Witching Hour Productions

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smooker
w mackach Zła
Posty: 879
Rejestracja: 10-11-2016, 09:21
Lokalizacja: Mokopuff

Re: Witching Hour Productions

30-12-2016, 13:06

Zastanawiam się z czego to wynika, że już po raz kolejny coś spierdolili? Oszczędza na zatrudnieniu, na tłoczniach? Bo ostatnie 2 lata widać, że katalog mu się mocno rozrasta i próbuje wydawać dużo, na różnych nośnikach, a to po prostu jest dużo roboty jeśli do tego prowadzisz całkiem pokaźne distro. I chuj z tego wychodzi jak teraz, gdy LP dwóch pierwszych Christ Agony ma kolejny poślizg, bo miało być we wrześniu (banerów nawet nie zmienił na front page sklepu), później miało być 20.12, a teraz zdjął wszystkie wersje LP dla jedynki i dwójki. Więc co się jebie ja się pytam?

Mnie w sumie szkoda, że tak się dzieje, bo lubiłem nawet ten label, ale to zaczyna być po prostu smutne/dziecinne/cebularskie (wybierz co ci pasuje).

A całkowitego braku komunikacji z klientami to już w ogóle nie rozumiem. Klient jest nawet w stanie przyjąć do wiadomości złe informacje, niż zaakceptować całkowity brak informacji i odpowiedzi na pytania.
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1128
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: Witching Hour Productions

30-12-2016, 14:09

Podejrzewam, że Bart za dużo chce, ale wyżej dupy nie podskoczy z prostego względu: kolejki w tłoczniach. WHP to nie jakiś moloch i swoje musi odczekać żeby otrzymać zamówione tam placki. Później coś się tam wyjebie, jakaś awaria i obsuwa gotowa, nawet już nie z winy Barta. Nędznie to wygląda kiedy hucznie ogłasza jakie to reedycje na wypasionych winylach się kroją, a jak przychodzi co do czego, to temat jest zamiatany pod dywan.

Podoba mi się natomiast polityka Pagan. Ogłaszają jakiś album na placku i nie ma bata żeby nie wyszedł o czasie. Fakt, ogłaszają raptem kilka w roku, ale tam jest wszystko na tip-top i za to należą im się brawa.
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
Awatar użytkownika
Hellpiss
zaczyna szaleć
Posty: 241
Rejestracja: 26-01-2009, 21:54

Re: Witching Hour Productions

30-12-2016, 14:55

Tłoczni nikt nie rozlicza poza wydawcą, a wydawcę rozlicza każdy potencjalny klient. Moim zdaniem w takich sytuacjach wiarygodność WHP spada każdorazowo do zera. W dodatku wydawca nie ma na tyle jaj, żeby się konstruktywnie z zaistniałej sytuacji wytłumaczyć. Woli milczeć, co jeszcze bardziej nie działa na jego korzyść. Kolejne promocje tego nie załatwią, bo jako wydawca nie jest wiarygodny ani dla klientów ani dla innych wydawców w sferze wymian. Moim zdaniem powinien zacisnąć zęby i zaprzestać pre-orderów. Poza tym coś tu nie gra i nie jest to tylko wina tłoczni... Mnóstwo wytwórni na całym świecie robi pre-ordery, ale u ŻADNEJ - jeśli nawet się zdarzają - nie zdarzają obsuwy kilkumiesięczne. To jest zwyczajna farsa. Moim zdaniem to raczej działa tak, że Pan wydawca ustawia pre-order i zbiera kasę. Jeśli się zbierze odpowiednia ilość, to wtedy dopiero tłoczy, jeśli nie - całą winę zwala na tłocznię/inne czynniki, a finał jest taki, że materiał się nie ukazuje, albo ukazuje się z MEGA opóźnieniem. Poza tym ten brak komunikacji, mimo prób z każdej strony jest wymownym znakiem krętactw i nabijania nas wszystkich w butelkę. Ja cały czas klikam pre-ordery, ale Pan wydawca nie zobaczy ode mnie złamanego grosza, zanim ja nie zobaczę przynajmniej zdjęcia na FB.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6279
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Witching Hour Productions

