nie wiem /nie znam

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: nie wiem /nie znam

08-08-2018, 01:31

No właśnie nie. Skąd takie przypuszczenie, słuchałeś już coś?
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14353
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: nie wiem /nie znam

08-08-2018, 02:07

jeszcze nie ;) takie przeczucie mam ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
pieczara
świeżak
Posty: 13
Rejestracja: 05-03-2010, 18:53

Re: nie wiem /nie znam

12-08-2018, 08:15

"dark medieval times" , "goatlord" w jakiej rozsądnej cenie?
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14353
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: nie wiem /nie znam

13-08-2018, 16:41

dobre miałem przeczucie ;) DF zaczeło się fajne dopiero od epki :)
pierwsze 2 i demówki za dużo bulgotów jak dla mnie

zostały mi jeszcze 4 albumy do przesłuchania ale myśle że jakoś to będzie ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Bless this tongue
weteran forumowych bitew
Posty: 1128
Rejestracja: 03-09-2013, 21:47

Re: nie wiem /nie znam

19-08-2018, 12:59

mimo niesprzyjającej aury ostatnio mocno katowałem Transilvanian Hunger i zastanawiałem się czy nie poleciłby ktoś mniej znanych projektów/materiałów w podobnej stylistyce? w sensie skrajny minimalizm i duuuzo lasu? niekoniecznie z północy
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: nie wiem /nie znam

19-08-2018, 13:04

Vlad Tepes :D ;)
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: nie wiem /nie znam

19-08-2018, 14:13

Bless this tongue pisze:mimo niesprzyjającej aury ostatnio mocno katowałem Transilvanian Hunger i zastanawiałem się czy nie poleciłby ktoś mniej znanych projektów/materiałów w podobnej stylistyce? w sensie skrajny minimalizm i duuuzo lasu? niekoniecznie z północy

no teraz tos mnie wkurwil;)
tyle polecanek co wkleilem ja, sodomouse i jeszcze paru zawodnikow w tematach o black metalu (finski, usa, francuski, worldwide) roznych wariacji transylvanian hunger to chyba styknie na tydzien kopania. wystarczy przejrzec i cos sobie wybrac. dla kogo ja to robie? dla WAS drodzy forumowicze, leniwe kluchy:)
w tych topicach masz tyle rodzajow czerni ile jest cipek w titty twister

[youtube][/youtube]
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: nie wiem /nie znam

19-08-2018, 15:39

pr0metheus pisze:
Bless this tongue pisze:mimo niesprzyjającej aury ostatnio mocno katowałem Transilvanian Hunger i zastanawiałem się czy nie poleciłby ktoś mniej znanych projektów/materiałów w podobnej stylistyce? w sensie skrajny minimalizm i duuuzo lasu? niekoniecznie z północy

no teraz tos mnie wkurwil;)
tyle polecanek co wkleilem ja, sodomouse i jeszcze paru zawodnikow w tematach o black metalu (finski, usa, francuski, worldwide) roznych wariacji transylvanian hunger to chyba styknie na tydzien kopania. wystarczy przejrzec i cos sobie wybrac. dla kogo ja to robie? dla WAS drodzy forumowicze, leniwe kluchy:)
w tych topicach masz tyle rodzajow czerni ile jest cipek w titty twister
pr0metheo .... chyba dla siebie to robimy jeno :) ale grzybnia z tym, ja i tak żyję w innym świecie.
Bless this tongue
weteran forumowych bitew
Posty: 1128
Rejestracja: 03-09-2013, 21:47

Re: nie wiem /nie znam

19-08-2018, 16:47

Hehehe nie no sam do stosownego tematu czasami coś wrzucam ale w moim zapytaniu chodziło już o bardziej doprecyzowane strzały pod klimat TH. Nie mniej jednak przejrze bm wątki raz jeszcze mogło mi coś umknac
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: nie wiem /nie znam

19-08-2018, 18:42

Ziomeczky, któren Judasz Iskariota na początek najlepszy?
Awatar użytkownika
Deathhammer66
weteran forumowych bitew
Posty: 1011
Rejestracja: 25-01-2015, 21:40

Re: nie wiem /nie znam

19-08-2018, 18:46

byrgh pisze:Ziomeczky, któren Judasz Iskariota na początek najlepszy?
podłączam się do pytania, sprawdzam już chyba rok i nadal nie mogę :D
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: nie wiem /nie znam

19-08-2018, 18:58

Ja chyba jednak tym razem zaufam papie RYM i zarzucę Heaven in Flames ;)
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: nie wiem /nie znam

19-08-2018, 19:15

Deathhammer66 pisze:
byrgh pisze:Ziomeczky, któren Judasz Iskariota na początek najlepszy?
podłączam się do pytania, sprawdzam już chyba rok i nadal nie mogę :D
jeśli moje skromne zdanie , mogę dodać to temata temu, to mienia najbardziej pasuje "The Dying Light". A tak BTW,
to ciekawe , co człowiek ten robi, w Niemczech po przeprowadzce naście lat temu. Wiadomix, muzyka to iluzja,
tak jak całe życie, ale interesi mnie, jak przebiegał w tym konkretnym przypadku, proces resocjalizacji muzycznej,do
takiego zwyczajnego życia, po dość burzliwym, podziemnym rodowodzie. Nie, nie szukam odpowiedzi dla siebie,
( na razie) , w enigmie życia, tak po prostu interesuje mnie los człowieczy.
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: nie wiem /nie znam

