KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

26-07-2017, 15:46

Zamówiłem,najwyżej będzie odsyłane.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9669
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

30-07-2017, 00:00

pelne milosci komentarze na profilu Witching Hour:
Where is my order ??
Decembre 2016 i am waiting
Been waiting for over a month now, and no reply to my messages and mails whatsoever. Probably been ripped for about 70 euro's... Fuck this
I do not know if there is a problem
I have not received the Solstice vinyl.
Please tell me.Cheers!
Kiedy będą koszulki bo czekam na zamówienie od września? !?!?!
Ja kasę wpłaciłem w lipcu. We wrześniu miała być premiera, więc liczę od września. Niech im będzie. Zastanawiam się co możemy zrobić, zgłosić to gdzieś. Pieniądze poszły, więc oszukali nas.
Jaki jest czas oczekiwania?
Czy przed końcem pierwszego kwartału 2018 się wyrobicie czy dopiero w okolicach wakacji?
wyślijcie najpierw towar zamówiony w sierpniu zeszłego roku może co? a nie tylko pierdolicie, już wysłane, już wysyłamy, już sprawdzamy... co za banda amatorów
Ile lat będę czekać na moje zamówienie na tą płytę w zestawie z kasetą i CD? Odpowiecie łaskawie, czy skasujecie wpis jak to macie w zwyczaju. Pisze tu, bo prv zlewacie ciepłym moczem
i Bartushki:
what about your rip-off label "Witching Hour", still wait since 3 month now for my 450 euros Batushka order...... like many others too when I check the rip-off-databases in web....
ktos chetny na nastepne zamowienie? :-)
Guilty of being right
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

30-07-2017, 00:03

uglak pisze:pelne milosci komentarze na profilu Witching Hour:
Where is my order ??
Decembre 2016 i am waiting
Been waiting for over a month now, and no reply to my messages and mails whatsoever. Probably been ripped for about 70 euro's... Fuck this
I do not know if there is a problem
I have not received the Solstice vinyl.
Please tell me.Cheers!
Kiedy będą koszulki bo czekam na zamówienie od września? !?!?!
Ja kasę wpłaciłem w lipcu. We wrześniu miała być premiera, więc liczę od września. Niech im będzie. Zastanawiam się co możemy zrobić, zgłosić to gdzieś. Pieniądze poszły, więc oszukali nas.
Jaki jest czas oczekiwania?
Czy przed końcem pierwszego kwartału 2018 się wyrobicie czy dopiero w okolicach wakacji?
wyślijcie najpierw towar zamówiony w sierpniu zeszłego roku może co? a nie tylko pierdolicie, już wysłane, już wysyłamy, już sprawdzamy... co za banda amatorów
Ile lat będę czekać na moje zamówienie na tą płytę w zestawie z kasetą i CD? Odpowiecie łaskawie, czy skasujecie wpis jak to macie w zwyczaju. Pisze tu, bo prv zlewacie ciepłym moczem
i Bartushki:
what about your rip-off label "Witching Hour", still wait since 3 month now for my 450 euros Batushka order...... like many others too when I check the rip-off-databases in web....
ktos chetny na nastepne zamowienie? :-)
Nie wiem kto ten sklep prowadzi,ale amatorka po całości.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

30-07-2017, 07:29

Spaślak pierdolony.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Lurtz
postuje jak opętany!
Posty: 573
Rejestracja: 07-11-2012, 22:57

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

30-07-2017, 10:25

Hellshop jest czynny? Działa? Strona niby ok, ale nie dostaję odpowiedzi.
Zamawiał ktoś coś ostatnio?
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

30-07-2017, 12:40

Plus dla Old Temple szybko,fajnie zabezpieczone mimo braku folii.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8154
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

30-07-2017, 13:06

Hellfire rec. miało wypuścic w kwietniu płyty Mysteries. Ani widu ani słychu. Ktoś wie co się dzieje?
PLASTIK NIE JEST METALEM
535

