Na nowe płyty jakiego zespołu czekasz z mokrymi majtami?

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Anzhelmoo
weteran forumowych bitew
Posty: 1283
Rejestracja: 19-03-2017, 08:51

Re: Na nowe płyty jakiego zespołu czekasz z mokrymi majtami?

16-09-2023, 11:53

Obrazek

Wyczuwam w kościach, że już tuż tuż...
Często jest tak...że nie, a potem coraz częściej jest tak...że nie, a potem zwykle jest tak...że nie. I potem zostaje już samo nie.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8157
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Na nowe płyty jakiego zespołu czekasz z mokrymi majtami?

16-09-2023, 11:56

Ja się jaram jak ministranst na zakrystii.

Kocham Thorns.

W każdym bądż razie ja przynajmniej czekam

Vortex to dzieło na miarę Boggoten. Rzecz o stworzeniu i umieraniu Boga.



Kiedyś po koncercie Mayhem w stanie totalnego upodlenia zadałem pytanie kolesiom co znają Snorrra czy faktycznie ten materiał powstanie czy należy se odpuścić. Powiedzili mi ,że wyczekuj, prędzej czy późnij powstanie. On jest perfekcjonistą. To było w Loch Ness w Krawkowie kilkanaście lat temu. Do dziś trwam w nadziei jakkolwiek głupio to zabrzmi:)
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Anzhelmoo
weteran forumowych bitew
Posty: 1283
Rejestracja: 19-03-2017, 08:51

Re: Na nowe płyty jakiego zespołu czekasz z mokrymi majtami?

16-09-2023, 14:08

tomaszm pisze:
16-09-2023, 11:56
Do dziś trwam w nadziei jakkolwiek głupio to zabrzmi:)
Fajnie, że nie jestem jedynym, który się jara! Snorre to perfekcjonista, ale oczywiście te tezy, że od 20 lat składa album są bardzo naciągane. Rzeczywiście tyle czasu minęło od jedynki, ale no tak po prawdzie to więcej czasu on tego albumu nie robi, niż go robi. Wg mojej wiedzy materiał na zaawansowanym etapie był w 2009 roku i wtedy rzeczywiście intensywnie działał, a potem w ogóle porzucił/bardzo ograniczył muzykę i zajął się układaniem swojego życia. Na nowo zajawka wróciła z jakieś dwa lata temu? Uznał po prostu, że wróci do tego materiału go dostosuje do współczesnych realiów. No i tak sobie działa - a że nie ciąży nad nim wydawnictwo, zobowiązania, terminy (tzn. ma podpisane umowy, ale nie na takiej zasadzie, że ma deadline), toteż krok po kroku sobie dodaje rzeczy, odejmuje i bawi tym wszystkim. Bardziej chyba takie zrywy pracy, a nie że codziennie siada i 8h w tym dłubie każdego dnia. To nie jest zawodowy muzyk, tylko hobbysta, więc i metodologię pracy ma inną, niż Peter z Vadera na przykład. Czy ten album zrobi w tym miesiącu czy za pół roku, to dla jego finansów znaczenia raczej nie ma. Więc na swój sposób to fajne, że tylko zajawka i pasja się liczą! I to na pewno będzie słychać.

Wiecie, on nikomu nic nie obiecywał. My tu sobie na masterfulu gadamy na luzie, odliczamy z przymrużeniem oka, często pojawiają się jakieś insiderskie rzeczy, ale generalnie nie jest to jakaś powszechna wiedza i coś czym żyje świat. Większość osób, która nowym albumem Thorns może być zainteresowana, nawet nie zdaje sobie sprawy, że on coś tam sobie jeszcze dłubie, więc zaskoczenie będzie na pewno duże jak płyta trafi na półki. Sam Snorre jest zaprzeczeniem kogoś kto jest w centrum zainteresowania, albo czymś się chwali, obiecuje.

A jeśli chodzi o album - prace są na tak zaawansowanym etapie, że nie wiem co musiałoby się stać, by nie wyszedł. Chyba jakiś kataklizm, albo problemy zdrowotne (odpukać). Wiele lat temu była narracja bardziej na zasadzie "znam kogoś, kto zna kogoś, kto zna kogoś, kto mówi, że podobno Snorre coś tam sobie robi". No taka typowa legenda, ale nikt nie słyszał, nikt nie widział. Teraz sprawa wygląda inaczej, bo sam miałem okazję usłyszeć namiastkę tego co się tworzy i zdecydowanie nie brzmiało to jak początek prac. Ale wiadomo - dopóki albumu nie ma na półce, to w teorii w każdej chwili może się rozmyślić, bądźmy jednak dobrej myśli :)
Często jest tak...że nie, a potem coraz częściej jest tak...że nie, a potem zwykle jest tak...że nie. I potem zostaje już samo nie.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8157
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Na nowe płyty jakiego zespołu czekasz z mokrymi majtami?

