PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
535

Re: PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

27-07-2013, 00:52

Ty to jednak jesteś... Dalej Cię obserwuję i Twój kalendarz. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

27-07-2013, 07:00

Kingu pisze:Zachwyt nad Google przypomina mi zachwyt przedwojenną produkcją pojazdów rolniczych w Niemczech. Myśl techniczna, pragmatyzm i system, który diametralnie zmienia ich zastosowanie.
Ty to jesteś.
this is a land of wolves now
535

Re: PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

27-07-2013, 09:27

No jak tam Chłopaki? Udało się Wam przetrwać kolejną noc, bez postrzału i eksplozji? Nocna lampka nie owinęła się Wam wokół szyi? Piękny dzień dzisiaj mamy. Sobota. Imieniny kota.
Awatar użytkownika
immortal93
rozkręca się
Posty: 98
Rejestracja: 03-01-2011, 11:35

Re: PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

27-07-2013, 09:51

535 pisze:
immortal93 pisze: Jeśli nie przejmujesz się światem to po chuj wklejasz jekieś zdjęcia ze świata. Wklej swoje zdjęcia z grilla u teścia na działce albo z innego wesela. Z abu ghraib się śmiejesz a pokazujesz zdjęcia z korei? Tylko ci się wydaje, że jesteś bystry kolego. O rzeczywistości masz pojęcie jak przeciętny zwierz - najebać się, wyruchać coś i nażreć się, czyż nie mam racji, większość tak myśli. Masz rację, zajmij się swoją dupą a nie rzeczami, o których ci się wydaje, że coś wiesz. Mówisz o wzruszaniu się na widok ludzi torturowanych, śmiejesz się z tego, taki twardy jesteś? Byłeś kiedykolwiek w sytuacji ekstremalnej, wiesz co to jest strach, prawdziwy paraliżujący strach? Mówimy tutaj o życiu i śmierci koleżko. Tam ludzie giną codziennie, tracą swoich bliskich, tam amerykański albo izraelski dron potrafi zrzucić bombę na szkołę albo wesele i zajebać kilkadziesiąt osób na raz. Mówisz, że kartki w PRLu to było zło?
Obejrzyj sobie chociażby taki "Walc z Baszirem" żebyś zobaczył jak świat wygląda. Ale oczywiście ciebie to nie wzrusza bo przeczież jesteś twardziel.
Naprawdę próbujesz ze mną dyskutować? Jesteś pierdolonym ignorantem. Nie ma mowy o dyskusji Człowieku Bez Horyzontów
Do tego właśnie prowadzi nieuregulowany dostęp do wiadomości. Kolejny skrzywdzony przez świat, zapewne sympatyczny człowiek. Muszę sobie zapisać w notatniku ten krzyk rozpaczy. Krzyk umierającego człowieka. umierającego SWIATA. Proponuję Ci, wybierz się na grzyby. W kierunku Kielc , w miejscowości Tunel, (za tunelem), były zawsze wspaniałe grzyby. Przejdź się przez las oddychając głęboko. Pomyśl o czymś przyjemnym, masz przecież jakieś przyjemności, prócz śledzenia TVN-u? Prawda? Odetchnij, lub chociaż wymień spaloną żarówkę w aucie. Nie jesteś jezusem, nie musisz zbawiać całego świata. Albo nie. Wpadnij do mnie jutro na piwo. Posiedzimy, wypijemy, pośmiejemy się. Zapraszam serdecznie.
EDIT
Trochę poczułem się skopany Twoją wypowiedzią. Pomyślałem sobie co by to było, gdybym przejmował się Irakiem, czy nawet zamachem w Łodzi? Chłopie. Ja co roku potrzebuję 10 kubików narąbanego i suchego buka, a Ty mi tu pierdołami dupę zawracasz.
Tu nie chodzi o przejmowanie się tylko o obserwowanie rzeczywistości. O próbę zrozumienia tego co się widzi. Mnie po prostu interesują sprawy o których pisałem, ciebie prawdopodobnie nie i stąd cała różnica. Ja nie zawracam ci dupy pierdołami, sam zacząłeś się czepiać po przeczytaniu mojego posta. Odnośnie grzybów jakbym ci powiedział, że dosłownie z lasu pochodzę to uwierzyłbyś?
Kto wie może kiedyś jakimś cudem napijemy się razem. Czemu nie
535

Re: PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

27-07-2013, 10:13

No widzisz. Potrafisz jednak podejść do tego spokojnie i bez emocji. Ja się nie czepiam. Rozmawialiśmy, wkleiłem zdjęcia, a potem poszłooo... Co do wspólnej konsumpcji. W krainie cudów, wszystko się wydarzyć może. Mówisz, żeś Chlopak z lasu? Trochę zazdroszczę.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

29-07-2013, 16:46

Jak w czasach kato-kapitalizmu prosić o podwyżkę?

