Co teraz czytacie? v.2

Czytasz coś więcej niż etykiety Domestosa w kiblu?

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Co teraz czytacie? v.2

23-11-2017, 22:30

Nie ma jebanej poezji i nie ma polityki. Za to z reguly kazdy artykul, o ile nie jest wywiadem z jakims uzdrawiaczem ma na koniec bibliografie, skad wyciagnalem troche fajnych ksiazek.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Co teraz czytacie? v.2

24-11-2017, 07:32

"Salon poezji ezoterycznej" to faktycznie chujnia wielka jak stopień zdeprawowania medycyny akademickiej. Polityka powiadasz? Pan Rymuszko przecież twierdzi, że "NS" to periodyk neutralny światopoglądowo:) Tak czy owak, nawet jeśli pojawiają się jakieś polityczne wtręty to nie są aż tak nachalne żebym się gniewał; porównując np. z "Nową Fantastyką" z lat 90, która była wtedy (pod rządami Parowskiego oczywiście) de facto tubą propagandową kato-prawicowego oszołomstwa, ta polityka z "Nieznanego Świata" jest kulturalna i nienachalna. Bibliografię masz przecież także w "Nieznanym Świecie" i "Nexusie"; może nie zawsze, ale zdarza się często.
"Czwarty Wymiar" zawsze kojarzył mi się bardziej z rzeczami pokroju "Wróżki"; miałem w rękach kilka numerów parę lat temu i nie zachwycił mnie. Nie będę jednak szerzej porównywał, bo nie wiem jak sprawa wygląda obecnie i mogę się mylić.
"Nieznany Świat" jest w moim mniemaniu najwartościowszym pismem z tego segmentu na rynku. A przerabiałem w zasadzie wszystkie: na początku lat 90 kupowałem także "Nie z tej Ziemi" - fajne było, póki było pod rządami Hollanka - potem przyszła ideologiczna i redakcyjna zmiana i zrobiła się smegma; bardzo lubiłem nieodżałowane "Ufo" i "Czas Ufo"; także efemerydę "Wizje Peryferyjne" łykałem jak Indonezyjka spermę seks-turysty z Europy.
Być może różnica w ocenie "Czwartego Wymiaru" wynika także z tego, że ciebie z tego com zaobserwował bardziej interesują kwestie okołomedyczne; ja zaś bardziej siedzę w ufologii/paleoastronautyce.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Co teraz czytacie? v.2

24-11-2017, 08:59

Ufo/paleoastronautyka interesuje mnie tak samo jak medycyna. biochemia i genetyka oraz kwestie swiadomosci, rzeczywistosci rownoleglych itp. Uwazam, ze to wszystko sie laczy i ma sens, szukam tego polaczenia. W Czwartym Wymiarze jest troche wiecej archeologii i sa swietne biografie , duzo poruszaja kwestii z rejonow antropozofii Steinera itp, mistykow typu Groning i ogolnie zjawisk paranormalnych. Tych uzdrawiaczy i roznych healerow zazwyczaj pomijam albo tak jednym okiem rzucam.
Ja ogolnie od dawna kupuje razem NS i CW, uwazam, ze sie uzupelniaja. A najbardziej lubie miesiac kiedy moge kupic 3 naraz i je wciagnac po kolei ;)
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Co teraz czytacie? v.2

24-11-2017, 17:54

Aż zerknę na ten "Czwarty Wymiar" przy najbliższej okazji:)
Tymczasem:

Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-11-2017, 08:57

Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-11-2017, 13:43

Plastek pisze:Obrazek
Bardzo ciekawy i wiele mowiacy artykul o Pasteurze i jego teorii zarazka. Czytalem te ksiazki, ktore tam wymieniaja. Polityka wygrala z prawda i dzisiaj wszyscy na tym trzepia kokosy, oprocz chorych i pacjentow oczywiscie.
woodpecker from space
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-11-2017, 16:11

Plastek pisze: "Nieznany Świat" jest w moim mniemaniu najwartościowszym pismem z tego segmentu na rynku
wiadomo
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6708
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-11-2017, 16:26

Obrazek
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2261
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-11-2017, 17:43

Obrazek
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-11-2017, 17:44

Triceratops pisze:
Plastek pisze:Obrazek
Bardzo ciekawy i wiele mowiacy artykul o Pasteurze i jego teorii zarazka. Czytalem te ksiazki, ktore tam wymieniaja. Polityka wygrala z prawda i dzisiaj wszyscy na tym trzepia kokosy, oprocz chorych i pacjentow oczywiscie.
Faktycznie ciekawy, cały numer zresztą fajny. Dla mnie znowu Witkowski popełnił najciekawszy tekst; tym bardziej po lekturze szczam na parszywą kurwę przyjebaną do krzyża i jej wyznawców.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-11-2017, 19:01

Tak,
Przymierzam sie do zakupu tej jego serii, tylko czekam na jakies dobre promo. Jego ksiazki sa idealne na prezenty dla osob, ktorym sie chce zburzyc swiatopoglad.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-11-2017, 19:04

