NA CO JEST TERAZ HYPE ?

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

08-09-2019, 17:44

Sam zacząłeś.

Najpierw piszesz że tych co bronią instytucjonalnych form religii należy atakować i niszczyć. Póżniej wykręcasz się że nie o mnie Ci chodziło (to o kogo ?). Insynuujesz mi chęć fizycznej konfrontacji (podczas gdy to Ty sam napisałeś o niszczeniu ludzi) i zaburzenia seksualne (których akurat nigdy nie miałem za to Ty sugerowałeś że "buzujące hormony" prowadzą do kompulsywnych zachowań). No i powiedz kto tu zachowuje się jak niedojrzały kuc ?
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

08-09-2019, 17:49

Medard pisze:
Triceratops pisze:Tak, tak, bajanie o innych wszechswiatach, ktorych nikt nie widzial na oczy (czy to nie przypomina dyskusji o istnieniu Boga?) to argument, na tym forum mozna sie dowiedziec wiele rzeczy. W pewnych sytuacjach twardzi realisci jako argument przytaczaja wlasna wiare ;)

Przypomne tylko slowa Michio Kaku: "nie znaleziono ani krzty materialu doswiadczalnego, ktory potwierdzalby superstruny"
Coś w tym jest, gdy nauka staje pod ścianą, wtedy mówi się, że wierzymy, że tak jest.
Zabawne.

Trzeba poczekać, aż nauka odpowie tak, albo inaczej. Wtedy to ma sens, bo bajka pozostanie bajką, czy twierdzi tak naukowiec, czy ksiądz.
Tak jest od dawna, de facto jest to typowo religijna postawa, moja wiara kontra twoja wiara. Tylko jedna sie nazywa nauka a druga inaczej.
Jezeli mozemy wierzyc we wszechswiaty rownolegle to rownie dobrze mozemy wierzyc w Boga, takie samo prawdopodobienstwo. Takie same dowody czy ich brak.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

08-09-2019, 20:02

Bloodcult pisze:Sam zacząłeś.
Jak zwykle łżesz jak pies. Odkąd tutaj przylazłeś szukasz konfrontacji hipokryto.
Bloodcult pisze:Najpierw piszesz że tych co bronią instytucjonalnych form religii należy atakować i niszczyć.
Po pierwsze wtórowałem żartownisiowi Hatefire. Rozumiem, że takie żarty wyznawcom przybitego do kawałka drewna truchła Żyda mogą przeszkadzać. Jednak normalni wyznawcy tego truchła nie wchodzą na fora muzyki satanistycznej. Zachowujesz się jak Nergal, który musi się wpierdalać do siłowni dla katolików. A później wielkie larum, że go tam biją. Pomyśl czasem, choć wiem, że w twoim przypadku będzie ciężko o jakiś proces myślowy.
Bloodcult pisze: Póżniej wykręcasz się że nie o mnie Ci chodziło (to o kogo ?).
Jeżeli poczułeś się urażony, to zajebiście. Powtarzam, może za 1028 raze dotrze - wchodzisz na własną odpowiedzialność na forum muzyki satanistycznej. Każdy katol powinien czuć się tutaj źle i być szykanowany. :-)
Resztę bzdur przemilczę. Są tak samo na miejscu jak komentowanie mojej grantowej pisaniny, czyli jak zwykle - "w dupie byłem i gówno wiem". :-)
all the monsters will break your heart
535

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

08-09-2019, 20:28

Dobre. Może użytkownik Bloodcult to ten słynny Nowak, który ciągał po sądach Berberuchę? Czy administracja ma jakieś narzędzia, które w razie jakby coś, obronią nas przed prowokacją ze strony tego typu osobników?
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

08-09-2019, 21:23

@nicram
Nie poczułem się urażony, bo Ty najzwyczajniej w świecie nie jesteś w stanie mnie urazić :) Ty nic nie jesteś w stanie :) Pytam o źródło Twojej wrogości wobec mnie bo jest to dla mnie irracjonalna sytuacja - ja nie kipię wrogością do każdego kto nie jest katolikiem. Mało tego, chyba tylko nieliczni z tego forum pawają jakąkolwiek niechęcią z powodu moich poglądów i tego w co wierzę.

