islam

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2559
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: islam

06-09-2017, 12:39

[youtube][/youtube]
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3621
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: islam

06-09-2017, 12:53

^Polka..aha..ale reakcja prawidłowa, sam bym zjeba przejechał.
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: islam

06-09-2017, 13:17

buhahahahaha jak koleś zawył.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8088
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: islam

06-09-2017, 13:45

Jebane małpy:/
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: islam

06-09-2017, 14:03

Nie porównuj ich z małpami bo tym samym obrażasz te sympatyczne i inteligentne zwierzęta.
Jebać żuli.
Karkasonne

Re: islam

06-09-2017, 17:34

Po raz kolejny mam wrażenie, że oglądam jakieś inne nagranie, niż wszyscy. Cieszycie się, że gościa przejechano, piszecie tak jakby to był czarny imigrant, podczas gdy napisy mówią, że to dziennikarz, i do tego w nagraniu po nogach widać, że biały.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4091
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: islam

06-09-2017, 18:28

Karkasonne pisze:Po raz kolejny mam wrażenie, że oglądam jakieś inne nagranie, niż wszyscy. Cieszycie się, że gościa przejechano, piszecie tak jakby to był czarny imigrant, podczas gdy napisy mówią, że to dziennikarz, i do tego w nagraniu po nogach widać, że biały.
Biały, czarny, co za różnica. Prawda jest taka, że biegając z kamerą/aparatem razem z grupą imigrantów, którzy ewidentnie coś chcą wymusić, blokując ruch i robiąc trzodę, człowiek prosi się o problemy. Imigranci uciekli, bo to zwinne bestie są, a dziennikarz wpadł prosto pod koła.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Karkasonne

Re: islam

06-09-2017, 18:38

Lukass pisze:
Karkasonne pisze:Po raz kolejny mam wrażenie, że oglądam jakieś inne nagranie, niż wszyscy. Cieszycie się, że gościa przejechano, piszecie tak jakby to był czarny imigrant, podczas gdy napisy mówią, że to dziennikarz, i do tego w nagraniu po nogach widać, że biały.
Biały, czarny, co za różnica. Prawda jest taka, że biegając z kamerą/aparatem razem z grupą imigrantów, którzy ewidentnie coś chcą wymusić, blokując ruch i robiąc trzodę, człowiek prosi się o problemy. Imigranci uciekli, bo to zwinne bestie są, a dziennikarz wpadł prosto pod koła.
To znaczy... On raczej nie blokował ruchu z własnej inicjatywy, tylko ganiał za nimi. Miał gość pecha zwyczajnie, nie widzę powodu by się cieszyć z tego że stała mu się krzywda. Zwłaszcza, że to również dzięki niemu widzimy, co tam się naprawdę dzieje.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4091
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: islam

06-09-2017, 18:43

Karkasonne pisze:
Lukass pisze:
Karkasonne pisze:Po raz kolejny mam wrażenie, że oglądam jakieś inne nagranie, niż wszyscy. Cieszycie się, że gościa przejechano, piszecie tak jakby to był czarny imigrant, podczas gdy napisy mówią, że to dziennikarz, i do tego w nagraniu po nogach widać, że biały.
Biały, czarny, co za różnica. Prawda jest taka, że biegając z kamerą/aparatem razem z grupą imigrantów, którzy ewidentnie coś chcą wymusić, blokując ruch i robiąc trzodę, człowiek prosi się o problemy. Imigranci uciekli, bo to zwinne bestie są, a dziennikarz wpadł prosto pod koła.
To znaczy... On raczej nie blokował ruchu z własnej inicjatywy, tylko ganiał za nimi. Miał gość pecha zwyczajnie, nie widzę powodu by się cieszyć z tego że stała mu się krzywda. Zwłaszcza, że to również dzięki niemu widzimy, co tam się naprawdę dzieje.
Tak, ale mam wrażenie, że gdyby kręcił to - jak każdy rozsądny człowiek - z chodnika/pobocza, to widzielibyśmy równie dobrze. Nie cieszę się, że jemu stała się krzywda, ale też rozumiem babkę, że wymusiła przejazd przez tę blokującą hordę. A jego obecności nie mogła już przewidzieć.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14992
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: islam

06-09-2017, 19:10

Prawda jest taka ze kompletnie nie rozumiem dlaczego Lolek wkleil to akurat do "islamu". Ewidentnie swiadczy to jak ludziom mieszaja sie pojecia: uchodźca, imigrant, czarny, arab, muzulmanin, terrorysta, bezdomny, lewak, itp.
Drugie primo: Karkasonne ma racje. Babka albo sie wkurwila, albo spanikowala. Nie mniej radocha ze przejechala po kolesiu jest po prostu slaba.
Trzecie primo: ewidentny brak sluzb porzadkowych / mundurowych.
Czwarte primo: gdzie byli rodzice.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9025
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: islam

