GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Duban
weteran forumowych bitew
Posty: 1073
Rejestracja: 14-03-2006, 13:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

11-07-2018, 11:09

So_It_Is_Done pisze:Whole Lotta Rosie do zniesienia, a Floydów na szczęście wieprz nie odśpiewał. Nie było aż tak źle, gruby sie rozkręcił i średnią jakość nadrobili długością. 7/10.
Ja tam wolę jednego solidnego single malta niż skrzynkę wódki, ale co kto lubi :)
If you believe the western sun
is falling down on everyone.
You're breaking free and the morning's come.
If you would know your time has come.
Awatar użytkownika
Anzhelmoo
weteran forumowych bitew
Posty: 1254
Rejestracja: 19-03-2017, 08:51

Re: GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

11-07-2018, 12:21

Medard pisze:Mustaine jak chce, to daje dobry koncert.
Co prawda widziałem dwa razy dawno temu, ostatnio na Sonisphere przed Metą.

Ostatni zonk przed Judasami to raczej wina nagłośnieniowca.
No tak - nagłośnienie ponoć nie było najlepsze. Byli supportem, wiec może to być zrozumiałe... tylko oni od 2010 są w wiecznej trasie na supporcie :p A nagłośnienie nie wpływa na formę wokalną, która pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Trudno winić Dave'a, nigdy nie był świetnym wokalistą, a na starość nie ma się wpływu. Jednakże teraz, gdy ma naprawdę świetny zespół po tylu latach, on sam pozostaje najsłabszym ogniwem. Może powinni grać instrumentalne sety? Trudno powiedzieć - tak czy siak wydaje mi się, że jego melodeklamacja jest lepszym rozwiązaniem, niż śpiew.
Często jest tak...że nie, a potem coraz częściej jest tak...że nie, a potem zwykle jest tak...że nie. I potem zostaje już samo nie.
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

11-07-2018, 15:25

GnR to absolutna klasyka i chuj w dupe Luckom i innym malkontentom.
Zaskoczyli mnie nowi ludzie w składzie, prześliczna Melissa na plus, a co ciekawego powiedzie o gitarzyście i bębniarzu?
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

11-07-2018, 15:50

Richard Fortus jest przyzwoitym rzemieślnikiem, ale trzymają go tam pewnie raczej ldatego, ze z pyska drastycznie przypomina Izzyego. Frank Ferrer jest niestety najsłabszym ze wszystkich bębniarzy G n' R, co bolesnie udowodnił mu Steve Adler, jak go na paru koncertach wpuścili,zeby pograł kawałki z "Appetite..", ale mimo braku goove'u bardzo solidnie ten koncert zagrał, no i nie oszczędzał sie bite 3,5 godziny.
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

11-07-2018, 16:20

no właśnie, 33 piosenki czy coś koło tego? szacunek
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3516
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

11-07-2018, 16:31

szacunek raczej dla tych, którzy to wytrzymali i jeszcze wychodzili z uśmiechem na twarzy.wczoraj w radiowej Trójce jeden pan redaktor mówił, że koncert życia.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

11-07-2018, 16:34

chuj wie, nie byłem więc nie mam zdania. ale zdaje mi się, ze to miło z ich strony, bo mogli zagrać 12-14 kawałków, a fani i tak by się posrali
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

11-07-2018, 16:34

No właśnie koparka mi opadła, jak gruby przedstawił Izziego innym imieniem. I coś te dziary mi nie pasowały. A ten kwiatuszek za klapami? Można sie zakochać, to jakas azjatycka kundelka przecież.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

11-07-2018, 18:30

Melissa bardzo ładna dziewucha, ale czy ten zespół potrzebuje na serio az dwóch klawiszowców? Ale chuj w to zresztą. Mimo wszystko strasznie mi się ten koncert podobał i bawiłem się zajebiście.
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

11-07-2018, 18:40

So_It_Is_Done pisze:GnR to absolutna klasyka i chuj w dupe Luckom i innym malkontentom.
Zaskoczyli mnie nowi ludzie w składzie, prześliczna Melissa na plus, a co ciekawego powiedzie o gitarzyście i bębniarzu?
klasyka czego ?? ze na gitarach grają to metalu niby ? nie rozsmieszaj ludzi, żenujące ciotowskie łajno, zespolik dla dziewuch, az wstyd o tym mówić i tłumaczyć.
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

11-07-2018, 19:18

Lucek pisze:
So_It_Is_Done pisze:GnR to absolutna klasyka i chuj w dupe Luckom i innym malkontentom.
Zaskoczyli mnie nowi ludzie w składzie, prześliczna Melissa na plus, a co ciekawego powiedzie o gitarzyście i bębniarzu?
klasyka czego ?? ze na gitarach grają to metalu niby ? nie rozsmieszaj ludzi, żenujące ciotowskie łajno, zespolik dla dziewuch, az wstyd o tym mówić i tłumaczyć.
Obrazek
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

11-07-2018, 19:20

nagrobek pisze:szacunek raczej dla tych, którzy to wytrzymali i jeszcze wychodzili z uśmiechem na twarzy.wczoraj w radiowej Trójce jeden pan redaktor mówił, że koncert życia.
Pewnie jego życia, może wcześniej widział tylko Ruhannę i Comę.

