Metallica 21.08.2019 Narodowy Kibel

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Metallica 21.08.2019 Narodowy Kibel

23-08-2019, 23:21

Wiesz ile Legia zdobyła Mistrzostw Polski w latach 2013-18? Sprawdź...
Ostatnio zmieniony 23-08-2019, 23:23 przez Rumburak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Metallica 21.08.2019 Narodowy Kibel

23-08-2019, 23:22

Medard pisze:
Rumburak pisze:
dzik pisze:Za to zawsze dosyć lubiłem Polonię Warszawa.
Z tą Polonią jest tak, że nie ma za co jej nie lubić. Mistrzostwo Polski zdobyła całe dwa razy, ma ze 2000 kibiców, którzy po Warszawie poruszają się kanałami a obecnie tuła się w jakiejś okregówce. My, Polacy mamy tendencję do kibicowania słabszym przy jednoczesnym jebaniu tych którym się powodzi. Taka bezinteresowna zawiść:)
Trudno powiedzieć, żeby legii się powodziło, raczej w ostatnich latach wpakowano tam wiele kasy w nieprzemyślny sposób. A wyników nie ma.
powiedz medrad, a jakich sukcesów oczekujesz? taki półfinał ligi mistrzów? może być?
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Metallica 21.08.2019 Narodowy Kibel

23-08-2019, 23:37

Ja pierdolę od kiedy kibicowanie temu czy innemu klubowi czy nie lubienie tego czy inne klubu to uczucie racjonalne. Sport to to rozrywka i tyle. Lubisz Megadeth a Metallica ci mniej pasi. Można się posprzeczać , ale nie róbmy z tego zasadniczego sporu ideologicznego. Moje nielubienie Legii ogranicza się do darcia łacha, nic poza tym.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15054
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Metallica 21.08.2019 Narodowy Kibel

23-08-2019, 23:38

Hatefire pisze:
Wacław pisze:coś w tym jest. chyba już pora na wymianę. sosnowiec za pragę. i będzie spokój.
Połączyłbym Pragę z Szopienicami. By się działo ;-)

Ale Sosnowiec to mogą sobie zabrać ;-) Nieodpłatnie.

W Szopienicach takie cuda się dzieją? No, no, widać ślązacy nie gęsi ;-)
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: Metallica 21.08.2019 Narodowy Kibel

23-08-2019, 23:45

Hatefire pisze:Ja pierdolę od kiedy kibicowanie temu czy innemu klubowi czy nie lubienie tego czy inne klubu to uczucie racjonalne. Sport to to rozrywka i tyle. Lubisz Megadeth a Metallica ci mniej pasi. Można się posprzeczać , ale nie róbmy z tego zasadniczego sporu ideologicznego. Moje nielubienie Legii ogranicza się do darcia łacha, nic poza tym.
przecież o tym było wcześniej. w sensie wyżej. w sensie we wcześniejszych postach. ocknij się.
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Metallica 21.08.2019 Narodowy Kibel

23-08-2019, 23:50

Hatefire pisze:Ja pierdolę od kiedy kibicowanie temu czy innemu klubowi czy nie lubienie tego czy inne klubu to uczucie racjonalne. Sport to to rozrywka i tyle. Lubisz Megadeth a Metallica ci mniej pasi. Można się posprzeczać , ale nie róbmy z tego zasadniczego sporu ideologicznego. Moje nielubienie Legii ogranicza się do darcia łacha, nic poza tym.
Dla ciebie rozrywka i darcie łacha, inni są gotowi za to pozabijać. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, czy jakoś tak. Słyszałeś kiedyś żeby fan Megadeth zabił fana Metaliki?
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Metallica 21.08.2019 Narodowy Kibel

24-08-2019, 00:03

Oba zespoły to podobna ekipa słuchaczy.
Ale jakiś czas temu punki dokopywały metalom i odwrotnie. A depesz mógł oberwać od obu.

Dawny Jarocin to się działo. Poszukaj sobie informacji. Na osiedlach też bywało gorąco.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Metallica 21.08.2019 Narodowy Kibel

24-08-2019, 00:10

Merdziu, ale ja zadałem konkretne pytanie w konkretnym celu w odniesieniu do konkretnej tezy a ty mi wyjeżdżasz z punkami, depeszami i Jarocinem.Na chuj? Przełom lat 80/90 to długiwłosi huligani/metaluchy na stadionach którzy robili taki rozpierdol, że te dzisiejsze przy tym to niewinne igraszki.Tylko co to ma do rzeczy?
Ostatnio zmieniony 24-08-2019, 00:13 przez Rumburak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Metallica 21.08.2019 Narodowy Kibel

24-08-2019, 00:12

Rumburak pisze:Słyszałeś kiedyś żeby fan Megadeth zabił fana Metaliki?
No dlatego zawsze piszę, że jest to dla mnie niezrozumiałe. Od biedy rozumiem napierdalanie się z powodu religii, polityki itp. No ale z powodu że ktoś ma na szyi szmatę w innych barwach?
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Metallica 21.08.2019 Narodowy Kibel

24-08-2019, 09:28

Rumburak pisze:Merdziu, ale ja zadałem konkretne pytanie w konkretnym celu w odniesieniu do konkretnej tezy a ty mi wyjeżdżasz z punkami, depeszami i Jarocinem.Na chuj? Przełom lat 80/90 to długiwłosi huligani/metaluchy na stadionach którzy robili taki rozpierdol, że te dzisiejsze przy tym to niewinne igraszki.Tylko co to ma do rzeczy?
Gadałem w pociągu kilka dni temu, w dniu koncertu Mety, z gościem, który jechał na koncert. Twierdził, że słucha innych zespołów, ale jeździ tylko na Metę prawie co roku. Ja mam wątpliwości, że słucha, może jak coś na YouTube czasami to max, nie wymienił niczego, co nie byłoby sztampowym mainstreamem znanym z nazwy każdemu.