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

30-07-2017, 18:50

PureHate pisze:
uglak pisze:pelne milosci komentarze na profilu Witching Hour:
Where is my order ??
Decembre 2016 i am waiting
Been waiting for over a month now, and no reply to my messages and mails whatsoever. Probably been ripped for about 70 euro's... Fuck this
I do not know if there is a problem
I have not received the Solstice vinyl.
Please tell me.Cheers!
Kiedy będą koszulki bo czekam na zamówienie od września? !?!?!
Ja kasę wpłaciłem w lipcu. We wrześniu miała być premiera, więc liczę od września. Niech im będzie. Zastanawiam się co możemy zrobić, zgłosić to gdzieś. Pieniądze poszły, więc oszukali nas.
Jaki jest czas oczekiwania?
Czy przed końcem pierwszego kwartału 2018 się wyrobicie czy dopiero w okolicach wakacji?
wyślijcie najpierw towar zamówiony w sierpniu zeszłego roku może co? a nie tylko pierdolicie, już wysłane, już wysyłamy, już sprawdzamy... co za banda amatorów
Ile lat będę czekać na moje zamówienie na tą płytę w zestawie z kasetą i CD? Odpowiecie łaskawie, czy skasujecie wpis jak to macie w zwyczaju. Pisze tu, bo prv zlewacie ciepłym moczem
i Bartushki:
what about your rip-off label "Witching Hour", still wait since 3 month now for my 450 euros Batushka order...... like many others too when I check the rip-off-databases in web....
ktos chetny na nastepne zamowienie? :-)
Nie wiem kto ten sklep prowadzi,ale amatorka po całości.
Czekam, aż jakiś nielubiący babcinych dowcipów, nakładzie staremu Babuszce po ryju.
Awatar użytkownika
wlood
postuje jak opętany!
Posty: 358
Rejestracja: 20-06-2005, 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

30-07-2017, 23:03

Lurtz pisze:Hellshop jest czynny? Działa? Strona niby ok, ale nie dostaję odpowiedzi.
Zamawiał ktoś coś ostatnio?
Oni w lato wyjeżdżają na jakieś festiwale i kontakt jest mocno utrudniony. Przynajmniej ja tak miałem jak zamawiałem w lipcu/sierpniu.
Lurtz
postuje jak opętany!
Posty: 573
Rejestracja: 07-11-2012, 22:57

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

31-07-2017, 07:41

wlood pisze:
Lurtz pisze:Hellshop jest czynny? Działa? Strona niby ok, ale nie dostaję odpowiedzi.
Zamawiał ktoś coś ostatnio?
Oni w lato wyjeżdżają na jakieś festiwale i kontakt jest mocno utrudniony. Przynajmniej ja tak miałem jak zamawiałem w lipcu/sierpniu.
a, no tak, zapomniałem.
Dzięki.
mj.
postuje jak opętany!
Posty: 457
Rejestracja: 27-01-2017, 08:18

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

31-07-2017, 09:47

Chyba większość distr w okresie letnio-wakacyjnym koncentruje się na festiwalach. Co zreszta nie może dziwić. Ja chwile musiałem poczekać na odpowiedz czy od Mad Lion czy Deformeathing. Wiec myśle, ze to nie jest "olewczy stosunek do klienta".

A no właśnie, odnośnie ostatniego stwierdzenia - i mojej przeprawy z WHP - oczywiście odpowiedzi na maila odnośnie CD Bombs Of Hades, który dostałem zamiast zamawianej wersji LP, nie doczekałem się. Więc machnąłem ręką. 18 zł zapłaciłem za płytę której w sumie nie chciałem, natomiast taka cena za LP wydawała mi się korzystna nawet na późniejsze odsprzedanie na aukcjach na moja młodą.

Jebac to. Nie będę jęczał. Pierwszy i ostatni raz się naciąłem.
Pierwszy, bo dotychczas było super. Ostatni, bo nie planuje więcej robić z nimi interesów.
Awatar użytkownika
December
postuje jak opętany!
Posty: 375
Rejestracja: 15-03-2017, 21:45
Lokalizacja: KRK

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

31-07-2017, 10:40

Sova jak zawsze perfekcja.
Awatar użytkownika
smooker
w mackach Zła
Posty: 879
Rejestracja: 10-11-2016, 09:21
Lokalizacja: Mokopuff

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

31-07-2017, 12:06

mj. pisze:Chyba większość distr w okresie letnio-wakacyjnym koncentruje się na festiwalach. Co zreszta nie może dziwić. Ja chwile musiałem poczekać na odpowiedz czy od Mad Lion czy Deformeathing. Wiec myśle, ze to nie jest "olewczy stosunek do klienta".

A no właśnie, odnośnie ostatniego stwierdzenia - i mojej przeprawy z WHP - oczywiście odpowiedzi na maila odnośnie CD Bombs Of Hades, który dostałem zamiast zamawianej wersji LP, nie doczekałem się. Więc machnąłem ręką. 18 zł zapłaciłem za płytę której w sumie nie chciałem, natomiast taka cena za LP wydawała mi się korzystna nawet na późniejsze odsprzedanie na aukcjach na moja młodą.

