Pure Metal Magazyn

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Arisowicz
w mackach Zła
Posty: 788
Rejestracja: 27-06-2009, 01:48

Re: Pure Metal Magazyn

02-01-2013, 18:50

no właśnie stary dziad jesteś :D . ja zanim poznałem Led Zeppelin i Deep Purple miałem osłuchane Darkthrone i Mayhem (i Dimmu Borgir :D ) . także da się.
Maria Konopnicka

Re: Pure Metal Magazyn

02-01-2013, 19:00

Arisowicz pisze:no właśnie stary dziad jesteś :D .
Nie da się ukryć :( choć cieszy, że są też starsi. :)
Arisowicz pisze:ja zanim poznałem Led Zeppelin i Deep Purple miałem osłuchane Darkthrone i Mayhem (i Dimmu Borgir :D ) . także da się.
Jeśli jednak Led Zeppelin i Deep Purple poznałeś to znaczy, że jest wszystko ok. :) Ja też znałem na pamięć dyskografię Cannibal Corpse, Deicide, Kreator, Slayer czy Darkthrone jak poznawałem Stonesów czy Beatlesów. :) Każdy ma na sumieniu jakieś zaniedbania - pytanie tylko, czy czuje potrzebę odkrywania korzeni czy nie oglądając się za siebie brnie coraz ku większej ekstremie. W drugim przypadku mam wrażenie, że może dojść do przesilenia i kryzysu, o którym tak wielu na tym forum swego czasu pisało. Ja nie miałem chyba nigdy kryzysów ze względu na wszechstronność swoich muzycznych zainteresowań (niezależnie od łatki jaką mi na tym forum nie bez przyczyny przypięto). Oczywiście to poczucie wszechstronności z wiekiem się zmienia i dopiero teraz poznając wciąż nową muzykę zaczynam dostrzegać jak wiele mnie ominęło i jak złudne było to poczucie. :)
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4656
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Pure Metal Magazyn

02-01-2013, 19:48

Maria Konopnicka pisze:ja zaobserwowałem, że spośród moich znajomych Ci wytrwali w metalu przez lata, którzy mieli gruntowne muzyczne wykształcenie. Wszyscy zaczynający swoją przygodę z metalem od Burzum, Graveland i Veles szybko ją zakończyli. :))
Tak, a kilka lat wcześniej ci, co zaczynali od Deicide, Obituary, CC, NP itp.
Maria Konopnicka pisze:odloty.pl :)))
Nie znam. Dobre?
Awatar użytkownika
Atreju
postuje jak opętany!
Posty: 526
Rejestracja: 22-04-2006, 09:37
Lokalizacja: Grajewo

Re: Pure Metal Magazyn

24-04-2013, 16:58

Obrazek

Z radością pragniemy Was poinformować, że już w pierwszej dekadzie maja, zaraz po długim weekendzie pojawi się nowy (osiemnasty już!) numer magazynu niezależnego Pure Metal. I tym razem Czeka na Was ogrom materiałów, mamy do zaproponowania 110 stron wywiadów, artykułów, recenzji i relacji głównie z klasyki metalu.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/Pure-Meta ... 9601809173.

W numerze na 110-ciu stronach:

cover story: Taunted
biografia zespołu,
recenzje płyt: „Zero” i „9 Sins”,
wywiad: Jacques Serrano i Joey Genoni,
wywiad: Joey Genoni (Annihilation)
(a to wszystko na 12tu stronach)

wkładka – Nowa Fala Brytyjskiego Heavy Metalu
a w niej: obszerne opracowanie,
biografia i wywiad: Bitches Sin,
relacja z Brofest
(na 13tu stronach)

wkładka 2 – Warbringer
a w niej: biografia zespołu,
recenzje wszystkich płyt,
wywiad: John Kevill,
relacja z koncertu
(wszystko na 13tu stronach)

blok – Nowa Fala Thrashu
a w nim na 12tu stronach:
wywiady: Bonded By Blood, Fueled By Fire, Hatchet,
recenzje wybranych płyt

