Mgła & Bestial Raids 2017...

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MinT
weteran forumowych bitew
Posty: 1180
Rejestracja: 07-12-2004, 10:55
Lokalizacja: P-N
Kontakt:

Re: Mgła & Bestial Raids 2017...

25-04-2017, 17:34

Stoigniew pisze:Ja nie spodziewałem się żadnego wyprzedanego koncertu, a tu już się okazało że dwa kluby są "sold out".... nieźle, naprawdę nieźle....
tak więc ja bym ostrożnie z tym malejącym hajpem na Mgłę :)
Też się nie spodziewałem prawdę mówiąc.
*poznański Goldman Sachsman metalu*
LEFT HAND SOUNDS - http://facebook.com/lefthandsoundsorg
Awatar użytkownika
Self
rasowy masterfulowicz
Posty: 2522
Rejestracja: 03-03-2011, 23:30

Re: Mgła & Bestial Raids 2017...

29-04-2017, 02:14

Bilet do Poznania sprzedam!

Pozmieniało mi się trochę i jednak odpuszczam Poznań na rzecz Warszaffki. Może ktoś nie zdążył biletu nabyć na czas i zechce kupić ode mnie?

Morbid, Ty coś marudziłeś, że nie masz - a może jednak byś chciał? :D
kenediusze
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 21-08-2014, 09:03
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: Mgła & Bestial Raids 2017...

29-04-2017, 07:38

I jak było we Wroclawiu?
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
Nostromo
postuje jak opętany!
Posty: 641
Rejestracja: 21-01-2017, 10:22
Lokalizacja: Somewhere In Time

Re: Mgła & Bestial Raids 2017...

29-04-2017, 09:48

Bestial Raids - bardzo dobrze! Nawet się nie spodziewałem. Dobrze nagłośnione, konkretne jebnięcie. Wokale też mocne chociaż momentami za dużo pogłosu jak dla mnie. Było gęsto, szybko ze zwolnieniami na złapanie oddechu. Z tyłu sceny majaczyły rogate cienie... pewnie ktoś z rodziny. Dobra ekipa koncertowa. Publika lekko nieruchawa, ale Bestial sprawdził się jako otwieracz i powoli zaczynało się coś dziać pod sceną.

Lvcifyre - konkretne jebnięcie. Przeważnie szybkie tempa bez opierdalania się. Brzmieniowo bardzo dobrze i kilka osób zaczęło rytualne rozrzucanie się po kątach i przyjacielskie zderzanie klatami tudzież barkami. Więksi osobnicy bohatersko bronili swoich stanowisk ciskając raz za razem mniejszymi pretendentami do pozycji samca alfa. Gesty przyjaźni w postaci uniesionych w górę pieści i okazjonalne okrzyki godowe (Arrrrrrrrrrrgrrrrgh) były dowodem na to, że Lvcifyre umie spuścić wpierdol i wyzwolić w człowieku pierwotny zew.

Mgła - jak to Mgła. Dla mnie najnudniejszy koncert wieczoru. Gitary jakby wycofane. Perkusja na pierwszym planie. Coś tam buczało przez cały koncert. Pewnie tak miało być, a ja się nie znam. Przybyłem, zobaczyłem, ziewnąłem, ale twardy byłem i domęczyłem się do końca.
Panowie weszli, zrobili swoje i zeszli. Koszulek musieli sporo opierdzielić, bo zamglonego towarzystwa było wszędzie dookoła. Łażac po klubie czułem się jak we mgle. Cyba o to chodziło. Ten zespół ma konkretny plus. Ładnych dziewczyn przyciągają na koncerty więcej niż kapele death metalowe :)
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2415
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: Mgła & Bestial Raids 2017...

29-04-2017, 11:20

Self pisze:Bilet do Poznania sprzedam!

Pozmieniało mi się trochę i jednak odpuszczam Poznań na rzecz Warszaffki. Może ktoś nie zdążył biletu nabyć na czas i zechce kupić ode mnie?

Morbid, Ty coś marudziłeś, że nie masz - a może jednak byś chciał? :D
Cholera nie mogłeś wcześniej dać znać ?:):) jeszcze dziś rano bym się zdecydował ,a tak dupa blada bo wyjechałem i nie dotrę na koncert
Awatar użytkownika
Self
rasowy masterfulowicz
Posty: 2522
Rejestracja: 03-03-2011, 23:30

Re: Mgła & Bestial Raids 2017...

29-04-2017, 12:16

Heh, do ostatniej chwili się łudziłem, że dotrę, stąd dopiero tej nocy napisałem posta. Ale nic straconego, inny bdb użyszkodnik go ode mnie odkupił. :D
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9130
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Mgła & Bestial Raids 2017...

29-04-2017, 12:27

Potwierdzam, kolega Self pozbył się w dżentelmeński sposób brzemienia biletu nie kalając się niską potrzebą dodatkowego zarobku. Kupujący jest niezmiernie wdzięczny i pozdrawia serdecznie.

