Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funeral

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funeral

25-07-2015, 17:47

taka moda na głupie tematy na forume to też se założe,najgłupszy mam nadzieje.
Jak z perspektywy czasu zapatruje się towarzystwo na dokonania ww kapel które były promowane przez firmę ze skały(I nie tylko) jako sztuke,wielekie artysty,czarne polewki? Ja po dziś dzień lubię np okładkę Lords of the nightrealm, taki sentyment,takie ortodoksy,tacy poważni.hell fire ich pochłania.wow.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

25-07-2015, 17:50

Setherial można posłuchać, Dark Funeral - dwie pierwsze płyty doskonałe, dwie następne fajne. reszta niekoniecznie. Pozostałe zaś zespoły to kapiszony niewarte uwagi, kiedyś i teraz.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 736
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

25-07-2015, 17:54

Dark Funeral - bo reszty nie znam, jeżeli chodzi o samą muzykę to niezmiernie mnie wkurwiały wyeksponowane na pierwszy plan werble i z tego co pamiętam nic mnie tam nie zaciekawiło
po za tym cała otoczka to polewa na maksa, od teledysków, które chyba tylko Besatt przebił pod względem beki, po wywiady z tym całym Magusem Caligulą, który to pierdolił o tym jakim to on nie jest satanistą teistycznym
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

25-07-2015, 17:55

[youtube][/youtube]

Ten kawałek (i całą tę płytę) bardzo lubię. Ich stare płyty są ok, czasem jak mam klimat na takie granie to zarzucę też Setherial, dwójkę The Abyss etc. Fajna muza.

Unlord i Lord Belial nigdy nie lubiłem i pewnie nie polubię.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

25-07-2015, 18:02

Obrazek

był taki wywiade w mystic,gdzie chłopaki dumnie prężyli klaty , że po każdej sztuce potrzebują 25 piw na głowę I nie twierdzą żeby to była jakas wygórowana liczba..eh,to młodzieńcze prężenie muskułów..
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

25-07-2015, 18:06

Ja znów czytałem wywiad z Entombed, w którym LG wnerwił się na organizatorów koncertu, że na jego kapelę przydzielono mizerną ilość 30 piw... co do wywiadów z Dark Funeral to najlepiej wychodziło gdy rozpoczynały się pytania o religię - najbardziej taki buńczuczny zamieszczony był w jednym z Vox Mortiis'ów. " Wszystko to robimy dla naszego pana szatana, ble ble ble...'
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 736
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

25-07-2015, 18:15

a skoro się już tak kreowali na takich true satan to mogli chociaż grać raw black w stylu Burzum czy Darkthrone, a nie jakieś pedalskie klawisze i melodyjki
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

25-07-2015, 18:16

Fakt, byli zabawni, ale z drugiej strony mało kto z tego nurtu nie był. A na tej fotce z DVD wyglądają jak Marduk skrzyżowany z Dismember.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

25-07-2015, 18:18

Biały pisze:a skoro się już tak kreowali na takich true satan to mogli chociaż grać raw black w stylu Burzum czy Darkthrone, a nie jakieś pedalskie klawisze i melodyjki
No klawiszy to mają od skurwysyna w swoich utworach. Symfoniczy black jak jasny chuj.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

25-07-2015, 18:37

Kilka fajnych wypowiedzi Lorda Ahrimana:

"Od początku black metal miał szerzyć i powiększać potęgę naszego wielkiego ojca - Szatana.Te wszystkie bzdury traktujace o wciągnięciu w jego majestat pogańskich bożków sa nie do przyjęcia. Szkoda że coraz mniej ludzi o tym pamięta i powstają jakieś nieporozumienia, które rzekomo mają grać pagan black metal."

" Jesteśmy wojownikami piekielnego legionu, przygotowujemy ziemski świat na przybycie mrocznej potęgi naszego władcy!"

"Właściwie zaraz po wyjściu ze studia prowadzonego przez Dana Swano zdecydowalismy się na ponowne nagranie wszystkiego gdzie indziej i z kimś innym. Pan Swano jest kompletnym ignorantem i naprawdę żałuję, że daliśmy się zwieść bzdurami o jego profesjonaliźmie."