Dla Ciebie natomiast wydaję się oczywistością wrogość i napastliwość. Argumentujesz to tym że to forum muzyki satanistycznej. Nie warto już wydorośleć z młodzieńczego buntu ? ile Ty masz lat ? Poza forum też się tak zachowujesz ? Przy wigilijnym stole też matkę od katolskiej kurwy (czy tam qry) wyzywasz ?

kol. Hatefirem sobie gęby nie wycieraj. Hatefire to człowiek o wysokiej kulturze i szacunku który pomimo różnicy poglądów potrafi dyskutować rzeczowo i na argumenty. Ty reprezentujesz zwykłe chamstwo i prostackie maniery. Jesteś przedstawicielem tej grupy która pomimo przeciętnego ilorazu inteligencji osiągnęła coś ciężką pracą i teraz jest przekonana o własnej wyjątkowości i nieomylności. Ja natomiast nie muszę znać procedur jak się dostaje grant bo zarabiam na życie swoim ilorazem inteligencji :) Dzięki czemu nie muszę żebrać o granty i zajmować się pisaniną :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

08-09-2019, 21:26

535 pisze:Dobre. Może użytkownik Bloodcult to ten słynny Nowak, który ciągał po sądach Berberuchę? Czy administracja ma jakieś narzędzia, które w razie jakby coś, obronią nas przed prowokacją ze strony tego typu osobników?
Spokojnie kolego, póki nie malujecie oczu jak Nergal nic Wam nie grozi :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
535

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

08-09-2019, 21:42

Te ale powiedz Bloodcult. To jakaś misja jest? Zadanie od proboszcza? Wiesz jak skończył ten, no . Franek, czy Wojtek?
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

08-09-2019, 21:46

Żadna misja. Temat wyszedł przypadkiem. Niektórym żyłka z tego powodu pękła i ciągną temat dalej :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

08-09-2019, 22:00

Bloodcult pisze:@nicram
Nie poczułem się urażony, bo Ty najzwyczajniej w świecie nie jesteś w stanie mnie urazić :) Ty nic nie jesteś w stanie :) Pytam o źródło Twojej wrogości wobec mnie bo jest to dla mnie irracjonalna sytuacja - ja nie kipię wrogością do każdego kto nie jest katolikiem. Mało tego, chyba tylko nieliczni z tego forum pawają jakąkolwiek niechęcią z powodu moich poglądów i tego w co wierzę.
Jak zwykle masz jakieś projekcje. Pytasz o źródło wrogości? Przylazłeś i szukasz konfrontacji, nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Brzydzą mnie tego typu konwertyci jak ty. Zero szacunku. To silniejsze ode mnie. :-)

