POlitykowanie

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

24-03-2023, 14:55

Mariusz Wędliniarz pisze:
24-03-2023, 14:40
trup pisze:
24-03-2023, 14:35
Mariusz Wędliniarz pisze:
24-03-2023, 14:31

To, że mężczyźni się ruchają między sobą to gówno cię to obchodzi podrabiany lewicowcu. A czym się różni męski odbyt od damskiego? Podejrzewam, że jakbyś zapakował w nocy w jakąś dupe chłopa to byś nie czuł różnicy. Poza tym jak ci tak śpieszno do wojny to bierz kałacha i na Bachmut i wspomagaj walczących.
Mariusz często z Grześkiem "zbieracie GRZYBY"?
Jak jest możliwość to często robimy grzybobranie.
Rozumiem.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

24-03-2023, 14:56

Pan_Kimono pisze:
24-03-2023, 14:53
o tym mowilem wlasnie XD
Weź się typie określ, czy dajesz na czarną czy latasz za mną xD Bo normalnie się gubię, ale już wiem, że jednak warto do ciebie podbijać, choć już chciałem tobie dać na luz, bo sobie tam spokojnie w dziurze siedziałeś xD Tak mnie tutaj ładnie się dzisiaj przypomniałeś.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

24-03-2023, 15:36

Widzę, że mitoman, byznesmen został wziety na warsztat przez internet. Zaraz się okaże, że te 90 tys. co wziął z partii to jego podstawowy zysk.


45 tys. zysku xD, poważnie?

Dotacje, dla takiego selfmade'a xd?

Jest szał, w byznesie, nie powiem, ja na koleżkę, który daje złote rady kucom, "ciężko pracuj" ... Jakby to zliczyć to pomniejsza stolarnia na takich mazurach, będzie miec większe obroty, dochód brutto niż ta jego "grupa kapitałowa" albo wiele innych biznesów, zdrowo zbudowanych, a nie na usługach księgowych, czyli .... No, ale w internetach to się można wykreować na bóg wie kogo.

Obrazek

Typ jest tak beznadziejny, że zakłada sp.z o.o. gdzie jest obligo publikowanie wyników finansowych ... aż się chce zobaczyć jak sobie tam radzi ten jego browarek, jak tam pasywka, aktywka, może kapitały naruszone, może kapitał 5 tys. itd. itp. Normalnie by się przysiadło i pooglądało co to za wiadomo co.

W tym wyrywku zwraca uwagę, że aktywa to udziały w spółkach. Kto zorientowany to łapie z grubsza jak to działa i czemu służy.

Tak na marginesie, to aż dziwne, że z tej "bandy czworga", nie ma ludzi, z wykszt. ekonom. albo jakimś tam doświadczeniem, co nie usiądą do takich mitów. Pewnie nie chcą młodzieńcowi robić przykrości xD

ps. Smaczku, dodaje fakt, że "doktor ekonomii niestosowanej" wbił w sektor który sobie tak delikatnie mówiąc słabo radzi LOL Taki ekonomista, że zajął się browarnictwem, przy wzroście akcyzy, spadku konsumpcji wszelakiej i klimatów recesjopodobnych. No nie powiem, trzeba mieć ułańską fantazję, no chyba, że sens biznesu jest zupełnie inny, ale o tym pewnie sza.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: POlitykowanie

24-03-2023, 15:59

Pan_Kimono pisze:
24-03-2023, 14:50
Pacjent pisze:
24-03-2023, 12:52
mistrzsardu pisze:
24-03-2023, 11:36

No tak. Tylko cisza, bo wariat karmi się słowem przetworzonym na własny użytek.
+1 ze Ci sie chce produkowac z tym czubkiem. Na czarna i spokoj swiety, przeciez na kazdym kroku udowadnia ze cos nie tak ma z garem
Właśnie dlatego dałem mu trochę popisać i wykonać kilka samobójów, żeby ci nieprzekonani zobaczyli jakim jest konfabulantem i nietolerancyjnym pajacem. Facet ma prawie pół wieku na karku i nie może znieść, że na forum muzycznym ktoś ma inne poglądy od niego, próbując tu wszystkich ustawiać jak ćwierć Anioła z "Alternatywy 4". :D
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