Nie martw się Morbid! Wyślę ci mmsa jak przybijam gwoździa po 23 piwie! ;)
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2568
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Mgła & Bestial Raids 2017...

29-04-2017, 12:45

Dużo płyt/koszulek jest na kramie?
Celem życia nie jest przeżycie.
Awatar użytkownika
29a
zaczyna szaleć
Posty: 250
Rejestracja: 21-12-2010, 08:56

Re: Mgła & Bestial Raids 2017...

29-04-2017, 13:01

Nostromo pisze:Bestial Raids - bardzo dobrze! Nawet się nie spodziewałem. Dobrze nagłośnione, konkretne jebnięcie. Wokale też mocne chociaż momentami za dużo pogłosu jak dla mnie. Było gęsto, szybko ze zwolnieniami na złapanie oddechu. Z tyłu sceny majaczyły rogate cienie... pewnie ktoś z rodziny. Dobra ekipa koncertowa. Publika lekko nieruchawa, ale Bestial sprawdził się jako otwieracz i powoli zaczynało się coś dziać pod sceną.

Lvcifyre - konkretne jebnięcie. Przeważnie szybkie tempa bez opierdalania się. Brzmieniowo bardzo dobrze i kilka osób zaczęło rytualne rozrzucanie się po kątach i przyjacielskie zderzanie klatami tudzież barkami. Więksi osobnicy bohatersko bronili swoich stanowisk ciskając raz za razem mniejszymi pretendentami do pozycji samca alfa. Gesty przyjaźni w postaci uniesionych w górę pieści i okazjonalne okrzyki godowe (Arrrrrrrrrrrgrrrrgh) były dowodem na to, że Lvcifyre umie spuścić wpierdol i wyzwolić w człowieku pierwotny zew.

Mgła - jak to Mgła. Dla mnie najnudniejszy koncert wieczoru. Gitary jakby wycofane. Perkusja na pierwszym planie. Coś tam buczało przez cały koncert. Pewnie tak miało być, a ja się nie znam. Przybyłem, zobaczyłem, ziewnąłem, ale twardy byłem i domęczyłem się do końca.
Panowie weszli, zrobili swoje i zeszli. Koszulek musieli sporo opierdzielić, bo zamglonego towarzystwa było wszędzie dookoła. Łażac po klubie czułem się jak we mgle. Cyba o to chodziło. Ten zespół ma konkretny plus. Ładnych dziewczyn przyciągają na koncerty więcej niż kapele death metalowe :)
Ale wiesz ze to lvcyfire gralo pierwsze ;)?
http://facebook.com/terrorcorepl - polski kurwa terror!
Nostromo
postuje jak opętany!
Posty: 641
Rejestracja: 21-01-2017, 10:22
Lokalizacja: Somewhere In Time

Re: Mgła & Bestial Raids 2017...

29-04-2017, 13:14

29a pisze:
Nostromo pisze:Bestial Raids - bardzo dobrze! Nawet się nie spodziewałem. Dobrze nagłośnione, konkretne jebnięcie. Wokale też mocne chociaż momentami za dużo pogłosu jak dla mnie. Było gęsto, szybko ze zwolnieniami na złapanie oddechu. Z tyłu sceny majaczyły rogate cienie... pewnie ktoś z rodziny. Dobra ekipa koncertowa. Publika lekko nieruchawa, ale Bestial sprawdził się jako otwieracz i powoli zaczynało się coś dziać pod sceną.

Lvcifyre - konkretne jebnięcie. Przeważnie szybkie tempa bez opierdalania się. Brzmieniowo bardzo dobrze i kilka osób zaczęło rytualne rozrzucanie się po kątach i przyjacielskie zderzanie klatami tudzież barkami. Więksi osobnicy bohatersko bronili swoich stanowisk ciskając raz za razem mniejszymi pretendentami do pozycji samca alfa. Gesty przyjaźni w postaci uniesionych w górę pieści i okazjonalne okrzyki godowe (Arrrrrrrrrrrgrrrrgh) były dowodem na to, że Lvcifyre umie spuścić wpierdol i wyzwolić w człowieku pierwotny zew.

Mgła - jak to Mgła. Dla mnie najnudniejszy koncert wieczoru. Gitary jakby wycofane. Perkusja na pierwszym planie. Coś tam buczało przez cały koncert. Pewnie tak miało być, a ja się nie znam. Przybyłem, zobaczyłem, ziewnąłem, ale twardy byłem i domęczyłem się do końca.
Panowie weszli, zrobili swoje i zeszli. Koszulek musieli sporo opierdzielić, bo zamglonego towarzystwa było wszędzie dookoła. Łażac po klubie czułem się jak we mgle. Cyba o to chodziło. Ten zespół ma konkretny plus. Ładnych dziewczyn przyciągają na koncerty więcej niż kapele death metalowe :)
Ale wiesz ze to lvcyfire gralo pierwsze ;)?
No to zonk. W takim razie Bestial Raids, jak dla mnie najlepszy koncert. Kupiłem sobie nie tą płytę qrwa. Jedyne co z tego składu słuchałem wcześniej to Mgła. Reszta była polecana, ale mam dystans do tych wszystkich satanistów/okultystów i diabelskiej otoczki (co chyba można lekko wychwycić w mojej" relacji") i jakoś nie ciągnęło mnie. Były to dla mnie dziewicze odsłuchy.

