Noise Magazine

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wrzesień
rozkręca się
Posty: 73
Rejestracja: 24-02-2018, 12:53

Re: Noise Magazine

24-02-2018, 14:51

tylko daliby se już spokój z tymi podwójnymi okładkami... niedługo będzie jedna z przodu, druga z tyłu, jak w metal hammerze.
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3580
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Noise Magazine

24-02-2018, 18:58

Wrzesień pisze:tylko daliby se już spokój z tymi podwójnymi okładkami... niedługo będzie jedna z przodu, druga z tyłu, jak w metal hammerze.
A w czym Ci to przeszkadza?
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Wrzesień
rozkręca się
Posty: 73
Rejestracja: 24-02-2018, 12:53

Re: Noise Magazine

24-02-2018, 19:16

Nie lubię tego uczucia zawodu, gdy moje hipsterskie serce najpierw całe rośnie, gdy widzę w empiku nowy Noise, a po bliższym spojrzeniu okazuje się, że to jednak nie nowy, tylko z inną okładką. Ale przede wszystkim burzy mi to jakiś wizerunek pisma, integralność, sam nie wiem...
Awatar użytkownika
DeadButDreaming
weteran forumowych bitew
Posty: 1038
Rejestracja: 16-12-2012, 15:40

Re: Noise Magazine

24-02-2018, 22:01

Jop, też mnie już uwiera ten patent z podwójnymi okładkami, raz na jakiś czas można zrobić w ramach bonusu, ale nie ciągle... Numer zapowiada się dobrze, kupię.
The withered bones of those who failed
But more so of those who didn't even try
cobra_verde
zaczyna szaleć
Posty: 155
Rejestracja: 23-12-2010, 18:16

Re: Noise Magazine

20-04-2018, 18:24

ObrazekObrazek

#18

A Perfect Circle // Monster Magnet// Primordial// Editors// Elder// At The Gates// Gost // PRO8L3M// Pharmakon// Mortiis// Septic Tank UK// The Damned// Trepaneringsritualen// khost// Igor Boxx// bvdub // Youth Code// Stephen Brodsky (Cave In/ Mutoid Man)// The Thing With Five Eyes// Voidhanger// Misanthropic Rage// Daniel Spaleniak// Apteka// Kuba Sokólski Illustration
Awatar użytkownika
kampeki
postuje jak opętany!
Posty: 438
Rejestracja: 27-06-2009, 19:47

Re: Noise Magazine

06-06-2018, 00:07

cobra_verde pisze:ObrazekObrazek

#18

A Perfect Circle // Monster Magnet// Primordial// Editors// Elder// At The Gates// Gost // PRO8L3M// Pharmakon// Mortiis// Septic Tank UK// The Damned// Trepaneringsritualen// khost// Igor Boxx// bvdub // Youth Code// Stephen Brodsky (Cave In/ Mutoid Man)// The Thing With Five Eyes// Voidhanger// Misanthropic Rage// Daniel Spaleniak// Apteka// Kuba Sokólski Illustration
Prośba o pomoc. Jak się nazywa ta kapela BM z Polski, z którą jest wywiad i recenzja? Chciałem obadać.
Za młody jesteś na Heroda!
cobra_verde
zaczyna szaleć
Posty: 155
Rejestracja: 23-12-2010, 18:16

Re: Noise Magazine

22-06-2018, 19:13

Obrazek
Obrazek

#19

Yob, Ghost, Turbonegro, Ester Segarra, Lucifer, Zola Jesus, Zeal & Ardor, Aaron Turner, Simon Reynolds, The Necks, Gary Meskil (Pro-Pain), Power Trip, Anna von Hausswolff, Iceage, Earthless, Craft, MESSA, Syny, The Dog, Kły.
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3354
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Noise Magazine

22-06-2018, 19:29

^ plus skladanka z Requiem Records
cobra_verde
zaczyna szaleć
Posty: 155
Rejestracja: 23-12-2010, 18:16

Re: Noise Magazine

22-06-2018, 21:10

yossarian84 pisze:^ plus skladanka z Requiem Records
Oczywiście! :)
Awatar użytkownika
Anzhelmoo
weteran forumowych bitew
Posty: 1272
Rejestracja: 19-03-2017, 08:51

Re: Noise Magazine

23-06-2018, 21:21

Bardzo dobry numer! Szkoda tylko, że tak dziwnie rozdzielają okładki, np. w "moim" Empiku były tylko te z Ghostem, nie mając więc świadomości, że są dwie wziąłem ją (a szkoda, bo po fakcie ta z YOB bardziej mi się podoba).

