KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Wasyl
weteran forumowych bitew
Posty: 1526
Rejestracja: 09-03-2007, 13:44

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

26-04-2017, 20:01

Gall pisze:Pagan elegancko.
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3507
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

26-04-2017, 20:35

Wielka Płyta - duże brawa!
dobry kościół to kościół spalony
thespectator
zaczyna szaleć
Posty: 186
Rejestracja: 08-06-2015, 17:40

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

29-04-2017, 14:28

Panowie, mam pytanie dotyczące fan.pl - zamówiłem niedawno płytę z terminem dostawy do 60 dni i z tego co widzę to zamówienie ma już status "dostawa wkrótce", czy ktoś z doświadczenia wie ile oznacza to wkrótce? Jeszcze niedawno status był "realizowane", czy zmiana statusu oznacza, że już maja to CD na stanie?
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

29-04-2017, 14:30

thespectator pisze:Panowie, mam pytanie dotyczące fan.pl - zamówiłem niedawno płytę z terminem dostawy do 60 dni i z tego co widzę to zamówienie ma już status "dostawa wkrótce", czy ktoś z doświadczenia wie ile oznacza to wkrótce? Jeszcze niedawno status był "realizowane", czy zmiana statusu oznacza, że już maja to CD na stanie?
Nie polecam ich nie raz jak jeszcze u nich zamawiałem to czekałem nawet pół roku.
thespectator
zaczyna szaleć
Posty: 186
Rejestracja: 08-06-2015, 17:40

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

29-04-2017, 15:42

Heh, dzięki. Ja generalnie zamawiałem na fanie już kilkanaście razy i zawsze było ok, nigdy nie czekałem tak długo jak Ty;-) Po prostu nie kojarzę tego statusu "dostawa wkrótce" i nie wiem jak go interpretować;-)
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

29-04-2017, 17:29

"dostawa wkrótce" na fan.pl w moim przypadku trwa 1-2 dni
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

29-04-2017, 17:43

Ja się na nich kilak razy wkurzyłem i od tego czasu nic u nich nie zamawiam.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

29-04-2017, 17:55

thespectator pisze:Panowie, mam pytanie dotyczące fan.pl - zamówiłem niedawno płytę z terminem dostawy do 60 dni i z tego co widzę to zamówienie ma już status "dostawa wkrótce", czy ktoś z doświadczenia wie ile oznacza to wkrótce? Jeszcze niedawno status był "realizowane", czy zmiana statusu oznacza, że już maja to CD na stanie?
z tydzień to max. mnie się już nie chce tego powtarzać, ale zostawiłem tam kilkanaście tysięcy PLN, albo kilkadziesiąt, chuj wie, i zawsze wszystko było elegancko
thespectator
zaczyna szaleć
Posty: 186
Rejestracja: 08-06-2015, 17:40

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

29-04-2017, 18:09

Heretyk pisze:
thespectator pisze:Panowie, mam pytanie dotyczące fan.pl - zamówiłem niedawno płytę z terminem dostawy do 60 dni i z tego co widzę to zamówienie ma już status "dostawa wkrótce", czy ktoś z doświadczenia wie ile oznacza to wkrótce? Jeszcze niedawno status był "realizowane", czy zmiana statusu oznacza, że już maja to CD na stanie?
z tydzień to max. mnie się już nie chce tego powtarzać, ale zostawiłem tam kilkanaście tysięcy PLN, albo kilkadziesiąt, chuj wie, i zawsze wszystko było elegancko
No to grubo;-) Dzięki wszystkim za informacje!
Awatar użytkownika
Ołówkiiiii
w mackach Zła
Posty: 732
Rejestracja: 17-12-2012, 18:32

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

29-04-2017, 20:13

Abyss Records -BDB!, pakowanie mistrz i paka doszła zadziwiająco szybko!
The fate of all mankind I see Is in the hands of fools.
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

