THRONEUM/NEKKROFUKK/SACROFUCK/ARMAGH 20.10.2017 WAWA

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Devil_Machine
zaczyna szaleć
Posty: 166
Rejestracja: 04-12-2013, 21:35

THRONEUM/NEKKROFUKK/SACROFUCK/ARMAGH 20.10.2017 WAWA

21-07-2017, 16:45

Obrazek

20.10.2017 Nightmarish Tour 2017

THRONEUM - http://www.facebook.com/ThroneumOfficial/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie wytrzymasz podniecenia. Throneum ostatni raz w tym zasranym mieście grało w 2011 i to nie byle gdzie, bo przed Asphyx. Może być tak, że nie wytrzymasz podniecenia i faktycznie, z radości, przypierdolisz swojej życiowej partnerce - jeżeli jesteś pijanym abnegatem. Lub z radości skopiesz genitalia swojego ukochanego - jeżeli jesteś elegancką damą. Pragnę podkreślić, iż organizatorzy nikogo nie dyskryminują.

NEKKROFUKK - " onclick="window.open(this.href);return false;
Nekkrofukk dla odmiany jeszcze tu w ogóle nie grało. Tym bardziej jest okazja, żeby się wyżyć. Przypomnijcie sobie wszelkie niepowodzenia z czasów szkoły, wszystkie laski które was olały, liszaje na mordzie po całonocnym piciu zakończonym na chodniku. Ta muzyka jest jeszcze bardziej obrzydliwa niż wasze życia.

SACROFUCK -www.youtube.com/watch?v=I8OzEGvg1ic&t=39s
O Sacrofuck nie wypada mi pisać, ale mogę obiecać, że muzykę robimy równie nienormalną co powyższy opis.

ARMAGH - http://www.facebook.com/armagh.band/" onclick="window.open(this.href);return false;
Armagh to znowu kapela przy której dziewuchy mogą zmoczyć krocze. Eleganccy, ułożeni, chociaż flaszki do przypilnowania by im nie dał, bo by nie wróciła
.
Wstęp: 35zł , klub Voodoo

Wydarzenie na Facebook : " onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: THRONEUM/NEKKROFUKK/SACROFUCK/ARMAGH 20.10.2017 WAWA

21-07-2017, 17:27

Noo... obrzydlistwo! Pięknie!!!
Kiedy bilety?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Devil_Machine
zaczyna szaleć
Posty: 166
Rejestracja: 04-12-2013, 21:35

Re: THRONEUM/NEKKROFUKK/SACROFUCK/ARMAGH 20.10.2017 WAWA

21-07-2017, 20:24

Na bramce. Nie zabraknie.
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: THRONEUM/NEKKROFUKK/SACROFUCK/ARMAGH 20.10.2017 WAWA

22-07-2017, 15:54

Będę.
Z Asphyx grali pod koniec marca 2010 r. Pamiętam, bo skręciłem rękę, potem miałem ją w gipsie przez dwa tygodnie, a kilka dni po jego zdjęciu poznałem swoją żonę, a było to 19 kwietnia.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
Devil_Machine
zaczyna szaleć
Posty: 166
Rejestracja: 04-12-2013, 21:35

Re: THRONEUM/NEKKROFUKK/SACROFUCK/ARMAGH 20.10.2017 WAWA

31-07-2017, 21:06

Obrazek

Plakat 3 koncerty w ramach 'Nightmarish Tour 2017'
Awatar użytkownika
Devil_Machine
zaczyna szaleć
Posty: 166
Rejestracja: 04-12-2013, 21:35

Re: THRONEUM/NEKKROFUKK/SACROFUCK/ARMAGH 20.10.2017 WAWA

20-09-2017, 12:04

Koncert Już za miesiąc, więc nie zapominać!
P.S Kolejny album Throneum już się nagrywa!
Awatar użytkownika
Devil_Machine
zaczyna szaleć
Posty: 166
Rejestracja: 04-12-2013, 21:35

Re: THRONEUM/NEKKROFUKK/SACROFUCK/ARMAGH 20.10.2017 WAWA

01-10-2017, 12:13

Na koncercie stoisko Godz Ov War!
Obrazek

http://godzovwar.com/shop/pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14999
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: THRONEUM/NEKKROFUKK/SACROFUCK/ARMAGH 20.10.2017 WAWA

19-10-2017, 11:39

Dzień póżniej Throneum w Chorzowie.
Awatar użytkownika
Devil_Machine
zaczyna szaleć
Posty: 166
Rejestracja: 04-12-2013, 21:35

Re: THRONEUM/NEKKROFUKK/SACROFUCK/ARMAGH 20.10.2017 WAWA

19-10-2017, 17:43

Stragan swój w Warszawie będzie wystawiać także Old Temple i Putrid Cult.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: THRONEUM/NEKKROFUKK/SACROFUCK/ARMAGH 20.10.2017 WAWA

