III Wojna Światowa

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17699
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: III Wojna Światowa

25-03-2022, 11:08

nicram pisze:
25-03-2022, 11:04
Pacjent pisze:
25-03-2022, 11:01
ozob pisze:
25-03-2022, 10:37
Niemce z tymi dodatkowymi dostawami gazu łaski nikomu nie robią bowiem to zapotrzebowanie miał pokryć NS2, który jak wiadomo stoi. (:
Niemcy chcą pokojowo zrobić w Polsce to co Rosja może uzyskać tylko w wyniku konfliktu zbrojnego czyli zlikwidować złotówkę i przejąć kontrolę na polskimi siłami zbrojnymi, wprowadzając na teren RP swoje wojska pod przykrywką tzw. armii europejskiej.
Folksdojcze zaraz się zlecą, że to super pomysł być niemieckim landem. Tylko czym to się różni od znalezienia się w rosyjskiej strefie wpływu? Obcy but jest obcym butem.
:lol: wiem czemu to piszesz. Chciałbyś być w ruskiej strefie wpływu. Powiem ci na ucho: ty już jesteś :lol:
Chciałbym by Polska była suwerennym państwem. Wiem, że Tobie to się w głowie nie mieści.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16424
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: III Wojna Światowa

25-03-2022, 11:12

nicram pisze:
25-03-2022, 11:04
Pacjent pisze:
25-03-2022, 11:01
ozob pisze:
25-03-2022, 10:37
Niemce z tymi dodatkowymi dostawami gazu łaski nikomu nie robią bowiem to zapotrzebowanie miał pokryć NS2, który jak wiadomo stoi. (:
Niemcy chcą pokojowo zrobić w Polsce to co Rosja może uzyskać tylko w wyniku konfliktu zbrojnego czyli zlikwidować złotówkę i przejąć kontrolę na polskimi siłami zbrojnymi, wprowadzając na teren RP swoje wojska pod przykrywką tzw. armii europejskiej.
Folksdojcze zaraz się zlecą, że to super pomysł być niemieckim landem. Tylko czym to się różni od znalezienia się w rosyjskiej strefie wpływu? Obcy but jest obcym butem.
:lol: wiem czemu to piszesz. Chciałbyś być w ruskiej strefie wpływu. Powiem ci na ucho: ty już jesteś :lol:
Kolo ma dobrą "logikę". Według typa: i tak "pod butem", <znów symetryzm>, to dlaczego nie pod kacapskim.? Jak piszesz, wyboru, dawno temu dokonał, a teraz tylko tutaj jasno nam wyjaśnia LOL

Pewne też błędy popełnia:
1/ Trochę za wcześnie ta retoryką wychodzi. Antyniemiecką.
2/ Do nikogo z taką kurwą-logiką nie przemówi w PL (poza środowiskiem konfpedryli). Ludzie zapewne jak już muszą wybierać ten but, na pewno, po zbrodniach w Ukrainie przez kacapstwo nie wybrałby russkich.
.
Sodomix
postuje jak opętany!
Posty: 517
Rejestracja: 12-04-2007, 14:42

Re: III Wojna Światowa

25-03-2022, 11:15

Mam takie pytanie powiązane z tematem.
Czy znacie/słyszeliście o jakimś ruszeniu w kwestiach emigracyjnych jeśli chodzi o Polaków?
Czy zaobserwowaliscie, że ludzie "ustawieni" chcą/myślą lub już działają w kwestii sprzedaży dobytku/uzbierania kapitału i przeniesieniu się z całą rodziną do innego kraju lub na zachód Polski?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16424
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: III Wojna Światowa

25-03-2022, 11:22

Pacjent pisze:
25-03-2022, 11:08
nicram pisze:
25-03-2022, 11:04
Pacjent pisze:
25-03-2022, 11:01

Niemcy chcą pokojowo zrobić w Polsce to co Rosja może uzyskać tylko w wyniku konfliktu zbrojnego czyli zlikwidować złotówkę i przejąć kontrolę na polskimi siłami zbrojnymi, wprowadzając na teren RP swoje wojska pod przykrywką tzw. armii europejskiej.
Folksdojcze zaraz się zlecą, że to super pomysł być niemieckim landem. Tylko czym to się różni od znalezienia się w rosyjskiej strefie wpływu? Obcy but jest obcym butem.
:lol: wiem czemu to piszesz. Chciałbyś być w ruskiej strefie wpływu. Powiem ci na ucho: ty już jesteś :lol:
Chciałbym by Polska była suwerennym państwem. Wiem, że Tobie to się w głowie nie mieści.
Władza do konfpedrylii.
MON błądkiewicza.
Służba zdrowia dla Sochy.
Edukacji dla Maji Wyskrobek.
Do tego zero podatków. I lewary po pierdlach.

