KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

M.G.
zaczyna szaleć
Posty: 272
Rejestracja: 30-01-2017, 15:34

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-06-2018, 13:11

PureHate pisze:
nagrobek pisze:nie raz i nie dwa
I jak wrażenia ? wszystko git ? Bo chciałem zrobić większe zamówienie tak około 10 winyli
Niedawno zamawiałem, wszystko w porządku.
Awatar użytkownika
IMP-|-OUS
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 08-06-2015, 10:18

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-06-2018, 13:37

PureHate pisze:Zamawiał ktoś winyle z Iron Bonehead ?
Zamawiam od nich ale ostatnie zamówienie 5 winyli przyszły wszystkie zniszczone rogi.
Zgonili na DHL ale jak odbierałem przesyłkę wszystko było OK i nic nie wskazywało na uszkodzenia. Jednak po otwarciu paki krew mnie zalała...
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3567
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-06-2018, 13:40

PureHate pisze:
nagrobek pisze:nie raz i nie dwa
I jak wrażenia ? wszystko git ? Bo chciałem zrobić większe zamówienie tak około 10 winyli
no nie owija płyt drutem kolczastym i nie uszczelnia paczki zardzewiałymi gwoździami. pakuje w kartonowe pudełko a wysyła, jak to mówią, bez zbędnej zwłoki. do tej pory nie miałem powodów do narzekań.
Awatar użytkownika
IMP-|-OUS
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 08-06-2015, 10:18

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-06-2018, 13:42

High Roller Records to jest klasa pakowania winyli! Oprócz kartonowego pudełka ,styropian :-)
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-06-2018, 13:44

IMP-|-OUS pisze:
PureHate pisze:Zamawiał ktoś winyle z Iron Bonehead ?
Zamawiam od nich ale ostatnie zamówienie 5 winyli przyszły wszystkie zniszczone rogi.
Zgonili na DHL ale jak odbierałem przesyłkę wszystko było OK i nic nie wskazywało na uszkodzenia. Jednak po otwarciu paki krew mnie zalała...
Odsyłałeś ? norma z tymi rogami w EMP miałem podobną sytuację teraz lepiej zabezpieczają.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-06-2018, 13:44

Brał ktoś winyle z Dodax? Jak pakują?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3567
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-06-2018, 13:45

te pogięte rogi to były wydawnictwa IBP czy płyty z distro? też mi się czasem coś trafiało w paczkach (nie mówię o IBP akurat) przygiętego w rogu ale jeśli nie jest to jakaś masakra to kładę na to chuj. okładek nie słucham.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3567
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-06-2018, 13:49

Pacjent pisze:Brał ktoś winyle z Dodax? Jak pakują?
solidnie, w Gazetę Wyborczą.
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-06-2018, 13:50

nagrobek pisze:te pogięte rogi to były wydawnictwa IBP czy płyty z distro? też mi się czasem coś trafiało w paczkach (nie mówię o IBP akurat) przygiętego w rogu ale jeśli nie jest to jakaś masakra to kładę na to chuj. okładek nie słucham.
Jak masz trochę zagięty róg z jednej strony to jeszcze można przymknąć oko gorzej jak z każdej strony płyta ma wgniecenia bo jakiś jebus wrzucił na luzno do kartonu.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-06-2018, 13:57

IBP, zawsze dobra niemiecka robota, godna polecania. myślę, że pakują to polaczki w jakimś obozie nadzorowanym przez Patricka. wieżyczki, druk kolczasty, wilczury. raz jeden jedyny, na jakieś 30 zamówień mi się zdarzyło, żeby przyszła płyta w stanie takim se. po tym co polaczki lubią najbardziej robić innym, tj. reklamacjii, odesłali mi bezpośrednio okładkę-okładki z ProfoundLore. tak więc na jakieś 60 płyt to statystycznie nienajgorzej. polecam zamawiać rejestrowaną, bo tutaj akurat jak się coś zgubi nadzorca obozu lubi się wymigać. raz przydziadowałem, ale już się nauczyłem, że Niemiec jest twardy i nieugięty i drugi raz tego błędu nie popełnię. ale samo distro z całego niemieckiego serca polecam.
13.04.2024
Awatar użytkownika
IMP-|-OUS
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 08-06-2015, 10:18

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-06-2018, 14:05

PureHate pisze:
IMP-|-OUS pisze:
PureHate pisze:Zamawiał ktoś winyle z Iron Bonehead ?
Zamawiam od nich ale ostatnie zamówienie 5 winyli przyszły wszystkie zniszczone rogi.
Zgonili na DHL ale jak odbierałem przesyłkę wszystko było OK i nic nie wskazywało na uszkodzenia. Jednak po otwarciu paki krew mnie zalała...
Odsyłałeś ? norma z tymi rogami w EMP miałem podobną sytuację teraz lepiej zabezpieczają.
Gość jest chujem olałem. Miganie (jak pisze Ascetic) typu reklamuj w DHLu bo on wysłał wszystko idealne.
Już tam nic nie zamówię!
Awatar użytkownika
IMP-|-OUS
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 08-06-2015, 10:18

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-06-2018, 14:08

nagrobek pisze:te pogięte rogi to były wydawnictwa IBP czy płyty z distro? też mi się czasem coś trafiało w paczkach (nie mówię o IBP akurat) przygiętego w rogu ale jeśli nie jest to jakaś masakra to kładę na to chuj. okładek nie słucham.
Z IBP i z innych distr. Gazetą to on sobie może chuja owinąć. Kur..są kartony folie bąbelkowe nawet styropian o_O
Nie no w gazetę spod lady kur...pakowanie xD
535