W sumie, to nie mam takiego, bo kilka aspiruje do tego miana. W pewnych okresach życia różne wydarzenia były istotne.

Ale oglądając youtuba nie można było się spodziewać jakiegoś wielkiego koncertu.
Jeżeli było ok, to wystarczy. Więcej nie ma co oczekiwać od tych ludzi.
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

11-07-2018, 19:43

Oferma pisze:
Lucek pisze:
So_It_Is_Done pisze:GnR to absolutna klasyka i chuj w dupe Luckom i innym malkontentom.
Zaskoczyli mnie nowi ludzie w składzie, prześliczna Melissa na plus, a co ciekawego powiedzie o gitarzyście i bębniarzu?
klasyka czego ?? ze na gitarach grają to metalu niby ? nie rozsmieszaj ludzi, żenujące ciotowskie łajno, zespolik dla dziewuch, az wstyd o tym mówić i tłumaczyć.
Obrazek
chyba twoja stara edgy, ja jestem bardzo dobrym człowiekiem
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

11-07-2018, 21:31

Żeby doprecyzować: gnr to sraczka i kloaka w jednym.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

11-07-2018, 23:49

Dojebałbym wam jak kozie za obierki za takie teksty, bo akurat z GnR sie utożsamiam od dawna, ale przez net nie mogę, więc tylko napisze, że jesteście pizdami i chuja słyszeliście. Pewnie na November Rain się kończy wasza znajomość, cioty jebane.

Co do Volbeat, liczyłem, że to przyzwoita muzyka, ale chwilę przed koncertem posłuchałem coś z youtube i cieszę się, że zostałem w trakcie ich występu w parku, bo słychać było, że to jakieś ugrzecznione gówno.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Anzhelmoo
weteran forumowych bitew
Posty: 1254
Rejestracja: 19-03-2017, 08:51

Re: GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

12-07-2018, 00:27

So_It_Is_Done pisze:Dojebałbym wam jak kozie za obierki za takie teksty, bo akurat z GnR sie utożsamiam od dawna, ale przez net nie mogę, więc tylko napisze, że jesteście pizdami i chuja słyszeliście. Pewnie na November Rain się kończy wasza znajomość, cioty jebane.

Co do Volbeat, liczyłem, że to przyzwoita muzyka, ale chwilę przed koncertem posłuchałem coś z youtube i cieszę się, że zostałem w trakcie ich występu w parku, bo słychać było, że to jakieś ugrzecznione gówno.
Hehe, tym razem występowali na bezpiecznej scenie? ;) Ten zespół to definicja słowa kloaka!
Często jest tak...że nie, a potem coraz częściej jest tak...że nie, a potem zwykle jest tak...że nie. I potem zostaje już samo nie.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

12-07-2018, 00:30

Trochę teraz jesteście niesprawiedliwi. Volbeat nie gra złej muzy, fajne i wyluzowane, chociaż wielkim fanem nigdy nie byłem. A że zdarzyło im się zachować chujowo? Ano zdarzyło się, trudno. Przy obecnej kondycji Gunsów to już bym wolał Volbeat. Na szczęście mnie tam nie było, to i mnie ten trudny dylemat ominął.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

12-07-2018, 07:29

Lukass pisze:Trochę teraz jesteście niesprawiedliwi. Volbeat nie gra złej muzy, fajne i wyluzowane, chociaż wielkim fanem nigdy nie byłem. A że zdarzyło im się zachować chujowo? Ano zdarzyło się, trudno. Przy obecnej kondycji Gunsów to już bym wolał Volbeat. Na szczęście mnie tam nie było, to i mnie ten trudny dylemat ominął.
?
Rozumiem, że zmęczenie , ale żeby aż tak.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Duban
weteran forumowych bitew
Posty: 1073
Rejestracja: 14-03-2006, 13:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

12-07-2018, 11:30

nagrobek pisze:szacunek raczej dla tych, którzy to wytrzymali i jeszcze wychodzili z uśmiechem na twarzy.wczoraj w radiowej Trójce jeden pan redaktor mówił, że koncert życia.
I to jest sedno! Podsumowanie w punkt. Ciekawe co by powiedzieli po tym, co zaserwował Ozzy 2 tygodnie wcześniej. Koncert, kurwa, galaktyki?
If you believe the western sun
is falling down on everyone.
You're breaking free and the morning's come.
If you would know your time has come.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: GUNS'N'ROSES - 09-VII-2018 Stadion Śląski

13-07-2018, 00:22

Medard pisze:
Lukass pisze:Trochę teraz jesteście niesprawiedliwi. Volbeat nie gra złej muzy, fajne i wyluzowane, chociaż wielkim fanem nigdy nie byłem. A że zdarzyło im się zachować chujowo? Ano zdarzyło się, trudno. Przy obecnej kondycji Gunsów to już bym wolał Volbeat. Na szczęście mnie tam nie było, to i mnie ten trudny dylemat ominął.
?
Rozumiem, że zmęczenie , ale żeby aż tak.
A gdzież tam, byłem świeży i świadomy, jak to pisałem! Gunsi to bardzo fajna kapela... była 20 lat temu. Volbeat to takie tam pitolenie, ale mieli swoje momenty. Na przykład ten:
[youtube][/youtube]
Johnny Cash bardzo, a Johnny Cash jest bogiem, tak więc wiesz, rozumiesz.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
ODPOWIEDZ