16-09-2023, 14:23

Wierzę. Typ faceta który musi coś doprowadzić do perfekcji i patrząc sobie w lustro mówi: kurwa mógłbym się do czegoś przyczepić ale to już na siłe. Wierzę że drugu materiał Thorns to będzie coś co poskłada nas na łopatki. Nie mam wątpliwości.
Kupię:

Vastum Hole Below
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Na nowe płyty jakiego zespołu czekasz z mokrymi majtami?

16-09-2023, 16:19

No to może szykuje się w końcu album, który pobije Monotheist w kategorii powroty... pożyjemy, zobaczymy
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Na nowe płyty jakiego zespołu czekasz z mokrymi majtami?

16-09-2023, 22:24

Jak sytuacja z Mitochondrion nowym?
Będzie ? Nie będzie? Jak będzie to kiedy/ mniej więcej?
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10410
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Na nowe płyty jakiego zespołu czekasz z mokrymi majtami?

16-09-2023, 23:16

Trudno powiedzieć - Yanchuk ożenił się niedawno, Godard od kilku lat mieszka w lesie na wyspie Vancouver, więc na razie chyba mają inne rzeczy na głowie. Materiał mają napisany i przynajmniej częściowo nagrany, nie wiadomo tylko, czy chce im się z nim bawić i wydać, czy czekają na przypływ weny. Godard wszelako odpisał mi jakiś rok temu, że trzeci album jest coraz bliżej. :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Panopticon
w mackach Zła
Posty: 768
Rejestracja: 25-06-2009, 21:33

Re: Na nowe płyty jakiego zespołu czekasz z mokrymi majtami?

18-09-2023, 11:32

Bonecrusher pisze:
16-09-2023, 22:24
Jak sytuacja z Mitochondrion nowym?
Będzie ? Nie będzie? Jak będzie to kiedy/ mniej więcej?
Na KillTownie byli z Egregore i nowy Mitochondrion ma ponoć wyjść w przyszłym roku.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8157
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Na nowe płyty jakiego zespołu czekasz z mokrymi majtami?

18-09-2023, 12:01

Anzhelmoo pisze:
16-09-2023, 14:08
tomaszm pisze:
16-09-2023, 11:56
Do dziś trwam w nadziei jakkolwiek głupio to zabrzmi:)
Fajnie, że nie jestem jedynym, który się jara! Snorre to perfekcjonista, ale oczywiście te tezy, że od 20 lat składa album są bardzo naciągane. Rzeczywiście tyle czasu minęło od jedynki, ale no tak po prawdzie to więcej czasu on tego albumu nie robi, niż go robi. Wg mojej wiedzy materiał na zaawansowanym etapie był w 2009 roku i wtedy rzeczywiście intensywnie działał, a potem w ogóle porzucił/bardzo ograniczył muzykę i zajął się układaniem swojego życia. Na nowo zajawka wróciła z jakieś dwa lata temu? Uznał po prostu, że wróci do tego materiału go dostosuje do współczesnych realiów. No i tak sobie działa - a że nie ciąży nad nim wydawnictwo, zobowiązania, terminy (tzn. ma podpisane umowy, ale nie na takiej zasadzie, że ma deadline), toteż krok po kroku sobie dodaje rzeczy, odejmuje i bawi tym wszystkim. Bardziej chyba takie zrywy pracy, a nie że codziennie siada i 8h w tym dłubie każdego dnia. To nie jest zawodowy muzyk, tylko hobbysta, więc i metodologię pracy ma inną, niż Peter z Vadera na przykład. Czy ten album zrobi w tym miesiącu czy za pół roku, to dla jego finansów znaczenia raczej nie ma. Więc na swój sposób to fajne, że tylko zajawka i pasja się liczą! I to na pewno będzie słychać.

Wiecie, on nikomu nic nie obiecywał. My tu sobie na masterfulu gadamy na luzie, odliczamy z przymrużeniem oka, często pojawiają się jakieś insiderskie rzeczy, ale generalnie nie jest to jakaś powszechna wiedza i coś czym żyje świat. Większość osób, która nowym albumem Thorns może być zainteresowana, nawet nie zdaje sobie sprawy, że on coś tam sobie jeszcze dłubie, więc zaskoczenie będzie na pewno duże jak płyta trafi na półki. Sam Snorre jest zaprzeczeniem kogoś kto jest w centrum zainteresowania, albo czymś się chwali, obiecuje.

A jeśli chodzi o album - prace są na tak zaawansowanym etapie, że nie wiem co musiałoby się stać, by nie wyszedł. Chyba jakiś kataklizm, albo problemy zdrowotne (odpukać). Wiele lat temu była narracja bardziej na zasadzie "znam kogoś, kto zna kogoś, kto zna kogoś, kto mówi, że podobno Snorre coś tam sobie robi". No taka typowa legenda, ale nikt nie słyszał, nikt nie widział. Teraz sprawa wygląda inaczej, bo sam miałem okazję usłyszeć namiastkę tego co się tworzy i zdecydowanie nie brzmiało to jak początek prac. Ale wiadomo - dopóki albumu nie ma na półce, to w teorii w każdej chwili może się rozmyślić, bądźmy jednak dobrej myśli :)

Kurcze uwielbiam Cie czytać. Ty musisz być bardzo blisko tego tam środowiska, bo wiesz co w trawi piszczy. Usłyszeć namiastkę nowego materiału Thorns. Sznuje zajebiscie i zaszdraszczam:)

Mogę zadać jedno pytanie?