ANW + 170 tys. kobiet i mężczyzn w woju jak w Izraelu + dla każdego obywatela haubica przeciwpancerna i naręcze granatów.

Będziemy wielkim mocarstwem jak za Jagiellonów. Szkoda tylko, że brak surowców, nie te położenie geog, nie ta demografia, nie te PKB per capito … ale co tam …. pobajdurzyć o PolskaStrong pod ruską agendą nikt kacapowi pacjentowi nie zabroni
Ostatnio zmieniony 25-03-2022, 11:31 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16424
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: III Wojna Światowa

25-03-2022, 11:30

Sodomix pisze:
25-03-2022, 11:15
Mam takie pytanie powiązane z tematem.
Czy znacie/słyszeliście o jakimś ruszeniu w kwestiach emigracyjnych jeśli chodzi o Polaków?
Czy zaobserwowaliscie, że ludzie "ustawieni" chcą/myślą lub już działają w kwestii sprzedaży dobytku/uzbierania kapitału i przeniesieniu się z całą rodziną do innego kraju lub na zachód Polski?
Tak. Samej finalnej decyzji jeszcze u nikogo nie poznałem, nikt nie wyjechał. Co do sprzedaży mieszkań nie, co do sprzedaży firmy to znam osobę, która szuka kupca. Inna idzie na emeryturę, oddaje przybranej córce i emigruje do drugiej.

Weterynarze mają sporo pracy z cert dla zwierząt. Wydziały paszportowe oblegane przez też Polaków. Tutaj bardziej pewnie na zasadzie, lepiej być przygotowanym.

Sam to poważnie rozważam w perspektywie 8-10 lat. Choć sądzę, że wojna u nas szybciej wybuchnie. Raczej nie zdąży się, i w innym kierunku będziemy szli. Widziałbym to tak, że młoda po studiach wyjeżdża my spieniężamy i smażymy frytki u pakiego.
Ostatnio zmieniony 25-03-2022, 11:39 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
.
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2736
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: III Wojna Światowa

25-03-2022, 11:31

jak ktoś zna jakieś fajne strony gdzie jest wysyp zdjęć ukraińskich/ruskich wraków pojazdów opancerzonych, na chodzie/rozjebanych to będe wdzięczny.Robie research bo będe kleił jakiegoś bwp albo tanka i jakiekolwiek foty sie przydadzą
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9726
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: III Wojna Światowa

25-03-2022, 11:32

Sodomix pisze:
25-03-2022, 11:15
Mam takie pytanie powiązane z tematem.
Czy znacie/słyszeliście o jakimś ruszeniu w kwestiach emigracyjnych jeśli chodzi o Polaków?
Czy zaobserwowaliscie, że ludzie "ustawieni" chcą/myślą lub już działają w kwestii sprzedaży dobytku/uzbierania kapitału i przeniesieniu się z całą rodziną do innego kraju lub na zachód Polski?
Takiej narracji ruskiej propagandy jeszcze nie spotkałem, ale wpisywałaby się w szufladkę "NATO jest słabe i nie pomoże", więc nie wykluczam, że czeka nas nowa fala informacji "z anonimowego, ale sprawdzonego źródła" w mediach społecznościowych. W końcu "córka znajomego która nie mogła tego czy tamtego załatwić, bo teraz obsługują tylko Ukraińców" już się trochę zgrała ;-)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16424
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: III Wojna Światowa

