DUNGEON SYNTH

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10550
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: DUNGEON SYNTH

13-07-2020, 14:06

maciek z klanu pisze:
13-07-2020, 13:35
Nowy numer czyta się bardzo dobrze. Spory skok jakościowy w porównaniu do 1. Zastanawiam się jedynie czemu niektóre wywiady idą płynnie jak np z madame czy summoning (brzmią jakby rozmowa była na żywo nagrywana i potem przepisywana) a niektóre jak np diplodocus to odpowiedzi na kilka pytań wysłanych wcześniej bez interakcji. Z czego to wynika S.? Recenzje spoko są jedyne czego bym się dopierdolil to że czasem okładki są niewyraźne i brak oceny choćby %towej

Wysyłasz zestaw pytań czy gadasz w czasie rzeczywistym? Czy wynika to z charakteru rozmówcy? Czy drazysz tych co lubisz czy znasz?
Zazwyczaj jest to rozmowa na FB, pytanie-odpowiedź-pytanie-odpowiedź, więc tak jakby pół-live, jest szansa na reagowanie na żywo, a i dla muzyków to jest wygodne, bo odpowiadają, kiedy mają chwilę. Niestety z Diplodocus to nie zagrało. Ten wywiad to była najgorsza droga przez mękę, odpowiadał na jedno pytanie tygodniowo, a i to po przypomnieniach których było bez liku. Miał być w ogóle jeszcze w #1, ale za długo to trwało. Poza tym odpowiadał moim zdaniem tak słabo, że w połowie wywiadu musiałem zrobić woltę i zmienić temat. Generalnie to bardzo utalentowany gość, a Dungeons Deep ma zajebistą ofertę, ale już raczej z nim współpracować nie będę. Nawet nie mamy się w znajomych na FB, mimo że wspólnych friendsów mamy ponad 150. Więc tak, dobry rozmówca daje dobre wywiady, nawet jak zadasz mu sztampowe pytania, a i z tymi których lubię gada się lepiej i swobodniej - a z Silu się przyjaźnimy.

Co do okładki i w ogóle druku, to nie miałem już siły się samobiczować. Drukarnia zjebała sprawę, puścili to na ,,szybszej" maszynie która wydrukowała gorzej, i nie poinformowali mnie o tym. I tak dostałem 200 egzemplarzy zina, gdzie na niektórych stronach niewiele widać. Załamałem się fest, autentycznie spać nie mogłem w pierwszą noc, ale co mogłem zrobić? Opieprzyłem ich kulturalnie, obiecali zniżkę następnym razem, ja powiedziałem że zniżek nie chcę tylko żeby następnym razem już było git. Strasznie mi to nerwy zjadło w te pierwsze dni, mogę jedynie prosić o wyrozumiałość. Zwłaszcza głupio mi wobec Tomka który graficznie się narobił a tu momentami taka słabizna. Niestety, wszyscy się uczymy.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: DUNGEON SYNTH

13-07-2020, 14:13

Wszystko jasne!!! U mnie problem z drukiem jest tylko przy okładkach w recenzjach. Reszta klasa!!
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3553
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: DUNGEON SYNTH

14-07-2020, 12:00

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
13-07-2020, 14:06
maciek z klanu pisze:
13-07-2020, 13:35
Nowy numer czyta się bardzo dobrze. Spory skok jakościowy w porównaniu do 1. Zastanawiam się jedynie czemu niektóre wywiady idą płynnie jak np z madame czy summoning (brzmią jakby rozmowa była na żywo nagrywana i potem przepisywana) a niektóre jak np diplodocus to odpowiedzi na kilka pytań wysłanych wcześniej bez interakcji. Z czego to wynika S.? Recenzje spoko są jedyne czego bym się dopierdolil to że czasem okładki są niewyraźne i brak oceny choćby %towej

Wysyłasz zestaw pytań czy gadasz w czasie rzeczywistym? Czy wynika to z charakteru rozmówcy? Czy drazysz tych co lubisz czy znasz?
Zazwyczaj jest to rozmowa na FB, pytanie-odpowiedź-pytanie-odpowiedź, więc tak jakby pół-live, jest szansa na reagowanie na żywo, a i dla muzyków to jest wygodne, bo odpowiadają, kiedy mają chwilę. Niestety z Diplodocus to nie zagrało. Ten wywiad to była najgorsza droga przez mękę, odpowiadał na jedno pytanie tygodniowo, a i to po przypomnieniach których było bez liku. Miał być w ogóle jeszcze w #1, ale za długo to trwało. Poza tym odpowiadał moim zdaniem tak słabo, że w połowie wywiadu musiałem zrobić woltę i zmienić temat. Generalnie to bardzo utalentowany gość, a Dungeons Deep ma zajebistą ofertę, ale już raczej z nim współpracować nie będę. Nawet nie mamy się w znajomych na FB, mimo że wspólnych friendsów mamy ponad 150. Więc tak, dobry rozmówca daje dobre wywiady, nawet jak zadasz mu sztampowe pytania, a i z tymi których lubię gada się lepiej i swobodniej - a z Silu się przyjaźnimy.

