ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ

Album roku 2007 to:

INFERNAL WAR "Redesekration"
16
12%
DEATHSPELL OMEGA "Fas - Ite, Maledicti, in Ignem Aeternum"
30
23%
MAYHEM "Ordo Ad Chao"
22
17%
ENTOMBED "Serpent Saints - The Ten Amendments"
24
19%
NEUROSIS "Given To The Rising"
5
4%
WATAIN "Sworn To The Dark"
9
7%
MARDUK "Rom 5:12"
13
10%
REVELATION OF DOOM "Shemhamforash"
10
8%
 
Liczba głosów: 129
Awatar użytkownika
longinus696
zahartowany metalizator
Posty: 3644
Rejestracja: 20-02-2005, 01:19
Lokalizacja: Łódź

28-01-2008, 18:34

So_It_Is_Done pisze:Słuchaj wapniaku, jestem 'odbiorcą' od jakichś 11 lat, myślę że to spokojnie wystarczy żeby móc podyskutować z takimi pruchnami jak ty.
Staż przecież nie gra tu żadnej roli. Znam bardzo młodych ludzi, którzy wprawiają mnie w zdumienie swoim obyciem w świecie muzyki. Znam też starych "wyjadaczy", których gust i zrozumienie muzyki powodują jedynie zażenowanie.
A to, że w swoich poszukiwaniach bazujesz głównie na black metalu (w dodatku jakimś boleśnie wtórnym) już powoduje, że ciężko znaleźć podłoże dla ewentualnej rozmowy.
Awatar użytkownika
Vvi sect (in)
zaczyna szaleć
Posty: 251
Rejestracja: 21-01-2008, 00:34

28-01-2008, 18:39

właśnie,dlaczego zawsze podaje /pyta sie o wiek?to tak dla podbudowania swojego ego?ja bym chciał mieć znów 20 lat.no nawet 25 :wink:
ale znaczy sie ze jak ktos ma tyle to musi być leszczem? :wink:
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

28-01-2008, 19:04

Borówa wielki obrońco Necromatnii pogódź sie z faktem że ta kapela to gówno i nazywanie tego black metalem to jakaś pomyłka. A longinug pisząc że Behelal jest boleśnie wtórny pierdolisz jak potłuczony, piszecie na złość bo wstyd wam przyznać mi racje. Pewnie uważacie też Nocternity za gówno, a Macabre Omen za wspaniały twór.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

28-01-2008, 20:14

twierdzac ze Necroamntia to gówno a Behelal nie jest wtórny - ukazujesz nam to co wielu podejrzewa od dawna - NIE MASZ POJECIA O MUZYCE... jesli nie słyszysz w Behelal'u tego co "stara gwardia" z Grecji zagrała dawno temu i z czego Behelal czerpie garściami tylko udowadniasz ze wizyta u laryngologa jest nieodzowna...
wtedy kiedy takie zespoły jak wspomniana Necromantia zaczela grac BM to 75% aktualnej sceny BM słuchało z rodzicami w samochodzie Limahla i Kajagogo, a kolejne 24% biło konia przy Death Metalu uznajac go za najbardziej "zły" gatunek muzyczny na swiecie....
"kopia" zawsze bedzie gorsza od oryginału - nie zmieni tego fakt ze jeden na milion uwaza kopie za bardziej kultową....
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

28-01-2008, 20:14

twierdzac ze Necroamntia to gówno a Behelal nie jest wtórny - ukazujesz nam to co wielu podejrzewa od dawna - NIE MASZ POJECIA O MUZYCE... jesli nie słyszysz w Behelal'u tego co "stara gwardia" z Grecji zagrała dawno temu i z czego Behelal czerpie garściami tylko udowadniasz ze wizyta u laryngologa jest nieodzowna...
wtedy kiedy takie zespoły jak wspomniana Necromantia zaczela grac BM to 75% aktualnej sceny BM słuchało z rodzicami w samochodzie Limahla i Kajagogo, a kolejne 24% biło konia przy Death Metalu uznajac go za najbardziej "zły" gatunek muzyczny na swiecie....
"kopia" zawsze bedzie gorsza od oryginału - nie zmieni tego fakt ze jeden na milion uwaza kopie za bardziej kultową....
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