Duże zdziwienie mnie tego dnia spotkało, bo kobita pytała mnie, czy ja się wybieram, bo widziała ekipy na mieście
i jej się wydaje. Piszę na to jej smsa, że widziałem ich dwa razy i raz słuchałem siedząc na balkonie w mieszkaniu, gdy grali czarną płytę. I mi ich takie niedzielne granie wystarczy.

No może sen o warszawie byłby urozmaiceniem. Byłbym się rozmarzył patrząc na zdemolowane praskie kamienice na Stalowej :)
Die Welt ist meine Vorstellung.
thespectator
zaczyna szaleć
Posty: 188
Rejestracja: 08-06-2015, 17:40

Re: Metallica 21.08.2019 Narodowy Kibel

24-08-2019, 11:51

Koncert bardzo fajny a malkontentom chuj w dupę. Dla mnie to był pierwszy ich koncert i bardzo się ciesze, że w końcu usłyszałem za żywo takie zajebiste kawałki jak For Whom... albo One. Baaaardzo też ucieszył mnie Harvester Of Sorrow z najlepszej ich płyty.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15054
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Metallica 21.08.2019 Narodowy Kibel

24-08-2019, 11:55

Hatefire pisze:
Rumburak pisze:Słyszałeś kiedyś żeby fan Megadeth zabił fana Metaliki?
No dlatego zawsze piszę, że jest to dla mnie niezrozumiałe. Od biedy rozumiem napierdalanie się z powodu religii, polityki itp. No ale z powodu że ktoś ma na szyi szmatę w innych barwach?
A znam takich, którzy biorą to cholernie mocno na poważnie, więc napierdalanie komuś za inny kolor szmaty na szyi uważają wręcz za obowiązek. Ba, chlubią się tym... Niezrozumiałe to mało powiedziane. To taki absurd, że nie ogarniam tego umysłem.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6279
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Metallica 21.08.2019 Narodowy Kibel

24-08-2019, 12:07

Nasum pisze:
Hatefire pisze:
Rumburak pisze:Słyszałeś kiedyś żeby fan Megadeth zabił fana Metaliki?
No dlatego zawsze piszę, że jest to dla mnie niezrozumiałe. Od biedy rozumiem napierdalanie się z powodu religii, polityki itp. No ale z powodu że ktoś ma na szyi szmatę w innych barwach?
A znam takich, którzy biorą to cholernie mocno na poważnie, więc napierdalanie komuś za inny kolor szmaty na szyi uważają wręcz za obowiązek. Ba, chlubią się tym... Niezrozumiałe to mało powiedziane. To taki absurd, że nie ogarniam tego umysłem.
WiP - innej opcji nie ma

Obrazek
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Metallica 21.08.2019 Narodowy Kibel

24-08-2019, 15:04

Rumburak pisze:No, elitarni miłośnicy elitarnych w ich mniemaniu dźwieków mogą być zniesmaczeni. Bdb koncert. Meta rozdała, tu nie ma co a nawet nie wypada komentować. Ghost też dało radę.Pełna profeska. Motyw ze zniedołeżniałym papieżem, grajacym na saksofonie, wywołał drobne poruszenie na paru gębach które zaobserwowałem:)
trudno żeby największy zespół metalowy nie rozdał. jebana potęga jak zawsze. sen o warszawie mega pozytywna sprawa. no i co mnie jacyś janusze obchodzą? bo na jakichś "elitarnych" i "podziemnych" koncertach jest lepiej? lol. brudas to brudas :)
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: Metallica 21.08.2019 Narodowy Kibel

25-08-2019, 07:44

Hatefire pisze:Ja pierdolę od kiedy kibicowanie temu czy innemu klubowi czy nie lubienie tego czy inne klubu to uczucie racjonalne. Sport to to rozrywka i tyle. Lubisz Megadeth a Metallica ci mniej pasi. Można się posprzeczać , ale nie róbmy z tego zasadniczego sporu ideologicznego. Moje nielubienie Legii ogranicza się do darcia łacha, nic poza tym.
Dla mnie w ogóle bycie fanem jakiegoś określonego klubu sportowego jest niepojęte. Jak już oglądam piłkę nożną (co zdarza się BARDZO rzadko), to interesuje mnie żeby być świadkiem jak największej liczby spektakularnych akcji i efektownie strzelonych goli. Nie obchodzi mnie kto wygra. To tak jakby być przez lata fanem kapeli niezależnie od tego jaki poziom prezentuje na swoich wydawnictwach i tylko cisnąć: "Metallica!!!! Metallica!!!". Taki drobny przytyk... ; )

Wracając do tematu: miło ze strony zespołu, że dali na hospicjum dla dzieci. Ta ich działalność charytatywna, katana Hetfielda z naszywkami m.in. WITCHFYNDE czy OSTROGOTH, nieustanne wyciąganie na światło dzienne nazw takich jak DIAMOND HEAD, czy pojedynczy klasowe kawałki jak "Murder One" to coś co wciąż pozwala mi na nich patrzeć z życzliwością.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
ODPOWIEDZ