Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funeral

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

26-07-2015, 19:20

Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Gumiak
weteran forumowych bitew
Posty: 1418
Rejestracja: 28-12-2012, 19:41

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

26-07-2015, 19:21

No bo tutaj gdy się podejmuje temat szeroko pojętego black metalu, to od razu musi być konkurs mierzenia chuja i przekrzykiwanie co jest bardziej "TRVE". Brakuje wam tylko odwróconego T w czcionce vide Fenriz.

a mój tata pobiłby twojego tatę!

;)
535

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

26-07-2015, 20:50

Widzę, że jest wesoło. Dla uporządkowania i przypomnienia o czym w ogóle jest rozmowa numer najmocniejszych zawodników w tym gronie. Ja wszystko rozumiem, ale jak czytam niektóre objawienia na temat tej kapeli, to nie jestem pewien, czy czytam o tym o czym myślę, że czytam.
[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

26-07-2015, 20:53

Doskonały kawałek, doskonałe wykonanie. Zachwyty w pełni uzasadnione.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Re-animator
rozkręca się
Posty: 64
Rejestracja: 14-03-2015, 20:31

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

26-07-2015, 21:34

Gumiak pisze:No bo tutaj gdy się podejmuje temat szeroko pojętego black metalu, to od razu musi być konkurs mierzenia chuja i przekrzykiwanie co jest bardziej "TRVE". Brakuje wam tylko odwróconego T w czcionce vide Fenriz.

a mój tata pobiłby twojego tatę!

;)
Najlepiej się wjebać w dyskusję pisząc durne farmazony? To nie jest przekrzykiwanie co jest TRVE ani żadna dyskusja o szeroko pojętym black metalu. Posłuchałem tego kawałka wrzuconego przez 535. I to jest ten rzekomy napierdol? Więcej nie mam zamiaru się spierać z bandą głuchych pajaców zasłuchanych w cradle of filth. Dopijam piwko, i chuj z wami.
DEATH IS FUN

Rap i hiphop jest dobry dla pedałów.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

26-07-2015, 21:38

Przestań się mazać.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9338
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

26-07-2015, 21:49

DF na trójce nawala lawinę blastów, Matte Moddin morduje na perce a że muza sama muza jest trochę pusta to inna sprawa. Natomiast czytam ten temat i wychodzi że DF stawia na klimat ale brakuje w nim sieczki :))))) Kurwa, zawsze miałem dokładnie odwrotne zarzuty do D.Interium, to był właśnie synonim dobrze zaaranżowanej ale bezdusznej blastomanii.

Zresztą zawsze kiedy mówiło się o szwedzkiej szkole (w odróżnieniu od np. norweskiej) zawsze miało się na myśli właśnie intensywne blasty i szybkie tempa Marduka albo Dark Funeral. Znowu na forume zachodzie przepisywanie historii od nowa. Chyba kiedyś opracuję historię metalu oczami użytkowników MF, to będzie muzgrozjebująca lektura.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

26-07-2015, 22:02

Haha, coś w tym jest. I zgodzę się, że na trójce brakuje trochę tego blackmetalowego ducha, jakoś bardziej z przymrużeniem oka to jest. Ale pod względem samych kompozycji jest dla mnie ciekawsza od poprzedniczek (może z wyjątkiem debiutanckiego mini), no i Matte Moddin faktycznie mistrz, przynajmniej jeśli o blasty chodzi.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

27-07-2015, 05:53

535 pisze:Widzę, że jest wesoło. Dla uporządkowania i przypomnienia o czym w ogóle jest rozmowa numer najmocniejszych zawodników w tym gronie. Ja wszystko rozumiem, ale jak czytam niektóre objawienia na temat tej kapeli, to nie jestem pewien, czy czytam o tym o czym myślę, że czytam.
[youtube][/youtube]
Dzięki za przypomnienie. Byłem, widziałem. Było zajebiście, co widać na załączonym obrazku.
hcpig pisze:
Zresztą zawsze kiedy mówiło się o szwedzkiej szkole (w odróżnieniu od np. norweskiej) zawsze miało się na myśli właśnie intensywne blasty i szybkie tempa Marduka albo Dark Funeral. Znowu na forume zachodzie przepisywanie historii od nowa. Chyba kiedyś opracuję historię metalu oczami użytkowników MF, to będzie muzgrozjebująca lektura.
+1. Myślę, że ta "nowa" historia muzyki metalowej wg. użytkowników masterfula wynika po prostu z ich niewiedzy, którą często tłumaczy młody wiek.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3229
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

27-07-2015, 05:58

hcpig pisze:
Zresztą zawsze kiedy mówiło się o szwedzkiej szkole (w odróżnieniu od np. norweskiej) zawsze miało się na myśli właśnie intensywne blasty i szybkie tempa Marduka albo Dark Funeral.
No tak, takie sportowe granie bardziej.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15049
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

27-07-2015, 08:42

[V] pisze:taki temat heheszki a tu takie wojenki. hey,hoo,take it easy bejbe .