28-01-2008, 20:15

twierdzac ze Necroamntia to gówno a Behelal nie jest wtórny - ukazujesz nam to co wielu podejrzewa od dawna - NIE MASZ POJECIA O MUZYCE... jesli nie słyszysz w Behelal'u tego co "stara gwardia" z Grecji zagrała dawno temu i z czego Behelal czerpie garściami tylko udowadniasz ze wizyta u laryngologa jest nieodzowna...
wtedy kiedy takie zespoły jak wspomniana Necromantia zaczela grac BM to 75% aktualnej sceny BM słuchało z rodzicami w samochodzie Limahla i Kajagogo, a kolejne 24% biło konia przy Death Metalu uznajac go za najbardziej "zły" gatunek muzyczny na swiecie....
"kopia" zawsze bedzie gorsza od oryginału - nie zmieni tego fakt ze jeden na milion uwaza kopie za bardziej kultową....
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

28-01-2008, 20:15

twierdzac ze Necroamntia to gówno a Behelal nie jest wtórny - ukazujesz nam to co wielu podejrzewa od dawna - NIE MASZ POJECIA O MUZYCE... jesli nie słyszysz w Behelal'u tego co "stara gwardia" z Grecji zagrała dawno temu i z czego Behelal czerpie garściami tylko udowadniasz ze wizyta u laryngologa jest nieodzowna...
wtedy kiedy takie zespoły jak wspomniana Necromantia zaczela grac BM to 75% aktualnej sceny BM słuchało z rodzicami w samochodzie Limahla i Kajagogo, a kolejne 24% biło konia przy Death Metalu uznajac go za najbardziej "zły" gatunek muzyczny na swiecie....
"kopia" zawsze bedzie gorsza od oryginału - nie zmieni tego fakt ze jeden na milion uwaza kopie za bardziej kultową....
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

28-01-2008, 20:17

twierdzac ze Necroamntia to gówno a Behelal nie jest wtórny - ukazujesz nam to co wielu podejrzewa od dawna - NIE MASZ POJECIA O MUZYCE... jesli nie słyszysz w Behelal'u tego co "stara gwardia" z Grecji zagrała dawno temu i z czego Behelal czerpie garściami tylko udowadniasz ze wizyta u laryngologa jest nieodzowna...
wtedy kiedy takie zespoły jak wspomniana Necromantia zaczela grac BM to 75% aktualnej sceny BM słuchało z rodzicami w samochodzie Limahla i Kajagogo, a kolejne 24% biło konia przy Death Metalu uznajac go za najbardziej "zły" gatunek muzyczny na swiecie....
"kopia" zawsze bedzie gorsza od oryginału - nie zmieni tego fakt ze jeden na milion uwaza kopie za bardziej kultową....
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

28-01-2008, 20:28

ale z ciebie zjeb, chuj mnie to interesuje ze moze i czerpią, ale jedno brzmi jak black metal a drugie jak rock z chujoweym wokalem
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3170
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

28-01-2008, 20:28

Dobra, dobra, zrozumieliśmy za 1 razem co chciałes powiedziec Adi69, nie musisz sie powtarzać ;) To poleć jeszcze jakis stare kapele z klimatem typu Nocternity & Behelal, bo mnie stare greckie hordy nigdy nie kręciły, a te nowe mają coś w sobie.
Ostatnio zmieniony 28-01-2008, 20:35 przez Only_True_Believers, łącznie zmieniany 3 razy.
Black metal is the last bastion of white people culture. Everything else has been degenerated.
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2294
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

28-01-2008, 20:31

So_It_Is_Done pisze:Borówa wielki obrońco Necromatnii pogódź sie z faktem że ta kapela to gówno i nazywanie tego black metalem to jakaś pomyłka. A longinug pisząc że Behelal jest boleśnie wtórny pierdolisz jak potłuczony, piszecie na złość bo wstyd wam przyznać mi racje. Pewnie uważacie też Nocternity za gówno, a Macabre Omen za wspaniały twór.
Osobiscie nie bede mial zadnych problemow z przyznaniem Ci racji jesli tylko napiszesz cos sensownego. I nie, nie uwazam tego za rzecz wstydliwa. Ale jesli twierdzisz, ze wszyscy pisza Ci na zlosc bo jestes mlody, to musisz miec bolesnie skrzywione postrzeganie swiata i utwierdzasz mnie w przekonaniu, ze dostales zanizony wynik w skali Apgar. Jesli przyjac za kryterium oceny stopien pierdolenia glupot takich jak np. ta
So_It_Is_Done pisze: Borówa wielki obrońco Necromatnii pogódź sie z faktem że ta kapela to gówno
, w dodatku nie popartych zadnym logicznym argumentem, to masz i bedziesz mial tu przyjacielu mocno pod gorke.
So_It_Is_Done pisze: uważacie też Nocternity za gówno.
A widzisz, jednak czasem potrafisz ;)
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3170
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