30-12-2016, 15:21

smooker pisze:Zastanawiam się z czego to wynika, że już po raz kolejny coś spierdolili?
Z tego, że polscy metalowcy są debilami będącymi być ruchani na kasę i u niego zamawiają.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
aniola
weteran forumowych bitew
Posty: 1125
Rejestracja: 19-07-2011, 15:06

Re: Witching Hour Productions

30-12-2016, 15:25

Czy tylko mi się tak wydaje czy problem powstał po 1 wiadera?myślę że te płyty fizycznie są sprzedać nie można a kasy dużo poszło...
Awatar użytkownika
smooker
w mackach Zła
Posty: 879
Rejestracja: 10-11-2016, 09:21
Lokalizacja: Mokopuff

Re: Witching Hour Productions

30-12-2016, 15:36

Nerwowy pisze:
smooker pisze:Zastanawiam się z czego to wynika, że już po raz kolejny coś spierdolili?
Z tego, że polscy metalowcy są debilami będącymi być ruchani na kasę i u niego zamawiają.
Super, dzięki.
Mane
zaczyna szaleć
Posty: 104
Rejestracja: 11-09-2012, 11:12

Re: Witching Hour Productions

30-12-2016, 15:39

Hellpiss pisze:Ja cały czas klikam pre-ordery, ale Pan wydawca nie zobaczy ode mnie złamanego grosza, zanim ja nie zobaczę przynajmniej zdjęcia na FB.
Nie podpowiadaj jak wejść na level wyżej w dymaniu klientów :)
Awatar użytkownika
REINHARD IRRUMATOR
postuje jak opętany!
Posty: 656
Rejestracja: 21-11-2011, 17:05

Re: Witching Hour Productions

30-12-2016, 15:48

to co tu czytam to już sam nie wiem do jakiego tematu to się nadaje - tępe pały, śmiech na sali, dajmy się ruchać ? trwa to tyle czasu że małe dziecko zdałoby sobie sprawę że tu coś nie bangla, mam dla was propozycję zróbcie zbiórkę i sami sobie wydajcie te płyty, szybciej będzie hehe
SODOMOUSE ma piwo
Norma to głupota, degeneracja to geniusz
it666
świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 30-12-2016, 22:08

Re: Witching Hour Productions

30-12-2016, 22:13

A kto broni zamówić towar za pobraniem? Czyżby ta złotówka czy dwie więcej były przeszkodą?
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Witching Hour Productions

03-01-2017, 18:02

Zachęcony Waszymi przejściami z WHP zrobiłem sobie całkiem spore zamówienie w sobotę. Dzisiaj paka u mnie. Czyli zajebiście tak jak od początku mojej przygody z tą stajnią. Mam jednak taką zasadę, że nigdy nie zamawiam preorderów. Nigdzie. :-) Moim zdaniem trzeba troszkę uczciwiej podejść do sprawy. Pewnie faktycznie sobie lecą w chuja z preorderami, ale jak się kupuje to co maja na stanie to są bardzo dobrzy.
all the monsters will break your heart
majeku
postuje jak opętany!
Posty: 397
Rejestracja: 25-12-2010, 21:37

Re: Witching Hour Productions

03-01-2017, 18:15

Też bym tak to określił
Obscureband
zaczyna szaleć
Posty: 202
Rejestracja: 28-03-2011, 23:54
Lokalizacja: Schweidnitz

Re: Witching Hour Productions

03-01-2017, 21:31

nicram pisze:Zachęcony Waszymi przejściami z WHP zrobiłem sobie całkiem spore zamówienie w sobotę. Dzisiaj paka u mnie. Czyli zajebiście tak jak od początku mojej przygody z tą stajnią. Mam jednak taką zasadę, że nigdy nie zamawiam preorderów. Nigdzie. :-) Moim zdaniem trzeba troszkę uczciwiej podejść do sprawy. Pewnie faktycznie sobie lecą w chuja z preorderami, ale jak się kupuje to co maja na stanie to są bardzo dobrzy.
A TAKI CHUJ! Razem z IRON TIMES BOX zamówiłem pozycje które kilka lat już wisiały i nawet ich nie dostałem. Widocznie im się niektóre nazwiska nie podobają. Dlatego PIERYDOLE ŻYDZING AŁER i dajcie już spokój z tym wychwalaniem tego zjebanego labelu!
Jeżeli Twoja płyta CD wydana przed rockiem 1994 posiada matrixy z IFPI...to wiedz, że coś się dzieje... Jeżeli na płytach wydanych przez NUCLEAR BLAST przed 1993 rockiem jest adres o pięciocyfrowym kodzie pocztowym...to wiedz, że bardzo źle się dzieje...
Awatar użytkownika
smooker
w mackach Zła
Posty: 879
Rejestracja: 10-11-2016, 09:21
Lokalizacja: Mokopuff