19-08-2018, 20:02

^tak, dwojeczka bardzo prawilna. natomiast ja darze sentymentem epke "dethroned, conquered and forgotten".
Bless this tongue pisze:Hehehe nie no sam do stosownego tematu czasami coś wrzucam ale w moim zapytaniu chodziło już o bardziej doprecyzowane strzały pod klimat TH. Nie mniej jednak przejrze bm wątki raz jeszcze mogło mi coś umknac
na pierwsze skojarzenie mi wskoczyl bosniacki obskuritatem, ale wlasnie slucham i tempa sa tam bardziej stonowane niz na TH.
z taka jazda sprawdz sobie na pewno sulphuric night. osobiscie ostatnio miele voidsphere,ale tam z kolei skojarzenia ida w paysage d'hiver
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Ubzdur
weteran forumowych bitew
Posty: 1003
Rejestracja: 16-02-2015, 19:12

Re: nie wiem /nie znam

19-08-2018, 20:37

TH to jest bardzo konkretny styl grania. Trans przez blasty i gitary- konsekwentny minimalizm i klimat, jakbym miał ochotę puścić coś podobnego, to sięgnąłbym po endlichkeit, mystical beast of rebellion, albo Black cilice, beastcraft (ale to już bardziej pod under a funeral moon, tak kojarzę). No, ale nie ma drugiej takiej. Jak ktoś zna to niech rzuci tytułem.
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: nie wiem /nie znam

19-08-2018, 20:43

Co do Judasza to dla mnie zawsze największą esencją czaju była ta wspaniała siódemka:

Obrazek

A oba kawałki z niej były 3 lata później na czwartym pełniaku:

Obrazek
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: nie wiem /nie znam

19-08-2018, 20:47

SODOMOUSE pisze:
pr0metheus pisze:
Bless this tongue pisze:mimo niesprzyjającej aury ostatnio mocno katowałem Transilvanian Hunger i zastanawiałem się czy nie poleciłby ktoś mniej znanych projektów/materiałów w podobnej stylistyce? w sensie skrajny minimalizm i duuuzo lasu? niekoniecznie z północy

no teraz tos mnie wkurwil;)
tyle polecanek co wkleilem ja, sodomouse i jeszcze paru zawodnikow w tematach o black metalu (finski, usa, francuski, worldwide) roznych wariacji transylvanian hunger to chyba styknie na tydzien kopania. wystarczy przejrzec i cos sobie wybrac. dla kogo ja to robie? dla WAS drodzy forumowicze, leniwe kluchy:)
w tych topicach masz tyle rodzajow czerni ile jest cipek w titty twister
pr0metheo .... chyba dla siebie to robimy jeno :) ale grzybnia z tym, ja i tak żyję w innym świecie.
Chłopaki ja was regularnie czytam w wiadomym temacie. To mój ulubiony temat
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: nie wiem /nie znam

19-08-2018, 20:55

^ łorzeszkłerwa, to jest jednak jakiś cel. Lampir sie przydał w polecajkach:)? To mosz u mnie oranrzade:) w Byczynie
za xxx lat:)
Bless this tongue
weteran forumowych bitew
Posty: 1128
Rejestracja: 03-09-2013, 21:47

Re: nie wiem /nie znam

19-08-2018, 21:04

pr0metheus pisze:^tak, dwojeczka bardzo prawilna. natomiast ja darze sentymentem epke "dethroned, conquered and forgotten".
Bless this tongue pisze:Hehehe nie no sam do stosownego tematu czasami coś wrzucam ale w moim zapytaniu chodziło już o bardziej doprecyzowane strzały pod klimat TH. Nie mniej jednak przejrze bm wątki raz jeszcze mogło mi coś umknac
na pierwsze skojarzenie mi wskoczyl bosniacki obskuritatem, ale wlasnie slucham i tempa sa tam bardziej stonowane niz na TH.
z taka jazda sprawdz sobie na pewno sulphuric night. osobiscie ostatnio miele voidsphere,ale tam z kolei skojarzenia ida w paysage d'hiver

dzięki dzięki, te projekty mam juz przerobione. Nawet pisalem swego czasu z typem ze Sulphuric night, kroi pełniaka, dosc powoli mu to idzie bo bylismy w kontakcie z ponad rok temu
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: nie wiem /nie znam

20-08-2018, 22:52

Bless this tongue pisze:
dzięki dzięki, te projekty mam juz przerobione. Nawet pisalem swego czasu z typem ze Sulphuric night, kroi pełniaka, dosc powoli mu to idzie bo bylismy w kontakcie z ponad rok temu

ano wlasnie. poczatkowo myslalem ze arcane monoliths... z black gangrene to nowy album, ale jednak kompilejszyn
niech to miejsce niebawem zniknie
ODPOWIEDZ