Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mikey
rozkręca się
Posty: 57
Rejestracja: 05-11-2016, 01:02

Re: Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

20-02-2017, 13:47

byrgh pisze:z tym że o Mayhem nie da się tak napisać ;)
jak to nie, całe deathcrush zagra gitarzysta z tygodniowym stażem nauki gry, o jękach gwałconego cwela tj. wokalach nie wspominając c:
Mgwah - With Hearts Towards Danone. :evil:
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4045
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

20-02-2017, 14:41

Nasum pisze:Nile przereklamowany? Nie rozumiem zarzutu.
Ja jestem coraz dalej od zrozumienia całego tematu. Popatrz, jakie nazwy tu już padły: Faith No More, Emperor, Nile. Czekam, aż ktoś wrzuci jakieś Cultes des Ghoules albo cuś, żeby mogła się rozpocząć prawdziwa gównoburza :D
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

20-02-2017, 16:00

^ this. A tak naprawdę cały metal i wszystkie kapele są przereklamowane. :-) I życie też jest przereklamowane. Lepiej siedzieć w niebycie.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

20-02-2017, 16:49

Lukass pisze:
Nasum pisze:Nile przereklamowany? Nie rozumiem zarzutu.
Ja jestem coraz dalej od zrozumienia całego tematu. Popatrz, jakie nazwy tu już padły: Faith No More, Emperor, Nile. Czekam, aż ktoś wrzuci jakieś Cultes des Ghoules albo cuś, żeby mogła się rozpocząć prawdziwa gównoburza :D
Dziwię się że jeszcze nikt tego nie zrobił, po pobieżnym oglądzie tematu wysnuwam wniosek że ludzie za "przereklamowane" uważają kapele które nie do końca im leżą a sami nie wiedzą z jakiego powodu u innych natomiast wywołują spazmy. Gusta i guściki, temat moim zdaniem do wyjebania i nic nie wnoszący. Pisanie o tym że np. Slayer czy Morbid Angel jest "przereklamowane" to nic innego jak nie odparta pokusa wywołania sraki u innych. Idąc tym tropem to dla mnie przereklamowany jest Burzum i chuj, bo tak, na naszym podwórku to Mgła, Cultes des Ghoules i Furia. Dziękuję, miłego dnia.
Awatar użytkownika
harvestman
weteran forumowych bitew
Posty: 1573
Rejestracja: 05-11-2012, 21:10

Re: Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

20-02-2017, 17:09

sepsis pisze:^ Jakoś to do mnie nie przemawia.
[youtube][/youtube]
tylko że to nie jest ich numer :) W tych autorskich jakoś tej słodkości nie słyszę. Osobiście nie jestem niedzielnym metalowcem, takim pełną gębą też nie i lubię sobie raz na jakiś czas Acid włączyć. Tak zwyczajnie, dla odprężenia po słuchaniu mniejszych lub większych odjazdów.
Awatar użytkownika
sepsis
rozkręca się
Posty: 30
Rejestracja: 19-12-2016, 13:39

Re: Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

20-02-2017, 18:20

harvestman pisze:
sepsis pisze:^ Jakoś to do mnie nie przemawia.
[youtube][/youtube]
tylko że to nie jest ich numer :) W tych autorskich jakoś tej słodkości nie słyszę. Osobiście nie jestem niedzielnym metalowcem, takim pełną gębą też nie i lubię sobie raz na jakiś czas Acid włączyć. Tak zwyczajnie, dla odprężenia po słuchaniu mniejszych lub większych odjazdów.
Ale jednak oni to nagrali i wydali pod swoją nazwą, ponadto ich materiał albumowy w moim odczuciu jest sztampowy i w znacznej większości asłuchalny. Jednak jeżeli Tobie dobrze z tą dewiacją to tylko sie cieszyć, nie od dzisiaj wiadomo, że każdy lubi co innego.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

20-02-2017, 20:08

harvestman pisze:tylko że to nie jest ich numer :)
Do tego, to cover fajnego zespołu. Lubię tą wesołą mieszankę stylizowanego rock'n'rolla, oldsholowego popu. B'52's to fajny zespół był :-)

harvestman pisze:W tych autorskich jakoś tej słodkości nie słyszę. Osobiście nie jestem niedzielnym metalowcem, takim pełną gębą też nie i lubię sobie raz na jakiś czas Acid włączyć. Tak zwyczajnie, dla odprężenia po słuchaniu mniejszych lub większych odjazdów.
No bo nie ma jej, w ich muzie. Przynajmniej, w kilku pierwszych płytach, późniejsze znam słabo. Bezpretensjonalny, energetyczny crossover (czy jak to się zwie), z dobrymi riffami.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

21-02-2017, 00:53

Jeśli takie kawałki jak "Masterhood of Hearts Devouring" albo "Dancing in the Slaughter-House" są "sztampowe" to nie wiem co nie jest. Chyba użyto nie tego słowa... Ja Acidów zawsze będę bronił za "Strip Tease" oraz "Infernal connection".
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1128
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