20-10-2017, 13:45

Throneum w Poznaniu zagrało wyśmienicie. Jeśli się ktoś waha, czy odwiedzić dzisiaj warszawski koncert. Setlistę zamieszczam
poniżej. Muzyka Throneum, na żywo brzmi jeszcze bardziej obskurnie i surowiej, niż z płyt. Występ taki jak wczorajszy, w pełni
trafia w mój gust...muzyczna uczta w podziemnym wymiarze. Na sali kilkadziesiąt osób, pod sceną pięć, z głośników brutalny,
nieokrzesany death m. Abhorrent Funeral, zagrali tylko 3 kawałki, coś się zjebało sprzętowo i musieli szybciej zejść. Warszawski
Incinerator, to młody zespół idący śladami starej szkoły Possessed, Dark Angel...Dobrze to wyglądało i brzmiało. Młodzieńczy
zapał i entuzjazm do grania, widać i słychać. Trzymam kciuki za dalsze pomysły. Napięcie rosło i apogeum moich doznań,
zmaterializowało się podczas występu Toma i Throneum. Dobrze , że kierownik/ pan organizatoru Mint, miał do mnie cierpliwość
i nie wyjebał mnie z koncertu , gdy "wyjebalimy" cały rząd barierek pod sceną. Panowie ochroniarze, grzecznie je podnieśli i szarpaliśmy
je dalej, jak na demonstracji KODu pod Sejmem. Po koncercie Tom , znakomity rozmówca, gaworzyliśmy o scenie obecnej, minionej, planach, sącząc różne trunki, wróciłem zmaltretowany, gdy robiło się jasno...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
jesusatan
weteran forumowych bitew
Posty: 1825
Rejestracja: 11-12-2013, 21:11

Re: THRONEUM/NEKKROFUKK/SACROFUCK/ARMAGH 20.10.2017 WAWA

20-10-2017, 14:10

pierwsze foto doskonale pokazuje frekwencje na wczorajszym gigu. z 50 osob, bieda jak chuj.
potwierdzam, co kolega wyzej napisal. warto bylo przyjechac do Posen chocby na sam Throneum.
jedyne "ale" to tradycyjnie ciut za glosno.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: THRONEUM/NEKKROFUKK/SACROFUCK/ARMAGH 20.10.2017 WAWA

20-10-2017, 14:14

ech, 50 osób? nie chce się już ludziom chodzić na koncerty ewidentnie. a szkoda, bo Throneum widziałem wprawdzie tylko raz, ładnych kilka lat temu, a w domu nie mam nawet żadnej płyty (chyba), ale ten występ zapamiętałem jako totalne zniszczenie
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14140
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: THRONEUM/NEKKROFUKK/SACROFUCK/ARMAGH 20.10.2017 WAWA

20-10-2017, 15:30

może nastepnym razem się uda :(
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: THRONEUM/NEKKROFUKK/SACROFUCK/ARMAGH 20.10.2017 WAWA