24-03-2023, 16:08

Pacjent pisze:
24-03-2023, 15:59
Pan_Kimono pisze:
24-03-2023, 14:50
Pacjent pisze:
24-03-2023, 12:52

No tak. Tylko cisza, bo wariat karmi się słowem przetworzonym na własny użytek.
+1 ze Ci sie chce produkowac z tym czubkiem. Na czarna i spokoj swiety, przeciez na kazdym kroku udowadnia ze cos nie tak ma z garem
Właśnie dlatego dałem mu trochę popisać i wykonać kilka samobójów, żeby ci nieprzekonani zobaczyli jakim jest konfabulantem i nietolerancyjnym pajacem. Facet ma prawie pół wieku na karku i nie może znieść, że na forum muzycznym ktoś ma inne poglądy od niego, próbując tu wszystkich ustawiać jak ćwierć Anioła z "Alternatywy 4". :D
xD Od kiedy to ruskie trolle mają swoje poglądy?

Fakt. Gdyby ode mnie to zależało nie tylko by takiego kacapa nie było tylko tutaj xD Zresztą nie będzie. Wszystko w swoim czasie k-sie.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: POlitykowanie

25-03-2023, 10:47

mistrzsardu pisze:
24-03-2023, 11:41
Mentzen ma rację - trzeba się uczyć i/lub ciężko pracować. Efekty będą. Jak ktoś nie chce się uczyć ani pracować, będzie biedny. Jego wybór.
Mhmm śmieszny jest ten cały Metzen w chuj. Dla mnie to spierdolina życiowa. Mogę coś powiedzieć na ten temat gdzie zatrudniam 110 osób+ i wynagrodzenia zaczynają sie od 7 tyś na ręke. Nie chodzi o to żeby coś sobie do chuja dodawać. Ja(zresztą paru chłopaków mnie zna też z punktu biznesowego) coś mogę powiedzieć na temat prowadzenia biznesu w Polsce, Metzen to taki koleś- opowiadacz co dużo opowiada a nic kompletnie nie znaczy. Spuściłbym go w kiblu ,bo na nic innego nie zasługuje.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

25-03-2023, 12:03

tomaszm pisze:
25-03-2023, 10:47
mistrzsardu pisze:
24-03-2023, 11:41
Mentzen ma rację - trzeba się uczyć i/lub ciężko pracować. Efekty będą. Jak ktoś nie chce się uczyć ani pracować, będzie biedny. Jego wybór.
Mhmm śmieszny jest ten cały Metzen w chuj. Dla mnie to spierdolina życiowa. Mogę coś powiedzieć na ten temat gdzie zatrudniam 110 osób+ i wynagrodzenia zaczynają sie od 7 tyś na ręke. Nie chodzi o to żeby coś sobie do chuja dodawać. Ja(zresztą paru chłopaków mnie zna też z punktu biznesowego) coś mogę powiedzieć na temat prowadzenia biznesu w Polsce, Metzen to taki koleś- opowiadacz co dużo opowiada a nic kompletnie nie znaczy. Spuściłbym go w kiblu ,bo na nic innego nie zasługuje.
Weź Tomasz nie psuj wizji świata kucom po 30tce, a nawet 40tce LOL


Typ zoptymalizował działalność swojego Klienta, poprzez wrzucenie konsoli w koszty xD No i jeszcze, jak wczoraj usłyszałem w radiu, krążąc deszczowo po mieście, chce znieść ZUS. Szkoda, że w tych swoich "prostych rozwiązaniach" nie podaje jeszcze czym go zastąpić xD Nie wykluczam, że jak jego mentor, jak JKM ma spartański pomysł jak z niepełnosprawnymi - ze skały tych emerytów. Bo w innym razie nie wiem jak zamierza im wypłacać, głodowe, bo głodowe, emerytury ...
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2566
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: POlitykowanie