W ciągu ostatnich dwóch dni po tych wiatrach nie miałem prądu, nowy NOISE był więc moją jedyną atrakcją, dlatego też przeczytałem od deski do deski. Wywiady mocno zachęciły mnie do ogarnięcia nowego YOBa i Zeal - wydawnictw, które mam na swoich listach, ale zawsze wskakiwało coś bardziej priorytetowego. Mam nadzieję, że rozmówcy nie zrobili mnie w bambuko i nie będzie to stracony czas ;) Na plus też wywiady z Ghost, Turbonegro, Craft, Lucifer... bardzo fajnie przeprowadzone, widać, że redaktorzy znają się na rzeczy i wiedzą o co pytać, w przeciwieństwie do sztampowych pytań w MUSICK.

Na minus w mojej opinii felieton Orbitowskiego. Być może po prostu go nie zrozumiałem, ale to nie pierwszy raz, gdy wydaje mi się, że ten koleś pisze o wszystkim i niczym zarazem. Po raz kolejny drażni mnie też brak marginesu na dole okładki, kilka innych kruczków natury wizualnej też zauważyłem w środku, ale są to takie drobnostki, że nawet nie biorę ich pod uwagę przy ogólnej ocenie - już jakiś czas temu zauważyłem, że pod tym względem są lata świetlne przed Mystic, Musick, czy MH.
Często jest tak...że nie, a potem coraz częściej jest tak...że nie, a potem zwykle jest tak...że nie. I potem zostaje już samo nie.
janusz metalu
rozkręca się
Posty: 43
Rejestracja: 06-07-2018, 10:52

Re: Noise Magazine

10-07-2018, 13:46

Okładki są beznadziejne,Typowy metal hammer albo inne musick mystic art.Niby chcą być ambitniejsi a nie wiem kogo chcą zachęcić do kupna takim czymś jak najnowszy numer,no jedna gorsza od drugiej,Ja bym wolał tego grubasa co go nielubi z Sol Invictus do wyboru jak to powiedział jeden z redaktorów.Nawet wywiadu nie zrobili a nie przypominam sobie żebym kiedyś widział wywiad z Wakefordem w polskich pismach.Za to kolejny raz Ghost,oni chyba co drugi numer to promują.Kusi mnie ten cd ale jeszcze nie kupiłem i się waham bo te okładki mnie odrzucają.Sprytny chwyt żeby w emikach nie przejrzeć i nie przeczytać swoją drogą.
Awatar użytkownika
Anzhelmoo
weteran forumowych bitew
Posty: 1272
Rejestracja: 19-03-2017, 08:51

Re: Noise Magazine

10-07-2018, 23:43

Ale o czym kolega mówi - w YOB też coś nie pasuje?
Często jest tak...że nie, a potem coraz częściej jest tak...że nie, a potem zwykle jest tak...że nie. I potem zostaje już samo nie.
janusz metalu
rozkręca się
Posty: 43
Rejestracja: 06-07-2018, 10:52

Re: Noise Magazine

12-07-2018, 12:08

Nie mam nic do Yoba i jakości zdjecia.Ale jakieś to takie... no zdjęcie zespołu i tyIe I tak lepsze niż Watain,jakby rzeczywiście lepszych zespołów nie było które zasługują na okładkę.Widać te niepospolite okładki się nie sprzedają i nie chcą panowie wypaść z rynku ryzykując jak choćby okładką z pracą graficzną jakiegoś artysty typu Bielak i zawsze lepiej dać A Perfect Circle,fanów teraz rocka trzeba jakoś przyciągnąć i ja to rozumiem ale nie takiego pisma oczekiwałem.Ale za tą okładkę z Diamandą Galas to szacun,sam nie jestem wielkim fanem tej artystki i pewnie nie miała wielkiego wzięcia ale brawa za odwagę.Szkoda że na tym się skończyło i dominują podstarzałe metaluchy.Jeszcze napiszę że te felietony są niepotrzebne i szkoda kartek na nie,można by jakieś listy dać typu czego słucham albo przesłuchanie ulubione płyty,film ksiażka czegoś takiego nigdy za wiele a zajmuje to z jedną kartkę.Wiem że było już szafa gra czy coś ale w jakieś dziwnej nieczytelnej formie.Niby o winylach a o piosenkach z dzieciństwa nie wiadomo o co tam chodziło.
Awatar użytkownika
Anzhelmoo
weteran forumowych bitew
Posty: 1272
Rejestracja: 19-03-2017, 08:51

