III Wojna Światowa

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wujek Lucyferiusz
postuje jak opętany!
Posty: 655
Rejestracja: 16-03-2009, 12:01

Re: III Wojna Światowa

02-09-2011, 21:03

Alsvartr pisze:Bullseye. Tyle że nie w wiezowcach ale po drugiej stronie na wymienionej wyżej ulicy.
O! Tę część mijałem akurat zawsze w drodze do EXPO. Nie powiem nic zatem. Zdrówko.
A gdzie kotuś widzisz głupotę? W teorii ekonomicznej szkoły austriackiej? Mam cię zabić?
Kel'Thuz - młot na parchów

t(-_-t) Hvert norske ord høres ut som en gammel skog og krig i helvete!
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9370
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: III Wojna Światowa

26-09-2012, 21:26

Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: III Wojna Światowa

26-09-2012, 21:42

Ja niewiele rzeczy wiem na pewno, te, które wiem, mogę na palcach jednej ręki zliczyć, ale to wiem, że nawet gdyby sprawy przybrały tak niekorzystny obrót, że Arabole by nas zalały i stłamsiły, że nawet gdyby muzyka metalowa została zakazana pod karą urżnięcia uszu plastikową łyżką, to nawet wtedy, za 100 lat od teraz, jakiś Cyber-Abu al-Faradż al-Isfahani pisząc "Historię kultury podbitych ludów", w rozdziale zatytułowanym "Wielki Szatan i Jego Plugawi Poplecznicy" uwzględni Slayera, przy czym Slayer zachowa wysoką pozycję niezależnie od poparcia, którego mu udzielam.
Kerosene keeps me warm.
Awatar użytkownika
kosmokrator
zaczyna szaleć
Posty: 151
Rejestracja: 15-07-2012, 11:33
Lokalizacja: miasto sexu i biznesu

Re: III Wojna Światowa

26-09-2012, 21:50

W sumie to jestem na Tak.Nie od dzisiaj wiadomo,że ziemia jest przeludniona i dobrze by było doprowadzić do równowagi.
Czynniki:najważniejszym to bieda i narastające rozwarstwienie na elitę coraz bogatszych ,topniejącą klasę średnią i masę biedoty,która nie ma nic do stracenia i jest podatna na manipulację(religijną itp).
Poza tym w dobie kryzysu to właśnie wojna jest najlepszym motorem,napędzającym gospodarkę.
Jak brzmi tytuł jednej z płyt Impaled Nazarene:Absence of War Does Not Mean Peace.
Hejka,nie lubię Cie.Pa:D
Awatar użytkownika
Aron
postuje jak opętany!
Posty: 490
Rejestracja: 19-01-2006, 19:00
Lokalizacja: ראדומסק

Re: III Wojna Światowa

26-09-2012, 21:56

http://www.youtube.com/watch?v=glDetlxXsq4
Niech się dzieje co chce, Matka nas i tak obroni!
Pierwsze płyty Kreatora to wg mnie straszny łomot, w pamięci pozostała mi tylko "The Flag Of Hate" , natomiast Hordes Of Chaos, zawiera więcej melodyki i ogólnie nawet całkiem mi się podoba.

z forum fanów Metalliki
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15170
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: III Wojna Światowa

26-09-2012, 22:14

83koper83 pisze:Ja niewiele rzeczy wiem na pewno, te, które wiem, mogę na palcach jednej ręki zliczyć, ale to wiem, że nawet gdyby sprawy przybrały tak niekorzystny obrót, że Arabole by nas zalały i stłamsiły, że nawet gdyby muzyka metalowa została zakazana pod karą urżnięcia uszu plastikową łyżką, to nawet wtedy, za 100 lat od teraz, jakiś Cyber-Abu al-Faradż al-Isfahani pisząc "Historię kultury podbitych ludów", w rozdziale zatytułowanym "Wielki Szatan i Jego Plugawi Poplecznicy" uwzględni Slayera, przy czym Slayer zachowa wysoką pozycję niezależnie od poparcia, którego mu udzielam.