Bloodcult pisze:Dla Ciebie natomiast wydaję się oczywistością wrogość i napastliwość. Argumentujesz to tym że to forum muzyki satanistycznej. Nie warto już wydorośleć z młodzieńczego buntu ? ile Ty masz lat ? Poza forum też się tak zachowujesz ? Przy wigilijnym stole też matkę od katolskiej kurwy (czy tam qry) wyzywasz ?
A co cię to obchodzi? Chyba nie liczysz na zwierzenia? Mam nadzieję, że jakoś przyjmiesz to na klatę, ewentualnie ksiądz pocieszy cię w konfesjonale, jak sam zwierzysz mu się ze swoich małych grzeszków?
Bloodcult pisze:kol. Hatefirem sobie gęby nie wycieraj. Hatefire to człowiek o wysokiej kulturze i szacunku który pomimo różnicy poglądów potrafi dyskutować rzeczowo i na argumenty.
Czego ty absolutnie nie potrafisz.
Bloodcult pisze:Ty reprezentujesz zwykłe chamstwo i prostackie maniery. Jesteś przedstawicielem tej grupy która pomimo przeciętnego ilorazu inteligencji osiągnęła coś ciężką pracą i teraz jest przekonana o własnej wyjątkowości i nieomylności.
Dziękuję za komplementy. Jestem bardzo dumny z tego, że ciężko pracuję. Reszta to stek bzdur, bo nigdy nie miałem przeświadczenia o swojej wyjątkowości i nieomylności. Przeczytaj za to parę rzeczy, które napisałeś, albo chociaż ostatnie zdanie twojego wywodu. Troszkę śmiesznie w nim wyglądasz.
Bloodcult pisze: Ja natomiast nie muszę znać procedur jak się dostaje grant bo zarabiam na życie swoim ilorazem inteligencji :) Dzięki czemu nie muszę żebrać o granty i zajmować się pisaniną :)
Prawdziwy szczęściarz. Przypomnę tylko jak bardzo jesteś inteligentny:
nicram pisze:
Pokrętna logika zdania: "
Bloodcult pisze: Spalenie na stosie to nie dzieło Kościoła bo to powrzechny wówczas forma egzekucji (jedna z łagodniejszych, a tych cięższych Kościół już nie stosował).
Czyli ze zdania można wnioskować, że to była powszechna forma egzekucji, więc to nie kościół go spalił. Bardzo ciekawe.

Wybacz, nie mam czasu pisać z osobami upośledzonymi.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

08-09-2019, 22:28

To w końcu ja szukam zwady czy ciebie brzydzą konwertyci że "nie możesz się powstrzymać" ? Może hormony Ci za bardzo buzują ?

Wyrwane z konteksty zdanie o niczym nie świadczy. Rynek zweryfikował :) Dzięki czemu nie muszę żebrać o granty i marudzić że mi zakupy płytowe budżet rujnują :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
535

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

08-09-2019, 22:40

Ile tam macie tego ilorazu inteligencji, że tak szermujecie, chłopaki? W razie jakby coś to łopaty, kupa piachu oraz sprzęt mieszający czekają.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

08-09-2019, 22:46

Jak byłem młody i głupi to skończyłem Politechnikę Łódzką na kierunku który miał mnie właśnie nauczyć pokazywać gdzie tą łopatą ma być kopane. Okazało się że ten co pokazuje gdzie kopać zarabia mniej o tego co kopie. Więcej już nie pokazywałem...
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
535

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

08-09-2019, 23:02

Bloodcult pisze:Jak byłem młody i głupi to skończyłem Politechnikę Łódzką na kierunku który miał mnie właśnie nauczyć pokazywać gdzie tą łopatą ma być kopane. Okazało się że ten co pokazuje gdzie kopać zarabia mniej o tego co kopie. Więcej już nie pokazywałem...
Pieniądze to nie wszystko.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

08-09-2019, 23:08

Bloodcult pisze:Jak byłem młody i głupi to skończyłem Politechnikę Łódzką na kierunku który miał mnie właśnie nauczyć pokazywać gdzie tą łopatą ma być kopane. Okazało się że ten co pokazuje gdzie kopać zarabia mniej o tego co kopie. Więcej już nie pokazywałem...
To nie do końca tak jest, specjaliści po studiach zarabiają w wielu dziedzinach bardzo dobrze. Oczywiście nie początkujący i trzeba mieć rozeznanie na co może być zapotrzebowanie za kilka lat.
Oczywiście o to trudno, gdy głowa jest zajęta głównie teorią, bo u nas chyba lepiej sprzedają się usługi.
Ostatnio zmieniony 08-09-2019, 23:11 przez Medard, łącznie zmieniany 1 raz.
Die Welt ist meine Vorstellung.
535

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

08-09-2019, 23:10

Ty nam lepiej napisz ile trzeba zarobić, żeby godnie przeżyć?
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

08-09-2019, 23:26

535 pisze:Ty nam lepiej napisz ile trzeba zarobić, żeby godnie przeżyć?
Nie mam pojęcia. Musiałbym mierzyć innych swoją miarą. Skoro jest kasa na rzeczy niepotrzebne do przeżycia, jak internet, koncerty czy płyty, to chyba mam dobrze.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Lucek
weteran forumowych bitew
Posty: 1402
Rejestracja: 15-04-2009, 17:27

