KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Herne the Hunter
postuje jak opętany!
Posty: 642
Rejestracja: 20-12-2009, 02:26
Lokalizacja: Poznań

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

21-01-2019, 20:24

Co jest z tym fallen temple? Tam w ogóle ktoś odpisuje na maile? Złożyłem zapytanie o parę tytułów. Nie mogą ich odszukać? Odpowiadają na miliony maili i na mój nie przyszła jeszcze kolej?
Conan! What is best in life? Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women
Necropunk
w mackach Zła
Posty: 707
Rejestracja: 29-05-2015, 20:22

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

21-01-2019, 20:43

Herne the Hunter pisze:Co jest z tym fallen temple? Tam w ogóle ktoś odpisuje na maile? Złożyłem zapytanie o parę tytułów. Nie mogą ich odszukać? Odpowiadają na miliony maili i na mój nie przyszła jeszcze kolej?
Dziwne. Na buniu Tomek i Dawid odpowiadają zawsze w mig.
Awatar użytkownika
shagwest
zaczyna szaleć
Posty: 258
Rejestracja: 01-10-2011, 01:38

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

21-01-2019, 20:52

Czasem jakiś mail im się zaplącze w gąszczu innych, nie zaszkodzi się przypomnieć.
So say we all.
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

21-01-2019, 20:58

towaru maja w brod to i maili pewnie duzo. i duzo traca na braku sklepu...
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
shagwest
zaczyna szaleć
Posty: 258
Rejestracja: 01-10-2011, 01:38

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

21-01-2019, 21:12

Ten chyba jest w drodze, bo między świętami a sylwestrem na fallentemple.pl hulał jakiś niezatowarowany jeszcze sklepik.
So say we all.
Necropunk
w mackach Zła
Posty: 707
Rejestracja: 29-05-2015, 20:22

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

21-01-2019, 21:26

Potwierdzam. Póki co chłopaki ogarniają stany magazynowe. Przy takim przerobie i ilościach nieliche mają zadanie :)
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

21-01-2019, 21:35

Herne the Hunter pisze:Co jest z tym fallen temple? Tam w ogóle ktoś odpisuje na maile? Złożyłem zapytanie o parę tytułów. Nie mogą ich odszukać? Odpowiadają na miliony maili i na mój nie przyszła jeszcze kolej?
ostatnio był tylko Tomek, ale spokojnie odpisza
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

21-01-2019, 22:57

Komuś się udało dogadać z Militant Żonę w kwestii nowego peste noire? Coś pierdola że na konto się nie da zapłacić bo limit mają przejebany...
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Stępień
świeżak
Posty: 4
Rejestracja: 17-07-2018, 20:19

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

22-01-2019, 00:41

kmlt pisze:Zamawiał ktoś ostatnio w Werewolf? W ubiegły wtorek przelałem kaskę za spore zamówienie i cisza.
Może nie ostatnio, ale dwa razy tam zamawiałem i za każdym razem prawie miesięczna obsuwa.
Awatar użytkownika
IMP-|-OUS
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 08-06-2015, 10:18

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

22-01-2019, 10:50

maciek z klanu pisze:Komuś się udało dogadać z Militant Żonę w kwestii nowego peste noire? Coś pierdola że na konto się nie da zapłacić bo limit mają przejebany...
francuzowi ;-) https://www.ebay.pl/itm/PESTE-NOIRE-SPL ... :rk:6:pf:0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3577
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

22-01-2019, 13:01

maciek z klanu pisze:Komuś się udało dogadać z Militant Żonę w kwestii nowego peste noire? Coś pierdola że na konto się nie da zapłacić bo limit mają przejebany...
Mnie się jakoś udało. Po paru dniach, po próbach zamówienia przez ich stronę dogadaliśmy się mailowo. Coś pisali, że mogą być problemy właśnie z wpłatą na ich konto bo coś tam, ale mnie się udało zapłacić bez większych problemów. Potwierdzili później, że pieniążki otrzymali. Tydzień po wpłacie wysłali płytę przedwczoraj. Za parę tygodni powinna dojść.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3159
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

22-01-2019, 13:31

super, o ile kiedyś kupno płyt PN było po prostu problematyczne, to teraz jest przejebane... brawo famine!
Całymi latami Black Metal był moim zamkiem.
Wtedy odkryłem Dungeon Synth
I zdałem sobie sprawę, że mój zamek ma wieżę, na której nigdy nie byłem.
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