Pozostałe wywiady:
Attacker (2x), Kill Ritual / Imagika, Paragon, The No-Mads, Accept,
Sanity’s Rage, Essence, Rusted Brain, Elizabeth, Demise Awaits,
Open Fire, Tony Martin, Arkham Witch, Vexatus, Inset

Artykuły:
Cykl: Z pamiętnika kindermetala

Recenzje:
płyty nowe i z ostatnich lat,
cykl: płyty wszech czasów – Exodus „Bonded by Blood”

Relacje z koncertów i festiwali:
Metal Assault III, Helloween/Gamma Ray, Testament

Sprzedaż
Jak nabyć Pure Metal?

Osiemnasty numer Pure Metal dostępny wyłącznie w sprzedaży wysyłkowej! Cena 14 zł.
Czasopismo powinno być w sprzedaży od 9 maja (termin może się zmienić, z przyczyn niezależnych od redakcji i wydawcy).

Kontakt:
e.mail: pure.metal@wp.pl
Awatar użytkownika
Zenek
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 15-04-2004, 20:23

Re: Pure Metal Magazyn

24-04-2013, 17:49

Ktoś to kupuje oprócz Marii Konopnickiej, ja kupiłem raz dla mega-artykułu o Nevermore, i oprócz słabych wywiadów z Romkiem Kostrzewskim czy Nergalem, i właśnie tego opracowania o Nevermore nie było nic do czytania, same piejce w rajtuzach (z normalnych rzeczy chyba jeszcze D.R.I. było). Idealny periodyk dla Mariana Konopnickiego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Atreju
postuje jak opętany!
Posty: 526
Rejestracja: 22-04-2006, 09:37
Lokalizacja: Grajewo

Re: Pure Metal Magazyn

24-04-2013, 18:02

Jeśli kapele thrashowe i powermetalowe to piejce w rajtuzach, to musi być z Tobą coś nie tak. Teraz jeszcze kwestia, co to jest power metal, co nie? Uprzedzając Twoją odpowiedź... MYLISZ SIĘ!
Awatar użytkownika
Zenek
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 15-04-2004, 20:23

Re: Pure Metal Magazyn

24-04-2013, 18:10

jakoś średnio mnie jara Virgin Steele i tego typu kapelki, wybacz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6279
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Pure Metal Magazyn

24-04-2013, 20:05

Oho, zacięta dyskusja znawców metalu :D
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Alkoholokaust
postuje jak opętany!
Posty: 623
Rejestracja: 09-01-2007, 13:49
Lokalizacja: delirium
Kontakt:

Re: Pure Metal Magazyn

24-04-2013, 20:13

A ja pewnie kupię jak wszystkie poprzednie numery, ten choćby dla wkładki o NWOBHM. Osobiście też średnio leżą mi dźwięki najbardziej zbliżone do profilu tego pisma, ale zawsze coś tam dla siebie znalazłem do poczytania. Martwi mnie tylko obecność Atreja.
hare hare supermarket

nsbm.pl
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3350
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Pure Metal Magazyn

24-04-2013, 21:07

14 zł za Pamiętnik Kindermetala to jednak za dużo dla mnie :(
Awatar użytkownika
Atreju
postuje jak opętany!
Posty: 526
Rejestracja: 22-04-2006, 09:37
Lokalizacja: Grajewo

Re: Pure Metal Magazyn

24-04-2013, 23:34

Alkoholokaust pisze:A ja pewnie kupię jak wszystkie poprzednie numery, ten choćby dla wkładki o NWOBHM. Osobiście też średnio leżą mi dźwięki najbardziej zbliżone do profilu tego pisma, ale zawsze coś tam dla siebie znalazłem do poczytania. Martwi mnie tylko obecność Atreja.
No niestety, muszę Cię zmartwić, bo co nieco znowu do tego numeru napisałem. Ba, nawet okładkę zrobiłem :(
No ale powinni się wszyscy jednak przyzwyczaić, bo moje nazwisko pojawiło się po raz pierwszy już w drugim numerze pisma. Taki lajf.
Awatar użytkownika
aginsiak
w mackach Zła
Posty: 783
Rejestracja: 21-12-2008, 19:52