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

09-09-2019, 03:05

Bloodcult pisze:Jak byłem młody i głupi to skończyłem Politechnikę Łódzką na kierunku który miał mnie właśnie nauczyć pokazywać gdzie tą łopatą ma być kopane. Okazało się że ten co pokazuje gdzie kopać zarabia mniej o tego co kopie. Więcej już nie pokazywałem...

no własnie, po mimo skończenia jak twierdzisz politechnki, okazałeś mniej "inteligetny" od zwykłego kopacza rowów pseudointelektualny pedale, zamiast kurwa zamknąć ryj i wziąść sie w garść ty postanowiłeś jako katolik "dochodzić sprawiedliwości" na forum dla "satanistów"
dziecko proponuje ci abys zamknął raz na zawsze swój niedojebany ryj i zwrócił sie do swoich opiekunów aby zaprowadzili cie do weterynarza i uśpili.Wszystkim podejmującym "temat" z tym ludzkim kuriozum chciałem pogratulować ze czują sie tacy silni ripostując tego nieodojeba.

No kurwa, na prawde przepraszam, ale chyba jak to zwykli mówić w tvn obraza to moją inteligencje ? ha ha
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

09-09-2019, 04:52

Bloodcult pisze:To w końcu ja szukam zwady czy ciebie brzydzą konwertyci
Widzisz sprzeczność? To są kwestie, które nie mogą występować łącznie?
Bloodcult pisze: że "nie możesz się powstrzymać" ?
Grzecznie odpowiadam na twoje insynuacje.
Bloodcult pisze:Wyrwane z konteksty zdanie o niczym nie świadczy.
To zdanie doskonale świadczy o tym jak bardzo jesteś inteligentny i jaką podbudowę logiczną mają twoje wywody. Zresztą takich przykładów zaorania przez innych kolegów mógłbym podać jeszcze kilka.
Bloodcult pisze:Rynek zweryfikował :) Dzięki czemu nie muszę żebrać o granty i marudzić że mi zakupy płytowe budżet rujnują :)
Pycha to mój ulubiony grzech. Powszechny zwłaszcza pośród katolskiego gminu. Jeszcze jedno słowo wyjaśnienia, bo jak zwykle "w dupie byłeś i gówno wiesz". Owo "żebranie o granty" nie ma nic wspólnego z moimi zarobkami, z których jestem bardzo zadowolony, tylko z systemem finansowania polskiej nauki. Otóż jeśli chce się coś robić to trzeba zdobywać pieniądze na badania. W konkursach, bo jednostka praktycznie niczego nie finansuje.
A teraz
nicram pisze:wybacz, nie mam czasu pisać z osobami upośledzonymi.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

09-09-2019, 08:53

Bloodcult pisze:Jak byłem młody i głupi to skończyłem Politechnikę Łódzką
hehe moja pierwsza uczelnia...piekny czas, wpierdalanie chinskiego zarla w zatoczce na pietrynie antykwariat Silva Rerum, plyty na stadionie LKS......smuteczek i nostalgia musze tam kiedys zajrzec
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: NA CO JEST TERAZ HYPE ?

09-09-2019, 09:52

Triceratops pisze:
Bloodcult pisze:Jak byłem młody i głupi to skończyłem Politechnikę Łódzką
hehe moja pierwsza uczelnia...piekny czas, wpierdalanie chinskiego zarla w zatoczce na pietrynie antykwariat Silva Rerum, plyty na stadionie LKS......smuteczek i nostalgia musze tam kiedys zajrzec
Zatoczka to teraz Off Piotrkowska - miejsce dla nowomodnych hipsterów, targowiska na ŁKS już nie ma ale gruby handluje na targiwisku na Retkinii i na Moto Weteran Bazar. To Silva to było na Jaracza ?
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
ODPOWIEDZ