INFERNAL DEATH'zine powraca!

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: INFERNAL DEATH'zine powraca!

22-09-2014, 17:58

Jak prezydent moze napisac publicznie bul, to w zinie kóltóra nawet moze byc
niech to miejsce niebawem zniknie
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: INFERNAL DEATH'zine powraca!

22-09-2014, 18:03

pr0metheus pisze:Jak prezydent moze napisac publicznie bul, to w zinie kóltóra nawet moze byc
f ogóle zajebiści są ci tropiciele błęduw (patrz temat o Noise Magazine) no jakim czeba być low lajfem ,żeby w całej gazecie szukać brakujących kropek,przecinków, etc i później jeszcze wysmarować wypracowanie na ten temat.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: INFERNAL DEATH'zine powraca!

22-09-2014, 20:33

[V] pisze:
pr0metheus pisze:Jak prezydent moze napisac publicznie bul, to w zinie kóltóra nawet moze byc
f ogóle zajebiści są ci tropiciele błęduw (patrz temat o Noise Magazine) no jakim czeba być low lajfem ,żeby w całej gazecie szukać brakujących kropek,przecinków, etc i później jeszcze wysmarować wypracowanie na ten temat.

to nie chodzi o to, że ktoś tropi bledy. Ale jesli ktos sprzedaje za dosc duze pieniadze gazete (pije wyłacznie do NOISE) i skład ludzi mianuje siebie redaktorami (duza czesc z nich zarabia na zycie pisaniem o muzyce)- z bardzo duzym ego nomen omen, to wymaga sie, żeby Ci REDAKTORZY pisali zgodnie z polska ortografia i wszelkimi zasadami. Wiadomo, że moga sie zdarzyć błedy itd, ale ilość ich była dośc duża a warto wspomnieć że z tego co kojarze to ktoś nawet jest wypisany jako gosc od korekty.

Co do zinów to robia fani i tutaj literówki lataja mi koło dupy, choć fakt faktem, że lepiejby to wszystko wygladalo bez bledów.


edit: dodam jeszcze, że czesto błedy wynikaja z niedbałości o szczegoly a w takim wypadku jak oficjalne pismo muzyczne nie powinno takie cos miec miejsca moim zdaniem. to tak jakbys kupil ksiazke gdzie masz pelno bledow. nie czujesz sie wtedy wyruchany? albo jak jakis fagas nie umie dobrze tlumaczyc z zagranicznego jezyka na polski? no jednak zaplaciles za to to wymagasz pewnego poziomu. wiadomo czym wyzszy tym lepiej
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9679
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: INFERNAL DEATH'zine powraca!

23-09-2014, 08:39

dokladnie tak. ja dodam jeszcze, ze na przyklad moja lepsza polowa zajmuje sie m.in.pisaniem tekstow naukowych w pracy, jest po jakichs dodatkowych przedmiotach edytorskich i wiekszosci bledow nie musi nawet szukac - wylapuje je mimowolnie, a nie jest to glowna czesc jej pracy.

podejrzewam, ze jesli ktos jest po edytorstwie i zajmuje sie korekta zawodowo to chuj go strzela jak kupi sobie takiego noise magazine i nie moze go w spokoju czytac, bo ktos zawalil korekte.

o zinach nawet nie wspominam, bo jesli ktos zajmujacy sie zawodowo edytorstwem chcialby czytac ziny to juz czysty sadomasochizm ;-)
Guilty of being right
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: INFERNAL DEATH'zine powraca!

23-09-2014, 08:51

Nie wiem ile tam było błędów w Noise magazine, ale z tego co się orientuje to oni dopiero startują, więc jestem w stanie przymknąć oko na drobne potknięcia i mam nadzieję,że będzie coraz lepiej. Nie będę liczył przecinków gdy pojawi się wywiad z Aphex Twin he,he.. ale wielu ludzi chyba podświadomie karmi w sobie takiego cebulorza w stylu: patrz kurwa,taki redaktore a kropki nie umie postawić! get a life.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: INFERNAL DEATH'zine powraca!

