NA CO JEST TERAZ HYPE ?

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

04-09-2019, 19:15

Nie mam jeszcze zdania o nowej Mgle. Jakie jest stanowisko forum ? Nadal jest hype czy może z braku przekroczenia Rubikonu będzie hejt ?
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

04-09-2019, 20:22

Bloodcult pisze:Nie mam jeszcze zdania o nowej Mgle. Jakie jest stanowisko forum ? Nadal jest hype czy może z braku przekroczenia Rubikonu będzie hejt ?
Ja tam, chłopie, nie wiem. Wydaje mi się natomiast, że szczery, świadomy katol powinien spierdalać od Mgły w podskokach. Gatunek ludzki to przypadek, błąd statystyczny w bezmiarze zimnego Kosmosu, twierdzi Mikołaj.

Nie ma nadziei, nie ma zbawienia, absurdalne, bezcelowe cierpienie i towarzysząca im świadomość śmierci to jedyne wartości dodane życia organicznego.
Kerosene keeps me warm.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

04-09-2019, 20:33

83koper83 pisze:Gatunek ludzki to przypadek, błąd statystyczny w bezmiarze zimnego Kosmosu, twierdzi Mikołaj.

Nie ma nadziei, nie ma zbawienia, absurdalne, bezcelowe cierpienie i towarzysząca im świadomość śmierci to jedyne wartości dodane życia organicznego.
co za mizantropijny brud z niego.Niech lepiej zarucha.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

04-09-2019, 20:34

83koper83 pisze:Gatunek ludzki to przypadek, błąd statystyczny w bezmiarze zimnego Kosmosu, twierdzi Mikołaj.
Co za tepy tlumok, niech sie wezmie za nauke, bo nie ma tu zadnego przypadku.
woodpecker from space
ursus
w mackach Zła
Posty: 798
Rejestracja: 03-11-2018, 16:14

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

04-09-2019, 20:38

chyba na bleksy metale widząc frekwencje na death metalowych koncertach
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9641
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

04-09-2019, 20:46

ursus pisze:chyba na bleksy metale widząc frekwencje na death metalowych koncertach
jak wszystko jest w Warszawie i Poznaniu to sie nie dziwie. tez by mi sie nie chcialo chodzi na gruz co tydzien ;-)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

04-09-2019, 20:57

Tzn. ja jestem z wami, chłopaki, po stronie życia i prawdy. Dopuszczam nawet, że stworzyła nas bozia, z tym, że chuj w dupę tej bozi.
Kerosene keeps me warm.
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2566
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

04-09-2019, 22:48

Na żarcie. Od zawsze.
Celem życia nie jest przeżycie.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9641
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

05-09-2019, 00:57

RippingHeadache pisze:4 występy Lingua Ignota na Roadburn 2020:
ARTIST IN RESIDENCE: LINGUA IGNOTA
Performing four times over the course of the festival weekend, Kristin Hayter will peel back a layer of the Lingua Ignota form, shining a light in a dark corner. Performing alongside our other Artist In Residence, Full of Hell, some dark forces are sure to be summoned by the unholy noise they’ll make collaboratively. In addition to that, there will be an extremely special covers set (the details of which we will keep under wraps for now) and a performance comprising entirely of All Bitches Die material. The centrepiece of Kristin’s residency will be a grand re-imagining of Caligula – pulled apart and elegantly pieced back together in a new way.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

05-09-2019, 09:59

Najbardziej niezrozumiały hype dekady
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

05-09-2019, 23:19

Bloodcult pisze:Najbardziej niezrozumiały hype dekady
Też nie rozumiem, o co tutaj chodzi.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6707
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

06-09-2019, 00:20

Jest hype na słuchanie gówna i udawanie, że to coś wyjątkowego :)
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

07-09-2019, 15:01

[V] pisze:
83koper83 pisze:Gatunek ludzki to przypadek, błąd statystyczny w bezmiarze zimnego Kosmosu, twierdzi Mikołaj.

Nie ma nadziei, nie ma zbawienia, absurdalne, bezcelowe cierpienie i towarzysząca im świadomość śmierci to jedyne wartości dodane życia organicznego.
co za mizantropijny brud z niego.Niech lepiej zarucha.
tzn wy wszyscy jesteście najmądrzejsi, ruchacie, pijecie, korzystacie z życia, rozmnażacie się itd, ale mnie się wydaje, że on może mieć rację. niestety
Agony
postuje jak opętany!
Posty: 604
Rejestracja: 07-03-2002, 15:34
Lokalizacja: ZSRE

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

07-09-2019, 18:37

Bądź spokojny, nie ma racji. Na szczęście.
In God We Trust
Awatar użytkownika
Phren
rozkręca się
Posty: 42
Rejestracja: 08-01-2016, 02:02

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

07-09-2019, 19:37

Agony pisze:Bądź spokojny, nie ma racji. Na szczęście.
Czyli co? Wszechświat jest stworzony specjalnie dla nas, wszystko ma swój cel, a bezsensowne cierpienie nie istnieje?

