Jeśli to rebus to obstawiam Wire - Chairs Missing
Tymczasem u mnie:
Jakiż to jest przepiękny i wspaniały album...
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
Jeśli to rebus to obstawiam Wire - Chairs Missing

Niebawem pojawi się wznowienie na niebieskim placku dla tych, którzy podobnie jak ja zaspali na pierwszy czarno-fioletowy rzut
O, akurat dzisiaj Puritan słuchałem.backslifer pisze: ↑23-06-2026, 13:43
Kocham ten album miłością swoją bezgraniczną, z czasem coraz bardziej.

O, to powiedz koniecznie jak sie widzi po odsluchu, bo zdania na forume sa podzielone;)
