POGROBOWCY SUMMONING

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Karkasonne

POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 18:17

Nazwa tematu oczywiście trochę na wyrost, bo Summoning nie umarło i nigdzie się nie wybiera, ale chciałem zachować pewną kontynuację po temacie o Bathory, który spotkał się z zaskakująco dużym odzewem (co prawda połowa to gadanie o brudnej dupie i majtach, ale trudno, lub się co się ma). Które współczesne zespoły inspirują się Summoning najmocniej, najfajniej, najwznioźlej, najbardziej dopierdalają klawiszem do pieca, najbardziej obrazowo opisują włochate stopy hobbitów? Wy decydujecie!

Na dobry początek rżnięcie po całości, bez żadnego wstydu i namaczania:

[youtube][/youtube]
Necropunk
w mackach Zła
Posty: 707
Rejestracja: 29-05-2015, 20:22

Re: POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 18:20

To dopiero trzeba mieć tupet, żeby być pogrobowcem takiej CHUJNI jak Summoning.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 18:27

Necropunk pisze:To dopiero trzeba mieć tupet, żeby być pogrobowcem takiej CHUJNI jak Summoning.
:D

ja tam parę płyt lubie, a Minas Morgul to w zasadzie jest miazga

jebać boga
535

Re: POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 18:29

Necropunk pisze:To dopiero trzeba mieć tupet, żeby być pogrobowcem takiej CHUJNI jak Summoning.

Nie inaczej. Korzystając z obecności moderatora, proponuję wyjebać ten temat. Naprawdę ten jeden wystarczy.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 18:35

nie. tu jest coraz ciekawiej i zastanawiam się, czego możemy oczekiwać jutro. coś zjem, kładę się i umieram z niecierpliwości
Karkasonne

Re: POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 18:38

Plagueis też chciał, więc sobie pewnie z nim pogadam. A wy wklejajcie sobie okładki czego słuchacie i zdjęcia co pijecie.
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 974
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 19:02

Necropunk pisze:To dopiero trzeba mieć tupet, żeby być pogrobowcem takiej CHUJNI jak Summoning.
+1
dam wam pomysł na kolejny na temat: pogrobowcy Warrahy
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8064
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 19:26

535 pisze:
Necropunk pisze:To dopiero trzeba mieć tupet, żeby być pogrobowcem takiej CHUJNI jak Summoning.

Nie inaczej. Korzystając z obecności moderatora, proponuję wyjebać ten temat. Naprawdę ten jeden wystarczy.
+ PIŃCET.
'Come the Blessed Madness'
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 19:35

Karkasonne pisze:Plagueis też chciał, więc sobie pewnie z nim pogadam. A wy wklejajcie sobie okładki czego słuchacie i zdjęcia co pijecie.
nie wiem jak wkleić zdjecie wódki, bo jestem niedzisiejszy. ale ją wypiłem, zjadłem salceson i cebulę, a tera słucham Red Hot Chili Peppers i jest zajebiście
Karkasonne

Re: POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 19:44

Rejwan pisze: dam wam pomysł na kolejny na temat: pogrobowcy Warrahy
Ja ci też dam pomysł, spierdalaj skąd przyszedłeś, bo takiego bałwana, który z żadnym temacie nie ma nic do powiedzenia, to dawno tu nie było.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 19:46

Karkasonne pisze:
Rejwan pisze: dam wam pomysł na kolejny na temat: pogrobowcy Warrahy
Ja ci też dam pomysł, spierdalaj skąd przyszedłeś, bo takiego bałwana, który z żadnym temacie nie ma nic do powiedzenia, to dawno tu nie było.
:D

bardzo lubię to forum
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9673
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 19:59

idzie wiosna, wszyscy sa dla siebie mili :D

[youtube][/youtube]
Guilty of being right
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 20:02

tutaj zawsze panuje rodzinna atmosfera. niezależnie od pory roku
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 974
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 20:10