23-09-2014, 09:38

maciek z klanu pisze: Ale jesli ktos sprzedaje za dosc duze pieniadze gazete (pije wyłacznie do NOISE)
Kilkanaście złotych to duże pieniądze?
maciek z klanu pisze: z bardzo duzym ego nomen omen
Z tym to bym nie przesadzał.
maciek z klanu pisze: to wymaga sie, żeby Ci REDAKTORZY pisali zgodnie z polska ortografia i wszelkimi zasadami. Wiadomo, że moga sie zdarzyć błedy itd, ale ilość ich była dośc duża a warto wspomnieć że z tego co kojarze to ktoś nawet jest wypisany jako gosc od korekty.
Oczywiście, jak najbardziej można tego wymagać.
maciek z klanu pisze: Co do zinów to robia fani i tutaj literówki lataja mi koło dupy, choć fakt faktem, że lepiejby to wszystko wygladalo bez bledów.
Noise też robią w gruncie rzeczy fani i osobiście od zinorobów wymagałbym tego samego co od redaktorów profesjonalnych magazynów. To już nie czasy mordowania się z maszyną do pisania.
maciek z klanu pisze: edit: dodam jeszcze, że czesto błedy wynikaja z niedbałości o szczegoly a w takim wypadku jak oficjalne pismo muzyczne nie powinno takie cos miec miejsca moim zdaniem. to tak jakbys kupil ksiazke gdzie masz pelno bledow. nie czujesz sie wtedy wyruchany? albo jak jakis fagas nie umie dobrze tlumaczyc z zagranicznego jezyka na polski? no jednak zaplaciles za to to wymagasz pewnego poziomu. wiadomo czym wyzszy tym lepiej
Zgoda, ale czy jak kupisz zina, w którym na przyklad większość wywiadów i recenzji jest napisana jakąś kaleką angielszczyzną to nie czujesz się podobnie?
Awatar użytkownika
megawat
weteran forumowych bitew
Posty: 1354
Rejestracja: 24-08-2010, 12:12
Lokalizacja: mathplanet

Re: INFERNAL DEATH'zine powraca!

23-09-2014, 09:43

Przy obecnej kulturze słowa, która obowiązuje od czasu kiedy internet całkowicie zdominował świadomość językową 90% społeczeństwa nie ma się co dziwić, że pół-analfabetyzm stał się normą. Ja nawet na tym forum wielu postów zwyczajnie nie rozumiem, ale jak ktoś nie wie do czego służy klawisz "Alt", to sorry...
Nie mówię, że każdy ma być super lingwistą czy gramatykarzem, ale kurwa, momentami ta językowa niechlujność jest nie do przyjęcia.
A co do edytorstwa, to mnie się wydaje, jako niedojszłemu poloniście, że druk jednak do czegoś zobowiązuje.
"Funkcjonariusze po wstępnych oględzinach poćwiartowanych i nagich zwłok stwierdzili, że morderca musiał być szczególnym zboczeńcem".
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: INFERNAL DEATH'zine powraca!

23-09-2014, 09:52

Dokładnie. Jak jakiś przedwcześnie wyłysiały impotent-megaloman-mitoman siedzący w czapkach w pokoju pierdoli, że jest taki zajebisty a tu firmuje swoim przerośniętym ego odwrotnie proporcjonalnym do małego kutaska czasopismo w którym błędów jest więcej niż wszy na jajach budowlańca, to jednak "trochę" chujowo to wygląda.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: INFERNAL DEATH'zine powraca!

23-09-2014, 14:15

[V] pisze:wielu ludzi chyba podświadomie karmi w sobie takiego cebulorza w stylu: patrz kurwa,taki redaktore a kropki nie umie postawić! get a life.
+1
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: INFERNAL DEATH'zine powraca!

23-09-2014, 14:20

Plastek pisze:Dokładnie. Jak jakiś przedwcześnie wyłysiały impotent-megaloman-mitoman siedzący w czapkach w pokoju pierdoli, że jest taki zajebisty a tu firmuje swoim przerośniętym ego odwrotnie proporcjonalnym do małego kutaska czasopismo w którym błędów jest więcej niż wszy na jajach budowlańca, to jednak "trochę" chujowo to wygląda.
nie rozumiem takiego hejtu.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 736
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: INFERNAL DEATH'zine powraca!

23-09-2014, 16:56

Ja natomiast nie rozumiem co to za problem, żeby jakiś choć średnio rozgarnięty przychlast wziął w łapska tę pierdoloną gazetę i ją przeczytał od deski do deski przed dopuszczeniem do druku, ile mu to zajmie 30 minut, godzinę? Wypuszczanie takiej kloaki to zwykły brak szacunku dla odbiorców.
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3354
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: INFERNAL DEATH'zine powraca!

23-09-2014, 17:11

A tam pierdolicie ja to już nie stawiał przeci9nków bende bo tylko nolife sie tym przejmuja a prawdziwi metalowi twardziele pierdola poprawność językowa czyatjawwszystkobez problemu jest luz prawda
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: INFERNAL DEATH'zine powraca!