22-01-2019, 23:38

Only_True_Believers pisze:super, o ile kiedyś kupno płyt PN było po prostu problematyczne, to teraz jest przejebane... brawo famine!
to chyba tak celowo. bo kto normalny sprzedaje plyte cd za 20 euro na biednej ukrainie:)

cisnienia nie mam, wiec nie zamawiam. ale latem pewnie bede w kijowie, wiec odwiedze ten caly militant zone i wezme sztuke albo trzy, jak nie wyczerpia nakladu.
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
smooker
w mackach Zła
Posty: 879
Rejestracja: 10-11-2016, 09:21
Lokalizacja: Mokopuff

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-01-2019, 11:48

Unquiet Records - strona nie działa, na maile i na FB nie odpisują. Chcę złożyć zamówienie, ale w tym momencie jest tylko możliwość na ich bandcampie, a nie chcę płacić w jurkach. Ktoś brał coś od nich ostatnio?
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-01-2019, 13:19

dzik pisze:
maciek z klanu pisze:Komuś się udało dogadać z Militant Żonę w kwestii nowego peste noire? Coś pierdola że na konto się nie da zapłacić bo limit mają przejebany...
Mnie się jakoś udało. Po paru dniach, po próbach zamówienia przez ich stronę dogadaliśmy się mailowo. Coś pisali, że mogą być problemy właśnie z wpłatą na ich konto bo coś tam, ale mnie się udało zapłacić bez większych problemów. Potwierdzili później, że pieniążki otrzymali. Tydzień po wpłacie wysłali płytę przedwczoraj. Za parę tygodni powinna dojść.
wczoraj już pisali że nie da się płacić paypalem haha ale udało mi się zapłacić kartą. Czekam na wysyłkę :) i nigdy więcej nic u nich nie zamawiam. Jebać.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-01-2019, 13:37

MYSTIC - cudownie.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14295
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-01-2019, 13:42

a Karol jak błyskawica ;) jeszcze szybciej niz ostatnio :)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3577
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-01-2019, 21:15

maciek z klanu pisze:
dzik pisze:
maciek z klanu pisze:Komuś się udało dogadać z Militant Żonę w kwestii nowego peste noire? Coś pierdola że na konto się nie da zapłacić bo limit mają przejebany...
Mnie się jakoś udało. Po paru dniach, po próbach zamówienia przez ich stronę dogadaliśmy się mailowo. Coś pisali, że mogą być problemy właśnie z wpłatą na ich konto bo coś tam, ale mnie się udało zapłacić bez większych problemów. Potwierdzili później, że pieniążki otrzymali. Tydzień po wpłacie wysłali płytę przedwczoraj. Za parę tygodni powinna dojść.
wczoraj już pisali że nie da się płacić paypalem haha ale udało mi się zapłacić kartą. Czekam na wysyłkę :) i nigdy więcej nic u nich nie zamawiam. Jebać.
No ja nie chcę się zarzekać, ale też wolałbym tam już nie kupować.
Muszę natomiast pochwalić Dariusza Blackcompa.
dobry kościół to kościół spalony
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

25-01-2019, 00:55

Necropunk pisze:
Immanis pisze:Deathrune rec. Jakieś opinie , zamawiał ktuś cuś ?
Label widmo. Złożyłem w kwietniu zamówienie na ponad 200 jurków z kumplem i cisza. Po 2 tygodniach przypomniałem się mailem, a ten coś zaczął kręcić, że złego maila podałem i nie mógł się skontaktować - chociaż w formularzu jak byk widniał e-mail, którego niezmiennie używam od 15 lat. Niemniej, okazało się, że germański oprawca właśnie jest w trakcie przeprowadzki do Polski i muszę poczekać. Cierpliwy ze mnie człowiek, więc spoko luz, szerokiej drogi i zapraszamy w nasze skromne, rodzime progi ukrytą opcję niemiecką. Nawet zasugerowałem, że często przejeżdżam przez Breslau i z dziką chęcią pomogę mu z uszczupleniem się z zamawianego towaru bez konieczności mozolnego pakowania i wycieczek na pocztę. Na nic to. Po kilku mailach dałem sobie spokój, bo summa summarum to chyba nie kurwa mi powinno zależeć, żeby gość sobie zarobił. Albo dzieciak jakiś, albo idiota. Sądząc po wizytówce na forum NWN to, to drugie.

Upierał się też, że płatność tylko przelewem przez SWIFT, nie paypal. I w tamtej chwili poczułem woń śledzi surstromming.
No kurwa,jestem zaskoczony.Gość ma na discogs same pozytywy.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

25-01-2019, 09:45

^ koleś był kiedyś rip offem. Sam to przyznał i stara się naprawić błędy młodości. Obecnie działa bardzo dobrze.
all the monsters will break your heart
ODPOWIEDZ