POGROBOWCY SUMMONING

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

535

Re: POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 23:21

Necropunk pisze:
COFFIN pisze:Owszem, to moze być dawka śmiertelna, ale dla 15-to kilowego fana kleju i green day:)
Dla kogoś, kto spożywa kilka razy do roku też dawka większa niż życie. Ale jak wchodzę w temat o piciu i widzę, że są tu zawodnicy, co na jeden wieczór 23 butle złocistego kupują... to pozostaje tylko cienka nić nadziei, że to mitomania :D
Nie wiem jak teraz, ale jak przez mgłę pamiętam, że z panem Coffinem to przy takim podejściu do życia, pardon spożycia, nie doszedłbyś pan nawet do drugiego zakrętu, a co dopiero śniadania.
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 974
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: POGROBOWCY SUMMONING

25-03-2018, 07:22

Karkasonne pisze:
Rejwan pisze: kurła koleś się mnie czepia w każdym temacie, a ja mu przecież nic nie zrobiłem :D
weź Kamil jakieś leki w końcu, prześpij się, poruchaj, wypij piwko, zajaraj szluga (albo skuna jak wolisz), a jak nie pomoże to kiedyś był na forum taki przycisk dodaj do ignorowanych :D bo w przeciwnym przypadku pęknie Ci w końcu żyłka w dupie i będę Cię miał na sumieniu xD
Bo w każdym temacie tak samo nie masz NIC do powiedzenia, myślisz że jesteś śmieszny, kurwa - nie jesteś! Nie bardziej niż down w beczce, który toczy się ze schodów robią ,,he he he". Tak, dobra, wypiję piwko, zajaram, a potem CIĘ WYRUCHAM NA ŚMIERĆ SKORO TAK BARDZO CHCESZ, a jak przeżyjesz to kutasem powybijam oczy i połamię zęby, a na koniec połamię jeszcze nim palce, byś nie pisał. Fakt, i tak byś pewnie nie pisał bo byłbyś ślepy, ale nie dam żadnych szans. Chuj mnie obchodzi że nie chcesz i powiesz że nie jesteś pedałem, #nohomo, zrobię to wolontarialnie i bardzo cierpiąc, ale ku większej chwale forume. A z tej żyłki, która mi pęknie w dupie opryskam ci twarz krwią. A sumienie wciąż będę miał czyste, może nawet pójdę za to do nieba.

EDIT: i ci na słuchawkach Minas Morgul puszczę
Jeszcze mi grozi, no pojeb jakiś. ಠ_ಠ
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9345
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: POGROBOWCY SUMMONING

25-03-2018, 09:28

Necropunk pisze:
Dla kogoś, kto spożywa kilka razy do roku też dawka większa niż życie. Ale jak wchodzę w temat o piciu i widzę, że są tu zawodnicy, co na jeden wieczór 23 butle złocistego kupują... to pozostaje tylko cienka nić nadziei, że to mitomania :D
Niestety, widać jak wielu forumowiczów ma wyraźny problem z alkoholem. Niektórzy chleją ile tylko mogą i do tego w ilościach patologicznych. Już tak sie przyzwyczaiłem do tych alkopostów, że kiedy przeczytałem jak jeden z użytkowników pije 'zbożówkę' w pierwszej chwili pomyślałem że chodzi mu o jakąś wódkę zbożową i nawet nie zdziwiła mnie pora (bodajże czwartek, wieczór).
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3928
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: POGROBOWCY SUMMONING

25-03-2018, 09:49

zgodzę się z Heretykiem - jak tu nie kochać tego forum. :)
Trzy strony tematu a tylko dwa, góra trzy merytoryczne wpisy, reszta to jakieś pierdolenie i wycieczki osobiste :):)
żeby nie było - ja nie krytykuję, nawet fajnie mi się to czyta, hehe

a wracając do meritum, to mnie skojarzył się nasz krajowy HELLVETO
nasrał trochę tymi płytami, a tak naprawdę każda z nich pasuje do tego tematu
535

Re: POGROBOWCY SUMMONING

25-03-2018, 11:25

hcpig pisze:
Necropunk pisze:
Dla kogoś, kto spożywa kilka razy do roku też dawka większa niż życie. Ale jak wchodzę w temat o piciu i widzę, że są tu zawodnicy, co na jeden wieczór 23 butle złocistego kupują... to pozostaje tylko cienka nić nadziei, że to mitomania :D
Niestety, widać jak wielu forumowiczów ma wyraźny problem z alkoholem. Niektórzy chleją ile tylko mogą i do tego w ilościach patologicznych. Już tak sie przyzwyczaiłem do tych alkopostów, że kiedy przeczytałem jak jeden z użytkowników pije 'zbożówkę' w pierwszej chwili pomyślałem że chodzi mu o jakąś wódkę zbożową i nawet nie zdziwiła mnie pora (bodajże czwartek, wieczór).
Z tą zbożówką racja. Też trzy razy przeczytałem, nim skojarzyłem, że może jednak nie chodzi o alkohol. Co do reszty, zastanawiam się jak mierzysz zawartość alkoholu w poście?
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9345
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: POGROBOWCY SUMMONING