28-01-2008, 20:57

Pelson pisze:
So_It_Is_Done pisze: uważacie też Nocternity za gówno.
A widzisz, jednak czasem potrafisz ;)

Ty na prawdę jesteś tak głupi czy tylko udajesz ? Moze chcesz być na siłe kontrowersyjny ? Nocternity to teraz jedna z najlepszych kapel .
Black metal is the last bastion of white people culture. Everything else has been degenerated.
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2294
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

28-01-2008, 21:42

OK-jeszcze raz-----> ;)
Awatar użytkownika
boroowa
weteran forumowych bitew
Posty: 1623
Rejestracja: 25-11-2005, 21:07
Lokalizacja: 3miasto

28-01-2008, 21:53

So_It_Is_Done pisze:Borówa wielki obrońco Necromatnii pogódź sie z faktem że ta kapela to gówno
Nie muszę bronić Necromantii, ta muzyka sama się broni.
So_It_Is_Done pisze:i nazywanie tego black metalem to jakaś pomyłka.
Mieliśmy już kiedyś wysyp ćwierćwałków którym wydawało się, że mogą decydować co jest black metalem ... the eternal cult of TToF is alive....
So_It_Is_Done pisze:A longinug pisząc że Behelal jest boleśnie wtórny pierdolisz jak potłuczony, piszecie na złość bo wstyd wam przyznać mi racje.
i tu wychodzi nam mentalność zakompleksionego siurka internetowego: " nikt mnie nie rozumie... buuu... cały świat jest przeciwko mnie... buuu... z szyderczym longinusem i wstrętnym borówą na czele... buuu... pójde do Wieśka z bloku obok, on też lubi behelal... razem posłuchamy przy czarnych świecach.... chlip chlip"
So_It_Is_Done pisze:Pewnie uważacie też Nocternity za gówno, a Macabre Omen za wspaniały twór.
obydwa zespoły to rejony 2-3 ligi, szkoda więc o nich pisać
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
Awatar użytkownika
antigod
w mackach Zła
Posty: 997
Rejestracja: 12-07-2005, 18:09
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

28-01-2008, 22:01

Ale z tymi ligami to naprawdę lekko przeginasz, Boruś :D
THE ARMY - THE WEAPON - THE MACHINERY OF WAR - EXTERMINATION OF ALL MAN!
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

28-01-2008, 22:16

Borówa piczka z ciebie straszna i pierdolisz jak potłuczony, już nie marnuje na was klawiatury bo jestescie sentymentalną ekipą starych dziadków i co najgorsze ludzi lansujących pomyłki w stylu Watain, których powinno się gnębić i na necie i na żywca bo sprowadzacie black metal na psy swoim zjebanym podejściem do tematu.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
vomit

28-01-2008, 22:47

Biedny black metal, tak się go czepiają straszni i niedobrzy słuchacze DsO i zdrajców z Mayhem.

Przykre.
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

29-01-2008, 07:49

Wracamy do tematu.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
boroowa
weteran forumowych bitew
Posty: 1623
Rejestracja: 25-11-2005, 21:07
Lokalizacja: 3miasto

29-01-2008, 09:26

Gore_Obsessed pisze:Wracamy do tematu.
Right. Głos poszedł na Deathspell Omega, ponieważ jest obecnie modne podniecać się DsO
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
Awatar użytkownika
Belfegorek
rozkręca się
Posty: 92
Rejestracja: 05-01-2008, 02:16

29-01-2008, 10:39

Deathspell Omega ^^
kurewsko zacny album!;)
Dźwiadson
ODPOWIEDZ