25-03-2023, 13:54

tomaszm pisze:
25-03-2023, 10:47
Mhmm śmieszny jest ten cały Metzen w chuj. Dla mnie to spierdolina życiowa. Mogę coś powiedzieć na ten temat gdzie zatrudniam 110 osób+ i wynagrodzenia zaczynają sie od 7 tyś na ręke.
Jak gość jest taki mega słaby i niedorobiony to jakim cudem zatrudnia ponad 200 osób?
Celem życia nie jest przeżycie.
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 939
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: POlitykowanie

25-03-2023, 15:15

mistrzsardu pisze:
25-03-2023, 13:54
tomaszm pisze:
25-03-2023, 10:47
Mhmm śmieszny jest ten cały Metzen w chuj. Dla mnie to spierdolina życiowa. Mogę coś powiedzieć na ten temat gdzie zatrudniam 110 osób+ i wynagrodzenia zaczynają sie od 7 tyś na ręke.
Jak gość jest taki mega słaby i niedorobiony to jakim cudem zatrudnia ponad 200 osób?
no kancelaria Memcena to bądź co bądź chyba jedna z najbardziej znanych, rozpoznawalnych kancelarii prawnych w Polsce, nawet ludzie nie w temacie coś kojarzą :D
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: POlitykowanie

25-03-2023, 15:18

Mehh idż już gdzieś tam...gdziekolwiek. Albo po prostu przyjedż do mnie to rozwieje twoje wątpliwości:)
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: POlitykowanie

25-03-2023, 16:06

mistrzsardu pisze:
25-03-2023, 13:54
tomaszm pisze:
25-03-2023, 10:47
Mhmm śmieszny jest ten cały Metzen w chuj. Dla mnie to spierdolina życiowa. Mogę coś powiedzieć na ten temat gdzie zatrudniam 110 osób+ i wynagrodzenia zaczynają sie od 7 tyś na ręke.
Jak gość jest taki mega słaby i niedorobiony to jakim cudem zatrudnia ponad 200 osób?
Wiesz zatrudniać 200 osób na śmieciowych umowach typu o dzieło czy zleceń to nie sztuka.

Moja konkurencja się szczyciła ,że zatrudnia 1000(słownie tysiąc osób) gdzie w grupie mojej niszyczłem im całe struktury i podkradałem menadżerów. W grupie kilkudziesięciu osób dosłownie wyniszczyłem wszyskich umiejętnie materializując swoje plany i założenia.

To jest pewna kwestia zarządzania kapitałem ludzkim. W styczniu i lutym zarobiłem 1 mln złotych netto dla spółek swoich..............gdzie jestem wyłacznym udziałowcem(okey w 2 spólkach są udziałowcy po 5% ale muszą być- nie chce mi się tego tłumaczyć). Nie kupuje Porshe, chłopaki mnie znają z forum, żadna ze mnie primadonna, sam się śmieje z siebie leżąc upojony w oparach alkoholu. To jest wszystko głowa.

Mój ojciec to ...a kurwa nie chcę przyklejać.

Każdy z nas robi własną historię ale to normalny facet.

Konkluzja- jestem takim typem,że nie chce mi sie już pewnych rzeczy rozwijać.m Pierdole. Ależ to pierdole. Ludzie są zafascynowani pięniędzmi- zajebują się do usranej śmierci ja to w tej chwili mieszkam w 15 letnim domu, gdzieś tam z końcem listopada przeprowadzę się do nowo wybudowanego domu Ale tak po ludzku zajmę się dziećmi i będę to pierdolił. Cała resztę. Komfort zajebisty w wieku 37 lat. Odechciało mi się roboty. Wiadomix ktoś musie w kancelari przejać pałeczkę ale nie wyobrażam sobie siebie zapierdalającego do 40 roku życia. Podziwiam tych ludzi kórzy mają na to energię- ja nie mam. tylko chuja trzeba znaleźć na moje miejce co jest zajebiście trudne, bo wrew bozorom mało takich kurew jest jebanych jak ja. Co mnie strasznie wkurwia.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