30-04-2017, 11:51

Heretyk pisze:
thespectator pisze:Panowie, mam pytanie dotyczące fan.pl - zamówiłem niedawno płytę z terminem dostawy do 60 dni i z tego co widzę to zamówienie ma już status "dostawa wkrótce", czy ktoś z doświadczenia wie ile oznacza to wkrótce? Jeszcze niedawno status był "realizowane", czy zmiana statusu oznacza, że już maja to CD na stanie?
z tydzień to max. mnie się już nie chce tego powtarzać, ale zostawiłem tam kilkanaście tysięcy PLN, albo kilkadziesiąt, chuj wie, i zawsze wszystko było elegancko
No ja właśnie też zostawiłem tam kilkanaście tysięcy i przynajmniej kilka wpadek zaliczyli.Tak więc nie polecam.Od trzech albo czterech lat u nich nie kupuje,ale pewnie nic się nie zmieniło.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

30-04-2017, 15:16

wygląda na to, że masz pecha
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

30-04-2017, 15:22

Tak to w życiu bywa - kumpel kupił sobie pare lat temu samochód, który każdy mu odradzał, bo się psuje na potęgę, bo blacha do dupy i zardzewieje szybciej niż i myśli, bo to mu się rozsypie po iluś tam kilometrach... kupił i nic takiego się nie stało, samochód jeździ i sprawował się bez problemu. Jeden wyda kilkanaście tysięcy w sklepie i nigdy dostawa się nie spóźni drugi wyda kilka stów i nic nie otrzyma.
Azrik
rozkręca się
Posty: 66
Rejestracja: 28-12-2010, 15:07

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

30-04-2017, 16:27

Ja ponarzekam na SouthernLord gdzie postanowiłem zaopatrzyć się w najnowszą płytę jak i winyl Power Trip. Otóż że czekam już drugi miesiąc i nic nawet żadnej wiadomości. Choć ostatnio wysłali mi nic nie wnoszącą że wysłali zapytanie do fili w Europie i na tym kontakt się urwał. Ani me, ani pocałuj mnie w dupę, Już wcześniej im ogłaszałem że w takim razie zamieniam to w spór bo płatności dokonywałem przez paypal i nawet tu nie otrzymałem jakichkolwiek informacji odnośnie zamówienia. Wysłałem im wiadomość że jak nie otrzymam konkretnej odpowiedzi wtedy spór zamienię w roszczenie. No i niestety tak się stało że musiałem zrobić zmianę w roszczenie które kończy się 2 maja.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

30-04-2017, 16:43

Widać nic się przez tę parę lat w Southern Lord nie zmieniło. Kilka razy u nich kupowałem bez problemu, aż w końcu miałem podobną sytuację, zapłaciłem 100$ i dostałem guzik z przysłowiową pętelką. W ogóle nie szło się z nimi dogadać, nie odpowiadali albo bredzili od rzeczy. Było to w czasach, kiedy można było płacić tylko kartą u nich. Za to miesiąc później kolega (z tego forum zresztą) złożył zamówienie na podobną sumę (ok. 100$), nie zapłacił, a paczka przyszła. Więc rachunek krzywd wyrównany. Ale po raz kolejny słyszę taką historię i lepiej ich płyty zamawiać u kogoś innego, kto je fizycznie ma.

Edit.
Patrzę teraz w stare maile i te zrealizowane zamówienia też nie były bez problemu. Raz nie dosłali winyla, raz koszulki, potem były jakieś hece z oddawaniem kasy, raz nieopatrznie napisałem, żeby zamienili jakiś produkt na inny, co spowodowało kolejne nieporozumienia. Strata czasu i nerwów.
Ostatnio zmieniony 30-04-2017, 16:53 przez Drone, łącznie zmieniany 2 razy.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

30-04-2017, 16:46

potwierdzam.SL to niezłe chujki.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Azrik
rozkręca się
Posty: 66
Rejestracja: 28-12-2010, 15:07

