Witching Hour Productions

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
thrak
świeżak
Posty: 6
Rejestracja: 09-08-2017, 14:51

Re: Witching Hour Productions

10-08-2017, 21:17

Czy ktoś wie co się dzieje z WHP teraz? Złożyłem zamówienie miesiąc temu z wąsem na 2 winyle i koszulki a w paczce były tylko koszulki i 2 winyl.... Maile zlane, reklamacja na stronie do zamówienia wisi, fb zlany... Paczka była nadana przez badmusic.pl a i płatności paypalem i innymi kartowymi nie było, tylko przelew i hajsiwo przy odbiorze więc cięcie kosztów i likwidacja labela?
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: Witching Hour Productions

10-08-2017, 22:20

thrak pisze:Czy ktoś wie co się dzieje z WHP teraz? Złożyłem zamówienie miesiąc temu z wąsem na 2 winyle i koszulki a w paczce były tylko koszulki i 2 winyl.... Maile zlane, reklamacja na stronie do zamówienia wisi, fb zlany... Paczka była nadana przez badmusic.pl a i płatności paypalem i innymi kartowymi nie było, tylko przelew i hajsiwo przy odbiorze więc cięcie kosztów i likwidacja labela?
Poczytaj ten wątek, wszystkiego się dowiesz. Powodzenia. :)
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: Witching Hour Productions

11-08-2017, 06:09

Mam wrażenie, że nawet czytanie tego wątku nie wszystkim pomaga :) Chyba nawet gdyby się to nazywało Amber Gold Records, to ludzie by tam zamawiali :D
pączek
postuje jak opętany!
Posty: 446
Rejestracja: 28-06-2017, 22:37

Re: Witching Hour Productions

11-08-2017, 07:48

No niestety. Niskie ceny przesłaniają ludziom rzeczywistość. Ja kiedyś zamawialem i zawsze bylo coś nie tak. Dostałem co chciałem ale się naczekałem. Stwierdziłem, że z takim ich podejściem to mam ich w dupie. Jak koleżka po chyba 8 miechach dostał towar to wymiękłem. Wszystkim takim "firmom" kij w oko. I dobrze że jest ten dział to można się wymieniać doświadczeniami.
Awatar użytkownika
thrak
świeżak
Posty: 6
Rejestracja: 09-08-2017, 14:51

Re: Witching Hour Productions

11-08-2017, 21:29

Kupowałem u nich kilka razy i to ostatnie zamówienie dopiero było wtopą, nie po całości ale zawsze... Dotychczas nie było żadnego problemu, ba kiedyś nawet jak dostałem winyle Ihsahn które były porysowane to kilka razy odsyłałem ,zwracali mi koszty odesłania i przesyłali kolejny egzemplarz, bez żadnego zająknięcia, poziom obsługi klienta VIP :-) podobno WHP się zamyka i dlatego zacząłem szukać jakichś dodatkowych informacji czy tylko mnie wyj...li czy też może kogoś jeszcze + Batushka jest w trasie więc nie ma komu obsługiwać zamówień i reklamacji ale to tylko moje domysły i dlatego też tu trafiłem. nie wiedziałem że to taka niesłowna firma, bo poprzednie zamówienia obsługiwali mi koncertowo.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3522
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Witching Hour Productions

14-08-2017, 11:11

thrak pisze:Kupowałem u nich kilka razy i to ostatnie zamówienie dopiero było wtopą, nie po całości ale zawsze... Dotychczas nie było żadnego problemu, ba kiedyś nawet jak dostałem winyle Ihsahn które były porysowane to kilka razy odsyłałem ,zwracali mi koszty odesłania i przesyłali kolejny egzemplarz, bez żadnego zająknięcia, poziom obsługi klienta VIP :-) podobno WHP się zamyka i dlatego zacząłem szukać jakichś dodatkowych informacji czy tylko mnie wyj...li czy też może kogoś jeszcze + Batushka jest w trasie więc nie ma komu obsługiwać zamówień i reklamacji ale to tylko moje domysły i dlatego też tu trafiłem. nie wiedziałem że to taka niesłowna firma, bo poprzednie zamówienia obsługiwali mi koncertowo.
wysłać komuś porysowane winyle = poziom obsługi klienta VIP.ok.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Witching Hour Productions

14-08-2017, 21:53

thrak pisze:podobno WHP się zamyka
skad takie info?
Guilty of being right
pączek
postuje jak opętany!
Posty: 446
Rejestracja: 28-06-2017, 22:37

Re: Witching Hour Productions

14-08-2017, 22:31

uglak pisze:
thrak pisze:podobno WHP się zamyka
skad takie info?
Czas najwyższy
Awatar użytkownika
thrak
świeżak
Posty: 6
Rejestracja: 09-08-2017, 14:51

Re: Witching Hour Productions

17-08-2017, 20:03

nagrobek pisze:
thrak pisze:Kupowałem u nich kilka razy i to ostatnie zamówienie dopiero było wtopą, nie po całości ale zawsze... Dotychczas nie było żadnego problemu, ba kiedyś nawet jak dostałem winyle Ihsahn które były porysowane to kilka razy odsyłałem ,zwracali mi koszty odesłania i przesyłali kolejny egzemplarz, bez żadnego zająknięcia, poziom obsługi klienta VIP :-) podobno WHP się zamyka i dlatego zacząłem szukać jakichś dodatkowych informacji czy tylko mnie wyj...li czy też może kogoś jeszcze + Batushka jest w trasie więc nie ma komu obsługiwać zamówień i reklamacji ale to tylko moje domysły i dlatego też tu trafiłem. nie wiedziałem że to taka niesłowna firma, bo poprzednie zamówienia obsługiwali mi koncertowo.
wysłać komuś porysowane winyle = poziom obsługi klienta VIP.ok.
No właśnie nigdy nie miałem z nimi problemów, jak teraz czytam te wszystkie wpisy na forach to już chyba rozumiem dlaczego paypal jest wyłączony na stronie sklepu WHP :-)

