Co teraz czytacie? v.2

Czytasz coś więcej niż etykiety Domestosa w kiblu?

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Co teraz czytacie? v.2

23-12-2017, 18:34

Heretyk pisze:tu się zgadzam, jak najbardziej. to zresztą jest temat na dłuższą dyskusję
Prawda. Mógłbym zresztą tu od ręki spłodzić diatrybę także odnośnie sytuacji w czasopismach, bo tam się również dzieją rzeczy niestworzone. Model funkcjonowania redakcji (w sensie miejsca); preferencje odnośnie stylu ("Panie Plastku, obecnie obowiązuje trend maksymalnego upraszczania tekstu: tekst ma być łatwy, mieć dużo śródtytułów, sucho i prosto podawać fakty; na stylistów nie ma miejsca" - tak mnie na przykład sraknął jeden rednacz blisko 8 lat temu); więcej grafik jak literek, za to literówek i głupot od chuja. Padaka.
Heretyk pisze: a mieć najebane pod kopułą to pozytyw. ciągle słyszę od znajomych czy współpracowników, że jestem "niedzisiejszy, specyficzny, inny niż większość" itp. bardzo to miłe i jest mi z tym dobrze :)
Znowu oczko (i to nie kakaowe). Co najgorsze, słysząc także często podobne zapewnienia, uwierzyłem w to!
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Co teraz czytacie? v.2

23-12-2017, 18:35

Bo ty jesteś zajebista. To jest sprawa oczywista.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10223
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Co teraz czytacie? v.2

23-12-2017, 18:40

Plastek pisze:Prawda. Mógłbym zresztą tu od ręki spłodzić diatrybę także odnośnie sytuacji w czasopismach, bo tam się również dzieją rzeczy niestworzone. Model funkcjonowania redakcji (w sensie miejsca); preferencje odnośnie stylu ("Panie Plastku, obecnie obowiązuje trend maksymalnego upraszczania tekstu: tekst ma być łatwy, mieć dużo śródtytułów, sucho i prosto podawać fakty; na stylistów nie ma miejsca" - tak mnie na przykład sraknął jeden rednacz blisko 8 lat temu); więcej grafik jak literek, za to literówek i głupot od chuja. Padaka.
Niestety trend jest taki, że prasa papierowa umiera. To się robi coraz mniej opłacalne i tnie się koszty gdzie się da. Czasem sobie myślę, że internet to nie jest taki fajny wynalazek.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Co teraz czytacie? v.2

23-12-2017, 18:44

Hatefire pisze:
Plastek pisze:Prawda. Mógłbym zresztą tu od ręki spłodzić diatrybę także odnośnie sytuacji w czasopismach, bo tam się również dzieją rzeczy niestworzone. Model funkcjonowania redakcji (w sensie miejsca); preferencje odnośnie stylu ("Panie Plastku, obecnie obowiązuje trend maksymalnego upraszczania tekstu: tekst ma być łatwy, mieć dużo śródtytułów, sucho i prosto podawać fakty; na stylistów nie ma miejsca" - tak mnie na przykład sraknął jeden rednacz blisko 8 lat temu); więcej grafik jak literek, za to literówek i głupot od chuja. Padaka.
Niestety trend jest taki, że prasa papierowa umiera. To się robi coraz mniej opłacalne i tnie się koszty gdzie się da. Czasem sobie myślę, że internet to nie jest taki fajny wynalazek.
Zgadza się. I to też niemal z automatu oznacza pauperyzację. Już kilkukrotnie twierdziłem, że krytyka literacka umiera - o ile już nie umarła.
Ktoś jeszcze w ogóle pamięta co to jest? Obecnie w internecie mamy recki, arty i opka i co najgorsze - taki syf zagnieździł się też w czasopismach. Ludzie totalnie kurwa zgłupieli.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15997
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Co teraz czytacie? v.2

24-12-2017, 22:15

Dostalem ksiazke Toma Hanksa, to chyba lepsze niz jebane kosmetyki, perfumy i inne chujstwa dla zblazowanych materialistow zapatrzonych w siebie.
woodpecker from space
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15306
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Co teraz czytacie? v.2

24-12-2017, 23:26

Obrazek


Wciągło mnie to jak wir papier toaletowy. Wspaniała lektura i cudowny prezent pod chujinkę.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-12-2017, 08:15

Książki to najlepszy prezent.

