KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14273
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

28-01-2021, 18:27

Kilgore pisze:
28-01-2021, 18:17
W fanie strasznie denerwuje mnie to że nigdy nie czyszczą sklepu, wiszą u nich setki płyt wirtualnych których i tak nie są w stanie sprowadzić. Nawet głupi nocturnus zamówiony w przedsprzedaży, po 60 dniach e-mail że nie udało się sprowadzić. I co mi pan zrobi nie mam pana płaszcza.
mogliby też zrobić lepszą szukarke i generalnie odświeżyć nieco wygląd ;)
ale nie narzekam generalnie i czekam sobie na moje zamówienie ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Kilgore
rasowy masterfulowicz
Posty: 2144
Rejestracja: 21-12-2010, 20:34

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

28-01-2021, 18:42

W ft super jest to że mogę sobie domawiać kilka rzeczy, potem płacę raz i przychodzi w jednej paczce.
Wyobraź sobie że zawsze masz czas
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14273
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

28-01-2021, 18:56

Kilgore pisze:
28-01-2021, 18:42
W ft super jest to że mogę sobie domawiać kilka rzeczy, potem płacę raz i przychodzi w jednej paczce.
w fanie też :wink: dzisiaj domówiłem :mrgreen:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Mandragor
starszy świeżak
Posty: 21
Rejestracja: 20-12-2004, 00:44

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

28-01-2021, 19:26

W fanie robię dokładnie tak samo - dorzucam do zamówionych już płyt nowe i łączę w jedno zamówienie. Zlecam wysyłkę wtedy, kiedy juz wszystko jest. Przyznam jednak, że mają niemało pozycji wirtualnych, ale jeśli takową chcę zamówić, to zazwyczaj wiem, że jest jakieś kilka % szans, że uda im się taką nową wytrzasnąć, więc zamawiam ja, owszem, i grzecznie czekam, ale jednak z nastawieniem, że pewnie i tak jej nie będzie.

Ad rem FT - nie chcę tutaj absolutnie ich demonizować, bo świetnie, że są i mają, jak chyba nikt, tak szerokie spektrum przede wszystkim nowości. Sami jednak już po raz enty przyznają, że szukają kogoś do pomocy, która nie byłaby potrzebna, gdyby organizacyjnie to wszystko dobrze hulało. Jestem cierpliwy, wiem, że teraz covidy, utrudnienia na granicach itp., ale kiedy w październiku zamawiam płyty, jedna z nich z opisem, że będzie pod koniec grudnia, więc na początku stycznia piszę - jak tam ? możemy finalizować ? Wiem, że nie mają żadnego urlopu, a odpowiedź dostaję - jak wspomniałem - po 3 tygodniach i dodatkowych prośbach o odp. I wynika mi z niej, że już chyba dwukrotnie sprzedali to, co zamówiłem, więc zamówili ponownie, choć tego nie jestem pewien, bo tak mi sformułowali tego maila, że musiałem dopytać, ale odp. będzie pewnie w marcu.

Moim wzorem jakości kiedyś był Pagan. Miło, konkretnie, od razu. Nie odnajduję tam dziś jednak, przede wszystkim, nowości z wszelakich labeli. Chłopaki z FT mają nieporównanie lepszą ofertę.

Spróbuję Putrid Cult i Helltrashera. Jakiś wybór jest, dzięki.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

28-01-2021, 19:31

hmm. ciekawa kąfabulancja... użytkownik mandragor, " data założenia kątta na MF "20 gru 2004, 00:44"...
w historii 5 postów, z 3 napisanych dzisiaj. O chuj tu chodzi ? 17 lat temu użydkownik się tutaj zagooglował, i terast
napierdala na obsługę ft ? Olo, mogę se założyć konto z datą 1945?
Awatar użytkownika
Mandragor
starszy świeżak
Posty: 21
Rejestracja: 20-12-2004, 00:44

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

28-01-2021, 19:52

Jeśli gdzieś w regulaminie (czy gdzie indziej) jest zakaz czytania i jednocześnie niepisania, to się poprawię. Pardon. Zaraz wysmaruję coś w temacie o majezonach.