Sądzę, że człowiek myślący, nawet jeśli się nie zgodzi całkowicie z tą ponurą perspektywą, którą M. prezentuje w tekstach Mgły , to przynajmniej przyzna, że taki punkt widzenia ma jakieś swoje racjonalne uzasadnienie i nie jest całkowicie bez sensu.
Awatar użytkownika
Lord Gorloj
postuje jak opętany!
Posty: 607
Rejestracja: 20-12-2018, 15:54

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

07-09-2019, 20:21

Phren pisze:człowiek myślący
Na tym forum nie ma ludzi myślących. Są tylko debile, niestabilne emocjonalnie pojeby i zblazowani czterdziestolatkowie z kryzysem wieku średniego.

Jeśli teraz jest hype na Lingua Ignota, to to znaczy, że hype jest ogólnie na gówno. Wolałem jak się dekadę temu metaluchy jarały neofolkiem i Swans, bo to jednak dobra muzyka jest.
Shine through me Satan
Yes, breathe now through this tool of yours
Dwell through me, O seditious star,
and like a thousand suns shall I spread thy light!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

07-09-2019, 20:24

Phren pisze:
Agony pisze:Bądź spokojny, nie ma racji. Na szczęście.
Czyli co? Wszechświat jest stworzony specjalnie dla nas, wszystko ma swój cel, a bezsensowne cierpienie nie istnieje?
No coz, krolewski astronom, profesor Martin Rees powiedzial tak: "parametry kosmiczne sa tak niewiarygodnie zharmonizowane i tworza wszechswiat przyjazny dla zycia. Gdyby te 6 liczb bedacych podstawa wlasciwosci fizycznych wszechswiata, zmienic "chocby tylko minimalnie, nie byloby gswiazd, zlozonych pierwiastkow ani zycia". "Aby wszechswiat mogl zaistniec w aktualnej postaci, trzeba by wodor byl przetwarzany w hel w sposob dokladny pod wzgledem ilosci w sposob dokladny pod wzgledem ilosci i wzglednie staly. W szczegolnosci potrzeba, by 0,7% jego masy zamienialo sie w energie. Gdyby zmniejszyc te wartosc do 0,06%, synteza stalaby sie niemozliwa - wszechswiat skladalby sie z wodoru i niczego wiecej. Gdyby zas zwiekszyc te wartosc do 0,8%, synteza przebiegalaby tak gwaltownie, ze juz dawno caly wodor wyczerpalby sie. W obu przypadkach to niewielkie odchylenie od istniejacej wartosci sprawiloby, ze nie byloby wszechswiata jaki znamu i jakiego potrzebujemy"
Phren pisze:Sądzę, że człowiek myślący, nawet jeśli się nie zgodzi całkowicie z tą ponurą perspektywą, którą M. prezentuje w tekstach Mgły , to przynajmniej przyzna, że taki punkt widzenia ma jakieś swoje racjonalne uzasadnienie i nie jest całkowicie bez sensu.
Czy racjonalne.....ja bym raczej poszukal zrodla depresji u Pana M.
woodpecker from space
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

07-09-2019, 20:36

Agony pisze:Bądź spokojny, nie ma racji. Na szczęście.
Takiś pewny? Skąd ci się ta pewność bierze, bo jak o mnie chodzi, to im więcej myślę o wszechświecie i sensie życia, tym bardziej dochodzę do wniosku, że chuja wiem. Tak jak Sokrates. :)
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10122
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

07-09-2019, 20:42

Triceratops pisze:No coz, krolewski astronom, profesor Martin Rees powiedzial tak: "parametry kosmiczne sa tak niewiarygodnie zharmonizowane i tworza wszechswiat przyjazny dla zycia. Gdyby te 6 liczb bedacych podstawa wlasciwosci fizycznych wszechswiata, zmienic "chocby tylko minimalnie, nie byloby gswiazd, zlozonych pierwiastkow ani zycia". "Aby wszechswiat mogl zaistniec w aktualnej postaci, trzeba by wodor byl przetwarzany w hel w sposob dokladny pod wzgledem ilosci w sposob dokladny pod wzgledem ilosci i wzglednie staly. W szczegolnosci potrzeba, by 0,7% jego masy zamienialo sie w energie. Gdyby zmniejszyc te wartosc do 0,06%, synteza stalaby sie niemozliwa - wszechswiat skladalby sie z wodoru i niczego wiecej. Gdyby zas zwiekszyc te wartosc do 0,8%, synteza przebiegalaby tak gwaltownie, ze juz dawno caly wodor wyczerpalby sie. W obu przypadkach to niewielkie odchylenie od istniejacej wartosci sprawiloby, ze nie byloby wszechswiata jaki znamu i jakiego potrzebujemy"
No tylko to nadal niczego nie dowodzi. Szansa, że będą takie a takie parametry istnieje. Podobnie jak na to, że w totolotku wypadną liczby 1, 2, 3, 4, 5, 6 i jest dokładnie taka sama, że wypadną liczby 4, 12, 18, 22, 36, 40
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

07-09-2019, 20:45

Poza tym teksty na MGLE to nie jest jakiś manifest ateizmu, dajcie spokój.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
ODPOWIEDZ