Takie pytanie - miał ktoś do czynienia z książkami z wydawnictwa Czuły Barbarzyńca Press?
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2308
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: Co teraz czytacie? v.2

25-12-2017, 21:33

Niedawno dotarł do mnie tom 3, więc lecimy z całością;
Obrazek
Awatar użytkownika
Rejwan
weteran forumowych bitew
Posty: 1017
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Co teraz czytacie? v.2

26-12-2017, 10:37

Obrazek
Obrazek

zajebiste te myszy. ciekawe kiedy piąty tom wydadzą... pewnie znowu rok przyjdzie czekać.
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15997
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Co teraz czytacie? v.2

26-12-2017, 11:28

Plastek pisze:Książki to najlepszy prezent.
To prawda, wydatek w zasadzie zaden a jak ktos trafi w gust to 100% satysfakcji. Jak patrze, ze niektorzy sie ciesza z jakichs perfum za 3 stowki to mi zal takich, 10 ksiazek za to mozna dostac.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9716
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Co teraz czytacie? v.2

26-12-2017, 11:42

podpisuje sie za tym rekami i nogami, ale zazwyczaj staram sie nie trafiac przesadnie w gust - za duza szansa, ze ta osoba juz ma te ksiazke (no chyba ze znajde jakas nowosc)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Co teraz czytacie? v.2

26-12-2017, 14:10

Jednak panowie - dobrze pamiętam te statystyki? - 60% polaków nie przeczytało przez ostatni rok ani jednej książki, a 40% nawet nie ma w domu ani jednej książki. Chyba jednak butelka Brutala z kioseku pozostanie lepszym prezentem dla polaczka.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Co teraz czytacie? v.2

26-12-2017, 14:16

Między Bogiem a prawdą, nie dokończyłem w tym roku pewnie żadnej książki na dobrą sprawę i nie wydaje mi się, by było to coś godnego pogardy. A jak tak, trudno, nie obchodzi mnie to. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia: dla jednego skandal to niezrobienie książkowego daily, co już zakrawa o większą głupotę niż czytanie, kiedy mi się zechce, a drugiego nieodbębnienie 10 filmów w ciągu tygodnia czy niekupienie kwiatów żonie.

Dlatego taka ortodoksja spoko, dopóki nie wychodzimy poza jakiś utarty zresztą forumowy obyczaj, ale - własnie - kiedy temat powtarza się po raz setny...

Na pewno patologia zaczyna się wtedy, kiedy na imprezie wspominasz jakiś cytat z przeczytanej książki, a słuchacze stracili wątek już na wyrażeniu "przeczytana książka".
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6831
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Co teraz czytacie? v.2

26-12-2017, 14:50

Obrazek
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Co teraz czytacie? v.2

26-12-2017, 17:12

Obrazek

Śmierć palaczom.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9716
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Co teraz czytacie? v.2

27-12-2017, 08:50

Plastek pisze:Jednak panowie - dobrze pamiętam te statystyki? - 60% polaków nie przeczytało przez ostatni rok ani jednej książki, a 40% nawet nie ma w domu ani jednej książki. Chyba jednak butelka Brutala z kioseku pozostanie lepszym prezentem dla polaczka.
ciezko mi uwierzyc w takie badania. wiele znasz osob ktore nie maja zadnej ksiazki w domu? zadnej? nic po dziadkach? kucharska? encyklopedia? harlekiny? przeciez ksiazki bywaja nawet dolaczane do prasy kobiecej... oprocz typowych dziwakow tak sie po prostu nie da
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Co teraz czytacie? v.2

27-12-2017, 09:00

uglak pisze:
Plastek pisze:Jednak panowie - dobrze pamiętam te statystyki? - 60% polaków nie przeczytało przez ostatni rok ani jednej książki, a 40% nawet nie ma w domu ani jednej książki. Chyba jednak butelka Brutala z kioseku pozostanie lepszym prezentem dla polaczka.
ciezko mi uwierzyc w takie badania. wiele znasz osob ktore nie maja zadnej ksiazki w domu? zadnej? nic po dziadkach? kucharska? encyklopedia? harlekiny? przeciez ksiazki bywaja nawet dolaczane do prasy kobiecej... oprocz typowych dziwakow tak sie po prostu nie da
Szczerze mówiąc jakieś 99% osób z którymi mam kontakt, nie ma w domu żadnej książki, nie licząc podręczników do szkoły dla dzieci. To są zarówno całe rodziny jak i single.
Dzisiejszy "dziwak" właśnie zbiera/czyta, normalny człowiek ma książki w głębokiej pogardzie.
W czasach wszechobecnego internetu na chuj komu nawet wspomniane przez ciebie książki kucharskie czy encyklopedie?
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Co teraz czytacie? v.2

27-12-2017, 14:32

Obrazek

Coś tutaj złego się stało. Czytałem ten cykl w latach 90 i podobał mi się. Teraz wracam do tego i tylko się wkurwiam. Postaci nieciekawe; obijają się jak karły z wodogłowiem o wydarzenia i w zasadzie nic z tego nie wynika. Ktoś podmienił te powieści? Wrzucił jakieś wydaliny podrzędnego pisarzyny, a potem rzecz podpisał jako Cook? A może książki są jak otwarty alkohol i w miarę upływu czasu wietrzeją i wytracają intensywnie działające składniki? Sam kurwa nie wiem.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3958
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Co teraz czytacie? v.2

27-12-2017, 14:42

byrgh pisze:Obrazek

Śmierć palaczom.
a co z tymi co palą i czytają ?? :)
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9716
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Co teraz czytacie? v.2

27-12-2017, 18:25

[youtube][/youtube]
to to co bylo w latach 90. u nas wydawane?
Guilty of being right
ODPOWIEDZ