Obawiam się, że jakby zaczęła się rozpierducha która przybrałaby formę III wojny światowej, to po jej zakończeniu nie byłoby żadnego kronikarza który mógłby opowiedzieć jej początek, przebieg i koniec. No, może rdzenni mieszkańcy Papui Nowej Gwinei by przeżyli, ale oni się nie liczą, skoro i tak nie mają pojęcia że istnieje jakiś świat poza ich wyspą. Nie mówiąc już o Slayerze.
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: III Wojna Światowa

26-09-2012, 22:32

No, gdyby sprawy przybrały aż tak niekorzystny obrót pozostałoby liczyć na obserwatora/obserwatorkę/ONO, który/ra/re przez teleskop samym faktem swego istnienia rżnący w dupala newtonowską fizykę dostrzega układające się w napis >Slayer< leje po wybuchach.
Kerosene keeps me warm.
Stygmat
zaczyna szaleć
Posty: 257
Rejestracja: 27-06-2004, 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: III Wojna Światowa

26-09-2012, 23:08

dziwię się, że jeszcze się nie zaczęła
http://www.joemonster.org/filmy/47561/9 ... _w_5_minut
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15170
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: III Wojna Światowa

27-09-2012, 10:19

Stygmat pisze:dziwię się, że jeszcze się nie zaczęła
http://www.joemonster.org/filmy/47561/9 ... _w_5_minut


Co to niby są za organizacje te fcc czy dia? Może i ciekawe, ale zbyt dużo niewiadomych, niedokończonych wątków.
Awatar użytkownika
KelThuz
postuje jak opętany!
Posty: 490
Rejestracja: 15-04-2004, 15:57
Lokalizacja: Ziemia Żelaza
Kontakt:

Re: III Wojna Światowa

27-09-2012, 14:33

Nasum pisze:
Stygmat pisze:dziwię się, że jeszcze się nie zaczęła
http://www.joemonster.org/filmy/47561/9 ... _w_5_minut


Co to niby są za organizacje te fcc czy dia? Może i ciekawe, ale zbyt dużo niewiadomych, niedokończonych wątków.
FCC - Federal Communications Commission. taka ichnia KRRiT. Ale może wbić ci na chatę z gunami, jak nadajesz pirackie radio
DIA - Defence Intelligence Agency, odpowiednik naszych SWW i SKW

takich trzyliterowych agencji jest w USA obecnie ok. 5000. Jakikolwiek prezydent chcący zmniejszyć biurokrację w USA napotkałby opór ich wszystkich i na drugi dzień pływałby w Potomacu. Niby samobójstwo.
Nigdy w historii nie było państwa z tak potężną siatką agencji państwowych, dysponujących taką siłą rażenia przeciwko swoim własynm obywatelom. Po prostu wszystkie wcześniejsze totalitaryzmy nie były tak bogate.
tam nic nie ma, są tylko halucynacje z niedożywienia i śmierć cieplna
kakademona
weteran forumowych bitew
Posty: 1215
Rejestracja: 09-02-2008, 21:04

Re: III Wojna Światowa

28-09-2012, 00:14

chujowe to usa no nie? generalnie dyktatura, bieda, zydzi,brak słuzby zdrowia, brak pracy,perspektyw...żyć się odechciewa
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: III Wojna Światowa

28-09-2012, 09:47

Stygmat pisze:dziwię się, że jeszcze się nie zaczęła
http://www.joemonster.org/filmy/47561/9 ... _w_5_minut
Dobre. Nie lubię takich filmów ale ten jest dobry bo zawiera zdaje się tylko fakty podane przez oficjalne źródła. Spiski spiskami, ale jeśli fakt, że ktoś mógł wleciec w Pentagon samolotem nie budzi ogromnych wątpliwości, to świadczy to o ogromnej naiwności. No ja jestem przekonany, że przy współczesnej technologii i potędze militarnej USA, to było po prostu niemożliwe.
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Bezdech
weteran forumowych bitew
Posty: 1470
Rejestracja: 21-12-2010, 10:43

Re: III Wojna Światowa

28-09-2012, 10:51

kakademona pisze:chujowe to usa no nie? generalnie dyktatura, bieda, zydzi,brak słuzby zdrowia, brak pracy,perspektyw...żyć się odechciewa
Cos, jak u nas, tylko zabrakło jeszcze pół wieku komuchowania. Chociaż Keltuz pewnie zaraz napisze, że po nju dilu USA=ZSRR.

