KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
- knaar
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2573
- Rejestracja: 05-04-2005, 22:53
Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH
Co do I, Voidanger to chyba malo kto wie, ze to z Krakowa wysyłane. Sklep z walutą w euro robi zmyłę.
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12538
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH
Jak wiele amerykańskich sklepów w Europie, aczkolwiek labele z którymi rozmawiałem nie były specjalnie zadowolone ze współpracy z 8merch, bo zakładam że to o nich chodzi
Find your flow