Re: Witching Hour Productions

04-01-2017, 11:42

Tak btw to Christ Agony jeden i dwa miały być od 20.01 i wisiały na sklepie jako dostępne z wysyłką w 48h. Także tego...

Dzisiaj przyszedł spam:
Babuszka pisze: SHIPING STARTS FROM 23.01.2017 (PROBABLY SOME ITEMS WILL OUT FASTER!)
VADER – The Empire 12"LP DIE HARD VERSION
VADER – Iron Times 12"LP STANDARD/DIE HARD
CHRIST AGONY – Unholyunion 12"LP STANDARD/DIE HARD
CHRIST AGONY – Daemonseth 12"LP STANDARD/DIE HARD
BATUSHKA – ХРИСТОФОР ZIPPER / HOODIE
BATUSHKA –"Litourgiya" 12"PICTURE II LP
MORDOR –Nothing… 12"LP STANDARD/DIE HARD
MORDOR-Prayer…12"LP STANDARD/DIE HARD
SAURON – WARA 12"LP STANDARD/DIE HARD
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9670
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Witching Hour Productions

04-01-2017, 12:28

Babuszka pisze:SHIPING STARTS FROM 23.01.2017 (PROBABLY SOME ITEMS WILL OUT FASTER!)
latwo nawet wskazac ktore:
Babuszka pisze:VADER – The Empire 12"LP DIE HARD VERSION
VADER – Iron Times 12"LP STANDARD/DIE HARD
CHRIST AGONY – Unholyunion 12"LP STANDARD/DIE HARD
CHRIST AGONY – Daemonseth 12"LP STANDARD/DIE HARD
BATUSHKA – ХРИСТОФОР ZIPPER / HOODIE
BATUSHKA –"Litourgiya" 12"PICTURE II LP

MORDOR –Nothing… 12"LP STANDARD/DIE HARD
MORDOR-Prayer…12"LP STANDARD/DIE HARD
SAURON – WARA 12"LP STANDARD/DIE HARD
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14273
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Witching Hour Productions

09-01-2017, 19:50

ja może dam im szanse ;)
ale najpierw poszło zapytanko czy mają wszystko na stanie, w ciemno nic od nich nie wezme :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Kaim
zaczyna szaleć
Posty: 172
Rejestracja: 30-01-2008, 20:35
Lokalizacja: Warmia

Re: Witching Hour Productions

16-01-2017, 13:47

W końcu po kilku miesiącach pisania sprawa z Vader-ami zamknięta. Co prawda kasy nie oddali ale przynajmniej mogłem wybrać sobie coś z ich sklepu. Paka dotarła.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6279
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Witching Hour Productions

16-01-2017, 15:04

xDDD
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14273
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Witching Hour Productions

16-01-2017, 15:14

a mi od tygodnia nie odpisują :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Zenek
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 15-04-2004, 20:23

Re: Witching Hour Productions

16-01-2017, 15:40

Ja raz tam kupiłem Morowe S i się trochę naczekalem, od tej pory spamowali mi konto mailowe bez opcji unsubscribe. Do zaorania ta wytwórnia jest.
Obrazek
Awatar użytkownika
smooker
w mackach Zła
Posty: 879
Rejestracja: 10-11-2016, 09:21
Lokalizacja: Mokopuff

Re: Witching Hour Productions

16-01-2017, 16:56

Rzeczywiście, z S na placku też mieli obsuwę, chociaż nie tak dużą jak ostatnio to u nich bywa. AD. newslettera, to chyba powinni zrobić regulację jak w reichu, gdzie brak możliwości wypisania z takiej formy marketingu to dla sprzedawcy gruba grzywna. Taka w dziesiątkach/setkach tysięcy dutków, w zależności od wielkości firmy.
ODPOWIEDZ