięcia. Polska potrzebuje dużego festiwalu z rockową i metalową muzyką i jestem przekonany, że na przestrzeni kolejnych lat rozwiniemy wydarzenie do poziomu największych festiwali europejskich”.

Skład, data, miejsce, bilety - informacje wkrótce!


Takie coś odnalazłem w czeluściach internetu...

Popuścmy wodze fantazji - Metalmania stała się na powrót faktem, kolejna edycja jest już zapowiadana, a jako konkurencja - Mystic. Nie powiem, jedna z edycji - ta na której grał Nile i Sinister m.in. - była moim zdaniem o wiele lepsza od tych Metalmanii z tego samego okresu. No i nie było tam małej sceny. Cieszycie się? Kogo chcielibyście tam widzieć? Spodek czy jakaś inna miejscówa?
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

21-10-2018, 19:04

RUNNING WILD. Nic innego mnie nie interesuje w formacie festiwalowym.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
535

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

21-10-2018, 19:20

Za daleko, za drogo, chujowe piwo i skład.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10464
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

21-10-2018, 19:22

Cóż za antycypacja :)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15308
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

21-10-2018, 19:26

Sybir pisze:Cóż za antycypacja :)

Prawie jak w "Krzyku ciszy" ;-)
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3961
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

21-10-2018, 19:37

po tym co odpierdolili na jubileuszu 20-lecia Mystic to mam obawy o skład tego festu.
Może się okazać że gwiazdą będzie Artur Andrus, a supportem jakaś Baba Kulka i inne wynalazki :)

czekam na info beż żadnych nadziei i spiny.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

21-10-2018, 19:39

Tylko Grzegorz Turnau. I nie żartuję, bardzo lubię i mam parę płyt. :-)
all the monsters will break your heart
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15308
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

21-10-2018, 19:45

Stoigniew pisze:po tym co odpierdolili na jubileuszu 20-lecia Mystic to mam obawy o skład tego festu.
Może się okazać że gwiazdą będzie Artur Andrus, a supportem jakaś Baba Kulka i inne wynalazki :)

czekam na info beż żadnych nadziei i spiny.

Jubileusz to jednak co innego. Teraz z tego mają największe profity na to się nastawiają więc taką imprezę zrobili. Natomiast wsród wypowiedzi jest mowa o rockowo - metalowym festiwalu. Chyba że Andrusa podepną pod rock, to wtedy wróżę im spektakularną klapę.
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3961
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

21-10-2018, 20:03

Nasum pisze:
Stoigniew pisze:po tym co odpierdolili na jubileuszu 20-lecia Mystic to mam obawy o skład tego festu.
Może się okazać że gwiazdą będzie Artur Andrus, a supportem jakaś Baba Kulka i inne wynalazki :)

czekam na info beż żadnych nadziei i spiny.

Jubileusz to jednak co innego. Teraz z tego mają największe profity na to się nastawiają więc taką imprezę zrobili. Natomiast wsród wypowiedzi jest mowa o rockowo - metalowym festiwalu. Chyba że Andrusa podepną pod rock, to wtedy wróżę im spektakularną klapę.
jubilelusz jubileuszem, w porządku. Ale tak się odciąć od swoich początków ?? dla mnie to jednak niezrozumiałe było.... ale ja prosty chłopak jestem, nie wszystko muszę rozumieć :)
aniola
weteran forumowych bitew
Posty: 1127
Rejestracja: 19-07-2011, 15:06

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

21-10-2018, 20:14

Stoigniew pisze:po tym co odpierdolili na jubileuszu 20-lecia Mystic to mam obawy o skład tego festu.
Może się okazać że gwiazdą będzie Artur Andrus, a supportem jakaś Baba Kulka i inne wynalazki :)

czekam na info beż żadnych nadziei i spiny.
Szanowny kolego! Co jak co w jednej linijce zrównanie p,Andrusa z Kulką jest już nadużyciem,a p. Andrusa panie szanuj :)
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3961
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

21-10-2018, 20:39

aniola pisze:
Stoigniew pisze:po tym co odpierdolili na jubileuszu 20-lecia Mystic to mam obawy o skład tego festu.
Może się okazać że gwiazdą będzie Artur Andrus, a supportem jakaś Baba Kulka i inne wynalazki :)

czekam na info beż żadnych nadziei i spiny.
Szanowny kolego! Co jak co w jednej linijce zrównanie p,Andrusa z Kulką jest już nadużyciem,a p. Andrusa panie szanuj :)
O to nadużycie to pretensje do Pana Wardzały, wszak ci artyści byli (są ?) w jego wytwórni, stąd to zrównanie :)
A Pana Andrusa to ja szanuję, co nie zmienia faktu że nie wiem czy chciałbym go oglądać na Mystic Festival (jeśli bym się wybrał)
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14601
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

