THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

18-06-2009, 18:16

Vlad Tepes,
Mütiilation,
Belketre,
Torgeist.

Wiadomo jaka jest obiegowa opinia i co o żabojadach się w kuluarach wygaduje.Mimo wszystko,czy twórczosć wyzej wymienionych to waszym zdaniem przykład muzycznego analfabetyzmu i wsi najgorszej,czy też może uważacie że potrafili swego czasu coś tam zdziałać ze swoimi dokonaniami i nie więdły od tego narzady słuchu?Budzący zabawne skojarzenia fragment muzycznej historii czy może istotny punkt w dziejach bm undergroundu? I wreszcie czy dostrzegacie jakieś analogie pomiędzy wyzej wymienionymi a tym co nadeszło Francji w ostatnich latach (bm)? zachodzi tu jakiś związek,mozemy mówić o jakimś redefiniowaniu względem tamtejszej rzeczywistości lat 90 czy też może to dwa zupelnie niezależne od siebie zjawiska,gdzie nie ma mowy o nawet o jakiś elementarnych cechach wspolnych?I wreszcie,znajdzie się tu taki co słyszał wszystko wyżej wymienionych kapel czy jest to męczarnia ponad ludzkie siły? :lol:
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

18-06-2009, 18:30

Dla mnie? Muzyczny analfabetyzm, ze tez maja czelnosc nazywac sie muzykami... Zaloze sie o browara ze jestem w stanie nagrac w domu cos na podobnym poziomie w 15 minut :P A wszelkie dywagacje na ten temat to po prostu dorabianie ideologii do kawalka gowna.
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

18-06-2009, 18:44

Deathless King pisze:Dla mnie? Muzyczny analfabetyzm, ze tez maja czelnosc nazywac sie muzykami... Zaloze sie o browara ze jestem w stanie nagrac w domu cos na podobnym poziomie w 15 minut :P A wszelkie dywagacje na ten temat to po prostu dorabianie ideologii do kawalka gowna.

jaszak się chwalił kiedyś że opchnął na allegro cd Mutilation za jakąś ładną sumkę, z opisem;black metal dla pedałów
:lol: :lol: :lol:
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
absinthe_patriote
postuje jak opętany!
Posty: 360
Rejestracja: 02-11-2006, 18:30

Re: THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

18-06-2009, 19:16

Nigdy nie miałem siły żeby zgłębiać zjawisko od strony metalowej, natomiast dawno dawno temu dobre wrażenie robiły na mnie projekty ambientowe... odświeżyłbym to sobie, z ciekawości, ale boje się, ze parsknę śmiechem, czar wspomnień z dzieciństwa(bezcenna rzecz stanowiąca o wartości niejednego gówna :D pryśnie i na tym się skończy :lol:
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

18-06-2009, 19:35

Prosze, maly sampelek - nikt mi nie powie ze to wiekszy shit niz taki Vlad Tepes :D Calosc zajela doslownie kilka minut :P Brzmienie zamierzone :P

http://w600.wrzuta.pl/audio/6ZBlTJi190B" onclick="window.open(this.href);return false; ... unholyscum
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
Bonny
rasowy masterfulowicz
Posty: 2133
Rejestracja: 20-01-2006, 17:37
Lokalizacja: Ross Bay

Re: THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

18-06-2009, 21:16

Deathless King pisze:Prosze, maly sampelek - nikt mi nie powie ze to wiekszy shit niz taki Vlad Tepes :D Calosc zajela doslownie kilka minut :P Brzmienie zamierzone :P

http://w600.wrzuta.pl/audio/6ZBlTJi190B" onclick="window.open(this.href);return false; ... unholyscum

Muzycznie bardzo dobrze, tylko jeszcze musisz do tego ideologię dorobić i będzie komplet :lol:
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

18-06-2009, 21:29

i jakąś mroczną sesje zdjęciową musisz zrobić, najlepiej w kopalni z jakimś kilofem. no i oczywiście wszelki materiał wydać tylko na kasecie. Za parę lat pierwsze wydanie takiej kasety będzie chodziło na ebayu za zawrotną sumę.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

18-06-2009, 22:05

Deathless King pisze:Prosze, maly sampelek - nikt mi nie powie ze to wiekszy shit niz taki Vlad Tepes :D Calosc zajela doslownie kilka minut :P Brzmienie zamierzone :P

http://w600.wrzuta.pl/audio/6ZBlTJi190B" onclick="window.open(this.href);return false; ... unholyscum
Jesteś idiotą, gratuluję:) Pewnie równie dobrze umiałbyś naśladować najlepsze klasyczne kapelki z Norwegii.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

18-06-2009, 22:21

So_It_Is_Done pisze:
Deathless King pisze:Prosze, maly sampelek - nikt mi nie powie ze to wiekszy shit niz taki Vlad Tepes :D Calosc zajela doslownie kilka minut :P Brzmienie zamierzone :P

http://w600.wrzuta.pl/audio/6ZBlTJi190B" onclick="window.open(this.href);return false; ... unholyscum
Jesteś idiotą, gratuluję:) Pewnie równie dobrze umiałbyś naśladować najlepsze klasyczne kapelki z Norwegii.
Dziękuję, miło mi że uznałeś mnie za swojego :)
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
DCI Hunt

Re: THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

19-06-2009, 11:52

Już tu gdzieś pisałem - dla mnie LLN to wcale nie jest tak oczywista sprawa, bo prócz kilku gówienek ekipa ta spłodziła tez trochę niezłej muzyki tyle, że często brzmienie utrudniało bezbolesne ich przesłuchanie. Poza tym te ambientowe taśmy były czasem ciekawe. Ja np. Vlad Tepes lubię. Część ich taśm ze względu na brzmienie nie nadaje się do słuchania, ale taki 'War Funeral Marches' czy ich materiały ze splitów są całkiem fajne, a byłyby zajebiste gdyby nagrano je jak należy.