Heretyk pisze:
Karkasonne pisze:
Rejwan pisze: dam wam pomysł na kolejny na temat: pogrobowcy Warrahy
Ja ci też dam pomysł, spierdalaj skąd przyszedłeś, bo takiego bałwana, który z żadnym temacie nie ma nic do powiedzenia, to dawno tu nie było.
:D

bardzo lubię to forum
kurła koleś się mnie czepia w każdym temacie, a ja mu przecież nic nie zrobiłem :D
weź Kamil jakieś leki w końcu, prześpij się, poruchaj, wypij piwko, zajaraj szluga (albo skuna jak wolisz), a jak nie pomoże to kiedyś był na forum taki przycisk dodaj do ignorowanych :D bo w przeciwnym przypadku pęknie Ci w końcu żyłka w dupie i będę Cię miał na sumieniu xD
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Necropunk
w mackach Zła
Posty: 707
Rejestracja: 29-05-2015, 20:22

Re: POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 20:17

Heretyk pisze:
Karkasonne pisze:
Rejwan pisze: dam wam pomysł na kolejny na temat: pogrobowcy Warrahy
Ja ci też dam pomysł, spierdalaj skąd przyszedłeś, bo takiego bałwana, który z żadnym temacie nie ma nic do powiedzenia, to dawno tu nie było.
:D

bardzo lubię to forum
Negatywna muzyka, to i negatywne emocje.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 20:21

Rejwan pisze: kurła koleś się mnie czepia w każdym temacie, a ja mu przecież nic nie zrobiłem :D
rozumiem. ale ja cię w ogóle nie znam, nie pamiętam, nie wiem czego słuchasz, i nie wiem co tu robisz :D tak że nie przejmuj się niczym i baw sie dobrze ;)
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 974
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 20:24

Heretyk pisze:
Rejwan pisze: kurła koleś się mnie czepia w każdym temacie, a ja mu przecież nic nie zrobiłem :D
rozumiem. ale ja cię w ogóle nie znam, nie pamiętam, nie wiem czego słuchasz, i nie wiem co tu robisz :D tak że nie przejmuj się niczym i baw sie dobrze ;)
no i spoko, to jest moja filozofia.
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
535

Re: POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 20:27

Heretyk pisze:tutaj zawsze panuje rodzinna atmosfera. niezależnie od pory roku
To prawda. Uwielbiam te wieczory. Z jednej strony ciepło kominka, a z drugiej żar wylewający się z ekranu.
Karkasonne

Re: POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 20:27

Rejwan pisze: kurła koleś się mnie czepia w każdym temacie, a ja mu przecież nic nie zrobiłem :D
weź Kamil jakieś leki w końcu, prześpij się, poruchaj, wypij piwko, zajaraj szluga (albo skuna jak wolisz), a jak nie pomoże to kiedyś był na forum taki przycisk dodaj do ignorowanych :D bo w przeciwnym przypadku pęknie Ci w końcu żyłka w dupie i będę Cię miał na sumieniu xD
Bo w każdym temacie tak samo nie masz NIC do powiedzenia, myślisz że jesteś śmieszny, kurwa - nie jesteś! Nie bardziej niż down w beczce, który toczy się ze schodów robią ,,he he he". Tak, dobra, wypiję piwko, zajaram, a potem CIĘ WYRUCHAM NA ŚMIERĆ SKORO TAK BARDZO CHCESZ, a jak przeżyjesz to kutasem powybijam oczy i połamię zęby, a na koniec połamię jeszcze nim palce, byś nie pisał. Fakt, i tak byś pewnie nie pisał bo byłbyś ślepy, ale nie dam żadnych szans. Chuj mnie obchodzi że nie chcesz i powiesz że nie jesteś pedałem, #nohomo, zrobię to wolontarialnie i bardzo cierpiąc, ale ku większej chwale forume. A z tej żyłki, która mi pęknie w dupie opryskam ci twarz krwią. A sumienie wciąż będę miał czyste, może nawet pójdę za to do nieba.

EDIT: i ci na słuchawkach Minas Morgul puszczę
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: POGROBOWCY SUMMONING

24-03-2018, 20:30

Karkasonne pisze: A z tej żyłki, która mi pęknie w dupie opryskam ci twarz krwią.
Ja bym się też pisał na opryskanie mojej facjaty, jeśli pozwolisz naturalnie.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
ODPOWIEDZ