23-09-2014, 21:47

no ja pierdolę...język musi być klarowny i czysty,czy to co piszemy,trafia do burokuf bez szkoły by przechodziły takie parówy lingwistyczne?Przede wszystkim szacunek do czytającego,drugie to jak układam litery świadczy o mnie,czy jestem debilem,czy wychowała mnie ulica i patologia czy szkoła.Jeśli ktoś nie ma odrobiny wrażliwości w sobie,która przejawia się w tym co umiem przeczytać w j.polskim,a ktoś to ignoruje,to wybaczcie jest po prostu debilem.Ja rozumiem *bądź rozumię*,że metal,niechlujstwo,siara...ale niech to będzie tylko metoda w dążeniu w doskonalości,a nie łatwizm z stosunku do wszystkiego.Nie jestem ortodoksyjnym PISowcem,wykładowcą matematyki,jestem po prostu ułożonym człowiekiem,który ma swoje zalety i wady.Ale dopuścić do uproszczenia^ bom jest metalem i nie czepiajcie się szczegółow interpunkcji^,to prostacka ideologia,którą niszczę w zarodku.Mam takiego kumpla w pracy ^zwyklak bezmuzyczny^,którego ofertę Jego do klienta miałem w rękach,z masą błędów różnych.Na pytanie dlaczego tak i tak napisałeś?Odpowiedział,że akurat miał awaryjnie innego kompa,który nie podkreślił Jemu błędów,więc,nie widząc podkreśleń,wysłał tak jak jest....idąc takim schematem,za chwilę będziemy świadkami zaniku ortografii,gramatyki,bo tak jest prościej,szybciej...nie wiem,może ze mnie jebany ortodoksyjny taliban i walczę z czymś co jest nieuniknione,cyfryzacja,laptopizacja,palmptopizacja,uproszczenia,skróty,brak myślenia,może w skalach rozwoju świata,języka, nie bada się stu lat,tylko np 300 ,a to z czym walczę,to tylko minuta epoki,a liczą się skale setek lat,więc ta dyskusja ze samym sobą jest w tym momencie bezprzedmiotowa...I jak zwykle dla oczyszczenia psyche,zapodam sobie Revenge,najebie się sromotnie do torsji vomitowych i przez chwilę,takie katharsis,da mi poczucie,że chyba znaczę coś więcej niż zwykły konsument Biedronki i użydkownik tego forum...Reasumujac,metal jako filtracja emocji,coś,co napędza,rozwija,popycha,a nie zaniżanie średniej do obecnie panujących ,rychłych znaków upadku wszelkiego...To mówiłem ja,trener III zespołu,i nieprawdą jest ,że nad łóżkami dach przeciekał,bo prawie wcale nie padało...
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: INFERNAL DEATH'zine powraca!

23-09-2014, 22:24

megawat pisze:Przy obecnej kulturze słowa, która obowiązuje od czasu kiedy internet całkowicie zdominował świadomość językową 90% społeczeństwa nie ma się co dziwić, że pół-analfabetyzm stał się normą. Ja nawet na tym forum wielu postów zwyczajnie nie rozumiem, ale jak ktoś nie wie do czego służy klawisz "Alt", to sorry...
Nie mówię, że każdy ma być super lingwistą czy gramatykarzem, ale kurwa, momentami ta językowa niechlujność jest nie do przyjęcia.
A co do edytorstwa, to mnie się wydaje, jako niedojszłemu poloniście, że druk jednak do czegoś zobowiązuje.
Z tym internetem, to chyba masz rację. Zabija wyczucie co, jak i gdzie należy pisać. Ja zupełnie inaczej piszę na forum, inaczej w pracy, bo wiem, że co jest ok w necie, poza nim jest be. Zauważyłem, że młodsze pokolenie patenty z internetu, czy sms'ów przenosi na formalne teksty, groza.
Ostatnio zmieniony 23-09-2014, 22:41 przez Hatefire, łącznie zmieniany 2 razy.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: INFERNAL DEATH'zine powraca!

23-09-2014, 22:25

Naturalnie błędy ortograficzne,interpunkcyjne i nie wiem jeszcze jakie mogą kłuć w oczy i jeśli takie uwagi zostają zgłaszane to mam pewność,że tak doświadczona ekipa przyjmie to na klate i następnym razem bardziej się do tego przyłoży zanim magazyn trafi w wasze ręce. Szkoda,że nie ma żadnej merytorycznej dyskusji o tym co stanowi faktycznie treść magazynu (wywiady,felietony).
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1949
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: INFERNAL DEATH'zine powraca!

