POlitykowanie

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1835
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: POlitykowanie

22-06-2026, 20:36

Jest tyle metod nacisku ale Nawrocki wybrał tą najgłupszą bo inaczej to by musiał zadzwonić do Tuska i coś z nim dogadać. Więc wybrał świadomie kompromitację. Teraz wszyscy spięci czekają czy Zełeński przyjedzie do Gdańska.
Na złość Tuskowi rozjebię własny kraj. ©Nawrocki.
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
Awatar użytkownika
Order_of_Nine_Angels
zaczyna szaleć
Posty: 200
Rejestracja: 09-02-2026, 00:07

Re: POlitykowanie

22-06-2026, 21:16

Kompromitacja było przydanie Zełeńskiemu tego odznaczenia. Odebrane zostało ono słusznie.

Zakon
Awatar użytkownika
Nerwowy
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6833
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: POlitykowanie

22-06-2026, 21:21

A to prawda akurat - to nie jest jednak zbrodniarz tego kalibru co Dziwisz czy Wojtyła :hehehe: :hehehe: :hehehe:
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Order_of_Nine_Angels
zaczyna szaleć
Posty: 200
Rejestracja: 09-02-2026, 00:07

Re: POlitykowanie

22-06-2026, 21:32

Nie wiemy co klechy mają wspólnego z biciem pokłonów UPA, ale jak widać można wszystko bez ładu i składu.

Zakon
Awatar użytkownika
Nerwowy
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6833
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: POlitykowanie

22-06-2026, 21:36

W generalnie mało co wiecie, towarzysze tak że ziobro zaskoczenia akurat :hehehe: :hehehe: :hehehe:
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
ODPOWIEDZ