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

30-04-2017, 17:01

Drone pisze:Widać nic się przez tę parę lat w Southern Lord nie zmieniło. Kilka razy u nich kupowałem bez problemu, aż w końcu miałem podobną sytuację, zapłaciłem 100$ i dostałem guzik z przysłowiową pętelką. W ogóle nie szło się z nimi dogadać, nie odpowiadali albo bredzili od rzeczy. Było to w czasach, kiedy można było płacić tylko kartą u nich. Za to miesiąc później kolega (z tego forum zresztą) złożył zamówienie na podobną sumę (ok. 100$), nie zapłacił, a paczka przyszła. Więc rachunek krzywd wyrównany. Ale po raz kolejny słyszę taką historię i lepiej ich płyty zamawiać u kogoś innego, kto je fizycznie ma.

Edit.
Patrzę teraz w stare maile i te zrealizowane zamówienia też nie były bez problemu. Raz nie dosłali winyla, raz koszulki, potem były jakieś hece z oddawaniem kasy, raz nieopatrznie napisałem, żeby zamienili jakiś produkt na inny, co spowodowało kolejne nieporozumienia. Strata czasu i nerwów.
Jak to nic nie da to trudno kupię Power Trip gdzie indziej. Lecz póki co zawalczę choćby o zwrot pieniędzy.
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1945
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

01-05-2017, 10:49

Deviant pisze:
Oki pisze:ze swojej strony przestrzegam przed zakupami w sklepie Octopussy (http://octopussy.8merch.com/" onclick="window.open(this.href);return false;). Zakupiłem od nich 21 września CD i do dziś go nie otrzymałem, a jedna otrzrmana odpowiedź na meil w stylu "cholera, cała ostatnia partia płyt którą wysłałem nie doszła do zamawiających,płyty zostały wsłane, dawno powinny byc.wyslij swoj adres jeszcze raz to wysle ponownie". Żenada, Panowie z Octopussy - żenada.
Z tymi kapelami z 8merch to tak jest.Belzebong,Vagitarians,Instant Classic-masakra jakaś,ale w końcu wszyscy przysyłali,fakt że kurewsko długo to trwało.

Brał ktoś na Allegro u gościa o nicku deathfrost?
Trwalo to dluuuugo,ale po ponad trzech latach!!! plytka dzieki zbiegowi okolicznosci dotarla. Zespol zachowal sie z klasa. Notabene nawet Fan.pl ma krotsze terminy realizacji zamowien:-)
Awatar użytkownika
IMP-|-OUS
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 08-06-2015, 10:18

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

01-05-2017, 11:55

Azrik pisze:Ja ponarzekam na SouthernLord gdzie postanowiłem zaopatrzyć się w najnowszą płytę jak i winyl Power Trip. Otóż że czekam już drugi miesiąc i nic nawet żadnej wiadomości. Choć ostatnio wysłali mi nic nie wnoszącą że wysłali zapytanie do fili w Europie i na tym kontakt się urwał. Ani me, ani pocałuj mnie w dupę, Już wcześniej im ogłaszałem że w takim razie zamieniam to w spór bo płatności dokonywałem przez paypal i nawet tu nie otrzymałem jakichkolwiek informacji odnośnie zamówienia. Wysłałem im wiadomość że jak nie otrzymam konkretnej odpowiedzi wtedy spór zamienię w roszczenie. No i niestety tak się stało że musiałem zrobić zmianę w roszczenie które kończy się 2 maja.
Z jakiej strony robiłeś zamówienie, europejskiej czy us ???
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1128
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

02-05-2017, 11:50

Gall pisze:Jak wyglądają sprawy z Third Eye Temple? Złożyłem zamówienie w ostatni piątek i tego samego dnia je opłaciłem. Do tej chwili status zamówienia to "oczekiwanie na płatność przelewem bankowym". Piotrek nie rychliwy, ale sprawiedliwy?
Dobra jest. Płyta dziś dotarła, więc ostatecznie TET in plus. Gdyby Piotrek odpisał cokolwiek na mail, byłoby elegancko. Zawsze to lepiej wygląda. Niemniej nie ma co szukać dziury w całym. Gitara gra.
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
ODPOWIEDZ