Kiedyś mi ktoś mówił ,że prace nad nowa płytą opóźniły się ,bo Snorre rozstał się z babą i źle to zniósł. Nie wiem czy to żona czy partnerka . Pierdoły mi ktoś pociskał to są czy faktycznie tak było?
Kupię:

Vastum Hole Below
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Na nowe płyty jakiego zespołu czekasz z mokrymi majtami?

22-09-2023, 17:24

Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10410
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Na nowe płyty jakiego zespołu czekasz z mokrymi majtami?

22-09-2023, 17:58

Panopticon pisze:
Bonecrusher pisze:
16-09-2023, 22:24
Jak sytuacja z Mitochondrion nowym?
Będzie ? Nie będzie? Jak będzie to kiedy/ mniej więcej?
Na KillTownie byli z Egregore i nowy Mitochondrion ma ponoć wyjść w przyszłym roku.
Kiedy gadałem z nimi na KTDF w 2019 roku, to też mówili, że trójka będzie w przyszłym roku (tj. 2020 r.). ;)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Na nowe płyty jakiego zespołu czekasz z mokrymi majtami?

22-09-2023, 21:05

Pacjent pisze:
22-09-2023, 17:24
Czekanko, poprzednia ładnie poniewierała
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
szczylun
zahartowany metalizator
Posty: 3410
Rejestracja: 20-02-2018, 23:15

Re: Na nowe płyty jakiego zespołu czekasz z mokrymi majtami?

23-09-2023, 16:19

...SLIDHR - White Hart!...13.10...Debemur Morti...tytułowy numer...


... Phantom Winter - Flamethrowers... z albumu Her Cold Materials, pod koniec października...


... duński TEMPLE OF SCORN z debiutu Funeral Altar Epiphanies, Transcending Obscurity Records...


...BARING TEETH z numerem Obsolescence z pełniaka The Path Narrows... I, Voidhanger Records...20.10...


... KVELGEYST - Stufe V: Hauptraub durch Klingenhieb, z albumme "Blut, Milch und Thränen".i czekane jak chuj :sarcasm2: EISENWALD


...split PROPHECY OF SUFFERING / DEAD AND DRIPPING...Lord Of The Sick Recordings...13.10...
szczylun
zahartowany metalizator
Posty: 3410
Rejestracja: 20-02-2018, 23:15

Re: Na nowe płyty jakiego zespołu czekasz z mokrymi majtami?

28-09-2023, 17:25

... CH'AHOM i numer z nadchodzącego pełniaka Knots of Abhorrence, Sentient, wszystkie formaty, czekane mocno...


... INTERNAL SUFFERING przyjebie (dzisiaj :sarcasm2: ) albumem Rituals, numer Rites of Immortality...


...i jest też kolejny wałek od SLIDHR...
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10410
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Na nowe płyty jakiego zespołu czekasz z mokrymi majtami?

28-09-2023, 18:18

I pewnie będzie - może nawet w tej dekadzie, skoro Luc zaktywizował się koncertowo. ;)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10835
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: Na nowe płyty jakiego zespołu czekasz z mokrymi majtami?

29-09-2023, 10:05

Na ten moment wyczekuję już tylko nowego SUFFOCATION i przyszłorocznego DIPYGUS. Podobno SCHORCHED w studio, a i OPUS KINK coś przebąkują o debiucie.
szczylun
zahartowany metalizator
Posty: 3410
Rejestracja: 20-02-2018, 23:15

Re: Na nowe płyty jakiego zespołu czekasz z mokrymi majtami?

01-10-2023, 10:46

...INCULTER zaatakuje 08.12 z albumem Morbid Origin, numer do odsłuchu...


...TROLLCAVE zapowiada Rotted Remains Dripping Into The Void (30.11 BlackSeed Productions)...


...VASTUM, kawałek z nadchodzącej Inward To Gethsemane...


...GNAW THEIR TONGUES z utworem z albumu The Cessation of Suffering...
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Na nowe płyty jakiego zespołu czekasz z mokrymi majtami?

01-10-2023, 11:38

szczylun pisze:
01-10-2023, 10:46
...TROLLCAVE zapowiada Rotted Remains Dripping Into The Void (30.11 BlackSeed Productions)...
Premiera była w zeszłym roku. To tylko wydanie na innym nośniku.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
szczylun
zahartowany metalizator
Posty: 3410
Rejestracja: 20-02-2018, 23:15

Re: Na nowe płyty jakiego zespołu czekasz z mokrymi majtami?

01-10-2023, 13:45

Pacjent pisze:
01-10-2023, 11:38
szczylun pisze:
01-10-2023, 10:46
...TROLLCAVE zapowiada Rotted Remains Dripping Into The Void (30.11 BlackSeed Productions)...
Premiera była w zeszłym roku. To tylko wydanie na innym nośniku.
fakt, mój (wiel)błąd
ODPOWIEDZ