islam

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9726
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: islam

21-12-2017, 13:29

Kierowca samochodu, który wjechał w ludzi w centrum Melbourne, to 32-letni mieszkaniec Australii z afgańskimi korzeniami. Leczył się psychiatrycznie.
dotarlo do mnie, ze lewactwo ma racje! to nie islam jest wspolnym mianownikiem, a psychiatria! wnioskuje zmiane nazwy tematu!
Guilty of being right
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9726
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: islam

02-03-2018, 09:24

https://euroislam.pl/z-pomoca-allacha-r ... owe-zycie/" onclick="window.open(this.href);return false;
zydowska prowokacja - doslownie i w przenosni ;-)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
KePisz
rozkręca się
Posty: 41
Rejestracja: 01-09-2017, 12:49

Re: islam

11-03-2018, 08:52

Berlin: uczniowie-imigranci terroryzują niemieckich kolegów

https://euroislam.pl/berlin-uczniowie-i ... h-kolegow/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: islam

11-03-2018, 09:16

Mają co chcieli, widać takie życie im pasuje skoro nadal litują się nad emigrantami. Niemcy nieraz chcieli zniszczyć Europę teraz zniszczą własny kraj, brawo!
Swoją drogą w Polsce również należy ograniczyć liczbę przybyszów ze wschodu, mam wrażenie, że częściej słyszę język wschodni niż krajowy.
Jebać żuli.
535

Re: islam

11-03-2018, 11:53

Niestety. Wszyscy rządzący tym pierdolnikiem, siedzą w ukraińskich dupach po same uszy. Znakomita polityka, wypychać swoich i zastępować ich przyjezdnymi. Tak trzymać.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10200
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: islam

11-03-2018, 12:55

535 pisze:Niestety. Wszyscy rządzący tym pierdolnikiem, siedzą w ukraińskich dupach po same uszy. Znakomita polityka, wypychać swoich i zastępować ich przyjezdnymi. Tak trzymać.
Zgadzam się z Tobą. Najgorsi dla władzy są chyba właśni obywatele, lepiej mieć pewnie nowych.
535

Re: islam

11-03-2018, 13:02

Z perspektywy władzy to bardzo wygodne. Lud pracujący, wspierający miejscowych wyzyskiwaczy, przepraszam, przedsiębiorców, ze znacznie ograniczonymi przywilejami, a w szczególności pozbawiony prawa wyborczego. Idealny układ. Co mi tu będzie jakiś obywatel pyskował?
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10200
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: islam

11-03-2018, 15:34

535 pisze:Z perspektywy władzy to bardzo wygodne. Lud pracujący, wspierający miejscowych wyzyskiwaczy, przepraszam, przedsiębiorców, ze znacznie ograniczonymi przywilejami, a w szczególności pozbawiony prawa wyborczego. Idealny układ. Co mi tu będzie jakiś obywatel pyskował?
No tak, ale praw wyborczych to tylko pierwsze pokolenie nie ma. A potem już mają odpowiednie papiery.

Ja widzę tylko jeden, żartobliwy, plus.
Batushka znajdzie sobie słuchaczy :)
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16000
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: islam

12-03-2018, 12:07

wolff pisze:Mają co chcieli, widać takie życie im pasuje skoro nadal litują się nad emigrantami. Niemcy nieraz chcieli zniszczyć Europę teraz zniszczą własny kraj, brawo!
Swoją drogą w Polsce również należy ograniczyć liczbę przybyszów ze wschodu, mam wrażenie, że częściej słyszę język wschodni niż krajowy.
Przeciez pisales gdzies tu obok, ze kochasz Ukraincow, czy im kibicujesz. Jakos tak chyba.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: islam

16-03-2018, 17:35

Triceratops pisze:
wolff pisze:Mają co chcieli, widać takie życie im pasuje skoro nadal litują się nad emigrantami. Niemcy nieraz chcieli zniszczyć Europę teraz zniszczą własny kraj, brawo!
Swoją drogą w Polsce również należy ograniczyć liczbę przybyszów ze wschodu, mam wrażenie, że częściej słyszę język wschodni niż krajowy.
Przeciez pisales gdzies tu obok, ze kochasz Ukraincow, czy im kibicujesz. Jakos tak chyba.
Kocham Ukraińców?
Kibicuję im to fakt, podobnie jak Niemcom, Izraelczykom, czasem też Senegalczykom i Bhutańczykom. Nie przeszkadzają mi (ogólnie), pytanie zasadnicze ilu ich jeszcze wpuścimy?
100 tys przyjezdnych i powiedzmy milion to spora różnica. Kolejne pytanie, kiedy skończy się ich napływ, czy reżim w końcu rozwiąże ten problem?
Jebać żuli.
Ogre
weteran forumowych bitew
Posty: 1125
Rejestracja: 26-02-2018, 19:47

Re: islam

16-03-2018, 18:55

Milion? Wniosków o przyznanie pozwolenia na pracę Ukraińcom w 2017 było ponad 1,5 miliona.
I dopóki granice będą szeroko otwarte, zapotrzebowanie na tanią siłę roboczą niezaspokojone i wciąż będą względnie "grzeczni" w Polsce, sytuacja się nie zmieni - no chyba że nagle będzie tąpnięcie w obecnej sytuacji politycznej, "wzajemnej współpracy, obopólnego zrozumienia potrzeb obu narodów i zacieśniania stosunków".
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: islam