Wchodzimy cichutko, klękamy przy biurku. W rekach różaniec, albo kantyczki. Całujemy w łapkę, albo w to co wystawi szef. Potem cichutko szepczemy, że nie stać nas na żarcie i grzebiemy w śmietniku, aby wyżyć do pierwszego. Dwie zdrowaśki, wychwalanie Solidarności i Jana Pawła II. O takom Polske walczył Sługa Boży Jan Paweł II. Do komunistów można było pyskować, a nawet palić komitety albo komendy milicji. Teraz pokora i na kolana. Dziękujemy ci Solidarności za ten raj na ziemi. Postawmy Słudze Bożemu jeszcze 200 pomników.
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15314
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

29-07-2013, 18:36

Zapomniał Waść dodać, że po odklepaniu dwóch zdrowasiek, petent powinien z pokorą przyjąć decyzję szefa, bez względu na to czy podwyżkę się otrzyma, stawka godzinowa zostanie obniżona czy zostanie się zwolnionym. Wór pokutny z włosienicy jest mile widziany, ale nie wymagany. Co do pomników - 200 to plan roczny, ewentualnie jeden jebitny który sprawi że Jezus ze Świebodzina schowa się w jego cieniu.
AdrianSmith
w mackach Zła
Posty: 966
Rejestracja: 25-12-2011, 15:29

Re: PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

29-07-2013, 20:03

manieczki pisze:Jak w czasach kato-kapitalizmu prosić o podwyżkę?

Wchodzimy cichutko, klękamy przy biurku. W rekach różaniec, albo kantyczki. Całujemy w łapkę, albo w to co wystawi szef. Potem cichutko szepczemy, że nie stać nas na żarcie i grzebiemy w śmietniku, aby wyżyć do pierwszego. Dwie zdrowaśki, wychwalanie Solidarności i Jana Pawła II. O takom Polske walczył Sługa Boży Jan Paweł II. Do komunistów można było pyskować, a nawet palić komitety albo komendy milicji. Teraz pokora i na kolana. Dziękujemy ci Solidarności za ten raj na ziemi. Postawmy Słudze Bożemu jeszcze 200 pomników.
ile ty masz lat?
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

29-07-2013, 20:11

12
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
AdrianSmith
w mackach Zła
Posty: 966
Rejestracja: 25-12-2011, 15:29

Re: PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

29-07-2013, 21:14

to wyjaśnia sprawę
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

12-08-2013, 15:21

https://www.facebook.com/PRLbezcenzury

Manieczki, masz też swój fanpage na fb? Polecam lekturę, komedia najwyższych lotów.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16000
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

12-08-2013, 15:46

Nawet ciekawy ten funpage, a ta Solidarnosc to rzeczywiscie komedia hehe
woodpecker from space
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

12-08-2013, 16:00

Panicz lykantrop widzę urlopik w najlepsze...
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Bezdech
weteran forumowych bitew
Posty: 1470
Rejestracja: 21-12-2010, 10:43

Re: PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

12-08-2013, 16:24

Ładnie zebrane, nie wiem tylko skąd tak ostre przeciwstawienie PRL i PRL bis. Przecież wiadomo jako, że jak się coś latami próbuje zepsuć, to najpierw to działa jeszcze całkiem nieźle, aż się w końcu kompletnie ztenteguje. Czecia rzepa to nie nowy lepszy świat co to nie wyszedł, a się chwali że jest lepszy, tylko schyłek tego Perelu po prostu.
They told them not to fear, they couldn't be prepared
Then came the day that not a single soul was spared
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

30-08-2013, 18:15

http://biznes.onet.pl/polacy-nie-chca-j ... news-detal
Roczna konsumpcja wołowiny w Polsce spadła z ok. 16-18 kg rocznie na osobę w latach 80. do niespełna 3 kg obecnie. Według prognoz Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, w tym roku spożycie spadnie do ok. 1,8 kg.
I co, kiedy było lepiej?
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

30-08-2013, 19:11

Jak Maniek, Bonny, roman, helmik, Morph i DCI Hunt pisali na forum.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

30-08-2013, 19:13

Ja CI już nie starczam?
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

30-08-2013, 19:14

Ale wiesz, oni mi zapewniali wykwintną rozrywkę intelektualną, a z Tobą to tylko seks, mały :/
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

30-08-2013, 19:28

A intelektualne rozmowy nt albumów już Ci nie wsytarczają?
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4041
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: PRL - najlepsze co spotkało ten kraj

30-08-2013, 19:57

support music, not rumors
ODPOWIEDZ