Nie, nie napierdalam na FT. To chyba też temat, w którym lepiej dla wszystkich pisać o własnych, prawdziwych doświadczeniach ? Moja ogólna ich ocena, co - myślę - można wywnioskować z tego, co napisałem, jest raczej dobra. Gdyby jednak pojawiła się lepsza alternatywa, chętnie bym się o niej dowiedział. Tyle.
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

28-01-2021, 19:55

Mandragor pisze:
28-01-2021, 19:52
Jeśli gdzieś w regulaminie (czy gdzie indziej) jest zakaz czytania i jednocześnie niepisania, to się poprawię. Pardon. Zaraz wysmaruję coś w temacie o majezonach.

Nie, nie napierdalam na FT. To chyba też temat, w którym lepiej dla wszystkich pisać o własnych, prawdziwych doświadczeniach ? Moja ogólna ich ocena, co - myślę - można wywnioskować z tego, co napisałem, jest raczej dobra. Gdyby jednak pojawiła się lepsza alternatywa, chętnie bym się o niej dowiedział. Tyle.
spoko
jest pełna dowolność. ten co naskoczyl lubi np. pisać o mordowaniu Polaków przez nazistow. w formie żartu. bo żart to podstawa. miłe tez widziane jest obrażanie różnych środowisk. np. teraz strajkujących kobiet.
helpme
weteran forumowych bitew
Posty: 1973
Rejestracja: 30-04-2019, 07:55

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

28-01-2021, 20:16

Co do tematu zasadniczego to jednak wypada wziąć pod uwagę, że każdy z wymienionych ostatnio w wątku dystrybutorów działa w zupełnie inny sposób i w innym zasięgu. Nie ma co porównywać czasu realizacji zamówienia w przypadku distro realizującego również pre-ordery (FT), firmy, która ściąga płyty od innych dystrybutorów, u których zaopatruje się pewnie cały świat (FAN), a labelu, który większość rzeczy ma w swoim magazynie (Pagan), bo siłą rzeczy, choćby z uwagi na powyższe czynniki czas dostawy czy w ogóle możliwość realizacji zamówienia będzie różny.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

28-01-2021, 20:25

Mandragor pisze:
28-01-2021, 19:52
Jeśli gdzieś w regulaminie (czy gdzie indziej) jest zakaz czytania i jednocześnie niepisania, to się poprawię. Pardon. Zaraz wysmaruję coś w temacie o majezonach.

Nie, nie napierdalam na FT. To chyba też temat, w którym lepiej dla wszystkich pisać o własnych, prawdziwych doświadczeniach ? Moja ogólna ich ocena, co - myślę - można wywnioskować z tego, co napisałem, jest raczej dobra. Gdyby jednak pojawiła się lepsza alternatywa, chętnie bym się o niej dowiedział. Tyle.
ok, jeśli jesteś trułe real member mf sińce 2004, to spoko. I gratki, za wyczymienie (wytrzymanie) tutaj w srogim
skąposłowie, tyle lat. I braku chęci w wypowiadania się, na tyle marginalnych , jak i kolosalnych temate tutaj...
O majezonie, chociaż mogłeś wjebać zdanie. To jeden z ważniejszych wątków tutaj.
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3155
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

28-01-2021, 20:38

Ft to teraz mój sklep nr jeden. Są tam gdzie 10 lat temu był Sova i Agonia 16 lat temu. Zawsze wszystko mają pierwsi i największy wybór BM W Polsce. A sumowanie zamówień jest niezbędne jak kilka razy w tygodniu robią update.
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15054
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

28-01-2021, 21:17

W sumie ja lubię robić zakupy w Selfmadegod i Wielkapłyta - kontakt z panami zarządzającymi tymi firmami jest wzorowy. Wybór interesujących mnie rzeczy również. Więc może tam? Jakaś alternatywa zawsze jest. Chociaż o brak organizacji FT bym nie posądzał, chociaż konstruktywna krytyka zawsze w cenie, więc może przeczytają i sami się odniosą do sytuacji.

