MUSICK MAGAZINE!!!

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
535

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

25-05-2019, 00:40

[V] pisze:
Devil_Machine pisze:Siódme Gacie.
bdb news.
Będzie wywiad z Virusem. Postmortem niestety. Ostatnio miałem kontakt w tej pierdolonej mgle, jak mnie naczelnik tego pisma podholował w ciemnościach z Byczyny pod Opole. To już będzie rok. Zapierdala życie strasznie. Pozdrawiam serdecznie.
[youtube][/youtube]
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

25-05-2019, 10:37

535 pisze:
[V] pisze:
Devil_Machine pisze:Siódme Gacie.
bdb news.
Będzie wywiad z Virusem. Postmortem niestety. Ostatnio miałem kontakt w tej pierdolonej mgle, jak mnie naczelnik tego pisma podholował w ciemnościach z Byczyny pod Opole. To już będzie rok. Zapierdala życie strasznie. Pozdrawiam serdecznie.
[youtube][/youtube]
Fajnie, chętnie przeczytam. Pzdr
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1945
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

28-05-2019, 13:27

Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2415
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

28-05-2019, 13:31

dawać mnie tu ten nowy 7gates lepiej !!!
Bless this tongue
weteran forumowych bitew
Posty: 1124
Rejestracja: 03-09-2013, 21:47

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

28-05-2019, 13:35

da ktorys znac czy pisza cos ciekawego odn tego polskiego martwego metalu? Wycieczki w przeszlosc czy rzut oka na wspolczesna scene?
Van Drunen
w mackach Zła
Posty: 824
Rejestracja: 21-02-2014, 12:14

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

28-05-2019, 15:05

W tym niestety mało mnie interesuje - nie kupim.

7G dopytywałem u źródła i podobno już wszystko ogarnięte prócz wywiadu z okładki. Także niebawem można się spodziewać. Tym bardziej, że pytałem o to z początkiem marca.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

04-06-2019, 14:32

panowie z MM wzięli pod uwagę sprawy edytorskie. da się to teraz czytać. git.

ale ja o czym innym. gość, który przeprowadził wywiad z Encoffination - Przemysła Kępiński - czuje tą muzykę jak nikt inny. celne pytania dotyczące sedna amerykańskich walców mnie ujęły. dawno nie czytałem wywiadu, gdzie widać, że przypytujący siedzi w tym i podąża z zespołem wraz z ich rozwojem. żeby nie było. sama recenzja płyty, na kolejnych stronach już o niczym.


mam jeszcze pewne spostrzeżenie. będąc na detoksie forumowym i nie tylko, ogarniałem prasę muzyczną. szykuje się przeprowadzka na wieś, to i trzeba wyjebać z 50 kilo/ albo i lepiej papierów kolorowych. na nowo zczytywałem MM z jakiegoś 2014 roku. zupełnie inny profil recenzji. dobre, merytoryczne, tyle, że za wyjątkiem akurat z dupy recenzji Teitanblood "Death" nic zupełnie dla mnie interesującego tam nie było. jakoś się tam zmieniają gusty i sposób pisania.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

04-06-2019, 14:40

zazwyczaj ludzie po przeprowadzce na wies maja wiecej miejsca na skladowanie wszelkich niepotrzebnych rzeczy, a nie mniej ;-)
Guilty of being right
Bless this tongue
weteran forumowych bitew
Posty: 1124
Rejestracja: 03-09-2013, 21:47

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

04-06-2019, 15:42

Racja. I cos z ta polska DM scena? ;p
Awatar użytkownika
zinoteka
zaczyna szaleć
Posty: 134
Rejestracja: 11-04-2012, 10:44
Kontakt:

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

05-06-2019, 09:08

Ascetic pisze:panowie z MM wzięli pod uwagę sprawy edytorskie. da się to teraz czytać. git.

ale ja o czym innym. gość, który przeprowadził wywiad z Encoffination - Przemysła Kępiński - czuje tą muzykę jak nikt inny. celne pytania dotyczące sedna amerykańskich walców mnie ujęły. dawno nie czytałem wywiadu, gdzie widać, że przypytujący siedzi w tym i podąża z zespołem wraz z ich rozwojem. żeby nie było. sama recenzja płyty, na kolejnych stronach już o niczym.


mam jeszcze pewne spostrzeżenie. będąc na detoksie forumowym i nie tylko, ogarniałem prasę muzyczną. szykuje się przeprowadzka na wieś, to i trzeba wyjebać z 50 kilo/ albo i lepiej papierów kolorowych. na nowo zczytywałem MM z jakiegoś 2014 roku. zupełnie inny profil recenzji. dobre, merytoryczne, tyle, że za wyjątkiem akurat z dupy recenzji Teitanblood "Death" nic zupełnie dla mnie interesującego tam nie było. jakoś się tam zmieniają gusty i sposób pisania.
wyjebać???? Jak to wyjebać??? ZINOTEKA chętnie przygarnie wszelką makulaturę metalową
////// ZINOTEKA //////
Index Librorum Prohibitorum
http://www.zinoteka.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

05-06-2019, 10:08

zinoteka pisze:
Ascetic pisze:panowie z MM wzięli pod uwagę sprawy edytorskie. da się to teraz czytać. git.