06-09-2017, 19:15

a primo oznacza "pierwszy" jakby co
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2317
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: islam

06-09-2017, 19:18

trup pisze:Prawda jest taka ze kompletnie nie rozumiem dlaczego Lolek wkleil to akurat do "islamu". Ewidentnie swiadczy to jak ludziom mieszaja sie pojecia: uchodźca, imigrant, czarny, arab, muzulmanin, terrorysta, bezdomny, lewak, itp.
Drugie primo: Karkasonne ma racje. Babka albo sie wkurwila, albo spanikowala. Nie mniej radocha ze przejechala po kolesiu jest po prostu slaba.
Trzecie primo: ewidentny brak sluzb porzadkowych / mundurowych.
Czwarte primo: gdzie byli rodzice.
Jak bym czytał komentarz ze strony "gazety wyborczej"
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: islam

06-09-2017, 19:23

trup pisze:Prawda jest taka ze kompletnie nie rozumiem dlaczego Lolek wkleil to akurat do "islamu". Ewidentnie swiadczy to jak ludziom mieszaja sie pojecia: uchodźca, imigrant, czarny, arab, muzulmanin, terrorysta, bezdomny, lewak, itp.
Drugie primo: Karkasonne ma racje. Babka albo sie wkurwila, albo spanikowala. Nie mniej radocha ze przejechala po kolesiu jest po prostu slaba.
Trzecie primo: ewidentny brak sluzb porzadkowych / mundurowych.
Czwarte primo: gdzie byli rodzice.
Przecież czarny może być również imigrantem, terrorystą, muzułmaninem,bezdomnym i lewakiem dodatkowo nierobem, mordercą, gwałcicielem i homoseksualistą.
Czy nie można cieszyć się z faktu, że są kobiety z fajnym charakterem :) Jej trzeźwość umysłu winna być nauczą dla innych debili, szkoda tylko, że przejechała po nogach a nie po jajach/głowie.
Jebać żuli.
Karkasonne

Re: islam

06-09-2017, 19:26

wolff pisze: Przecież czarny może być również imigrantem, terrorystą, muzułmaninem,bezdomnym i lewakiem dodatkowo nierobem, mordercą, gwałcicielem i homoseksualistą.
Powiedziałbym nawet, że dla większości Polaków jest!
Szczególnie połączenie muzułmanina i homoseksualisty wydaje mi się przekonujące.
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: islam

06-09-2017, 19:31

Nie dysponuję danymi ale skoro w krajach muzułmańskich istnieje kara za związki homo to chyba temat istnieje. Nie włażę innym do wyra, nie śledzę kto z kim sypia irytuje mnie jeno "trzoda która przyjeżdża w gości i robi syf w domu gospodarza". Europa upada własnie przez taki syfilis jaki jest nam serwowany od lat (choćby na filmie kilka postów wyżej)
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2317
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: islam

06-09-2017, 19:45

Karkasonne pisze:
wolff pisze: Przecież czarny może być również imigrantem, terrorystą, muzułmaninem,bezdomnym i lewakiem dodatkowo nierobem, mordercą, gwałcicielem i homoseksualistą.
Powiedziałbym nawet, że dla większości Polaków jest!
Szczególnie połączenie muzułmanina i homoseksualisty wydaje mi się przekonujące.
tego muzułmanina homoseksualistę kojarzysz?
Obrazek
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14992
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: islam

06-09-2017, 21:48

Heretyk pisze:a primo oznacza "pierwszy" jakby co
No cooo Ty???? :D

[youtube][/youtube]
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3621
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: islam

07-09-2017, 10:19

obiektyw trzeba wsadzić w sam środek dupy bo przecież inaczej nie wiadomo co się dzieje. szkoda, że nie nadjechał walec drogowy.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9025
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: islam

07-09-2017, 14:51

trup pisze:
No cooo Ty???? :D
tak tylko zwróciłem uwagę, bo pisanie: drugie pierwsze, trzecie pierwsze i czwarte pierwsze, wydało mi się bez sensu
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: islam

09-09-2017, 02:28

joł panny dziewanny, słyszałyśta czemu biali europejczycy sie nie mszczą za te mordy na bliskich, żonach itd ? ponoc ze kurwa taka "ofiara mordu" jest z miejsca po takim akcie szprycowana w chuj, ze dają psychotropy i wszystko co konieczne aby pacjent odwetu nie wziął, robio zombiaka ze ofiary chemicznie, kastrują neutralizują japierdole ze człowiek robi to człowiekowi i to jeszcze biały białemu lol skurweseny...
ODPOWIEDZ