" onclick="window.open(this.href);return false;
" onclick="window.open(this.href);return false; ... re=related

Brzmi to może jak gówno, ale same riffy, melodie są dla mnie jak najbardziej ok i gdyby nagrać je jak należy to postawiłbym to na półce obok klasyków takiego grania z lat 90-tych.

EDIT: Czy tam 'War Funeral March', jeden chuj.
Ostatnio zmieniony 19-06-2009, 13:28 przez DCI Hunt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
brb
postuje jak opętany!
Posty: 474
Rejestracja: 10-03-2008, 23:38
Lokalizacja: Łódź

Re: THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

19-06-2009, 12:03

uoho to gwiazdka dla soitisdone jest w tym roku wczesniej. jak dla mnie jedynie mutiilation jest ok reszta po mnie splywa
DCI Hunt

Re: THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

19-06-2009, 12:15

brb pisze:uoho to gwiazdka dla soitisdone jest w tym roku wczesniej. jak dla mnie jedynie mutiilation jest ok reszta po mnie splywa
Siid to zwykła ściema, ja piszę poważnie :)

Mutiilation to dla mnie akurat taki sam złom jak Nargaroth ;)
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

19-06-2009, 13:22

Ktoś kto pisze "War Funeral Marches" nie ma prawa wypowiadać się o Mutiilation. Mam pomysł, niech paru wirtuozów, tak jak ten kilka wpisów powyżej, powrzuca tutaj swoje nagrane w 3 minuty dzieła, będzie jeszcze bardziej żenująco śmiesznie.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

19-06-2009, 13:26

Ale co, uderz w stol a nozyce sie odezwa? Tak Cie boli ze w pare minut mozna nagrac podobnie niesluchalne gowno? Ty sluchasz muzyki bo to kvlt szatan i mrok? Ktos kto lubi takie niesluchalne gowna i nazywa je sztuka nie ma prawa wypowiadac sie o muzyce wogole.
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

19-06-2009, 13:35

Deathless King pisze:Ale co, uderz w stol a nozyce sie odezwa? Tak Cie boli ze w pare minut mozna nagrac podobnie niesluchalne gowno? Ty sluchasz muzyki bo to kvlt szatan i mrok? Ktos kto lubi takie niesluchalne gowna i nazywa je sztuka nie ma prawa wypowiadac sie o muzyce wogole.
Mnie nic nie boli, chce się pośmiać z tego jaki głupi jesteś. Każdy kto zna podstawy gry na gitarze umie zagrać wszystko co jest zwane klasyką gatunku jeśli chodzi o bm. Nie każdy natomiast umie powtórzyć albo wymyślić równie mroczną atmosferę, więc jedyne co mam ci do powiedzenia to to, że tego nie pojmujesz i bm nie jest muzyka dla ciebie.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

19-06-2009, 13:35

jak dla mnie Mutilation to fenomen... za minimum kosztow nagraniowych, maksimum zyskow sprzedarzowych:)
DCI Hunt

Re: THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

19-06-2009, 13:38

Deathless King pisze:Ale co sciema?
So It Is Done, tak jak długopisyyyyyyy ;)
So_It_Is_Done pisze:Każdy kto zna podstawy gry na gitarze umie zagrać wszystko co jest zwane klasyką gatunku jeśli chodzi o bm. Nie każdy natomiast umie powtórzyć albo wymyślić równie mroczną atmosferę
Tu akurat trudno się nie zgodzić.
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

19-06-2009, 13:53

So_It_Is_Done pisze:Każdy kto zna podstawy gry na gitarze umie zagrać wszystko co jest zwane klasyką gatunku jeśli chodzi o bm. Nie każdy natomiast umie powtórzyć albo wymyślić równie mroczną atmosferę, więc jedyne co mam ci do powiedzenia to to, że tego nie pojmujesz i bm nie jest muzyka dla ciebie.
Paru kolesi ledwo trzymajacych instrumenty + brzmienie maksymalnie z dupy + wielce mroczny image jedynych prawdziwkow w lesie = bm? Mialem zawsze nieco lepsza opinie o tej muzyce.
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

19-06-2009, 13:57

Odsyłam do Funeral Mist i DsO, klasyki nie są dla ciebie.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: THE BLACK LEGIONS (Les Légions Noires)

19-06-2009, 14:03

No to ze nie sa dla mnie to sie zgadzam w 100%. Ja jeszcze rozumiem ze na poczatku lat 90 moglo sie takie granie podobac, robic jakies tam wrazenie. Ale mamy rok 2009 i nigdy nie zrozumiem, jak dzis cos takiego moze sie podobac. Ale spoko, kazdy slucha czego chce.
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
ODPOWIEDZ