Skeletal Remains (US), MosherZ (Wroc.) WROCŁAW 12 Lipca

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Tomaszek
zaczyna szaleć
Posty: 259
Rejestracja: 22-03-2010, 22:37

Re: Skeletal Remains (US), MosherZ (Wroc.) WROCŁAW 12 Lipc

13-07-2016, 11:07

Koncert udany.
Dzięki wszystkim którzy się pojawili.
Niespełna 40 osób w wakacje, w środku tygodnia i na dzień przed Obscene (gdzie amerykanie zagrają) uznać należy mimo wszystko za sukces.
Młodzież fajnie, powiało momentami starym Cryptic Slaughter, przede wszystkim radość z grania ... ci Panowie kilka tygodni wcześniej pisali maturę, więc tak po prostu wszystko przed nimi.
Amerykanie zagrali swoje, zabrzmieli wspaniale, nawet bisowali ;)
Kolejny zajebisty gig i chyba wszystkim się podobało publice, zespołom ... mnie bardzo.
Zapraszam na Destroyer 666 do Warszawy i Zabrza we wrześniu. W październiku robię dwa zacne gigi, o których za moment będę dawał szerzej znać.
Do zobaczenia i raz jeszcze dzięki
Awatar użytkownika
KAKAESIAK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2458
Rejestracja: 19-01-2007, 17:32
Lokalizacja: KALISZ

Re: Skeletal Remains (US), MosherZ (Wroc.) WROCŁAW 12 Lipc

13-07-2016, 13:34

te dwa zacne gigi w październiku zapowiadają się ciekawie, tym razem nie odpuszczę
In a world of compromise...some don't
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9224
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Skeletal Remains (US), MosherZ (Wroc.) WROCŁAW 12 Lipc

13-07-2016, 18:35

Harlequin pisze:Chopakiiiii, dzięki za zajebisty wieczór :) Wczorajszy koncert był niemalże elitarny - w całym lokalu max 20 osób. Sam gig rozpoczął się gdzies koło 22.00 i trwał gdzieś aż całe 7 kawałków, wiec było wiele czasu na pogaduchy. Serdeczne pozdrowionka dla ryjka, pestena i mintaja. Dziś trochę kacyk, ale za taki wieczór wyrzutów sumienia mieć nie można.

Est, słoneczko, żyjesz?
Nic mi nie wiadomo o żadnym koncercie ;)
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8133
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Skeletal Remains (US), MosherZ (Wroc.) WROCŁAW 12 Lipc

06-08-2016, 13:16

SODOMOUSE pisze:tłum pod sceną Pesten i Harlequin
Obrazek
Pesten Mint Harlequin
Obrazek
jak to na gig z kapelą z USA,ubrałem galową białą koszulkę...jeszcze mole nie zżarły PSYCHOSIS z materiałem "Face" rok 91
Obrazek

Obrazek
Heh, weszłem sobie do topicu bo sobie przeglądam muzyczne wydarzenia i ten obrazek jest przerażający. Dwóch forumowych kolegów pod sceną. Takie rzeczy są przytłaczające że tylko dwóch kolegów zaszczyciło swoja obecnością taki event(za to jakie:))
Kupię:

Vastum Hole Below

The storm is coming

https://www.youtube.com/watch?v=u5WLtuVzCWE
ODPOWIEDZ