Re: Noise Magazine

12-07-2018, 14:15

Obecność na okładce YOB, APC, Monster Magnet, Watain jak i Ghosta to efekt obszernych wywiadów, które z tymi artystami zostały przeprowadzone - nie widzę problemu, by promowali się nimi. Są to muzycy, których można lubić bardziej, bądź mniej - ale mimo cieszący się reputacją i prestiżem (być może źle to brzmi... ale z drugiej strony ile magazynów niekomercyjnych i niezależnych może się pochwalić wywiadem z APC?). Jak to się mówi w środowisku graficznym - wielkość klienta świadczy o Twojej wielkości. Wiesz - można zrobić dobry wywiad z Synami i promować nim magazyn. Ale można też zrobić dobry wywiad z Ghost i dobry wywiad z Synami. Myśląc czysto logicznie - który wariant rozsądniejszy?

A jeśli fani Teraz Rocka dzięki temu kupią magazyn? Cóż, jedni się rozczarują, inni być może się przerzucą na hipsterskie zespoły i zostaną stałymi klientami ;) Zasadniczo każdy nowy nabywca NOISE, wpływa pozytywnie na przyszłość tego magazynu.

Swoją drogą numerów jest 4, albo 5 rocznie, każdy z nich po 20 zł. W pracę nad ostatnim numerem było zaangażowanych 17 osób + jeszcze koszt druku. Kokosów więc nie zarabiają - nie dziwi mnie więc te APC, czy Ghost. A zarzut, że są to same zdjęcia muzyków, jest co najmniej dziwny - tak jest od wielu lat na całym świecie. Co prawda jakiś czas temu pojawiła się praca Bielaka. Z tym, że to nie tak, że Zbyszek za 50 zł, czy 100 zł coś machnie. Na pewno nie są to tanie rzeczy. Dlatego moim zdaniem mija się to z celem - co najwyżej na jakieś specjalne numery. Chyba, że mówisz o czymś a'la Gazeta Magnetofonowa. Hmm...

Co do felietonów częściowo zgoda. Nie jest to najmocniejsza strona magazynu, choć zdarzają się wyjątki (Trotzky zawsze w formie!). Przede wszystkim zazwyczaj treści Orbitowskiego zaniżają poziom. Więcej list? Jestem za!
Często jest tak...że nie, a potem coraz częściej jest tak...że nie, a potem zwykle jest tak...że nie. I potem zostaje już samo nie.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Noise Magazine

19-07-2018, 21:48

świetny wywiad z Ghost,poza tym wiadomo,że orbitowski chuj i bieda.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
janusz metalu
rozkręca się
Posty: 43
Rejestracja: 06-07-2018, 10:52

Re: Noise Magazine

31-07-2018, 17:13

Kupiłem i nie żałuję.Płyta sampler z nagraniami Requiem records o ktorej nawet nie miałem pojęcia że taka istnieje genialna,kilka odkryć zespołów co do których nigdy bym się nie zmusił by ich sprawdzić w obecnym zalewie muzyki.Cieżko będzie pobić ten numer.A co do okładek to jak będą dodawać takie cd to może być i Zenek Martyniuk z Bayer Fullem do wyboru.
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3354
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Noise Magazine

31-07-2018, 17:19

janusz metalu pisze: Requiem records o ktorej nawet nie miałem pojęcia że taka istnieje .

faktycznie janusz metalu
janusz metalu
rozkręca się
Posty: 43
Rejestracja: 06-07-2018, 10:52

Re: Noise Magazine

31-07-2018, 17:58

No niestety
Awatar użytkownika
Wasyl
weteran forumowych bitew
Posty: 1529
Rejestracja: 09-03-2007, 13:44

Re: Noise Magazine

31-07-2018, 20:10

A jakie kapele, ze wspomnianej składanki, drogi Januszu najbardziej przypadły Ci do biustu?
janusz metalu
rozkręca się
Posty: 43
Rejestracja: 06-07-2018, 10:52

Re: Noise Magazine

01-08-2018, 12:36

Wszystkie.Jako calość brzmi to świetnie,być może oddzielnie niekoniecznie,ale w szczegóły nie będę się wdawał bo widzę że jesteś fanem składanek typu budząc umarłych w musick magazine.
ODPOWIEDZ