27-03-2023, 10:43

Co się dzieje w Izraelu? (na dzień 27 03 2023)

700 000 ludzi na ulicach.
Uniwersytety odwołują jutro zajęcia.
Lekarze ogłaszają strajk.
Konsul generalny Izraela w Nowym Jorku podał się do dymisji.
Kanał-12: Netanjahu prowadzi obecnie konsultacje w swoim gabinecie.
Były dowódca izraelskich sił powietrznych Eitan Ben-Eliahu: Netanjahu wypowiedział wojnę domową.
Wydano rozkaz aresztowania demonstrantów, którzy atakują izraelskie siły porządkowe.
Poinformowano, że armia izraelska straciła kontrolę i jest w stanie pogotowia.
„Jesteśmy bardzo zaniepokojeni wydarzeniami w Izraelu i ich potencjalnym wpływem na gotowość izraelskiej armii” - podała Rada Bezpieczeństwa Narodowego USA.
Demonstranci przedzierają się przez barierki policyjne i kierują się w stronę domu Netanjahu w Jerozolimie.
Narodowe centrum związków zawodowych Izraela ma ogłosić strajk generalny.
Dzisiaj wybuchły protesty w całym kraju po dymisji ministra obrony za sprzeciw wobec reformy sądownictwa, a demonstracje przeciwko niej trwają od miesięcy. (Zdymisjonował go premier "Natanchuju")

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zazdroszczę takiego społecznego ruszenia w Izraelu...
Widać, że społeczeństwo jest świadome i zdeterminowane. Edukacja. Wiedza.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: POlitykowanie

27-03-2023, 10:47

trup pisze:
27-03-2023, 10:43
Co się dzieje w Izraelu? (na dzień 27 03 2023)

700 000 ludzi na ulicach.
Uniwersytety odwołują jutro zajęcia.
Lekarze ogłaszają strajk.
Konsul generalny Izraela w Nowym Jorku podał się do dymisji.
Kanał-12: Netanjahu prowadzi obecnie konsultacje w swoim gabinecie.
Były dowódca izraelskich sił powietrznych Eitan Ben-Eliahu: Netanjahu wypowiedział wojnę domową.
Wydano rozkaz aresztowania demonstrantów, którzy atakują izraelskie siły porządkowe.
Poinformowano, że armia izraelska straciła kontrolę i jest w stanie pogotowia.
„Jesteśmy bardzo zaniepokojeni wydarzeniami w Izraelu i ich potencjalnym wpływem na gotowość izraelskiej armii” - podała Rada Bezpieczeństwa Narodowego USA.
Demonstranci przedzierają się przez barierki policyjne i kierują się w stronę domu Netanjahu w Jerozolimie.
Narodowe centrum związków zawodowych Izraela ma ogłosić strajk generalny.
Dzisiaj wybuchły protesty w całym kraju po dymisji ministra obrony za sprzeciw wobec reformy sądownictwa, a demonstracje przeciwko niej trwają od miesięcy. (Zdymisjonował go premier "Natanchuju")

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zazdroszczę takiego społecznego ruszenia w Izraelu...
Widać, że społeczeństwo jest świadome i zdeterminowane. Edukacja. Wiedza.
Najbardziej rasistowskie państwo i społeczeństwo na świecie. Edukacja. Wiedza. :D
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

27-03-2023, 10:53

Morda!
....
Co się dzieje w Izraelu?
link

Obrazek

Dzisiaj premier Netanjahu zdymisjonował ministra obrony narodowej. W izraelskich miastach trwają natomiast duże anty-rządowe protesty. Co tam się dzieje? Zapraszam na szerszy kontekst.