Jebac to. Nie będę jęczał. Pierwszy i ostatni raz się naciąłem.
Pierwszy, bo dotychczas było super. Ostatni, bo nie planuje więcej robić z nimi interesów.
Marcin, bo jeśli dobrze kojarzę, to masz WHP na miejscu, tj. w Białymstoku. Czy nie możesz po prostu pójść do nich i się zapytać co tu się kierwa odpitala?! :)
mj.
postuje jak opętany!
Posty: 457
Rejestracja: 27-01-2017, 08:18

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

31-07-2017, 12:29

smooker pisze:
mj. pisze:Chyba większość distr w okresie letnio-wakacyjnym koncentruje się na festiwalach. Co zreszta nie może dziwić. Ja chwile musiałem poczekać na odpowiedz czy od Mad Lion czy Deformeathing. Wiec myśle, ze to nie jest "olewczy stosunek do klienta".

A no właśnie, odnośnie ostatniego stwierdzenia - i mojej przeprawy z WHP - oczywiście odpowiedzi na maila odnośnie CD Bombs Of Hades, który dostałem zamiast zamawianej wersji LP, nie doczekałem się. Więc machnąłem ręką. 18 zł zapłaciłem za płytę której w sumie nie chciałem, natomiast taka cena za LP wydawała mi się korzystna nawet na późniejsze odsprzedanie na aukcjach na moja młodą.

Jebac to. Nie będę jęczał. Pierwszy i ostatni raz się naciąłem.
Pierwszy, bo dotychczas było super. Ostatni, bo nie planuje więcej robić z nimi interesów.
Marcin, bo jeśli dobrze kojarzę, to masz WHP na miejscu, tj. w Białymstoku. Czy nie możesz po prostu pójść do nich i się zapytać co tu się kierwa odpitala?! :)
Tak, mam ich na miejscu.
Teoretycznie mógłbym. Ale:
1. na 99% pocałowałbym klamkę pod adresem firmy (pewności nie mam, ale mieści się chyba pod adresem zamieszkania Barta) z racji aktywności koncertowej Batushki, a szkoda mojego czasu. Nie znamy się też na tyle, żebym dzwonił do nich i się umawiał na spotkania. A dla osób z B-stoku (nie-znajomych) nie ma chyba na stronie nawet opcji "odbiór osobisty".

2. nie mam natury pieniacza, więc wolę załatwiać wszystko polubownie, w sposób grzeczny. Nie zostałem jakoś strasznie oszukany (tak jak pisałem: dostałem CD zamiast LP po cenie 18 zł, aczkolwiek wiem: oszustwo jest oszustwem, niezależnie od wartości), a też szybko złość mi przechodzi.

3. kiedyś podczas jakiegoś koncertu w B-stoku rozmawiałem z Bartem o "wiadrach gówna i pomyj", które wylewają się ze wszystkich stron na WHP. Skwitowane to było uśmiechem, wzruszeniem ramionami i zdaniem w stylu: "przy tej ilości zamówień, trzeba swoje odczekać. Przecież się nie rozdwoję".

Ostatni opisany pkt doskonale obrazuje podejście w/w do biznesu. Tym niemniej, po tej rozmowie, spróbowałem, wyszło jak wyszło i dziękuję na przyszłość.
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10817
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

31-07-2017, 12:36

pr0metheus pisze:Iron tyrant.
Ma ktoś jakies doświadczenia ?
Zamowienie 28czerwca , poszła wpłata i cisza. Na maile pan Luca nie odpisuje. Ktoś mnie chyba w chuja tnie...
Raz zamawiałem, przesyłka bez śledzenia, mi na maila z zapytaniem o date wysyłki odpowiedział bardzo sprawnie. paka dotarła szybko, bez uszkodzen
Awatar użytkownika
smooker
w mackach Zła
Posty: 879
Rejestracja: 10-11-2016, 09:21
Lokalizacja: Mokopuff

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

31-07-2017, 12:48

mj. pisze:Tak, mam ich na miejscu.
Teoretycznie mógłbym. Ale:
1. na 99% pocałowałbym klamkę pod adresem firmy (pewności nie mam, ale mieści się chyba pod adresem zamieszkania Barta) z racji aktywności koncertowej Batushki, a szkoda mojego czasu. Nie znamy się też na tyle, żebym dzwonił do nich i się umawiał na spotkania. A dla osób z B-stoku (nie-znajomych) nie ma chyba na stronie nawet opcji "odbiór osobisty".