No, to relacja mimo wszystko aktualna tylko nazwy trzeba sobie zamienić ;)
Awatar użytkownika
29a
zaczyna szaleć
Posty: 250
Rejestracja: 21-12-2010, 08:56

Re: Mgła & Bestial Raids 2017...

29-04-2017, 13:25

Kupiles zajebista plyte, więc nie narzekaj ;). Bestiali zawsze mozesz dokupic. ;)
http://facebook.com/terrorcorepl - polski kurwa terror!
Nostromo
postuje jak opętany!
Posty: 641
Rejestracja: 21-01-2017, 10:22
Lokalizacja: Somewhere In Time

Re: Mgła & Bestial Raids 2017...

29-04-2017, 13:29

Nie narzekam, obie kapele dały zajebiste koncerty, a Bestial zamówię przy najbliższej okazji w Hellthrasher, bo widzę, że jest ostatni krążek.

Czasem taki pierwszy odsłuch na żywo robi dużo lepsze wrażenie niż odsłuchanie nastej kapeli z YT czy bandcamp.
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2415
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: Mgła & Bestial Raids 2017...

29-04-2017, 13:57

est pisze:Potwierdzam, kolega Self pozbył się w dżentelmeński sposób brzemienia biletu nie kalając się niską potrzebą dodatkowego zarobku. Kupujący jest niezmiernie wdzięczny i pozdrawia serdecznie.

Nie martw się Morbid! Wyślę ci mmsa jak przybijam gwoździa po 23 piwie! ;)
Self i est jesteście chujami !!!! :):):)
Awatar użytkownika
Anzhelmoo
weteran forumowych bitew
Posty: 1254
Rejestracja: 19-03-2017, 08:51

Re: Mgła & Bestial Raids 2017...

29-04-2017, 14:41

A jak wygląda ich aktualna setlista? Byłbym wdzięczny jakby ktoś dał znać tutaj, lub w prywatnej wiadomości ;)
Często jest tak...że nie, a potem coraz częściej jest tak...że nie, a potem zwykle jest tak...że nie. I potem zostaje już samo nie.
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2415
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: Mgła & Bestial Raids 2017...

29-04-2017, 15:09

Anzhelmoo pisze:A jak wygląda ich aktualna setlista? Byłbym wdzięczny jakby ktoś dał znać tutaj, lub w prywatnej wiadomości ;)
chodzi o mgłę ?
Awatar użytkownika
Anzhelmoo
weteran forumowych bitew
Posty: 1254
Rejestracja: 19-03-2017, 08:51

Re: Mgła & Bestial Raids 2017...

29-04-2017, 15:19

Tak, tak. Jestem ciekawy, czy zmieniło się coś w stosunku do koncertów w 2016 roku z proshotów zagranicznych.
Często jest tak...że nie, a potem coraz częściej jest tak...że nie, a potem zwykle jest tak...że nie. I potem zostaje już samo nie.
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3085
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Mgła & Bestial Raids 2017...

29-04-2017, 15:40

Byłbym wdzięczny jak ktoś napisze co ma Lvcifyre i po ile. Koszulki, cd, vinyle. Dziękuję :*
ImP
postuje jak opętany!
Posty: 662
Rejestracja: 01-10-2011, 22:22

Re: Mgła & Bestial Raids 2017...

29-04-2017, 17:23

Rzeszów melduje się w Lublinie.
Awatar użytkownika
shagwest
zaczyna szaleć
Posty: 255
Rejestracja: 01-10-2011, 01:38

Re: Mgła & Bestial Raids 2017...

29-04-2017, 17:29

Anzhelmoo pisze:Tak, tak. Jestem ciekawy, czy zmieniło się coś w stosunku do koncertów w 2016 roku z proshotów zagranicznych.
Ktoś wrzucał na Facebooku. Grają to co zawsze.
So say we all.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9130
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Mgła & Bestial Raids 2017...

30-04-2017, 06:56

Ładnie. Tak wypchanego Bazyla jeszcze nie widziałem. Lvcifyre z początku nie porwało mnie, ale w trakcie to zrobili i pod wrażeniem jestem. BR jak zwykle no compromise, bez pierdolenia, nakurw nieludzki. Mgła, ech, obejrzałem może ze dwa kawałki i kontynuowałem pijackie tango. Publika zachwycona, dużo znajomych mordeczek, piąteczki i stukanie kufelkami z aluminium. Cieszę się bardzo, że poszedłem. Organizacyjnie elegancko, mimo tłumów wszystko ogarnięte w profesjonalny sposób. Merchu sporo, ale cen nie podam, bo nie zakodowałem. Pozdro dla KAKAESIAKA - miły i uprzejmy jak zawsze. Być może zrobię powtórkę 3 maja w Mega Clubie :)
ODPOWIEDZ