1. Protesty w Izraelu rozpoczęły się jeszcze w styczniu 2023 r. Wszystko z powodu kontrowersyjnej reformy sądownictwa, którą zaproponował rząd.

2. Reformy skupiają się na następujących kwestiach:
- rząd zyskałby decydujący wpływ na wybór sędziów, w tym sędziów Sądu Najwyższego;
- Kneset (parlament) zyskałby prawo do "odrzucania" wyroków Sądu Najwyższego i to zwykła większością głosów (61 ze 120 posłów);
- Uprawnienia Sądu Najwyższego zostałyby znaczenie ograniczone, w szczególności SN nie mógłby orzekać na temat legalności Praw Fundamentalnych Izraela (Izrael nie ma konstytucji, Prawa Fundamentalne funkcjonują jako quasi-konstytucja);

3. Od stycznia, gdy pojawiła się tylko propozycja zmian, rząd znalazł się pod ostrzałem opozycji i organizacji pozarządowych i obywateli o bardziej liberalnych poglądach, którzy zaczęli organizować protesty. Od początku protesty przyciągały tysiące ludzi.

4. Netanjahu zdaje się mieć ambiwalentny stosunek do reformy. Z jednej strony popiera reformę, ale z drugiej strony boi się reakcji społeczeństwa i sojuszników. Wątpliwości co do reformy wyrażały bowiem nie tylko Stany Zjednoczone, ale też "arabscy partnerzy". Netanjahu boi się, że reforma doprowadzi do izolacji politycznej kraju. Jednocześnie jednak "Bibi" nie ma zbyt dużego wyboru. Reforma jest bardzo popularna wśród jego ultraprawicowych koalicjantów, dzięki którym utworzył rząd po zeszłorocznych wyborach. Poza tym reforma jest Bibiemu na rękę (on sam ma proces o łapówkarstwo)

5. W ostatnim czasie opór przeciwko reformie przybrał na siłę. Do protestów dołączyli http://m.in. niektórzy rezerwiści, którzy odmówili wzięcia udziału w ćwiczeniach wojskowych.

6. Na sile nabrały także ataki przeciwko samemu Netanjahu i jego rodzinie. Na początku marca, protestujący znaleźli żonę Netanjahu w zakładzie fryzjerskim i urządzili przed zakładem demonstrację. W efekcie Szin Bet objął całą rodzinę Netanjahu ochroną.

7. W miarę rośnięcia oporu społecznego, część bardziej umiarkowanych polityków rządzącej koalicji, zaczęła - w mniej czy bardziej - otwarty sposób wyrażać swoje obawy co do reformy. Już od dłuższego czasu mówi się, że Bibi zastanawia się czy nie zawiesić reformy.

8. Problemem są jednak ultranacjonaliści, którzy chcą przepchnąć reformę i na których poparciu wisi większość parlamentarna.

To jak reagują ultranacjonaliście widzieliśmy wczoraj.

9. Minister obrony Yoav Gallant wezwał wczoraj Netanjahu do zawieszenia dyskusji w sprawie reformy na miesiąc ze względu na zamęt jaki pomysły te wywołują wśród żołnierzy. Ultranacjonaliści od razu oskarżyli Gallanta (notabene wieloletniego polityka Likudu) o zdradę. Bojąc się prawdopodobnie, że Gallant mógłby sam podać się do dymisji, Netanjahu sam pozbawił go stanowiska ministra obrony.

10. Sytuacja w Izraelu zaognia się. Protesty to tylko wierzchołek góry lodowej. Na Zachodnim Brzegu cały czas obserwujemy eskalację i ataki na izraelskich osadników i na Palestyńczyków. Normalizacja relacji Iran-Arabia Saudyjska także jest problemem dla Izraela.

Netanjahu to wytrawny gracz. Jego zachowanie jest bardzo wyrachowane, a jego poparcie dla reformy i zwolnienie Gallanta z pewnością nie jest motywowane tylko i wyłącznie presją ze strony ultranacjonalistów. Z politycznego punktu widzenia, reforma sądownictwa, jest Bibiemu bardzo na rękę - zwłaszcza, że cały czas toczy się przeciwko niemu proces o łapówkarstwo.