Re: Pure Metal Magazyn

25-04-2013, 07:00

Atreju pisze:
Alkoholokaust pisze:A ja pewnie kupię jak wszystkie poprzednie numery, ten choćby dla wkładki o NWOBHM. Osobiście też średnio leżą mi dźwięki najbardziej zbliżone do profilu tego pisma, ale zawsze coś tam dla siebie znalazłem do poczytania. Martwi mnie tylko obecność Atreja.
No niestety, muszę Cię zmartwić, bo co nieco znowu do tego numeru napisałem. Ba, nawet okładkę zrobiłem :(
No ale powinni się wszyscy jednak przyzwyczaić, bo moje nazwisko pojawiło się po raz pierwszy już w drugim numerze pisma. Taki lajf.
Poloniście nie przystoi...
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9188
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Pure Metal Magazyn

25-04-2013, 07:10

Przecież Atrej to nie jest polskie nazwisko.
Maria Konopnicka

Re: Pure Metal Magazyn

25-04-2013, 11:34

Zenek pisze:Ktoś to kupuje oprócz Marii Konopnickiej, ja kupiłem raz dla mega-artykułu o Nevermore, i oprócz słabych wywiadów z Romkiem Kostrzewskim czy Nergalem, i właśnie tego opracowania o Nevermore nie było nic do czytania, same piejce w rajtuzach (z normalnych rzeczy chyba jeszcze D.R.I. było). Idealny periodyk dla Mariana Konopnickiego.
Jesteś idiotą - akurat w Pure Metal jest też sporo thrashu. Zresztą ten magazyn jest specyficzny - ma fajny klimat i czuć, że robiony jest z pasji. Od strony redakcyjnej to często tragedia - nie pisze się przecież recenzji na całą stronę gazetową. Ale oni sobie piszą, a ja czytam. I chuj! Magazyn robiony przez pasjonatów dla pasjonatów. Przeciętna młodociana cipa z Masterfula rzeczywiście niewiele tam dla siebie znajdzie. :)
Maria Konopnicka

Re: Pure Metal Magazyn

25-04-2013, 11:36

yossarian84 pisze:14 zł za Pamiętnik Kindermetala to jednak za dużo dla mnie :(
LOL Ale Ty pierdolisz...
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Pure Metal Magazyn

25-04-2013, 11:46

<----przeciętna młodociana cipa z masterfula
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Pure Metal Magazyn

25-04-2013, 19:34

+1 choć atrej jest spoko jak dla mnie, lubie poczytac jego bloga czasem. Sam nie kupuje, bo nie trafia to pismo z moje kubki smakowe, ale pomysl popieram !!
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Maria Konopnicka

Re: Pure Metal Magazyn

16-05-2013, 23:02

Dziś, pojawił się jeszcze ciepły i pachnący farbą nowy numer Pure Metal. Z wysyłką 21 złotych - 110 stron interesujących materiałów dla ludzie rozumiejących czym jest metal. Czyli w sumie nic co mogłoby Was zainteresować bo o Depeche Mode ani Prodigy nic nie napisali, jeśli jednak komuś zaczęły już rosnąć włosy na jajkach i przestał przechodzić mutacje, to może spróbować sobie zamówić pisząc pod adres pure.metal@wp.pl :))
Maria Konopnicka

Re: Pure Metal Magazyn

23-05-2013, 00:25

Świetny ten numer - uwielbiam Pure Metal - to zdecydowanie więcej niż zwykłe czasopismo.
Awatar użytkownika
Atreju
postuje jak opętany!
Posty: 526
Rejestracja: 22-04-2006, 09:37
Lokalizacja: Grajewo

Re: Pure Metal Magazyn

23-05-2013, 08:01

Wart odnotowania jest fakt powrotu na łono pisma syna marnotrawnego - Moonfaja - ze swoim Pamiętnikiem kindermetala.
A numer cały dużo thrashowszy od poprzedniego.
ODPOWIEDZ