21-10-2018, 21:14

wali mnie to bo i tak nie bedzie w wawie :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4077
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

21-10-2018, 21:19

Na bank nie Spodek, bo B90 by się nie bawiło w festiwal na drugim końcu Polski. Zobaczymy, na jaką formę postawią, ale jeśli stara ma być zachowana, to będzie to gdańsko-sopocka Ergo Arena. Jeśli postawią na średniaki, to mniejsza hala w Gdyni. Widzę też opcję jakiegoś połączenia wersji hala-klub (niektóre festiwale w Europie z powodzeniem robią koncerty w różnych miejscach), ale to tylko wtedy, jeśli fest potrwa dłużej niż jeden dzień.

Składu raczej się obawiam ;)
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Dragazes
w mackach Zła
Posty: 783
Rejestracja: 27-02-2012, 00:24

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

21-10-2018, 22:09

Nienawidzę tego.
Zapowiedź zapowiedzi. Niech ludzie wiedzą że coś się będzie działo, ale właściwie co i kiedy to tajemnica.
Should the compact Disc become soiled by fingerprints, dust or dirt, it can be wiped with a clean and lint free soft, dry cloth. If you follow these suggestions, the Compact Disc will provide a lifetime of pure listening enjoyment.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4077
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

21-10-2018, 22:28

^ Ja też, ale przynajmniej się mówi, że info wkrótce. Na tle niektórych polskich nie-metalowych festiwali, które domykają skład na 2-3 tygodnie przed imprezą, nie jest źle.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9718
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

21-10-2018, 22:44

jakbym mial spekulowac to mimo nazwy glownym pomyslodawca jest Knockout, bo im dalej brakuje tego festiwalu w portfolio. prawie co roku mozna zobaczyc ich ekipe na Brutalu. dwa podejscia do stworzenia festiwalu z prawdziwego zdarzenia juz im sie nie udaly, ale skoro Metalmania w miare udanie wrocila to wpadli na pomysl, ze mozna reaktywowac inna marke. jesli mam racje to sklad bedzie przewidywalny i zachowawczy, zeby "kazdy milosnik ciezkiego grania znalazl cos dla siebie"
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10184
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-10-2018, 07:55

Czyżby trzeba było zjednoczyć siły, by sprowadzić gwiazdę.
Tool?

Jeżeli wygrałem konkurs na zgadnięcie nazwy headlinera, to poproszę bilet od organizatora.
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-10-2018, 08:17

Ale kogo obchodzi jakiś Tool obsrany. Na moje pewnie będzie raczej bez spektakularnych nazw, bo Mystic ostatnio trochę koniunkturę wietrzy w tych wszystkich postneo wynalazkach jak zwykle o sto lat po reszcie świata.
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11497
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-10-2018, 08:25

uglak pisze:jakbym mial spekulowac to mimo nazwy glownym pomyslodawca jest Knockout, bo im dalej brakuje tego festiwalu w portfolio. prawie co roku mozna zobaczyc ich ekipe na Brutalu. dwa podejscia do stworzenia festiwalu z prawdziwego zdarzenia juz im sie nie udaly, ale skoro Metalmania w miare udanie wrocila to wpadli na pomysl, ze mozna reaktywowac inna marke. jesli mam racje to sklad bedzie przewidywalny i zachowawczy, zeby "kazdy milosnik ciezkiego grania znalazl cos dla siebie"


o, to liczę , że zagra Korgonthurus, Malum etc.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10184
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: MYSTIC FESTIVAL 2019

22-10-2018, 08:40

Oferma pisze:Ale kogo obchodzi jakiś Tool obsrany. Na moje pewnie będzie raczej bez spektakularnych nazw, bo Mystic ostatnio trochę koniunkturę wietrzy w tych wszystkich postneo wynalazkach jak zwykle o sto lat po reszcie świata.
Tool ściągnie więcej luda na jeden koncert, niż wszystkie noszone tutaj na rękach podziemne nazwy ściągają przez cały rok. Więc kogoś to obchodzi jednak.

Fakt, że pewnie będą postmetale, hipstery
i inne wynalazki zaproszone. Obowiązkowo metale w rurkach i rajstopach muszą mieć swoje kapelki
na feście, żeby popłakać narzeczonemu w koszulkę. Takie czasy, inaczej nie będzie frekwencji.
ODPOWIEDZ