Jeśli jest szansa na reformę i jednoczesne utrzymanie jedności rządu, to Bibi to zrobi.

Jeśli jednak koalicja zacznie się rozpadać (pytanie jak na jedność rządu wpłynie zwolnienie Gallanta), to Netanajahu może zawiesić na jakiś czas reformę i poczekać na dogodniejszą sytuację żeby przepchnąć kontrowersyjną ustawę przez Kneset.

W każdym razie przed Izraelem kolejne trudne tygodnie
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1897
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: POlitykowanie

27-03-2023, 11:05

trup pisze:
27-03-2023, 10:43
Co się dzieje w Izraelu? (na dzień 27 03 2023)

700 000 ludzi na ulicach.
Uniwersytety odwołują jutro zajęcia.
Lekarze ogłaszają strajk.
Konsul generalny Izraela w Nowym Jorku podał się do dymisji.
Kanał-12: Netanjahu prowadzi obecnie konsultacje w swoim gabinecie.
Były dowódca izraelskich sił powietrznych Eitan Ben-Eliahu: Netanjahu wypowiedział wojnę domową.
Wydano rozkaz aresztowania demonstrantów, którzy atakują izraelskie siły porządkowe.
Poinformowano, że armia izraelska straciła kontrolę i jest w stanie pogotowia.
„Jesteśmy bardzo zaniepokojeni wydarzeniami w Izraelu i ich potencjalnym wpływem na gotowość izraelskiej armii” - podała Rada Bezpieczeństwa Narodowego USA.
Demonstranci przedzierają się przez barierki policyjne i kierują się w stronę domu Netanjahu w Jerozolimie.
Narodowe centrum związków zawodowych Izraela ma ogłosić strajk generalny.
Dzisiaj wybuchły protesty w całym kraju po dymisji ministra obrony za sprzeciw wobec reformy sądownictwa, a demonstracje przeciwko niej trwają od miesięcy. (Zdymisjonował go premier "Natanchuju")

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zazdroszczę takiego społecznego ruszenia w Izraelu...
Widać, że społeczeństwo jest świadome i zdeterminowane. Edukacja. Wiedza.
I dobrze, niech się buntują przeciw jakimkolwiek zabiegom zagrażającym suwerenności sądownictwa i możliwymi atakami na wolności obywatelskie. W Polsce wystarczyłoby sypnąć socjalem i morda zatkana.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: POlitykowanie

27-03-2023, 11:16

DST pisze:
27-03-2023, 11:05
W Polsce wystarczyłoby sypnąć socjalem i morda zatkana.
Albo powołać nowego świętego.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1897
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: POlitykowanie

27-03-2023, 11:36

bartwa pisze:
27-03-2023, 11:16
DST pisze:
27-03-2023, 11:05
W Polsce wystarczyłoby sypnąć socjalem i morda zatkana.
Albo powołać nowego świętego.
Najlepiej martwego, powoływaniem się na którego można uzasadnić motłochowi każde polityczne kurestwo.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

27-03-2023, 11:59

Co ciekawe (o ile prawda):
#BREAKING: Wiceminister spraw zagranicznych Polski Paweł Jabłoński przyznaje: „Izrael konsultował się z nami w sprawie reformy systemu sądownictwa.
link
No to chyba na razie nie poszło....

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

27-03-2023, 12:37

Daleki jestem od rozliczania kogokolwiek za kogokolwiek z rodziny, ale takiej kłamliwej, chamskiej, perfidnej, cynicznej mendzie się należy prztyczek... Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10283
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: POlitykowanie

27-03-2023, 17:15

Gdyby komuś nie chciało się robić w ww. kwestii rozpoznania, to proszę (wprawdzie WP, ale nie ma nic lepszego).

https://wiadomosci.wp.pl/dominik-tarczy ... 393078401a
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
ODPOWIEDZ