2. nie mam natury pieniacza, więc wolę załatwiać wszystko polubownie, w sposób grzeczny. Nie zostałem jakoś strasznie oszukany (tak jak pisałem: dostałem CD zamiast LP po cenie 18 zł, aczkolwiek wiem: oszustwo jest oszustwem, niezależnie od wartości), a też szybko złość mi przechodzi.

3. kiedyś podczas jakiegoś koncertu w B-stoku rozmawiałem z Bartem o "wiadrach gówna i pomyj", które wylewają się ze wszystkich stron na WHP. Skwitowane to było uśmiechem, wzruszeniem ramionami i zdaniem w stylu: "przy tej ilości zamówień, trzeba swoje odczekać. Przecież się nie rozdwoję".

Ostatni opisany pkt doskonale obrazuje podejście w/w do biznesu. Tym niemniej, po tej rozmowie, spróbowałem, wyszło jak wyszło i dziękuję na przyszłość.
Całkowicie rozumiem twoje podejście, z drugiej zaś strony nie dziwię się tym "wiadrom gówna i pomyj" jeżeli Bart ma takie a nie inne podejście. Skoro ma dużą liczbę zamówień, tzn. że biznes się kręci, jeżeli się kręci to trzeba wziąć kogoś do obsługi zamówień, a samemu się zająć tą drugą stroną działalności wytwórni, tj. promocja, produkcja etc. Bo u niego to wszystko kuleje z tego, że się nie rozdwoi.
mj.
postuje jak opętany!
Posty: 457
Rejestracja: 27-01-2017, 08:18

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

31-07-2017, 12:53

smooker pisze:
mj. pisze:Tak, mam ich na miejscu.
Teoretycznie mógłbym. Ale:
1. na 99% pocałowałbym klamkę pod adresem firmy (pewności nie mam, ale mieści się chyba pod adresem zamieszkania Barta) z racji aktywności koncertowej Batushki, a szkoda mojego czasu. Nie znamy się też na tyle, żebym dzwonił do nich i się umawiał na spotkania. A dla osób z B-stoku (nie-znajomych) nie ma chyba na stronie nawet opcji "odbiór osobisty".

2. nie mam natury pieniacza, więc wolę załatwiać wszystko polubownie, w sposób grzeczny. Nie zostałem jakoś strasznie oszukany (tak jak pisałem: dostałem CD zamiast LP po cenie 18 zł, aczkolwiek wiem: oszustwo jest oszustwem, niezależnie od wartości), a też szybko złość mi przechodzi.

3. kiedyś podczas jakiegoś koncertu w B-stoku rozmawiałem z Bartem o "wiadrach gówna i pomyj", które wylewają się ze wszystkich stron na WHP. Skwitowane to było uśmiechem, wzruszeniem ramionami i zdaniem w stylu: "przy tej ilości zamówień, trzeba swoje odczekać. Przecież się nie rozdwoję".

Ostatni opisany pkt doskonale obrazuje podejście w/w do biznesu. Tym niemniej, po tej rozmowie, spróbowałem, wyszło jak wyszło i dziękuję na przyszłość.
Całkowicie rozumiem twoje podejście, z drugiej zaś strony nie dziwię się tym "wiadrom gówna i pomyj" jeżeli Bart ma takie a nie inne podejście. Skoro ma dużą liczbę zamówień, tzn. że biznes się kręci, jeżeli się kręci to trzeba wziąć kogoś do obsługi zamówień, a samemu się zająć tą drugą stroną działalności wytwórni, tj. promocja, produkcja etc. Bo u niego to wszystko kuleje z tego, że się nie rozdwoi.
Masz 100% racji.
Ale skoro sam zainteresowany, pomimo tego co się dzieje wokół WHP, nie wyraża chęci zmiany aktualnego stanu rzeczy, to cóż my możemy? :)

Dodatkowo, dość znaczne sumy przechodzą przez ręce Batushki, zarówno za granie live jak i merch sprzedawany na koncertach. Kto by się przejmował jakimś distro? ;)
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3558
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

01-08-2017, 13:48

Mr. Sova - DOSKONALE!
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

01-08-2017, 16:32

Fallen Temple, jak zwykle doskonale, dzięki Dawid.
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1128
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

01-08-2017, 19:19

Wolfspell Records elegancko.
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
ODPOWIEDZ