Brak organizacji i ogólny rozpiździel to chyba Agonia. Znalezienie jakiegoś pełnego uniesienia posta o ich wysyłce czy działaniu graniczy z cudem.
Awatar użytkownika
Mandragor
starszy świeżak
Posty: 21
Rejestracja: 20-12-2004, 00:44

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

28-01-2021, 21:53

Agonia, zgadza się, słabo.

Przyznam również, że z Wielką Płytą też mi się dobrze współpracowało, niemniej brakowało mi w pewnym momencie nowości w takim szerokim zakresie jak choćby w FT właśnie.

Nic, wychodzi na to, że jak chłopaki znajdą trzeciego zawodnika, to mogą być nie do pobicia, czego im i nam życzę.
SODOMOUSE pisze:
28-01-2021, 20:25
Mandragor pisze:
28-01-2021, 19:52
Jeśli gdzieś w regulaminie (czy gdzie indziej) jest zakaz czytania i jednocześnie niepisania, to się poprawię. Pardon. Zaraz wysmaruję coś w temacie o majezonach.

Nie, nie napierdalam na FT. To chyba też temat, w którym lepiej dla wszystkich pisać o własnych, prawdziwych doświadczeniach ? Moja ogólna ich ocena, co - myślę - można wywnioskować z tego, co napisałem, jest raczej dobra. Gdyby jednak pojawiła się lepsza alternatywa, chętnie bym się o niej dowiedział. Tyle.
ok, jeśli jesteś trułe real member mf sińce 2004, to spoko. I gratki, za wyczymienie (wytrzymanie) tutaj w srogim
skąposłowie, tyle lat. I braku chęci w wypowiadania się, na tyle marginalnych , jak i kolosalnych temate tutaj...
O majezonie, chociaż mogłeś wjebać zdanie. To jeden z ważniejszych wątków tutaj.
Powieleanie truizmu o Kieleckim uważam za zbędne, ale ok - może znajdę jakiegoś wynalazka, co w szranki z nim stanąć próbować będzie mógł, a wtedy zniosę na chwilę skąposłowny stan. Niemniej, to pewnie za następne 17 lat.
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1128
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

28-01-2021, 22:14

Na FT jak na Zawiszy, wiadomo. Nie zamęczać pytaniami o pierdoły, bo chłopaki mają zapierdziel. Do FaN piszę tylko wtedy gdy mija tydzień od skompletowania zamówienia i jego opłacenia. Zdarzyło się to raptem dwa razy na kilkadziesiąt zamówień. Ściągalność płyt zawsze poniżej szacowanego maksymalnego terminu, więc też dziwią mnie pytania o stan zamówienia.
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15991
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

29-01-2021, 10:23

Mandragor pisze:
28-01-2021, 19:52
Zaraz wysmaruję coś w temacie o majezonach.
Specjalnie dla ciebie ten temat zalozylem, teraz moge sie przyznac.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

03-02-2021, 15:27

Zapytam o sklep ossuary records, katalog mają całkiem, czy ktoś brał i dotarło do niego bez niespodzianek?
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
ozzy
postuje jak opętany!
Posty: 564
Rejestracja: 16-02-2008, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

03-02-2021, 16:42

Medard pisze:
03-02-2021, 15:27
Zapytam o sklep ossuary records, katalog mają całkiem, czy ktoś brał i dotarło do niego bez niespodzianek?
Brać śmiało :)
SODOM i chuj
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14273
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

03-02-2021, 18:45

szataniec lodzio miodzio, wczoraj premiera i dzisiaj juz przesłuchane ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

05-02-2021, 19:24

Medard pisze:
03-02-2021, 15:27
Zapytam o sklep ossuary records, katalog mają całkiem, czy ktoś brał i dotarło do niego bez niespodzianek?
Bez problemu.
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3919
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

05-02-2021, 19:57

dużo dobroci w Garazelu z Iron Bonehead, vinyle i CD, min Malakhim, Temple Nightside, Gravfraktal i inne
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

11-02-2021, 18:07

Mystic i Hellthrasher - jak zwykle zajebiście.
all the monsters will break your heart
ODPOWIEDZ