Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9481
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

23-06-2026, 10:18

Bolt pisze:
23-06-2026, 09:16
Obrazek
Jeśli to rebus to obstawiam Wire - Chairs Missing ;)

Tymczasem u mnie:



Jakiż to jest przepiękny i wspaniały album...
Morbid Marcin
weteran forumowych bitew
Posty: 1441
Rejestracja: 18-03-2003, 21:41
Lokalizacja: warszawa

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

23-06-2026, 10:40

PvrgatoriiObrazek

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka

Morbid Marcin
weteran forumowych bitew
Posty: 1441
Rejestracja: 18-03-2003, 21:41
Lokalizacja: warszawa

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

23-06-2026, 10:42

Harlequin pisze:
Bolt pisze:
23-06-2026, 09:16
Obrazek
Jeśli to rebus to obstawiam Wire - Chairs Missing ;)

Tymczasem u mnie:



Jakiż to jest przepiękny i wspaniały album...
Niebawem pojawi się wznowienie na niebieskim placku dla tych, którzy podobnie jak ja zaspali na pierwszy czarno-fioletowy rzut

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Bolt
weteran forumowych bitew
Posty: 1746
Rejestracja: 25-12-2010, 18:32

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

23-06-2026, 10:49

Harlequin pisze:
23-06-2026, 10:18
Bolt pisze:
23-06-2026, 09:16
Obrazek
Jeśli to rebus to obstawiam Wire - Chairs Missing ;)
:D Ostatnie Planning for Burial.
I was born in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7849
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

23-06-2026, 10:53

Bassza meg mind.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12538
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

23-06-2026, 11:00

Obrazek
Find your flow
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12538
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

23-06-2026, 13:36

Obrazek
Find your flow
backslifer
w mackach Zła
Posty: 799
Rejestracja: 08-10-2018, 15:08

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

23-06-2026, 13:43

Obrazek

Kocham ten album miłością swoją bezgraniczną, z czasem coraz bardziej.
Awatar użytkownika
Bolt
weteran forumowych bitew
Posty: 1746
Rejestracja: 25-12-2010, 18:32

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

23-06-2026, 14:01

backslifer pisze:
23-06-2026, 13:43
Obrazek

Kocham ten album miłością swoją bezgraniczną, z czasem coraz bardziej.
O, akurat dzisiaj Puritan słuchałem.

Obrazek

Dobry syf.
I was born in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7849
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

23-06-2026, 14:04

Bassza meg mind.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12538
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

23-06-2026, 14:21

TheDude pisze:
23-06-2026, 14:04
O, to powiedz koniecznie jak sie widzi po odsluchu, bo zdania na forume sa podzielone;)

Find your flow
Morbid Marcin
weteran forumowych bitew
Posty: 1441
Rejestracja: 18-03-2003, 21:41
Lokalizacja: warszawa

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

23-06-2026, 14:29

BelexumObrazek

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7849
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

23-06-2026, 15:08

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
23-06-2026, 14:21
TheDude pisze:
23-06-2026, 14:04
O, to powiedz koniecznie jak sie widzi po odsluchu, bo zdania na forume sa podzielone;)
Ciekawa płyta i dobrze mi się jej słucha. Nieco filmowy klimat, bardzo "muzyczna''. Bez eksperymentów, stękania, dziwnych dźwięków etc. (na niektórych płytach nie dawałem już rady wytrzymać natężenia takiej ''sztuki'' Davida) ;)
Powiem też tak, jak znajdę wykonawcę czy zespół, które polubię to nie czytam recenzji ani nie sugeruję się opiniami. Sam dla siebie słucham i albo się podoba albo nie. Pojęcie mody/hype'u czy inne takie zjawiska są dla mnie całkowicie obce.
Bassza meg mind.
Żwirek i Muchomorek
weteran forumowych bitew
Posty: 1100
Rejestracja: 30-05-2025, 23:31

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

23-06-2026, 15:58

backslifer pisze:
23-06-2026, 13:43
Obrazek

Kocham ten album miłością swoją bezgraniczną, z czasem coraz bardziej.
Christs may come and Christs may go, but Caesar is FOREEEEEEEVEEEEER


To była wspaniała kapela. Co się w ogóle z Albertem dzieje? Daje jakieś koncerty? Pamiętam, że się rozmieniał na drobne w jakichś efemerydach od sasa do lasa, ale trudno to było nazwać jakąś spójną karierą. LORD VICAR jakoś sensowniej funkcjonuje.