21-10-2017, 16:53

Piątek idealny termin na koncert, THRONEUM w stolicy nie grał od ponad siedmiu lat, więc nie zastanawiałem się ani chwili czy przybyć.
W Voodoo jeszcze nie miałem przyjemności niczego obejrzeć. Ostatni raz byłem w tym lokalu 11 albo 12 lat temu kiedy jeszcze nazywało się to No Mercy (?). Zaliczyłem wtedy kilkanaście browców i chłostę od DEAD INFECTION. Sam nie wiem jak wróciłem na kwadrat.
Jeśli chodzi o wczorajszy wieczór wydaje mi się, że ostatecznie dotarło nieco poniżej setki osób. Mignął mi Mittloff, był Inferno, któremu podziękowałem za WITCHMASTER i cztery pierwsze albumy AZARATH, na co odpowiedział, żebym ich jeszcze tak szybko nie skreślał. :) Zapomniałem mu cholera powiedzieć, że "Rebel souls" i "Coronation" wpychają się z impetem do TOP 20 polskiego deathu.
Do biletów wziąłem na wejściu nowy numer R'Lyeha wraz z jakąś płytką Kły "Taran-Gai" (będę dziś sprawdzał) i piersióweczką wody brzozowej (666% woltażu), Chwilę później wraz z Konopnickim opróżniliśmy nasze sztuki na stronie. Wcześniej poszło parę piwek. Sprzyjało temu monstrualne opóźnienie, bo grający jako pierwszy ARMAGH zaczął chyba kwadrans przed 21:00, gdzie pierwotnie start zapowiadano na 19:00... Z góry założyłem, że na miejscu zrobię zakupy płytowe i tak dzięki stoisku Old Temple nabyłem ostatni (świetny, jak się właśnie przekonuję) materiał gwiazdy wieczoru oraz (wreszcie!) drugi album chicagowskiego MALAS "Path to Holocaust". Już sprawdzony. Rozpierdala jak debiutancki "Conquest" z 2005 r., o którym gdzieś tam na 85 stronie działu "Opinie o płytach i zespołach" wala się zakurzony wątek założony przeze mnie 29 lat temu. Dzięki Godz of War przytuliłem bardzo sympatyczną kompilację epek nakurwiającego najlepszy thrashcore na świecie pochodzącego z Memphis EVIL ARMY. Nie chcą chuje od 11 lat nagrać drugiej płyty to szpadel im w ryj. Lepszy rydz niż nic.
Wracając do samego koncertu - ARMAGH tworzą bardzo młodzi ludzie, którzy chyba bardzo lubią bardzo stary metal jaki znajdziemy na "Welcome to Hell", "Bathory", "I.N.R.I." i jeszcze 235 innych płytach, których w tym miejscu nie chce mi się przywoływać. Wszystko to doprawione szczyptą wibracji charakterystycznych dla skandynawskiego blacku z połowy lat 90-tych. Na scenie ruch, energia i witalność. Widać, że mają już pewne doświadczenie i wszystko się klei należycie. Koszulki nie kupię, logo nie wytatuuję, być może nie postawię nawet ich nagrań na półce, ale słuchało się z przyjemnością i nie sposób zarzucić jakichś braków. Może tylko charyzma sceniczna nie ta co u wielkich. Być może jest to do nadrobienia.
Występki SACROFUCK i NEKKROFUKK niestety mi uciekły. Piłem i gaworzyłem ze słynną poetką przed klubem, a kiedy wróciliśmy do środka ku naszemu niemiłemu zaskoczeniu produkowali się już Bytomianie. Na szczęście opróżniali dopiero pierwszy lub drugi magazynek, więc na wspomnienie naszego niewątpliwego faux pas nie cisną mi się do oczu łzy. No nic, ważne, że dostałem po mordzie pociskami takimi jak: "Rites of Forefathers", "Infernal Tanks Attack", "Godless Antihuman Evil" czy "Pure Total Death". To wszystko są już prawdziwe klasyki gatunku czy się to komuś podoba czy nie. Na scenie obłędny amok i CHARYZMA, której próżno było szukać u rozpoczynających masakrę warszawiaków. Pod sceną ostry młyn rozkręcony przez kilka osób (zderzenie z tą kolumną niedaleko sceny kiedyś doprowadzi kogoś do zgonu) i barierki rozhuśtane jak w lunaparku. Mogli dojebać jeszcze coś z poniższej listy: "Reign of War", "Black Leather Whore Fucks", "All Fucking Blood Shed", "The Unholy Ones", "Funeral", ale przy takiej dyskografii nie da rady czegoś nie pominąć.
Ogólna refleksja taka: miałem głupie wrażenie, że jest to jednak bardziej elektryzujący publikę zespół. Pamiętam jak w połowie ubiegłej dekady cała masa ludzi się brandzlowała nad ich kolejnymi materiałami, coś dało się jeszcze wyczuć w powietrzu podczas ich pierwszego koncertu kiedy w Progresji supportowali ASPHYX. Teraz widzę, że albo był to klasyczny internetowy szum albo spora część ich fanów wyparowała w taki czy inny sposób. W każdym razie z tego balonu zeszło prawie całe powietrze.
Tuż przed wyjściem złapałem jeszcze w wejściu do sali Tomasza i w związku z motywem na jego t-shircie pogaworzyłem na temat jednego z najgenialniejszych zespołów na świecie, czyli meksykańskiego SARGATANAS. On z kolei powiedział, że SADISTIK EXEKUTION to dla niego absolutny top. Był drugim tego wieczora, po Mr Promińskim. :)

Na koniec jeszcze jedna ciekawostka: w klubie są dwa oddzielne skrzydła, każde ma swój bar i scenę. Rzeźnia była na prawo, na lewo natomiast miał miejsce jakiś zlot nastolatek. Miałem wrażenie, że średnia wieku wynosi 15-16 lat. Kiedy opuszczałem klub grubo po północy, jako jeden z ostatnich uczestników koncertu, te panienki wciąż bawiły się w najlepsze. Nie było widać, żeby zamierzały nawet pomyśleć o wdrożeniu choćby wstępnych przygotowań do rozpoczęcia procedury zbierania się do wyjścia. Nie wiem czy to kwestia elektronicznej smyczy trzymanej twardą rodzicielską ręką, jaką w ciągu ostatnich kilkunastu lat stał się telefon komórkowy, ale zastanawiające to wszystko z punktu widzenia rodzica, którym jestem.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Paplakathor
starszy świeżak
Posty: 27
Rejestracja: 03-05-2011, 14:32

Re: THRONEUM/NEKKROFUKK/SACROFUCK/ARMAGH 20.10.2017 WAWA

21-10-2017, 16:59

Opóźnienie nie było duże, chyba z pół godziny, a start miał być 19:30. Armagh grał drugi. Tytułem kronikarskiego obowiązku.
mj.
postuje jak opętany!
Posty: 457
Rejestracja: 27-01-2017, 08:18

Re: THRONEUM/NEKKROFUKK/SACROFUCK/ARMAGH 20.10.2017 WAWA

23-10-2017, 09:53

Gore_Obsessed pisze: W Voodoo jeszcze nie miałem przyjemności niczego obejrzeć. Ostatni raz byłem w tym lokalu 11 albo 12 lat temu kiedy jeszcze nazywało się to No Mercy (?).
A ten VooDoo to jest tam, gdzie było kiedyś Radio Luxemburg? No Mercy było jeszcze wcześniej?
ODPOWIEDZ