Na jakimś hard core coś tam forum znalazłem poradę żeby pisać do Bartka na fb bezpośrednio jak są problemy, znalazłem go, napisałem, odpowiedział w kilka sekund, przeprosił za problemy i obiecał że sprawa będzie przekazana do sklepu + wysyłka na bank dziś... i właśnie dostałem maila z inpost że paczka nadana ;-) Wiadomo że to nie jest rozwiązanie ale ważne że zadziałało, przynajmniej w moim przypadku.
Awatar użytkownika
thrak
świeżak
Posty: 6
Rejestracja: 09-08-2017, 14:51

Re: Witching Hour Productions

17-08-2017, 20:04

uglak pisze:
thrak pisze:podobno WHP się zamyka
skad takie info?
Walały się takie informacje po forach ale pewnie złe języki ludzkie pomówienia.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Witching Hour Productions

17-08-2017, 21:41

thrak pisze:Na jakimś hard core coś tam forum znalazłem poradę żeby pisać do Bartka na fb bezpośrednio jak są problemy, znalazłem go, napisałem, odpowiedział w kilka sekund, przeprosił za problemy i obiecał że sprawa będzie przekazana do sklepu + wysyłka na bank dziś... i właśnie dostałem maila z inpost że paczka nadana ;-) Wiadomo że to nie jest rozwiązanie ale ważne że zadziałało, przynajmniej w moim przypadku.
no ja to pisałem...............................tutaj kilka stron wcześniej ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
aniola
weteran forumowych bitew
Posty: 1125
Rejestracja: 19-07-2011, 15:06

Re: Witching Hour Productions

17-08-2017, 21:46

Ludki żal mi Was............ja po ogłoszeniu -60 % brałem 3 razy.Zawsze przelew zawsze dostawałem 4-6 dni.Czy ja mam takie szczęście czy nie zamawiacie bo wszyscy piszą?
Awatar użytkownika
smooker
w mackach Zła
Posty: 878
Rejestracja: 10-11-2016, 09:21
Lokalizacja: Mokopuff

Re: Witching Hour Productions

18-08-2017, 14:25

thrak pisze:
uglak pisze:
thrak pisze:podobno WHP się zamyka
skad takie info?
Walały się takie informacje po forach ale pewnie złe języki ludzkie pomówienia.
Robio wyprzedaże po -40% i -60%, nowego distro nie ma, a obecne się po promocjach skurczyło 5 razy, plany wydawnicze też jakby gasną. IMO wygląda to jak standardowe zwijanie interesu.
Awatar użytkownika
thrak
świeżak
Posty: 6
Rejestracja: 09-08-2017, 14:51

Re: Witching Hour Productions

18-08-2017, 21:34

Mam odebrałem z paczkomata ;-) nie jest tak beznadziejnie jakby się mogło wydawać, generalnie pierwszy problem z nimi który mnie trafił i po interwencji właściciela rozwiązany ;-)
Awatar użytkownika
IMP-|-OUS
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 08-06-2015, 10:18

Re: Witching Hour Productions

23-08-2017, 09:51

TECHNICAL BREAK FROM 23.08 TILL 11.09 -
SHOP CLOSED
ALL QUESTIONS ABOUT ORDERS PLEASE WRITE AT : biuro@witchinghour.pl
NAER MATARON CD/LP/MC - DELAYED - SHIPPING STARTS END OF SEPTEMBER
ALL DELAYED SHIPMENTS ARE IN THE SHIPPING PROCESS NOW!!!
Awatar użytkownika
thrak
świeżak
Posty: 6
Rejestracja: 09-08-2017, 14:51

Re: Witching Hour Productions

23-08-2017, 23:03

Oho :-) też właśnie dostałem od nich takiego maila, czyli wyrobiłem się z reklamacją przed przerwą techniczną, aczkolwiek procesują zamówienia z tego co piszą...
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1128
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: Witching Hour Productions

11-09-2017, 20:55

IMP-|-OUS pisze:TECHNICAL BREAK FROM 23.08 TILL 11.09 -
SHOP CLOSED
ALL QUESTIONS ABOUT ORDERS PLEASE WRITE AT : biuro@witchinghour.pl
NAER MATARON CD/LP/MC - DELAYED - SHIPPING STARTS END OF SEPTEMBER
ALL DELAYED SHIPMENTS ARE IN THE SHIPPING PROCESS NOW!!!
Jak zaliczać obsuwy to na każdym polu ;)

Teraz wisi, że:
TECHNICAL BREAK FROM 23.08 TILL 30.09 -
SHOP CLOSED
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Witching Hour Productions

02-10-2017, 13:35

cos im sie chyba przedłużyło bo nadal zamknięte :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1128
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: Witching Hour Productions

04-10-2017, 00:07

Do 15 października tą razą. Chyba jest ostro pite.
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2415
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: Witching Hour Productions

17-10-2017, 11:15

http://store.witchinghour.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

nowa strona,nowe produkty,nowa lokalizacja,nowe konto bankowe..................nowe możliwośći :):):)
ODPOWIEDZ