Triceratops pisze:Tak,
Przymierzam sie do zakupu tej jego serii, tylko czekam na jakies dobre promo. Jego ksiazki sa idealne na prezenty dla osob, ktorym sie chce zburzyc swiatopoglad.
Ale wierzysz w to co on gada? Fakty historyczne (o których mowa we wzmiankowanym artykule) to wiadoma sprawa; z tego co jednak wiem pan Igor odbiera obecnie przekazy od jakichś istot. I właśnie owe przekazy stanowią clou tej serii.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-11-2017, 19:12

Chyba od Plejadian z tego co sie orientuje. Nie chodzi o to czy wierze, chodzi o to, ze fakty historyczne przeplata tymi swoimi wnioskami i przemysleniami, z ktorymi nie kazdy musi sie zgadzac. Wnioski kazdy moze sobie wyciagnac sam.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-11-2017, 19:21

Choć trzeba przyznać, że i z faktami historycznymi pan Igor czasem wesoło sobie poczyna. Usilne lansowanie przez lata koncepcji jakoby sławetna Muchołapka w Ludwikowicach Kłodzkich była budowlą do testowania nazistowskich maszyn pionowego startu (nazi-spodków:), mimo, że prawda jest banalna - podstawa chłodni kominowej - raczej nie przemawia na korzyść pana Igora. Jestem zresztą trochę uczulony na osoby odbierające jakieś przekazy od "wyżej stojących istot", które to istoty są bardzo troskliwe i ochoczo przekazują channelingowcowi remedium ma wszystkie cywilizacyjne bolączki:) Jakbyś kiedyś przeczytał ten cykl to napisz co i jak.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-11-2017, 19:31

Az tak go nie sledze, przeczytalem kilka jego artykulow wlasnie w Nexusie, wczesniej go mialem wlasnie za jakiegos nawiedzonego sensata i omijalem jego ksiazki szerokim lukiem, w dodatku jego plodnosc mnie odstraszala, a w tym Nexusie pisze nawet ciekawe rzeczy.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-11-2017, 19:38

Tak czy owak zdrowa dawka sceptycyzmu bardzo wskazana w kontaktach z twórczością pana Igora:) Nie należy zapominać, że na koncie ma również takie rzeczy:

Obrazek

:D
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-11-2017, 19:47

Plastek pisze:Tak czy owak zdrowa dawka sceptycyzmu bardzo wskazana w kontaktach z twórczością pana Igora:) Nie należy zapominać, że na koncie ma również takie rzeczy:

Obrazek

:D
a co, nieprawda? zresztą ujawnił się tkai niedawno, nie pamiętam, czy z Argentyny, ale podawał się za Hitlera. niestety gołosłownie, bo papiery nie przetrwały czy coś ;)
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-11-2017, 19:52

Plastek pisze:Tak czy owak zdrowa dawka sceptycyzmu bardzo wskazana w kontaktach z twórczością pana Igora:) Nie należy zapominać, że na koncie ma również takie rzeczy:

Obrazek

:D
Widzialem, w ogole z ciekawosci go wklepalem kiedys w google i wtedy jego plodnosc i rozrzut tematow mnie calkiem oszolomily :D
Dlatego wzialem odpowiednia poprawke i spora szczypte sceptycyzmu na jego tworczosc. Ale jak sie trafia tania te jego iluminacje to wezme.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-11-2017, 19:53

byrgh pisze:
Plastek pisze:Tak czy owak zdrowa dawka sceptycyzmu bardzo wskazana w kontaktach z twórczością pana Igora:) Nie należy zapominać, że na koncie ma również takie rzeczy:

Obrazek

:D
a co, nieprawda? zresztą ujawnił się tkai niedawno, nie pamiętam, czy z Argentyny, ale podawał się za Hitlera. niestety gołosłownie, bo papiery nie przetrwały czy coś ;)
Ściema, Hitler tak naprawdę siedzi do dziś w bazie na Nowej Szwabii:) Richard E. Byrd przypłacił tę wiedzę chorobą psychiczną.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-11-2017, 20:00

Triceratops pisze:
Plastek pisze:Tak czy owak zdrowa dawka sceptycyzmu bardzo wskazana w kontaktach z twórczością pana Igora:) Nie należy zapominać, że na koncie ma również takie rzeczy:

Obrazek

:D
Widzialem, w ogole z ciekawosci go wklepalem kiedys w google i wtedy jego plodnosc i rozrzut tematow mnie calkiem oszolomily :D
Dlatego wzialem odpowiednia poprawke i spora szczypte sceptycyzmu na jego tworczosc. Ale jak sie trafia tania te jego iluminacje to wezme.
Ale żeby być sprawiedliwym trzeba powiedzieć, że i kilka ciekawych rzeczy wytworzył. "Oś świata", w dużej mierze oparta na badaniach zapewne znanego ci prof. Benona Zbigniewa Szałka, jest sensowna. Podobnie prowokacyjny "Chrystus i UFO" dawał radę.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
ODPOWIEDZ