16-03-2018, 19:09

Może ich być 1.5 mln 1.73 lub 2.001. Chciałem wskazać różnicę dlatego użyłem słowa "powiedzmy".
Ogromne zapotrzebowanie na "tanią siłę" nadal będzie gdyż dla reżimu łatwiej zaprosić ich niż sprawić by Polacy siedzący w milionach na obczyźnie zaczęli wracać do kraju.Pytanie najistotniejsze, jak długo i ile jeszcze wpuścimy emigrantów. Czy liczba 5 mln jest realna do osiągnięcia, realna i zarazem bezpieczna? A może wyższa?
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
REINHARD IRRUMATOR
postuje jak opętany!
Posty: 656
Rejestracja: 21-11-2011, 17:05

Re: islam

17-03-2018, 10:37

Temat Ukraińców to wydmuszka. Nie wiem w czym problem. Tych co znam to ludzie którzy integrują się z lokalną społecznością. Nikt się nie krzywi , nie robi z tego wielkiego halo. Śmieszy mnie to całe pierdolenie.
Norma to głupota, degeneracja to geniusz
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10200
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: islam

17-03-2018, 10:55

REINHARD IRRUMATOR pisze:Temat Ukraińców to wydmuszka. Nie wiem w czym problem. Tych co znam to ludzie którzy integrują się z lokalną społecznością. Nikt się nie krzywi , nie robi z tego wielkiego halo. Śmieszy mnie to całe pierdolenie.
Zgadzam się, wszyscy którym się nie chce robić narzekają i płaczą, bo stracili milijony pensji. Wrocław jest pełen 90 letnich Ukrow, sory lwowiakow.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3621
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: islam

17-03-2018, 12:29

Żydzi czyhają na majątki, Ukry atakują z drugiej flanki. o innych nie wspominając.nie jest lekko.
Obrazek
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: islam

17-03-2018, 12:40

Kogo atakują? Przecież ten wygłodniały i zastraszony naród wyłapuje ciężkie wpierdole od Wasyli.
Żydzi to akurat inny temat, wybitna armia i liczący się gracz, cebulaków mieliby jak Adolf w 39.
Inna sprawa, że potrafią myśleć i o siebie zadbać.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16000
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: islam

29-03-2018, 14:27

Kto chce zwiedzic Finlandie niech sie spieszy..
Muslim woman claims there 'are too many Finns in Finland', but 'the problem is solvable' thanks to mass immigration.
" onclick="window.open(this.href);return false;
woodpecker from space
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3357
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: islam

01-04-2018, 14:02

Triceratops pisze:Kto chce zwiedzic Finlandie niech sie spieszy..
Muslim woman claims there 'are too many Finns in Finland', but 'the problem is solvable' thanks to mass immigration.
" onclick="window.open(this.href);return false;
i ma rację, fin to pijak i samobójca, żadna rozsądna kobieta takiego nie chce
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14992
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: islam

06-04-2018, 00:24

Ciekawie...

Politolog: Niemcy kapitulują przed islamem

Obrazek

"Badacz islamu Bassam Tibi krytykuje kanclerz Angelę Merkel i szefa niemieckiego MSW. - Nie wiedzą, o czym mówią - ocenia. Stwierdza również poważne błędy w dyskusji na temat integracji i imigracji w Niemczech. Domaga się także oferty dla muzułmanów, która pomogłaby im w wykształceniu tożsamości. (...)

(...)Niemcom potrzebna jest krytyczna debata na temat islamu, która jest jednak tłumiona przez politykę – twierdzi 74-letni naukowiec, który w 1998 r. wykreował pojęcie "europejskiej kultury wiodącej". Jego zdaniem wola integracji samych imigrantów i gotowość Niemców do integrowania muzułmanów są "nikłe".

Jak podkreśla, 90 proc. muzułmanów w Niemczech żyje w równoległych społeczeństwach. Większość z nich nie chce w ogóle należeć do niemieckiego społeczeństwa. W Berlinie istnieją libańskie, tureckie i kurdyjskie wspólnoty, w Chociebużu syryjskie, także z winy Niemców.

Islamoznawca wyjaśnia, że Niemcy pod pojęciem integracji rozumieją rejestrację, alimentowanie i zakwaterowanie uchodźców i umożliwienie im nauki języka. - Ale integracja oznacza, że ktoś przyswaja sobie tożsamość obywatelską. Kiedy pomija się ten czynnik, wszystko traci sens – twierdzi, podkreślając, że na tym zasadza się niemiecki problem: Niemcy nie mają żadnych ofert kształtowania tożsamości.(...)"
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1951
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: islam

07-04-2018, 20:43

uglak pisze:
Kierowca samochodu, który wjechał w ludzi w centrum Melbourne, to 32-letni mieszkaniec Australii z afgańskimi korzeniami. Leczył się psychiatrycznie.
dotarlo do mnie, ze lewactwo ma racje! to nie islam jest wspolnym mianownikiem, a psychiatria! wnioskuje zmiane nazwy tematu!
Nic się nie zmieniło, sprawcą dzisiejszego zamachu jest
49-letni obywatel Niemiec, który leczył się psychiatrycznie
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
ODPOWIEDZ