MUSICK MAGAZINE!!!

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

03-06-2018, 23:32

Noise jest ok, wolę ten magazyn od Musicka, który - jak tu mówiono wiele razy - ma sztampowe wywiady. Hipsteriada hipsteriadą, Trocki Trockim, ale można mieć swój gust i nie nabierać się na "odkrycia roku", czytając z przyjemnością większość artykułów i wywiadów.

Co do Gazety Magnetofonowej, kupuję z racji zainteresowania muzyką popularną w ogóle. Lubię być poinformowany i chociaż nie zgadzam się z większością opinii na temat polskiej muzyki alternatywnej, które są tam wygłaszane (na przykład nie rozumiem fenomenu współczesnego polskiego hip-hopu i stokroć wolę wieśniactwo Pei czy Liryoa niż wysublimowanie Taco Hamingwaya czy odjazdy Synów), również z przyjemnością czytam.
PutridCult
rozkręca się
Posty: 88
Rejestracja: 25-02-2017, 13:03

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

12-06-2018, 12:34

W Musick Magzaine każą wszystkim wypierdalac z internetu!!!
http://www.musickmagazine.pl/archiwa/6588
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14567
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

19-09-2018, 19:48

Obrazek

i przy okazji ;)

Obrazek
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
bayzell
zaczyna szaleć
Posty: 164
Rejestracja: 24-11-2015, 19:25

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

19-09-2018, 20:15

Obrazek

ja tam wolałbym coś od tych jegomości....... ISTNIEJĄ jeszcze???
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3695
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

19-09-2018, 20:33

Nowy Musick bdb, może nawet najlepszy od początku. Poprzedni był chyba najmniej mnie interesujący, więc nastąpiła dobra odmiana.
7 gates to chyba już batdzooo długo nie było.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Anzhelmoo
weteran forumowych bitew
Posty: 1300
Rejestracja: 19-03-2017, 08:51

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

19-09-2018, 21:48

Co prawda nowego Musicka w całości jeszcze nie przeczytałem, ale póki co mam mieszane odczucia. Pierwsza kwestia to layout - to jest jakieś nieporozumienie. Ja rozumiem, że to ma być stylizowane na zin, no ale bez przesady - dobór tła do fontów czasem jest absurdalny, co sprawia, że tekst jest nieczytelny. Podobnie jego układ, czy dziwne kleksy, które zasłaniają literki, a ich mikroskopijny rozmiar (chociażby recenzje) także daje się we znaki. Szkoda, że nikt nie wyciąga z tego wniosków, sporo osób w komentarzach o tym wspomina od dawna. Plus taki, że wreszcie nieco ogarnęli te rozpikselowane zdjęcia.

Druga kwestia, którą zauważam co numer - mianowicie duża liczba wywiadów, która nie zawsze przekłada się na jakość - tak jakby wszystkie seryjnie z wytwórni brali. Często pytania są stosunkowo sztampowe i oczywiste. Jako przykład przytoczę wywiad z Immortal - ciągle tylko Abbath, Abbath... a jestem przekonany, że Demonaz mógłby opowiedzieć wiele ciekawszych historii, niż te, które opowiada w każdym wywiadzie tymi samymi słowy.

Generalnie Musicka lubię, bo sporo tam wartościowych treści mimo wszystko (wywiad z Marduk np. bdb), ale w mojej opinii trudno ich traktować równie poważnie co redakcję Noise. Te wszystkie drobne wpadki wpływają na to jak postrzegany jest ich profesjonalizm. Owszem, nikt nie jest doskonały i ogólnie rzecz biorąc bardzo się cieszę, że jest grupa osób, która ma zajawkę i to wszystko ogarnia - ale w momencie, gdy mowa o czasopiśmie papierowym, które kosztuje 16 zł oczekuję jednak nieco więcej.
Często jest tak...że nie, a potem coraz częściej jest tak...że nie, a potem zwykle jest tak...że nie. I potem zostaje już samo nie.
Awatar użytkownika
Dragazes
w mackach Zła
Posty: 782
Rejestracja: 27-02-2012, 00:24

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

19-09-2018, 21:57

bayzell pisze:Obrazek

ja tam wolałbym coś od tych jegomości....... ISTNIEJĄ jeszcze???
Nie wiem czy wyjdzie, ale jeśli tak to na 100% będą w nim reklamy minionych koncertów xD
Should the compact Disc become soiled by fingerprints, dust or dirt, it can be wiped with a clean and lint free soft, dry cloth. If you follow these suggestions, the Compact Disc will provide a lifetime of pure listening enjoyment.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9714
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

19-09-2018, 22:35

dzik pisze:7 gates to chyba już batdzooo długo nie było.
jeszcze miesiac i bedzie rok czasu od ostatniego numeru
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1129
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

20-09-2018, 00:55

Kurna, rzeczywiście!
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
Bless this tongue
weteran forumowych bitew
Posty: 1130
Rejestracja: 03-09-2013, 21:47

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

21-09-2018, 12:29

Co jak co ale rozmowa z Bentonem to majstersztyk, dawno sie tak nie usmialem.