21-02-2017, 01:10

sepsis pisze:Niedorzeczne dla mnie jest, że całkowicie cukierkowy i sprzedany zespół który ma niewiele wspólnego z muzyką metalową stara się z nią ponad wszystko utożsamiać.
Polecam przesłuchać Infernal Conection, The State of Mind Report, a z ostatnich albumów 25 Cent for a Riff.
sepsis pisze:^ Jakoś to do mnie nie przemawia.
[youtube][/youtube]
Kolega poznał ich niecałe 7 lat temu, rozumiem... No to odpuść sobie powyższe albumy. Nie mamy o czym rozmawiać.
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

21-02-2017, 06:59

"Infernal Connection" to jeden z najlepszych albumów metalowych jakie wyszły w tym kraju, Jeśli ktoś twierdzi, że to nie ma nic wspólnego z metalem, ten najzwyczajniej w świecie nie ma pojęcia czym jest muzyka metalowa i jest podczłowiekiem. Nie ma sensu rozmowa z takimi "ludźmi". Takie osobniki należy eksterminować; systematycznie oczyszczać świat z gówna.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
harvestman
weteran forumowych bitew
Posty: 1573
Rejestracja: 05-11-2012, 21:10

Re: Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

21-02-2017, 07:30

Plastek pisze:"Infernal Connection" to jeden z najlepszych albumów metalowych jakie wyszły w tym kraju, Jeśli ktoś twierdzi, że to nie ma nic wspólnego z metalem, ten najzwyczajniej w świecie nie ma pojęcia czym jest muzyka metalowa i jest podczłowiekiem. Nie ma sensu rozmowa z takimi "ludźmi". Takie osobniki należy eksterminować; systematycznie oczyszczać świat z gówna.

I wszystko w temacie :)
Awatar użytkownika
harvestman
weteran forumowych bitew
Posty: 1573
Rejestracja: 05-11-2012, 21:10

Re: Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

21-02-2017, 07:43

Gore_Obsessed pisze:Jeśli takie kawałki jak "Masterhood of Hearts Devouring" albo "Dancing in the Slaughter-House" są "sztampowe" to nie wiem co nie jest. Chyba użyto nie tego słowa... Ja Acidów zawsze będę bronił za "Strip Tease" oraz "Infernal connection".

Posunę się dalej, ja ich będę bronił za wszystko co nagrali do Rock is not Enough włącznie.
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

25-02-2017, 23:41

Plastek pisze:"Infernal Connection" to jeden z najlepszych albumów metalowych jakie wyszły w tym kraju, Jeśli ktoś twierdzi, że to nie ma nic wspólnego z metalem, ten najzwyczajniej w świecie nie ma pojęcia czym jest muzyka metalowa i jest podczłowiekiem. Nie ma sensu rozmowa z takimi "ludźmi". Takie osobniki należy eksterminować; systematycznie oczyszczać świat z gówna.
Oczyścić to powinieneś uszy z gówna.
535

Re: Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

26-02-2017, 02:35

Metallica i Immolation? Myślę że to żelazne typy.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6650
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

26-02-2017, 04:01

DsO - zespol gdzie wzory matematyczne wziely gore nad duchem.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
AdrianSmith
w mackach Zła
Posty: 966
Rejestracja: 25-12-2011, 15:29

Re: Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

26-02-2017, 09:40

Jak ja lubię wzory matematyczne , analizę , dowody , indukcję..... Teraz wiem dlaczego uwielbiam DsO
AdrianSmith
w mackach Zła
Posty: 966
Rejestracja: 25-12-2011, 15:29

Re: Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

26-02-2017, 09:47

535 pisze:Metallica i Immolation? Myślę że to żelazne typy.
z całym szacunkiem , Meta dała nam popalić wiele razy , ale to jednak wielki Band.... Oddajmy co cesarskie cesarzowi
a Immolation , cóż ,to to moja jedna z najbardziej ulubionych US Death bandów , nie będę więc obiektywny.... Mnie to bardzo podchodzi
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

26-02-2017, 11:40

Immolation przereklamowane...? bez jaj
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

26-02-2017, 11:53

Plastek pisze:"Infernal Connection" to jeden z najlepszych albumów metalowych jakie wyszły w tym kraju, Jeśli ktoś twierdzi, że to nie ma nic wspólnego z metalem, ten najzwyczajniej w świecie nie ma pojęcia czym jest muzyka metalowa i jest podczłowiekiem. Nie ma sensu rozmowa z takimi "ludźmi". Takie osobniki należy eksterminować; systematycznie oczyszczać świat z gówna.
Nie twierdzę, że na "Infernal Connection" nie ma metalu, ale materiał ten, tak jak całe ACID DRINKERS, reprezentuje bazarowe granie, tanie, łatwe i śmierdzące ortalionem na kilometr. Słaba agresja, zero buntu i komercja (wtedy takie g... sprzedawało się najlepiej, nawet SLAYER poszedł w tę stronę), więc nie wiem jak Ty, jako stary punkowiec możesz stać na straży czci tego albumu.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9338
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Najbardziej przereklamowane kapele metalowe

26-02-2017, 19:28

Też nie lubię 'Infernal Connection', w ogóle nie przekonuje mnie w kategorii thrash.

Najlepszy jest oczywiście 'Fishdick' :) Nie dość, że covery zajebiste to jest tam też ich najbardziej chamski autorski numer - 'Fuckin' the Tiger'.

Jeszcze gdybym miał czegoś słuchać od nich to były to luzacki 'State...' i sepulturowy HPCM.
Yare Yare Daze
ODPOWIEDZ