23-09-2014, 22:28

[V] pisze:Naturalnie błędy ortograficzne,interpunkcyjne i nie wiem jeszcze jakie mogą kłuć w oczy i jeśli takie uwagi zostają zgłaszane to mam pewność,że tak doświadczona ekipa przyjmie to na klate i następnym razem bardziej się do tego przyłoży zanim magazyn trafi w wasze ręce. Szkoda,że nie ma żadnej merytorycznej dyskusji o tym co stanowi faktycznie treść magazynu (wywiady,felietony).
dokładnie
Awatar użytkownika
Glene
weteran forumowych bitew
Posty: 1643
Rejestracja: 03-12-2009, 22:45

Re: INFERNAL DEATH'zine powraca!

23-09-2014, 22:32

Biały pisze:Ja natomiast nie rozumiem co to za problem, żeby jakiś choć średnio rozgarnięty przychlast wziął w łapska tę pierdoloną gazetę i ją przeczytał od deski do deski przed dopuszczeniem do druku, ile mu to zajmie 30 minut, godzinę? Wypuszczanie takiej kloaki to zwykły brak szacunku dla odbiorców.
Tak, 30 min - godzina i co jeszcze :D:D. Korekta to jest bardzo trudna i pochłaniająca dużo czasu praca, której nie da się odwalić w parę minut, tylko trzeba na to przeznaczyć bardzo duże ilości czasu.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

23-09-2014, 22:35

Hatefire pisze:
megawat pisze:Przy obecnej kulturze słowa, która obowiązuje od czasu kiedy internet całkowicie zdominował świadomość językową 90% społeczeństwa nie ma się co dziwić, że pół-analfabetyzm stał się normą. Ja nawet na tym forum wielu postów zwyczajnie nie rozumiem, ale jak ktoś nie wie do czego służy klawisz "Alt", to sorry...
Nie mówię, że każdy ma być super lingwistą czy gramatykarzem, ale kurwa, momentami ta językowa niechlujność jest nie do przyjęcia.
A co do edytorstwa, to mnie się wydaje, jako niedojszłemu poloniście, że druk jednak do czegoś zobowiązuje.
Z tym internetem, to chyba masz rację. Zabija wyczucie co, jak i gdzie należy pisać. Ja zupełnie inaczej piszę na forum, inaczej w pracy, bo wiem, że co jest ok w necie, poza nim jest be. Zauważyłem, że młodsze pokolenie patenty z internetu, czy sms'ów przenosi, na formalne teksty, groza.
często trafia się w CV :D
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: INFERNAL DEATH'zine powraca!

24-09-2014, 07:44

Hatefire pisze:
megawat pisze:Przy obecnej kulturze słowa, która obowiązuje od czasu kiedy internet całkowicie zdominował świadomość językową 90% społeczeństwa nie ma się co dziwić, że pół-analfabetyzm stał się normą. Ja nawet na tym forum wielu postów zwyczajnie nie rozumiem, ale jak ktoś nie wie do czego służy klawisz "Alt", to sorry...
Nie mówię, że każdy ma być super lingwistą czy gramatykarzem, ale kurwa, momentami ta językowa niechlujność jest nie do przyjęcia.
A co do edytorstwa, to mnie się wydaje, jako niedojszłemu poloniście, że druk jednak do czegoś zobowiązuje.
Z tym internetem, to chyba masz rację. Zabija wyczucie co, jak i gdzie należy pisać. Ja zupełnie inaczej piszę na forum, inaczej w pracy, bo wiem, że co jest ok w necie, poza nim jest be. Zauważyłem, że młodsze pokolenie patenty z internetu, czy sms'ów przenosi na formalne teksty, groza.

to prawda. święta prawda. mi się zdarza, że Panie piszą formalne maile do mnie np o treści ".... dziękuję :*"
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9679
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: INFERNAL DEATH'zine powraca!

24-09-2014, 09:34

maciek z klanu pisze:to prawda. święta prawda. mi się zdarza, że Panie piszą formalne maile do mnie np o treści ".... dziękuję :*"
nie zwalalbym tego do konca na te panie - wiele korporacji promuje bardziej luzne zachowania w kontaktach miedzy pracownikami (przy okazji dalej uparcie naciskajac na stroje formalne dla pracownikow, ktorzy nie maja kontaktu z klientami, ale to juz inna sprawa).
Guilty of being right
ODPOWIEDZ