Znalazles inna pasje?
- Wytwarzam bizuterie

Jaka?
- Srebrna


:D
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3695
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

21-09-2018, 14:26

Anzhelmoo pisze:Co prawda nowego Musicka w całości jeszcze nie przeczytałem, ale póki co mam mieszane odczucia. Pierwsza kwestia to layout - to jest jakieś nieporozumienie. Ja rozumiem, że to ma być stylizowane na zin, no ale bez przesady - dobór tła do fontów czasem jest absurdalny, co sprawia, że tekst jest nieczytelny. Podobnie jego układ, czy dziwne kleksy, które zasłaniają literki, a ich mikroskopijny rozmiar (chociażby recenzje) także daje się we znaki. Szkoda, że nikt nie wyciąga z tego wniosków, sporo osób w komentarzach o tym wspomina od dawna. Plus taki, że wreszcie nieco ogarnęli te rozpikselowane zdjęcia.

Druga kwestia, którą zauważam co numer - mianowicie duża liczba wywiadów, która nie zawsze przekłada się na jakość - tak jakby wszystkie seryjnie z wytwórni brali. Często pytania są stosunkowo sztampowe i oczywiste. Jako przykład przytoczę wywiad z Immortal - ciągle tylko Abbath, Abbath... a jestem przekonany, że Demonaz mógłby opowiedzieć wiele ciekawszych historii, niż te, które opowiada w każdym wywiadzie tymi samymi słowy.

Generalnie Musicka lubię, bo sporo tam wartościowych treści mimo wszystko (wywiad z Marduk np. bdb), ale w mojej opinii trudno ich traktować równie poważnie co redakcję Noise. Te wszystkie drobne wpadki wpływają na to jak postrzegany jest ich profesjonalizm. Owszem, nikt nie jest doskonały i ogólnie rzecz biorąc bardzo się cieszę, że jest grupa osób, która ma zajawkę i to wszystko ogarnia - ale w momencie, gdy mowa o czasopiśmie papierowym, które kosztuje 16 zł oczekuję jednak nieco więcej.
Masz sporo racji i w większości kwestii się z Tobą zgadzam.
Ale Musick to dla mnie w tej chwili jedyna gazetka, która mnie interesuje. 7Gates od roku milczy. MetalHammer i Mystic naszpikowane pierdołami. A Noise może i jest profesjonalny, ale 90% treści mnie kompletnie nie interesuje. Zostaje mi Musick.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

29-09-2018, 19:05

Co do musica nowego kupiłem bo sporo kapel mnie interesuje. Przeczytałem kilka wywiadów. I spostrzeżenia na szybko. Brak CD???? WTF?? Layout fajny ale np część wywiadu z temple desecration czytałem jak pół ślepy. Kolejna rzecz to wywiad z grave upheval kurwa ale tam jest literówek , szkoda gadać . Pacjent nie jesteś tam czasem korektorem? Co się podziało. No i zestaw pytań w wywiadach to takie od linijki wszystko. Aha i jeszcze co do okładki. Bardzo fajna. Ale zdupiona tym logiem immortal. Po huj ono tam?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

29-09-2018, 19:47

uglak pisze:
dzik pisze:7 gates to chyba już batdzooo długo nie było.
jeszcze miesiac i bedzie rok czasu od ostatniego numeru
[youtube][/youtube]
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Gall
weteran forumowych bitew
Posty: 1129
Rejestracja: 17-08-2015, 21:51

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

29-09-2018, 20:01

Lubię to!
For there is no folly of the beasts of the earth which is not infinitely outdone by the madness of men.
Awatar użytkownika
bayzell
zaczyna szaleć
Posty: 164
Rejestracja: 24-11-2015, 19:25

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

01-12-2018, 15:53

Obrazek
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14567
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

01-12-2018, 17:34

kurwa wlaśnie wróciłem z empiku :/
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Destro
zaczyna szaleć
Posty: 199
Rejestracja: 15-09-2015, 10:16

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

01-12-2018, 18:28

Żułek pisze:kurwa wlaśnie wróciłem z empiku :/
W empikach od 5grudnia,więc i tak byś dziś nie kupił :)
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14567
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

01-12-2018, 20:09

w sumie i tak zabrakło by mi 2 zeta :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
535

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

11-12-2018, 09:10

Mocno przyzwoity ten ostatni numer, przynajmniej jeżeli chodzi o nazwy. Po wstępnym przekartkowaniu dowiedziałem się w końcu dlaczego Autopsy niechętnie jeżdżą do Europy, a także tego, że pan naczelny redaktor bardzo uważnie przegląda niniejsze forum. Być może nawet płaci składki pod jakimś wymyślnym pseudonimusem. Pozdrawiam. Tyle z nowości. Ze spraw oczywistych potwierdza się po raz kolejny pajacowanie księciunia ciemności. Złapałem prawdopodobnie (podprogowo) chroniczne uczulenie na tego człowieka i jego pomorski marketing. Pewnie dlatego, że jestem życiowym nieudacznikiem i kłuje mnie w oczy oraz w dupę czyjś niewątpliwy sukces. No nic. Ide se otworzyć kiszonych i zapić zalewą łzy oraz frustracje.
Awatar użytkownika
bayzell
zaczyna szaleć
Posty: 164
Rejestracja: 24-11-2015, 19:25

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

29-03-2019, 16:02

Obrazek

chyba nowy wyszedł?
ODPOWIEDZ