25-03-2022, 11:38

uglak pisze:
25-03-2022, 11:32
Sodomix pisze:
25-03-2022, 11:15
Mam takie pytanie powiązane z tematem.
Czy znacie/słyszeliście o jakimś ruszeniu w kwestiach emigracyjnych jeśli chodzi o Polaków?
Czy zaobserwowaliscie, że ludzie "ustawieni" chcą/myślą lub już działają w kwestii sprzedaży dobytku/uzbierania kapitału i przeniesieniu się z całą rodziną do innego kraju lub na zachód Polski?
Takiej narracji ruskiej propagandy jeszcze nie spotkałem, ale wpisywałaby się w szufladkę "NATO jest słabe i nie pomoże", więc nie wykluczam, że czeka nas nowa fala informacji "z anonimowego, ale sprawdzonego źródła" w mediach społecznościowych. W końcu "córka znajomego która nie mogła tego czy tamtego załatwić, bo teraz obsługują tylko Ukraińców" już się trochę zgrała ;-)
Ja akurat bym oglądał kto duży sprzedaje i spindala. Jak ktoś ma znajomych co prowadzą biznesy umożliwiające im po sprzedaży żyć z tego poza Polską to też bym słuchał. Właściwie sam pomysł nie jest głupi i jak rozmawiam po znajomych to w przypadku dzieci kilka osób mi przytaknęła. Wyuczyć, wysłać poza PL i niech będzie daleko od kacapstwa nieobliczalnego, choć moim zdaniem jest obliczalne. Jak nie przegrają definitywnie i z kretesem wojny, to ta ukraińska to dopiero przygrywka. Nie ma co srać po gaciach, ale szukać rozwiązań już tak. Wiec w tym straszonku może być coś „pożytecznego”.
.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10194
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: III Wojna Światowa

25-03-2022, 12:03

uglak pisze:
25-03-2022, 11:32
Sodomix pisze:
25-03-2022, 11:15
Mam takie pytanie powiązane z tematem.
Czy znacie/słyszeliście o jakimś ruszeniu w kwestiach emigracyjnych jeśli chodzi o Polaków?
Czy zaobserwowaliscie, że ludzie "ustawieni" chcą/myślą lub już działają w kwestii sprzedaży dobytku/uzbierania kapitału i przeniesieniu się z całą rodziną do innego kraju lub na zachód Polski?
Takiej narracji ruskiej propagandy jeszcze nie spotkałem, ale wpisywałaby się w szufladkę "NATO jest słabe i nie pomoże", więc nie wykluczam, że czeka nas nowa fala informacji "z anonimowego, ale sprawdzonego źródła" w mediach społecznościowych. W końcu "córka znajomego która nie mogła tego czy tamtego załatwić, bo teraz obsługują tylko Ukraińców" już się trochę zgrała ;-)
masz bardzo optymistyczne podejście do tematu wojny, nie zapominaj, że NATO nas doposaży, wzmocni wojskiem, ale najbardziej technologią, informacją i dowodzeniem, bo główny ciężar jeśli chodzi o dostarczenie żołnierza będzie spoczywał na nas,
nie wiadomo, czy nie będzie zajęte w innych regionach Świata, jak coś się zacznie u nas, to zacznie się też wielkie spierdalanie Polaków z kraju, co innego wojsko, a co innego cywile, tutaj może być inne postrzeganie tego samego tematu
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14992
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: III Wojna Światowa

25-03-2022, 12:11

mocny2_3 pisze:
25-03-2022, 11:31
jak ktoś zna jakieś fajne strony gdzie jest wysyp zdjęć ukraińskich/ruskich wraków pojazdów opancerzonych, na chodzie/rozjebanych to będe wdzięczny.Robie research bo będe kleił jakiegoś bwp albo tanka i jakiekolwiek foty sie przydadzą
https://www.oryxspioenkop.com/2022/02/a ... pment.html
Attack On Europe: Documenting Equipment Losses During The 2022 Russian Invasion Of Ukraine
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2456
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: III Wojna Światowa

25-03-2022, 13:39

Sodomix pisze:
25-03-2022, 11:15
Mam takie pytanie powiązane z tematem.
Czy znacie/słyszeliście o jakimś ruszeniu w kwestiach emigracyjnych jeśli chodzi o Polaków?
Czy zaobserwowaliscie, że ludzie "ustawieni" chcą/myślą lub już działają w kwestii sprzedaży dobytku/uzbierania kapitału i przeniesieniu się z całą rodziną do innego kraju lub na zachód Polski?
Podobno są spore kolejki po paszporty, od kilku tygodni.
Z kolei znajomy, taki co ma robótkę głównie zdalną i sporo szwęda się po świecie i jest mu obojętne czy pracuje w PL czy gdziekolwiek indziej, planuje spieniężyć majątek i robi wypad do Hiszpanii. Nie jest jakoś specjalnie majętny, dom, fura itp.
Awatar użytkownika
ozob
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6715
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: III Wojna Światowa

