Christ Agony, Stillborn - I.2017

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Gotyk
zaczyna szaleć
Posty: 289
Rejestracja: 11-01-2017, 16:25
Lokalizacja: WLKP

Re: Christ Agony, Stillborn - I.2017

02-02-2017, 15:37

trup pisze:
kenediusze pisze:Wrażenia z Lublina:

RAGEHAMMER - ciężki wpierdol, świetny koncert; publika była raczej nieruchawa, co nie przeszkodziło zespołowi dać naprawdę mocno naładowanego energią występu.

THY WORSHIPER - sporo osób mówiło, że przyszło właśnie dla nich, co mnie dziwi, bo to przecież kupa straszna. Na żywo też, chociaż sam występ był raczej w porządku, bez względu na to, że muzyka taka se - przynajmniej dźwiękowo, bo prezencja sceniczna jest koszmarna i jakoś koresponduje z muzyką; pożyczone z ludowości elementy są tak naprawdę rekwizytami maskującymi niskich lotów pitolący black metal z zawodzącą kobietą na wokalach.

CHRIST AGONY - klasa. Nie to, że było genialnie, bo nie, ale porządny występ, podobało się.

Ogólnie było miło.

To nie ta trasa ;-))
Jak nie? Przecież trasa podzielona jest na dwie części.Pierwsza z Stillborn,druga z Ragehammer i Thy Worshiper. Innego tematu nie widzę.Co do Thy Worshiper to mam podobne odczucia co kolega wyżej.Moim zdaniem ten zespół nie pasuje do tej trasy.W Poznaniu strasznie mulący występ.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9640
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Christ Agony, Stillborn - I.2017

02-02-2017, 16:06

cos mi sie wydaje, ze znowu sie nie przeprosze z Thy Worshiper
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14140
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Christ Agony, Stillborn - I.2017

02-02-2017, 18:00

miałem być ale ostatecznie nie byłem
może do 3 razy sztuka ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3084
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Christ Agony, Stillborn - I.2017

03-02-2017, 00:11

Ragehammer spoko, Thy Worshiper przegadałem prawie cały. Nie moje klimaty. Christ jak zawsze wpierdol. Ludzi w tym Lublinie w chuj mało, może z 90 osób było.
ODPOWIEDZ