25-03-2018, 15:56

To się po prostu czuje.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3559
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: POGROBOWCY SUMMONING

25-03-2018, 16:05

masz coś do pijaków?
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9345
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: POGROBOWCY SUMMONING

25-03-2018, 20:51

Martwię się o nich.
Yare Yare Daze
535

Re: POGROBOWCY SUMMONING

25-03-2018, 21:04

hcpig pisze:To się po prostu czuje.
Masz zbyt bujną wyobraźnię.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: POGROBOWCY SUMMONING

25-03-2018, 21:23

MGŁA
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Necropunk
w mackach Zła
Posty: 707
Rejestracja: 29-05-2015, 20:22

Re: POGROBOWCY SUMMONING

25-03-2018, 21:24

Nieprawda, bo OREMUS.
535

Re: POGROBOWCY SUMMONING

25-03-2018, 21:25

Mgła to pogrobowcy Bathory. Oczywiście zaraz przyjdą panowie i powiedzą, że ni chuja, ale każdy poważny meloman będzie wiedział, że piszę prawdę.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15067
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: POGROBOWCY SUMMONING

25-03-2018, 21:58

Heretyk pisze:
bardzo lubię to forum

Jak nie jak tak ;-) Będę śledził temat ;-)
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: POGROBOWCY SUMMONING

25-03-2018, 22:02

Nasum pisze:
Heretyk pisze:
bardzo lubię to forum

Jak nie jak tak ;-) Będę śledził temat ;-)
o jacież pierodolę! Nasum , wew temacie Summoning? Weź no posłuchaj lepiej tego;)
Obrazek
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15067
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: POGROBOWCY SUMMONING

25-03-2018, 22:17

Zdziwiony? No to zdziwię Cię jeszcze bardziej - kiedy wydawał się jeszcze Vox Mortiis przeczytałem wywiad z Summoning, po czym nie wiem czemu postanowiłem przesłuchać co też sobie tam tworzą. W sumie to przesłuchałem dwa, może trzy kawałki, stwierdziłem że kompletnie nie moja bajka, ale jeden nawet mi się spodobał. Promowali go w audycji 6 razy 666 - jak ktoś z forume jest ze Śląska to może pamięta tą audycję - stamtąd też go pamiętam. Miałem wtedy tą audycję nagraną na kasecie, więc po jakimś czasie sprawdziłem co to za kawałek, jak sobie go przypomnę to go wkleję.

A Vox Mortiis mimo black metalowych inklinacji miał czasem mocne strzały - tam przeczytałem pierwszy wywiad z Damnable i Deranged.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: POGROBOWCY SUMMONING

25-03-2018, 22:38

przecież wiesz, że z kpiną zapytuję. Sam eksplorowałem wówczas wszystko, tak jak Ty. Obecnie nie mam żadnej płyty Summoning,
wiem, że kiedyś przesłuchałem, nie ciągnie mnie do tej stylistyki. Niemniej, to pokazuje, jakie luje tęgie wypowiadają się w wątku,
w którym ostatni kontakt z Ich muzyką, był z 15 lat temu. Można rzec, za klasykami rejsowymi, "na zasadzie reminiscencji"...Jak może mi się podobać muzyka , którą drugi raz słyszę?
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: POGROBOWCY SUMMONING

25-03-2018, 22:44

Necropunk pisze:Nieprawda, bo OREMUS.
od 0:37
[youtube][/youtube]

od 1:06
[youtube][/youtube]
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Karkasonne

Re: POGROBOWCY SUMMONING

25-03-2018, 22:50

No niedokładnie to samo, ale łapię o co chodzi. Nie wpadłbym na to sam chyba, głównie przez klawisze na pierwszym planie. Ciekawe.
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: POGROBOWCY SUMMONING

26-03-2018, 09:36

Myślałem, że tyle nazw już padło, że trzy strony nabite, a tu jak zwykle off top i bzdury. :D

No nic, wracając do tematu:

[youtube][/youtube]
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Karkasonne

Re: POGROBOWCY SUMMONING

26-03-2018, 10:13

Nowka sztuka, słuchałem już ale dopiero raz wiec nie chciałem się jeszcze wypowiadać chociaż byłem zachwycony.
ODPOWIEDZ