Co do okładki i w ogóle druku, to nie miałem już siły się samobiczować. Drukarnia zjebała sprawę, puścili to na ,,szybszej" maszynie która wydrukowała gorzej, i nie poinformowali mnie o tym. I tak dostałem 200 egzemplarzy zina, gdzie na niektórych stronach niewiele widać. Załamałem się fest, autentycznie spać nie mogłem w pierwszą noc, ale co mogłem zrobić? Opieprzyłem ich kulturalnie, obiecali zniżkę następnym razem, ja powiedziałem że zniżek nie chcę tylko żeby następnym razem już było git. Strasznie mi to nerwy zjadło w te pierwsze dni, mogę jedynie prosić o wyrozumiałość. Zwłaszcza głupio mi wobec Tomka który graficznie się narobił a tu momentami taka słabizna. Niestety, wszyscy się uczymy.
i tak zwyczajnie dałeś się wyjebać? przecież powinni jeszcze raz wydrukować bez pierdolenia. kasę wzięli, oszczędzili na czasie i druku a Ty dostałeś jakieś blade kartki? no kurwa.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10550
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: DUNGEON SYNTH

14-07-2020, 13:32

Miałem trochę nóż na gardle, bo wziąłem już pieniądze za preordery, datę wydania wyznaczyłem na 3.07, a w dodatku nie odbierałem ich osobiście. Tego samego dnia jeszcze wysyłałem. Czas kolejnego druku wynosiłby około tydzień. To znaczy wiesz, jak dotąd nikt na szczęście tak naprawdę nie narzekał, widzę że ludzie wrzucają swoje zdjęcia ze Słowacji, Czech, Rumunii, UK chyba też, i jest ok. Tłumaczenie drukarni było takie, że chciałem szybko, to puścili na szybszej maszynie. Tylko że zapomnieli wspomnieć że gorzej drukuje. Mleko się wylało, dla mnie to jakaś tam lekcja, że powinno być wszystko wcześniej gotowe, wydrukowany przykładowy egzemplarz i dopiero wtedy jedziemy.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3553
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: DUNGEON SYNTH

14-07-2020, 13:47

to nic ze preorder itd. ja bym im to odniósł i powiedział że ma być zrobione jak należy a na profilu napisał ludziom ze sorry ale sprawa się o tydzień przeciągnie bo drukarnia zjebała sprawę i musiałeś reklamować. myśle, ze każdy by zrozumiał i spokojnie poczekał ten tydzień dłużej. zresztą - w drukarni sami powinni zauważyć ze niektóre strony są słabo wydrukowane i poprawić. ciekawe czy do każdego zlecenia podchodzą w ten sposób.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10550
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: DUNGEON SYNTH

14-07-2020, 14:27

Co mam Ci powiedzieć, masz rację. Na szczęście wygląda na to, że zin będzie drukowany jeszcze w USA u Australii, a poza tym wedle wszelkie prawdopodobieństwa będą kolejne dodruki przy wydawaniu #3, więc coś jeszcze na przyszłość się dopilnuje. #3 być może też zwiększy nakład, chociaż chyba już nie o 100 sztuk, ale może 50...
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10146
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: DUNGEON SYNTH

14-07-2020, 14:46

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
14-07-2020, 14:27
Co mam Ci powiedzieć, masz rację. Na szczęście wygląda na to, że zin będzie drukowany jeszcze w USA u Australii, a poza tym wedle wszelkie prawdopodobieństwa będą kolejne dodruki przy wydawaniu #3, więc coś jeszcze na przyszłość się dopilnuje. #3 być może też zwiększy nakład, chociaż chyba już nie o 100 sztuk, ale może 50...
Nie ma co narzekać, po prostu to wydanie zostanie rarem.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
tommek
w mackach Zła
Posty: 808
Rejestracja: 04-11-2017, 16:09
Kontakt:

Re: DUNGEON SYNTH

14-07-2020, 17:11

Wyszło trochę jak kserówki z lat 90, taki oldschool. Zniknęły wszystkie detale, trochę szkoda bo się nadziergalem w Photoshopie żeby było ładnie. No i rozmiar mniejszy o połowę, to też minus.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: DUNGEON SYNTH

14-07-2020, 17:48

Jak stanie się kultowym to Karkas wyda antologię w słusznym formacie :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: DUNGEON SYNTH

14-07-2020, 18:00

nagrobek pisze:
14-07-2020, 13:47
to nic ze preorder itd. ja bym im to odniósł i powiedział że ma być zrobione jak należy a na profilu napisał ludziom ze sorry ale sprawa się o tydzień przeciągnie bo drukarnia zjebała sprawę i musiałeś reklamować. myśle, ze każdy by zrozumiał i spokojnie poczekał ten tydzień dłużej. zresztą - w drukarni sami powinni zauważyć ze niektóre strony są słabo wydrukowane i poprawić. ciekawe czy do każdego zlecenia podchodzą w ten sposób.
Też bym jebał na drukarnie. Wg mnie nie wywiązali się z umowy. Klasyczna reklamacja.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: DUNGEON SYNTH