Obrazek
They told them not to fear, they couldn't be prepared
Then came the day that not a single soul was spared
Stygmat
zaczyna szaleć
Posty: 257
Rejestracja: 27-06-2004, 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: III Wojna Światowa

28-09-2012, 11:20

kakademona pisze:chujowe to usa no nie? generalnie dyktatura, bieda, zydzi,brak słuzby zdrowia, brak pracy,perspektyw...żyć się odechciewa
Tu nie chodzi o hujowość us&a tylko o wady polityki, która próbuje inwigilować na każdym kroku wszystkich obywateli. Tak jest niestety w każdym kraju, bo to człowiek jest zły, zwłaszcza jeśli da mu się choćby odrobinę władzy. Przykro mi, że amerykanie po aferze watergate nie poszli do przodu, a wręcz się cofnęli.
Awatar użytkownika
KelThuz
postuje jak opętany!
Posty: 490
Rejestracja: 15-04-2004, 15:57
Lokalizacja: Ziemia Żelaza
Kontakt:

Re: III Wojna Światowa

28-09-2012, 16:04

kosmokrator pisze:W sumie to jestem na Tak.Nie od dzisiaj wiadomo,że ziemia jest przeludniona i dobrze by było doprowadzić do równowagi.
WOT? kosmokrator, wot r u writing? stahp!
Nie od dzisiaj wiadomo, że teorie Malthusa to pierdololo, jeśli pozwoli się działać ludziom na wolnym rynku. Im więcej ludzi, tym więcej bogactwa, a nie przeludnienie. Oczywiście pod warunkiem, że pracują, a nie daje im się zasiłki. W proporcji do podaży ziemi, praca jest zawsze w niedoborze - a więc istnieją obszary niezagospodarowane, podkrańcowe przy danej liczbie ludzi. Gdyby wszystkich ludzi na Ziemi zebrać w jednym miejscu, to zmieściliby się na terenie Teksasu z gęstością zaludnienia taką jak w Paryżu.
Czynniki:najważniejszym to bieda i narastające rozwarstwienie na elitę coraz bogatszych ,topniejącą klasę średnią i masę biedoty,która nie ma nic do stracenia i jest podatna na manipulację(religijną itp).
Ergo, głównym czynnikiem jest etatyzm - wzrastająca władza państwa.
Poza tym w dobie kryzysu to właśnie wojna jest najlepszym motorem,napędzającym gospodarkę.
oczywiście jest to bzdura, gdyż wojna oznacza zużywanie zasobów, konsumpcję kapitału i spadek poziomu życia, a nie żadne "napędzanie gospodarki". Wojna napędza jedynie władzę rządu i umożliwia mu przepchnięcie np. reglamentacji towarów, kartki na podstawowe produkty konsumpcyjne, i zawieszenie spłaty długów - a nawet konfiskatę całych oszczędności ludności, by wydać na "wysiłek wojenny".
I najprawdopodobniej z takiego wyjścia skorzystają megazadłużone USA, ponieważ spadek poziomu życia populacji związany z hiperinflacją i utratą przez dolara cechy waluty międzynarodowej jest nieunikniony - a jakoś te niepokoje społeczne rząd musi zagospodarować, by uchronić się przed rebelią. Wszak już praktyka historyczna pokazała, co się robi w chwili, gdy trzeba spłacić długi a zasobów strategicznych wystarcza tylko na 4 miesiące - 1 września 1939 r. był koniecznością dla pewnego niemieckojęzycznego kraju.

Obrazek
tam nic nie ma, są tylko halucynacje z niedożywienia i śmierć cieplna
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: III Wojna Światowa

29-09-2012, 06:30

Wiesz ze cos się dzieje jeśli kelthuz pisze najsensowniejszego posta w temacie.
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9370
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: III Wojna Światowa

04-10-2012, 08:55

No i co, będzie wojna światowa z tego ataku na Syrię?
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Random Apex
weteran forumowych bitew
Posty: 1090
Rejestracja: 20-05-2012, 11:37

Re: III Wojna Światowa

04-10-2012, 09:08

Nie, po prostu zaraz zarównają teren Syrii i zrobią pole golfowe dla bogatych.
You've got nothing to lose but your lives.
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: III Wojna Światowa

04-10-2012, 09:32

Ale false flag wymyślony na kolanie chyba był w minutę ;) Na pewno el-Asad w wolnych chwilach od napierdalania się z rebeliantami strzelałby z moździeża w tureckie domki. Ciekawe jak to się rozwinie, podobno dalej ostrzeliwują Syrię. Ciekaw jestem czy Baszar odpali jakieś bio-chemiczne potwory.
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: III Wojna Światowa

04-10-2012, 11:04

Random Apex pisze:Nie, po prostu zaraz zarównają teren Syrii i zrobią pole golfowe dla bogatych.
jest to jakas koncepcja na problem bliskiego wschodu.
this is a land of wolves now
ODPOWIEDZ