25-03-2022, 13:44

Zauważyłem pewne podobieństwo. Jeszcze nie tak dawno był wszędzie Covid-19 i to że wszyscy umrą, bo jest taki groźny. Teraz są wszędzie ruskie trole. Jak wy możecie żyć? (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8255
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: III Wojna Światowa

25-03-2022, 13:48

Nie, teraz jest że ruskie rzucą atom i trza się bać. Jak żyć?
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14992
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: III Wojna Światowa

25-03-2022, 13:51

hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
ozob
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6715
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: III Wojna Światowa

25-03-2022, 13:53

Pacjent pisze:
25-03-2022, 11:01
ozob pisze:
25-03-2022, 10:37
Niemce z tymi dodatkowymi dostawami gazu łaski nikomu nie robią bowiem to zapotrzebowanie miał pokryć NS2, który jak wiadomo stoi. (:
Niemcy chcą pokojowo zrobić w Polsce to co Rosja może uzyskać tylko w wyniku konfliktu zbrojnego czyli zlikwidować złotówkę i przejąć kontrolę na polskimi siłami zbrojnymi, wprowadzając na teren RP swoje wojska pod przykrywką tzw. armii europejskiej.
Folksdojcze zaraz się zlecą, że to super pomysł być niemieckim landem. Tylko czym to się różni od znalezienia się w rosyjskiej strefie wpływu? Obcy but jest obcym butem.
Tu się nie doagadamy. Uważam, że Polska jest zbyta słaba ekonomicznie, zbyt słaba militarnie i ma zbyt słaba infrastrukture żeby stanowić odrębny ośrodek siły miedzi Rosja a Niemcami. Jestem przekonany, że aby myśleć o dobrobycie w przyszłości Polska musi być częścią Imperium Europejskiego/Federacji Europejskiej, która zmiecie krajowe rządy na rzecz jednego europejskiego, co pozwoli mieć jedną wspólną i silna armię oraz spójną politykę zagraniczną opierającą się na relanej sile.

Argumentacji o butach nie kupuje. Polacy identyfikują się od stuleci jako część Zachodu, jako część tej kultury. Polacy czują cywilizacyjna i kulturowa wyższość na Rosjanami, więc różnica między Zachodem a Wschodem jest oczywista.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2736
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: III Wojna Światowa

25-03-2022, 13:56

Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10878
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: III Wojna Światowa

25-03-2022, 13:57

vicotnick pisze:
25-03-2022, 13:39
Podobno są spore kolejki po paszporty, od kilku tygodni.
Z kolei znajomy, taki co ma robótkę głównie zdalną i sporo szwęda się po świecie i jest mu obojętne czy pracuje w PL czy gdziekolwiek indziej, planuje spieniężyć majątek i robi wypad do Hiszpanii. Nie jest jakoś specjalnie majętny, dom, fura itp.
Tam się na zadupiu da kupić domy za grosze, tylko że mieszkasz na kamienistej pustyni gdzie nic nie ma. Tyle że ciepło jest.
Chop wood. Carry water.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10878
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: III Wojna Światowa

25-03-2022, 14:08

Widzę protokół 1% na pełnej

Chop wood. Carry water.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8255
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: III Wojna Światowa

25-03-2022, 14:09

ozob pisze:
25-03-2022, 13:53
Polska musi być częścią Imperium Europejskiego/Federacji Europejskiej, która zmiecie krajowe rządy na rzecz jednego europejskiego, co pozwoli mieć jedną wspólną i silna armię oraz spójną politykę zagraniczną opierającą się na relanej sile.

To oczywiste, nie ma innej opcji.

A w ogóle to jak ktoś mógłby chcieć by ruską republiką? Nie pojmuję tego. Nie potrafię znaleźć choć jednej pozytywnej rzeczy z tym związanej.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16424
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: III Wojna Światowa

25-03-2022, 14:27

bartwa pisze:
25-03-2022, 13:48
Nie, teraz jest że ruskie rzucą atom i trza się bać. Jak żyć?
Ciekawe ile jeszcze razy wrzuci info o atomie? Było bójcie się: stratega 5D, bójcie się samowysrarczalnej kacaplandii, teraz mu wrzucili BOMBA!! ATOMOWA!! I troll powiela. Jak żyć? Bym zapomniał jeszcze, nato hehe, niemce hehe (:
.
ODPOWIEDZ