NP.

Obrazek
Why can't we all just walk away?

***

Baton w krainie kangurów
backslifer
w mackach Zła
Posty: 799
Rejestracja: 08-10-2018, 15:08

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

23-06-2026, 16:19

Żwirek i Muchomorek pisze:
23-06-2026, 15:58
To była wspaniała kapela. Co się w ogóle z Albertem dzieje? Daje jakieś koncerty? Pamiętam, że się rozmieniał na drobne w jakichś efemerydach od sasa do lasa, ale trudno to było nazwać jakąś spójną karierą. LORD VICAR jakoś sensowniej funkcjonuje.
Cały czas klepie swoje Opium Warlords (można posłuchać, niektóre płyty bliżej RevBiz, jedna z dronami, ostatnia industrializująca, ale generalnie no już nie ta jakość).
Przez jakiś czas wokalizował w jakimś panczurowym Pussies, ale kariera już się raczej zakończyła (i w sumie nie słyszałem żadnego kawałka poza jakimś fragmentem live).
Też nagrał trochę hałasów w tym roku z Laja Aijala (poddaję się z odmianą tego). Mi się podobają:

Ogólnie to twórczo dalej jest bardzo płodny (nie wymieniłem wszystkiego), ale od RevBiz nie nagrał imo żadnej wielkiej rzeczy, choć wiele z nich lubię posłuchać (jak właśnie Opium, jakieś eksperymenty, czy albumy Spiritus Mortis z nim).
Niby w Reverend chyba tylko 6 kawałków nie było napisanych przez niego, ale może to właśnie sznyt pozostałych muzyków nadawał temu taki a nie inny kształt. Co ciekawe Caesar Forever było jednym z tych kawałków, napisał go Kimi Karki, a o tym kawałku Albert wypowiada się tak:
Obrazek
Gość jest dosyć aktywny w internetach, więc jak ktoś ciekaw, to zawsze może sprawdzić jego profil na fejsie, gdzie się dzieli jakimiś postępami w nagraniach na bieżąco. Teraz zdaje się znowu klepie kolejne Opium Warlords i solowy album, na którym ma grać oryginalny perkusista Reverend Bizarre.
A co do koncertów, to wiele razy pisał, że tak go męczyły psychicznie, że raczej już nie pojedzie w żadną trasę w życiu, a szkoda.
Alter Ego
w mackach Zła
Posty: 744
Rejestracja: 07-02-2026, 12:51

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

23-06-2026, 18:17



W kategorii heavy metal jest to naprawdę mocne, zwłaszcza że mnie trudno przekonać do takiego grania, a tu proszę...
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12538
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

23-06-2026, 18:59

Kolejny dzień, kolejny trening.
(Kurna, ale mi się nie chce w tym gorącu)

Find your flow
szczylun
rasowy masterfulowicz
Posty: 2543
Rejestracja: 20-02-2018, 23:15

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

23-06-2026, 21:13

Obrazek
Awatar użytkownika
DST
rasowy masterfulowicz
Posty: 3286
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

23-06-2026, 21:15

Harlequin pisze:
23-06-2026, 10:18



Zdrowaś Mario łaskiś pełna, co tam się stanęło...
Mocno vibe "World Extermination", ale co ten bębniarz wyczynia przechodzi ludzkie pojęcie
ODPOWIEDZ