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-06-2018, 14:14

IMP-|-OUS pisze:High Roller Records to jest klasa pakowania winyli! Oprócz kartonowego pudełka ,styropian :-)
O tak. Solidna faszystowska stara szkoła. Gdyby waga nie trzymała, podlewałby te pudła betonem.
Awatar użytkownika
IMP-|-OUS
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 08-06-2015, 10:18

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-06-2018, 14:43

535 pisze:
IMP-|-OUS pisze:High Roller Records to jest klasa pakowania winyli! Oprócz kartonowego pudełka ,styropian :-)
O tak. Solidna faszystowska stara szkoła. Gdyby waga nie trzymała, podlewałby te pudła betonem.
Też tak myślę :D

Można!? Pewnie że tak! Bez zbędnych gazet i kartonów napchanych. Gdzie jebiesz się z rozpakowaniem godzinę żeby nie uszkodzić czegoś przypadkowo. KLASA!

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-06-2018, 15:08

Godzovwar wzorcowo
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-06-2018, 22:09

Ascetic pisze:IBP, zawsze dobra niemiecka robota, godna polecania. myślę, że pakują to polaczki w jakimś obozie nadzorowanym przez Patricka. wieżyczki, druk kolczasty, wilczury. raz jeden jedyny, na jakieś 30 zamówień mi się zdarzyło, żeby przyszła płyta w stanie takim se. po tym co polaczki lubią najbardziej robić innym, tj. reklamacjii, odesłali mi bezpośrednio okładkę-okładki z ProfoundLore. tak więc na jakieś 60 płyt to statystycznie nienajgorzej. polecam zamawiać rejestrowaną, bo tutaj akurat jak się coś zgubi nadzorca obozu lubi się wymigać. raz przydziadowałem, ale już się nauczyłem, że Niemiec jest twardy i nieugięty i drugi raz tego błędu nie popełnię. ale samo distro z całego niemieckiego serca polecam.
Czyli i płyta zdarzy się w chujowym stanie .. a to nie dobrze.Bo rogi jeszcze idzie przecierpieć ale płyta to byłbym już wkurwiony.
Awatar użytkownika
Ubzdur
weteran forumowych bitew
Posty: 1003
Rejestracja: 16-02-2015, 19:12

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-06-2018, 22:17

Pacjent pisze:Brał ktoś winyle z Dodax? Jak pakują?
Bardzo słabo. Brałem ostatni Godflesh i bardzo śmiechłem gdy zobaczyłem wystającą paczkę, jednym rogiem wsadzoną do skrzynki pocztowej przez „listonosza”. Ale jak jestes 24/7 gotowy do odebrania, albo masz sporą skrzynkę to nie ma problemu. Nie była w stanie złym, róg okładki lekko zagięty, ale cieszę się, że żaden przechodzień jej sobie nie wziął.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-06-2018, 22:27

PureHate pisze:
Ascetic pisze:IBP, zawsze dobra niemiecka robota, godna polecania. myślę, że pakują to polaczki w jakimś obozie nadzorowanym przez Patricka. wieżyczki, druk kolczasty, wilczury. raz jeden jedyny, na jakieś 30 zamówień mi się zdarzyło, żeby przyszła płyta w stanie takim se. po tym co polaczki lubią najbardziej robić innym, tj. reklamacjii, odesłali mi bezpośrednio okładkę-okładki z ProfoundLore. tak więc na jakieś 60 płyt to statystycznie nienajgorzej. polecam zamawiać rejestrowaną, bo tutaj akurat jak się coś zgubi nadzorca obozu lubi się wymigać. raz przydziadowałem, ale już się nauczyłem, że Niemiec jest twardy i nieugięty i drugi raz tego błędu nie popełnię. ale samo distro z całego niemieckiego serca polecam.
Czyli i płyta zdarzy się w chujowym stanie .. a to nie dobrze.Bo rogi jeszcze idzie przecierpieć ale płyta to byłbym już wkurwiony.
raz mi się zdarzyło na wiele zamówień. problem się pojawił jak przyszło do wymiany okładki okładki (nie pamiętam jak to się nazywa). chodziło o Impeteous Ritual. de facto przerzucił sprawę na PLore, które to przesłało na swój koszt.

bardziej mam uwagę, że umywa ręce jak przesyłka nie dojdzie. że taka rejestrowana miała być a nie inna itd.

tak w ogóle to piszę z nim od wielu lat i odnoszę wrażenie, że jak urósł to mu odjebało. odpisuje w sposób arogancki. jakaś taka emfaza się mu wkradła.

może pogadaj z tymi co targają od nich płyty i może niech Ci skompletują zamówienie. dorzucą to co ich a Ty będziesz tutaj w Polsce ewentualnie miał "ale".
13.04.2024
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-06-2018, 23:00

Zobaczę jeszcze może przeszukam Dunkelheit Prod i inne distra i jak tam nie znajdę tych płyt to będę kombinował.Niestety u nas w Hellthrasher i innych ostatnio słabo z zaopatrzeniem przynajmniej mam takie wrażenie a szkoda bo bardzo lubię te sklepy.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

24-06-2018, 23:13

PureHate pisze:Zobaczę jeszcze może przeszukam Dunkelheit Prod i inne distra i jak tam nie znajdę tych płyt to będę kombinował.Niestety u nas w Hellthrasher i innych ostatnio słabo z zaopatrzeniem przynajmniej mam takie wrażenie a szkoda bo bardzo lubię te sklepy.

f-temple od nich też bierze. to miałem na uwadze. może przy jakimś zamówieniu Tobie skompletują. tak kombinowałem.
13.04.2024
ODPOWIEDZ