"Osobiście uważam, że elita naszej sceny to MARDUK, ABRUPTUM i DARK FUNERAL"

"Nie zmienia to faktu, że nasz wokalista Emperor Magus Caligula jest wspaniałym poetą i to on napisze większość tekstów na następny album."

Vox Mortiis, numer 1, rok 1997
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

25-07-2015, 18:53

Nasum pisze:Kilka fajnych wypowiedzi Lorda Ahrimana:

"Od początku black metal miał szerzyć i powiększać potęgę naszego wielkiego ojca - Szatana.Te wszystkie bzdury traktujace o wciągnięciu w jego majestat pogańskich bożków sa nie do przyjęcia. Szkoda że coraz mniej ludzi o tym pamięta i powstają jakieś nieporozumienia, które rzekomo mają grać pagan black metal."

" Jesteśmy wojownikami piekielnego legionu, przygotowujemy ziemski świat na przybycie mrocznej potęgi naszego władcy!"

"Właściwie zaraz po wyjściu ze studia prowadzonego przez Dana Swano zdecydowalismy się na ponowne nagranie wszystkiego gdzie indziej i z kimś innym. Pan Swano jest kompletnym ignorantem i naprawdę żałuję, że daliśmy się zwieść bzdurami o jego profesjonaliźmie."

"Osobiście uważam, że elita naszej sceny to MARDUK, ABRUPTUM i DARK FUNERAL"

"Nie zmienia to faktu, że nasz wokalista Emperor Magus Caligula jest wspaniałym poetą i to on napisze większość tekstów na następny album."

Vox Mortiis, numer 1, rok 1997
Obrazek
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

25-07-2015, 19:46

Dark Funeral - pierwsze dwie wybitne. Trójka bdb. Reszta jakoś nie przypadła mi do gustu.

Sehterial - Nord bardzo dobre, Lords of Nightrealm wyjebista i niedoceniona płyta. Reszta średnia choć polecam też kompilacje From the Ancient Ruins.

Unlord - Schwarzwald moim zdaniem dobry nakurw.

Lord Belial - do początku do końca do zaorania. Black metalowy odpowiednik Bal-Sagoth. Niemiłosierne kupsko.
all the monsters will break your heart
SCREAMBLOODYGORE
weteran forumowych bitew
Posty: 1354
Rejestracja: 27-08-2011, 20:35

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

25-07-2015, 20:17

Samo tylko intro z debiutu BATHORY rozjeżdża całe to towarzystwo. Upiję sie dwoma drinkami z whisky, założę temat, napiszę, że głupi. Zaorać!
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

25-07-2015, 20:23

Wszystkie cztery to gówno, a Unlord najlepsze z nich.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

25-07-2015, 20:23

Black Metal ma zbyt wiele do zaoferowania by tracić czas na III ligę
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

25-07-2015, 20:24

Powiedział koleś zachwycony najnowszym Kriegsmaschine. LOL.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

25-07-2015, 20:28

SCREAMBLOODYGORE pisze:Samo tylko intro z debiutu BATHORY rozjeżdża całe to towarzystwo. Upiję sie dwoma drinkami z whisky, założę temat, napiszę, że głupi. Zaorać!
ale ty nawet głupich tematów nie zakładasz,wklejasz tylko okładki autopsy.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
SCREAMBLOODYGORE
weteran forumowych bitew
Posty: 1354
Rejestracja: 27-08-2011, 20:35

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

25-07-2015, 20:32

No bo ja słucham dobrej muzyki, a Ty piszesz o chujowej.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

25-07-2015, 20:35

[V] pisze:
SCREAMBLOODYGORE pisze:Samo tylko intro z debiutu BATHORY rozjeżdża całe to towarzystwo. Upiję sie dwoma drinkami z whisky, założę temat, napiszę, że głupi. Zaorać!
ale ty nawet głupich tematów nie zakładasz,wklejasz tylko okładki autopsy.
Zapominamy, że nawet najgłupszy temat może mieć mądre wpisy.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Sąd kapturowy: Setherial,Lord Belial, Unlord,Dark Funera

25-07-2015, 20:36

SCREAMBLOODYGORE pisze:No bo ja słucham dobrej muzyki, a Ty piszesz o chujowej.
bo mam taki kaprys.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
ODPOWIEDZ