ale ja o czym innym. gość, który przeprowadził wywiad z Encoffination - Przemysła Kępiński - czuje tą muzykę jak nikt inny. celne pytania dotyczące sedna amerykańskich walców mnie ujęły. dawno nie czytałem wywiadu, gdzie widać, że przypytujący siedzi w tym i podąża z zespołem wraz z ich rozwojem. żeby nie było. sama recenzja płyty, na kolejnych stronach już o niczym.


mam jeszcze pewne spostrzeżenie. będąc na detoksie forumowym i nie tylko, ogarniałem prasę muzyczną. szykuje się przeprowadzka na wieś, to i trzeba wyjebać z 50 kilo/ albo i lepiej papierów kolorowych. na nowo zczytywałem MM z jakiegoś 2014 roku. zupełnie inny profil recenzji. dobre, merytoryczne, tyle, że za wyjątkiem akurat z dupy recenzji Teitanblood "Death" nic zupełnie dla mnie interesującego tam nie było. jakoś się tam zmieniają gusty i sposób pisania.
wyjebać???? Jak to wyjebać??? ZINOTEKA chętnie przygarnie wszelką makulaturę metalową
zczytuje, dre (nie, nie, Dr. Dre, tylko w sensie, że niszczę), wyrywam, roluje, robię papier-kulki dla kota, a i samoloty się też zdarzyły co se w przestrzeń poleciały. wycinam też artykuły te co mnie interesują .... nie wiem, czy byłby z takiej makulatury pożytek jakikolwiek. zakładam, że z tych materiałów z lat 90'tych niemieckich takich jak np. Rock Hardy Magaziny, czy brytyjskich np. Terrorizerów z lat późniejszych, może nie być nic do wycięcia= dla mnie interesującego. więc tutaj widzę szansę na wysyłkę. jakby co poproszę o adres na PM. będę sukcesywnie po obróbce a w razie zainteresowania dostarczał.
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1945
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

07-12-2019, 16:55

do regularności Noise daleko widać
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3507
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

07-12-2019, 21:15

Oki pisze:do regularności Noise daleko widać
Tzn?
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

08-12-2019, 08:29

Ascetic pisze:panowie z MM wzięli pod uwagę sprawy edytorskie. da się to teraz czytać. git.

ale ja o czym innym. gość, który przeprowadził wywiad z Encoffination - Przemysła Kępiński - czuje tą muzykę jak nikt inny. celne pytania dotyczące sedna amerykańskich walców mnie ujęły. dawno nie czytałem wywiadu, gdzie widać, że przypytujący siedzi w tym i podąża z zespołem wraz z ich rozwojem. żeby nie było. sama recenzja płyty, na kolejnych stronach już o niczym.


mam jeszcze pewne spostrzeżenie. będąc na detoksie forumowym i nie tylko, ogarniałem prasę muzyczną. szykuje się przeprowadzka na wieś, to i trzeba wyjebać z 50 kilo/ albo i lepiej papierów kolorowych. na nowo zczytywałem MM z jakiegoś 2014 roku. zupełnie inny profil recenzji. dobre, merytoryczne, tyle, że za wyjątkiem akurat z dupy recenzji Teitanblood "Death" nic zupełnie dla mnie interesującego tam nie było. jakoś się tam zmieniają gusty i sposób pisania.
Moglby ktoś zeskanować i wrzucić gdzien ten wywiad z encoffination?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

08-12-2019, 09:12

W sumie to już chyba ostatni magazyn o czysto metalowym profilu, poza Metal Hammerem. Ten ostatni numer trochę niechlujnie poskładany, duża czcionka, sporo błędów i literówek, zespoły z grubsza te same co u "konkurencji", ale i tak przeczytałem z przyjemnością w sumie.
shadowthrone
postuje jak opętany!
Posty: 384
Rejestracja: 24-12-2010, 13:47

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

08-12-2019, 13:44

Moglby ktoś zeskanować i wrzucić gdzien ten wywiad z encoffination?[/quote]

Szkoda kilkunastu złotych?
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

24-12-2019, 04:25

Stary rok pożegnamy, a nowy przywitamy kolejnym numerem Musick Maga. Wielu z Was pyta kiedy nowy numer, więc: dwudziesty ósmy numer trafi w Wasze ręce już niedługo, w pierwszej kolejności otrzymają go prenumeratorzy - ze względu na świąteczno-noworoczny czas musicie uzbroić się w cierpliwość -, w Empikach znajdziecie nas już po tym okresie. Zapewniamy, że warto czekać, bo od okładki, przez objętość i grafikę, po treść jest najlepiej. Plus dostaniecie kilkadziesiąt minut rasowej undegroundowej muzyki. Jak powiedział jeden z Gruzinów w wywiadzie, którego udzielił nam do tego numeru: "MM: (...)Gruzini to nasze najgorsze cechy, które ukrywamy nawet przed znajomymi. To małe grzechy, do których nikt się oficjalnie, a często nawet przed samym sobą, nie przyzna (...). Gruzja: Gratuluję, w końcu ktoś zrozumiał istotę rzeczy." Dokładne informacje o nowym wydaniu Musick Maga podamy wkrótce.

Obrazek
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

24-12-2019, 07:30

Ooo wywiad z denial od god? Chętnie poczytam
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1945
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

24-12-2019, 10:04

A to ma być okładka czy tylko zapowiedź że w przygotowaniu?
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1945
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

24-12-2019, 10:05

dzik pisze:
Oki pisze:do regularności Noise daleko widać
Tzn?
że wydają dwa numery na rok
ODPOWIEDZ