Chciałeś założyć najgłupszy temat, a okazało się, że wywołaleś burzliwą dyskusję ;-)

Widziałem raz na żywo Dark Funeral kiedy grali na trasie z Cannibal Corpse. Intensywność intensywnością , ale CC wciągnęło ich nosem, taka prawda.
ZłyPan

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

27-07-2015, 09:15

Jednak "Secrets..." to bardzo dobra płyta, no ale tam był David Parland. Potem już nuda jak w plastkowej głowie przy słuchaniu KSM.
Setherial zawsze był solidną trzecią ligą.
Unlord lubię bardzo, bo uroczy napierdol z polotem i swadą.
Lord Belial do całej reszty w temacie wogóle nie ma startu.
Awatar użytkownika
evildead
weteran forumowych bitew
Posty: 1105
Rejestracja: 04-05-2010, 18:07
Lokalizacja: KRK

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

01-08-2015, 12:24

[V] pisze:Obrazek

był taki wywiade w mystic,gdzie chłopaki dumnie prężyli klaty , że po każdej sztuce potrzebują 25 piw na głowę I nie twierdzą żeby to była jakas wygórowana liczba..eh,to młodzieńcze prężenie muskułów..
to nie wiem po ile wypili w Wawie na Vox Mortis Fest `98 - bo przynajmniej dwóch łaziło najebanych jak szpaki (zresztą jeden z wioślarzy i na scenie się kiwał tak że w końcu zahaczył o perkusję)

a co do tematu: z tamtego okresu pamiętam jedynie DF i Setherial - na szczęście powszechny pierdolec dark futerałowy mnie ominął bo teraz by mi było głupio hehe
a ze złotych myśli Kaliguli utkwiło mi w głowie (TEA albo Morbid Noizz): "wolne fragmenty w muzyce Dark Funeral są znacznie szybsze od najszybszych fragmentów Immortal". No i 25 piw na łeb też pamiętam. Generalnie strasznie pierdolił. Glen Benton z okręgówki.
Intensive silence, all in blood red
A spawn of hell I am the evil dead
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4593
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

01-08-2015, 13:04

mi sie najbardziej podoba lord belial i tyle
Awatar użytkownika
REINHARD IRRUMATOR
postuje jak opętany!
Posty: 656
Rejestracja: 21-11-2011, 17:05

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

01-08-2015, 16:08

arekLXXXII pisze:
REINHARD IRRUMATOR pisze:Kto jeszcze na tym forum nie został wyzwany od ciot i innych inwektyw ręka do góry :)
Obrazek

REINHARD, nie widzę Twojej ręki podniesionej do góry. Daj upust swym emocjom w miejscach do tego wyznaczonych, najlepiej z dala od komputera.
WYPIERDALAJ , jesteś zadowolony:)
Norma to głupota, degeneracja to geniusz
Awatar użytkownika
REINHARD IRRUMATOR
postuje jak opętany!
Posty: 656
Rejestracja: 21-11-2011, 17:05

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

01-08-2015, 16:10

vicek pisze:mi sie najbardziej podoba lord belial i tyle
kto jak kto, ale że Ty wychwalasz taką popelinę
Norma to głupota, degeneracja to geniusz
535

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

01-08-2015, 21:42

evildead pisze:
[V] pisze:Obrazek

był taki wywiade w mystic,gdzie chłopaki dumnie prężyli klaty , że po każdej sztuce potrzebują 25 piw na głowę I nie twierdzą żeby to była jakas wygórowana liczba..eh,to młodzieńcze prężenie muskułów..
No i 25 piw na łeb też pamiętam. Generalnie strasznie pierdolił. Glen Benton z okręgówki.
100 bronków na zespół. Takich rzeczy się nie zapomina. Ciekawe jakby to wyglądało, choć trzeba wziąć pod uwage, że te ich piwka ze zwykłego spożywczaka, to się do przemycia włosów jedynie nadają, no i jeżeli miał na myśli jakąś mniejszą pojemność, to ja bym mógł, jakby mi się bardzo nudziło, wystartować w tym konkursie.
Awatar użytkownika
arekLXXXII
rozkręca się
Posty: 60
Rejestracja: 06-07-2015, 23:29

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

01-08-2015, 22:12

REINHARD IRRUMATOR pisze:
arekLXXXII pisze:
REINHARD IRRUMATOR pisze:Kto jeszcze na tym forum nie został wyzwany od ciot i innych inwektyw ręka do góry :)
Obrazek

REINHARD, nie widzę Twojej ręki podniesionej do góry. Daj upust swym emocjom w miejscach do tego wyznaczonych, najlepiej z dala od komputera.
WYPIERDALAJ , jesteś zadowolony:)
SAM WYPIERDALAJ. To teraz postaw butelkę dobrego piwa i dopiero będę zadowolony :)
Awatar użytkownika
REINHARD IRRUMATOR
postuje jak opętany!
Posty: 656
Rejestracja: 21-11-2011, 17:05

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

02-08-2015, 01:35

nie ma sprawy , w Łodzi ?
Norma to głupota, degeneracja to geniusz
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4593
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

02-08-2015, 12:08

REINHARD IRRUMATOR pisze:
vicek pisze:mi sie najbardziej podoba lord belial i tyle
kto jak kto, ale że Ty wychwalasz taką popelinę
hmn no nie wiem Nergal .... [youtube][/youtube]

klasyk .. może i sentymenty ale tam są takie riffy ...
ODPOWIEDZ