14-07-2020, 19:10

Słyszałeś to Seba? zajebiste, może wywiad?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10550
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: DUNGEON SYNTH

14-07-2020, 20:13

Słyszałem, ale nie wsłuchiwałem się. Chyba nawet w wywiadzie z Old Sorcery polecał to Juuso. Na razie biorę się za wywiady które mam zaplanowane. Pierwszy już jest zrobiony, wkrótce jakieś ogłoszenie będzie.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: DUNGEON SYNTH

15-07-2020, 19:37

A to znasz?

Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10550
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: DUNGEON SYNTH

15-07-2020, 22:44

Kurde, widziałem to u kogoś za granicą w ofercie (teraz widzę, Naturmacht) i nie ukrywam, że podniosła mi się prawa brew, ale nie słuchałem.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
KKK
postuje jak opętany!
Posty: 461
Rejestracja: 29-07-2010, 19:01

Re: DUNGEON SYNTH

16-07-2020, 00:21

Za każdym razem, kiedy widzę ten temat, wydaje mi się, że został założony dla żartu. Niemniej gratuluję zajawki. To najważniejsze.

Ale pytanie: Czemu to jest w dyskusjach o muzyce metalowej? To, że cześć artystuf grając na syntezatorkach nakłada farbę na ryj czyni to metalem?
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10550
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: DUNGEON SYNTH

16-07-2020, 09:56

Sam się zastanawiam, musiało mi się coś pomylić wtedy. Oczywiście muzyka sama w sobie nie jest metalem, ale w 95% trafia się do niej poprzez black metal, bo to w zasadzie taki spin-off od black metalu, spójrz na wizerunek muzyków, corpsepaint, maczugi, szaty itp. Jak miałem te 10 lat i pierwszy raz puszczono mi Napalm Death to też byłem przekonany, że nie da się tego słuchać inaczej jak dla żartu, i pewnie do dziś większość ludzi nie ogarnia jak można słuchać na poważnie takiego Blasphemy, bo dla nich to jakaś muzyka dla niedojebanych ludzi grana stopą. Przekonywać nikogo nie zamierzam, słuchajta co chceta, po prostu dziwię się, że na forum, gdzie najwyższą chwałą cieszy się np. Incantation, percepcja jest na tyle wąska, że wciąż zastanawiacie się często ,,jak ktoś może tego dungeon synthu słuchać".
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10550
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: DUNGEON SYNTH

18-07-2020, 15:41

15.08.2020 o 20:00 rozpocznie się pierwszy europejski koncert dungeon synthowy streamowany online. Zapraszam wszystkich zainteresowanych, zwłaszcza, że to dość historyczny dla tej muzyki moment. Jeśli wszystko pójdzie ok, to można spodziewać się kontynuacji co pół roku:)


I am Jerusalem.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: DUNGEON SYNTH

18-07-2020, 15:44

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
18-07-2020, 15:41
15.08.2020 o 20:00 rozpocznie się pierwszy europejski koncert dungeon synthowy streamowany online. Zapraszam wszystkich zainteresowanych, zwłaszcza, że to dość historyczny dla tej muzyki moment. Jeśli wszystko pójdzie ok, to można spodziewać się kontynuacji co pół roku:)


prosiłem sebastianie, abyś nie promował? wejdzie w krew i nawet utoczenie tejże nic nie da. b. a to b. źle.
13.04.2024
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10550
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: DUNGEON SYNTH

18-07-2020, 17:08

Ascetic, to może być coś dla Ciebie, z tego co pamiętam z rozmowy o neofolku:

I am Jerusalem.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: DUNGEON SYNTH

18-07-2020, 17:18

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
18-07-2020, 17:08
Ascetic, to może być coś dla Ciebie, z tego co pamiętam z rozmowy o neofolku:

ostatnio odkryłem (kłamię, zawsz czułem, że są prawoskrętniAF), że neofolk jest tak w drugim dnie faszystowski A wręcz nazistowski. niestety musze podziękować. te runy. neopoganizm. tańce wokól ogniska. pewnie i jakie samhain się trafi. muzyka rasy panów. źle. źle. źle.

ale akurat to lubię. bo ładne piosenki to są.






to dugie bo po niemiecku. i takie z okopów.

lubię też ruski maidanekwaltz. ale nazwa jakaś taka niepoprawna.

a Twoją Sebastianie polecankę ogarnę jak mnie tutaj skończy buczeń incantation. tak za 3 h.

- ps. Sebastianie. dzisiaj w skrzynce odnalazłem nadane. dziękuję. -
13.04.2024
ODPOWIEDZ