Manowar 26-27.01.2027 Łodz, Kraków

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17578
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Manowar 26-27.01.2027 Łodz, Kraków

23-06-2026, 15:25

Obrazek

Manowar ogłaszają pierwsze w historii koncerty arenowe w Polsce w ramach Kings Of Metal Fighting The World Tour 2027.

Dwa kultowe albumy po raz pierwszy zostaną wykonane w całości w Łodzi i Krakowie. Fani będą mogli usłyszeć legendarne albumy „Kings Of Metal” i „Fighting The World” w pełnym wykonaniu, w towarzystwie imponującej oprawy scenicznej.

Polsko, przygotuj się! Manowar przywożą swoją monumentalną trasę Kings Of Metal Fighting The World Tour 2027 na dwie historyczne areny, gdzie zespół po raz pierwszy w swojej historii wystąpi w halach widowiskowo-sportowych w Łodzi (Atlas Arena, 26 stycznia 2027 roku) i Krakowie (Tauron Arena, 27 stycznia 2027 roku).

To wyjątkowe wydarzenie da fanom możliwość usłyszenia w całości dwóch najbardziej cenionych albumów w historii heavy metalu.

Podczas poszczególnych koncertów publiczność będzie mogła doświadczyć pełnego wykonania albumu „Kings Of Metal” lub pełnego wykonania „Fighting The World”, a także innych legendarnych metalowych hymnów. Całości towarzyszyć będzie zupełnie nowa, immersyjna produkcja sceniczna, stworzona specjalnie z myślą o skali i znaczeniu tych kultowych wydawnictw.

Nasza Armia Nieśmiertelnych w Polsce posiada niezniszczalnego ducha wojownika, który płonie wiecznym ogniem heavy metalu. Na nasze pierwsze koncerty w Łodzi i Krakowie przygotowujemy widowisko, którego echo będzie rozbrzmiewać przez wieki.

— powiedział Joey DeMaio.

Manowar w Polsce – bilety
Bilety na oba polskie koncerty Manowar trafiły już do sprzedaży:

Wejściówki można nabyć w cenach od 249 do 649 zł.
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 4384
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Manowar 26-27.01.2027 Łodz, Kraków

23-06-2026, 15:38

Dwie duże hale w środku tygodnia..... No no no... Odważni są, ale Kraków warto zaliczyć... Może nie będzie szybkiego soldałta 🙂
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12536
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Manowar 26-27.01.2027 Łodz, Kraków

23-06-2026, 15:46

Stoigniew pisze:
23-06-2026, 15:38
Dwie duże hale w środku tygodnia..... No no no... Odważni są, ale Kraków warto zaliczyć... Może nie będzie szybkiego soldałta 🙂
Pewnie nie, jakby im sie zdarzylo przekroczyc te 11,000 biletow, to otwieraja drugie pol Taurona, i tego na pewno juz nie wyprzedadza. Chociaz kto wie, moze cuda sie zdarzaja?
Find your flow
piotraz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2594
Rejestracja: 01-04-2011, 11:14

Re: Manowar 26-27.01.2027 Łodz, Kraków

23-06-2026, 16:41

Dobrze rozumiem, że w Łodzi grają całe Kings..., a w Krakowie Fighting...?
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12536
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Manowar 26-27.01.2027 Łodz, Kraków

23-06-2026, 16:48

piotraz pisze:
23-06-2026, 16:41
Dobrze rozumiem, że w Łodzi grają całe Kings..., a w Krakowie Fighting...?
Nie, w obu graja obie, tylko to ogloszenie jest uposledzone. Byloby bez sensu jakby grali Fightng przez 35 minut :D
Find your flow
piotraz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2594
Rejestracja: 01-04-2011, 11:14

Re: Manowar 26-27.01.2027 Łodz, Kraków

23-06-2026, 16:49

piotraz pisze:
23-06-2026, 16:41
Dobrze rozumiem, że w Łodzi grają całe Kings..., a w Krakowie Fighting...?
Widzę, że ktoś z głową to robi, bo nie ma górnych trybun, czyli wie czego się spodziewać...zawsze można dorzucić :darksidepepe:
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17578
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Manowar 26-27.01.2027 Łodz, Kraków

23-06-2026, 16:57

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
23-06-2026, 16:48
piotraz pisze:
23-06-2026, 16:41
Dobrze rozumiem, że w Łodzi grają całe Kings..., a w Krakowie Fighting...?
Nie, w obu graja obie, tylko to ogloszenie jest uposledzone. Byloby bez sensu jakby grali Fightng przez 35 minut :D
a nie grają na zmiane ? to by tłumaczyło 2 koncerty z różnymi setami
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Żwirek i Muchomorek
weteran forumowych bitew
Posty: 1100
Rejestracja: 30-05-2025, 23:31

Re: Manowar 26-27.01.2027 Łodz, Kraków

23-06-2026, 17:03

Żułek pisze: Podczas poszczególnych koncertów publiczność będzie mogła doświadczyć pełnego wykonania albumu „Kings Of Metal” lub pełnego wykonania „Fighting The World”, a także innych legendarnych metalowych hymnów.
Lub. Czyli każdy set to jeden album (nigdy nie wiesz który!) plus hiciory z innych plyt.

Jakby grali w Warszawie to może bym naoiliwil skórzane majty, ale do Łodzi albo Krakowa to mi sie na nich nie chce raczej jechac.
Why can't we all just walk away?

***

Baton w krainie kangurów
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12536
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Manowar 26-27.01.2027 Łodz, Kraków

23-06-2026, 17:11

O kurde, dobra, faktycznie - na plakacie jest napisane "Kings of Metal + more", czyli graja Kings of Metal i inne utwory.
Find your flow
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17578
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Manowar 26-27.01.2027 Łodz, Kraków

23-06-2026, 17:53

tak jest a gdyby ktoś jeszcze był slepy to daje plakaty ;)

Obrazek
Obrazek
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Stary Metal
rozkręca się
Posty: 66
Rejestracja: 21-12-2025, 00:31

Re: Manowar 26-27.01.2027 Łodz, Kraków

23-06-2026, 18:36

Obrazek

Będę na obydwu.
W Łodzi z synem i jego dziewczyną.

A w Krakowie z całą ekipą.
No i z moją dziewczyną.

Obrazek
ODPOWIEDZ